![]() |
Cytat:
Kolejno punktujesz tak (punkty na mecz): pierwsza runda – 1,92 druga runda – 1,84 trzecia runda – 1,27 czwarta runda – 0,88 |
Dla mnie krótko.
Dajcie spokój z tym trenerem.O ile mozna powiedziec ,ze Wisla bardziej sie wzmocniła pod wzgledem kadrowym(nawet nie chodzi o jakośc ,ale i kadra jest szersza i w razie kontuzji jest zastepstwo) to osłabiła w postaci takiego trenera. Mysle,ze jak Kazik by poszedł trenowac Ślask ,to miałby podobne przyjecie na Wisle ,ale to wyraz sympatii,a nie chwały dla kunsztu trenerskiego. W ostanich 10 latach (moze Werener tu sie nie łapie) ,to taki wybór " z du*y" trenera.Albo byli młodzi i już obiecujacy jak Maskant,Probierz,Petrescu,Skorża albo z doswiadzceniem i jakimis sukcesami jak Kasperczak,Smuda,Okuka lub przynajmniej związnymi z klubem Nawałka,Moskal,Kulawik. A tu to nie wiem kto sie czym kierował i macie racje ,ze po pierwszym meczu cięzko oceniac,ale jak dla mnie Wisła pozkazała nie wiele (patrząc na nasza konkurencję po przerwie zimowej),a sposób przeprowadzenia zmian tylko utwierdza mnie w moim zdaniu na temat trenera. |
Ja po pierwszym meczu jestem PRZERAŻONY. Jeżeli ktoś twierdzi, ze w tym meczu mieliśmy sternika na ławce to ja to widziałem inaczej.
Trochę chaosu z którego zrodziło się kilka sytuacji. Kopanina i kompletnie niezrozumiałe zmiany. Ciemno to widzę, ciemno. Dobrze że trafiliśmy na tak słaby Śląsk bo nawet Termalica patrząc po tym co pokazała z Lechem by nas w piątek rozjechała trójeczke ... |
Przerazacie mnie Wislacy
Po jednym meczu przekreslacie trenera hahahah smieszni jestescie... to tak jakby idziecie do pracy handlowca np. Macie doswiadczenie w handlu ale zmieniacie firme i sprzedajecie inne produkty i ktos od was wymaga zrobcie wynik miesieczny jak inni pracownicy, nowy teren nowi wspolpracownicy wszystko nowe... jeden miesiac i wywalic bo nie zrobil wyniku... chore... dsjcie czas trenerowi!!!! Na litosc boska wiem ze wszyscy pragna zwycienst ale nie uda sie jak trener nie bedzie mial spokoju ludzie
|
Cytat:
Do tonącej firmy, w której 2 miesiące będą decydować o "być albo nie być" wsadziłbyś niepewnego handlowca? I jeszcze byłbyś spokojny jakby po pierwszym miesiącu jedyne co sprzedał to pare uśmieszków i żartów do klientów? Ja po prostu nie widzę powodów do optymizmu: a)po działaniach coacha ustalając skład i wprowadzając takie zmiany b)po wypowiedzi pomeczowej |
Nikt tu nie przekresla Tadeusza ale optymistycznie to nie wyglada- niestety.
|
Cytat:
Zostało 8 kolejek do końca rundy, a jesteśmy w punktowej dupie. Mamy ledwo 5 zwycięstw w 22 spotkaniach. Teraz przed nami 2 zajebiście ważne spotkania, oba u siebie. Ale jak tu być spokojnym jak ostatnie zwycięstwo u siebie odnieśliśmy 28 SIERPNIA 2015, a w kolejnych 6 spotkaniach na 18 możliwych punktów zdobyliśmy 3 :shock: Jeżeli to kogoś nie rusza i twierdzi, że trzeba czasu i spokoju to życzę powodzenia. Tu trzeba zapie.rdalać, zapie.rdalać i jeszcze raz zapie.rdalać. Do omdlenia na treningach, a nie uśmiechy i haha hihi może w kolejnym meczu to już na pewno się nam uda. A jak nie wygramy w poniedziałek (odpukać) i usłyszę znowu "Wisełko nic się nie stało" to chyba puszczę pawia. |
Cytat:
|
Dokladnie koniec pierdo... i czekania na zgranie odpalanie i h.. wie co jeszcze nastepne 2 mecze maja wygrac i nie obchodzi mnie jak to zrobia .
|
|
Nie wiem co powiedzieć z jednej strony to pierwszy mecz i trzeba dac mu chociaż szanse w jeszcze jednym.
Z drugiej strony skład to nieporozumienie Boguski na rozegraniu jak w sparingach brazyliczyk lepiej wygladał. Zamiast pietrzak do środek dał bym go na skrzydło zamiast donalda (chociaż by była podwójna obrona bo sadlok to komiz) To dego zmiany cywka jak trzeba było wprowadzić drugiego napastinia drzazge zamiast jego. Licze ze BROżek wróci i MĄKA bo środek dziurawy |
Ja akurat uważam, że Cywka ma duży zapał do gry, i jakby mu dać więcej zaufanie, to w środku by mógł za kogoś wskoczyć. To jest walczak.
Ze Śląskiem zaliczył głupią stratę, groźną w środku pola, bo nikt mu nie poszedł do gry. Choć średnio go to tłumaczy. Mimo to widziałbym dla niego miejsce. Bo Crivellaro odkąd wszedł, nie miał ani jednego dobrego zagrania. |
Cały czas myśle, że może trener wystawi Brożka na rozegraniu poniewaz paweł mogby skupiać uwage obroniców co powodowało by wiecej miejsca dla czecha i skrzydłowych
|
Cytat:
Pietrzak teraz wypada bo pójdzie za Sadloka. Stawiam na Popovicia. |
W koncu mamy trenera, ktory idealnie pasuje do naszego składu bo jest rownie słaby.
To jest ekipa na spadek. Jak wystawia Urygę i Cywkę w środku pola i trzyma się tego usatwienia do 83 minuty gdzie od początku drugiej połowy śmierdzi golem dla Łęcznej, a on tego nie wiedzi to ja nie mam pytań. To po co te transfery były jak jemu zmiennicy nie są do niczego potrzebni ? |
uryga wypierdalaj
|
Pawłowski wypierdalaj
|
szkoda ze Pawlowski nie poczekal jeszcze z 10-15 minut ze zmianami
tak dobrze w koncu gra od 60 minuty wygladala Smuda trenrem byl chuowym, ale od czasu jego zwolnienia trenera nie mamy wcale |
bridgeburner, ja uważam, że od czasu zwolnienia Moskala nie mamy wcale trenera. Ale to już tylko moja subiektywna opinia. To, co się dzieje w Wiśle to jakiś ewidentny sabotaż mający na celu spuszczenie jej do pierwszej ligi...
|
Takiego gówna nie widziałem od niepamiętnych czasów.
|
Za Moskala gra wygląda dobrze, tylko piłkarzyki nie potrafiły strzelać 100% sytuacji. Jednak na grę dało się patrzeć, tylko skuteczność beznadziejna
Teraz na nic nie da się patrzeć, jedyny "pomysł" na grę, to dzida w przód |
Pawłowskiego zafundował nam Pan Cupiał i to jego powinno się taczkami wywieźć z klubu a inaczej wy.......ić na zbity pysk. Jesteśmy pośmiewiskiem.
|
Teddy what you fu*king doing here ?
|
Chcemy punktów, nie wywiadów co drugi dzień i robienia dobrego wrażenia k.rwa mać!
|
Przynajmniej w grupie spadkowej bedzie chodzic na mecz 15 tys.bo będą emocje a nie jak dzisiaj 9. Tadek chce zwiększyć budżet.
|
Cytat:
sabotaż pierwsza liga jeśli tam wylądujemy to nie dlatego że jest spisek, sabotaż czy ch. wie co jeszcze tylko dlatego że jest to prosta konsekwencja tego co się dzieje w Myślenicach od kilku lat tylko tyle |
Czemu Pawlowski przed strata bramki nie sciagnal Brozka i w zamian puscic Popovica? Przeciez az sie prosilo zeby zagescic srodek. Mialem nadzieje ale juz ja stracilem. Grupa spadkowa prawdopodobnie nas czeka. Mialo byc lepiej a staczamy sie coraz bardziej. Plakac sie chce.
|
dorzucę swoje 5 groszy do tego komediodramatu,
otóż Pawłowski jest trenerem dennym gdzie wystarczyły mi 2 mecze z jego udziałem, jego taktyka jest beznadziejna, już od meczu ze Śląskiem widziałem pewien JEDYNY schemat rozgrywania a mianowicie: klepanie między obrońcami z wykorzystaniem bramkarza i górna piła do Ondraszka, a ten niech zgrywa.. sami piłkarze duszą się w tym schemacie prawda jest taka że Moskal nakrywa czapką Pawłowskiego, za Moskala mieliśmy grę z której można było wywnioskować zwycięstwo, ale brakowało kropki nad i, uważam że również Smuda z tymi piłkarzami by zrobił 3pkt, a Pawłowski? no co tu dużo gadać, może wystarczy to że jego patentem jest środek Uryga-Cywka? DWÓCH KU RWA POZORANTÓW, je*anych wkładów, pseudopiłkarzy z których w II lidze nie mieliby pożytku, Uryga..Ty ku rwa wogóle piłkarzem jesteś? vis a vis z Łęcznej, Pruchnik zjada Cię na śniadanie, Pruchnik ku rwa.. ktoś kiedyś napisał takie piękne słowa o Pawłowskim, że to idealny trener na nasze możliwości, hehe.. nasze ambicje i możliwości sięgają wysoko, a zatrudniliśmy pachołka który swój ukochany Śląsk wystawił na dnie tabeli, a teraz ma zbawić/uchronić Wisłę, również przed dnem tabeli, pie rdolenie o grze w pucharach..hehe wy się ku rwa zajmijcie grą przed spadkiem, ale gadka o pucharach musi być zawsze, i karnety jako tako schodzą i paru kibiców więcej przyjdzie na mecz, a co najważniejsze o Pawłowskim? "aaa po pie rdole sobie troszkę, by tylko zarobić coś na życie" szczerze - ja mu się nie dziwie, ale kolejny człowiek wykorzystuje Wisłę w celach zarobkowych kolejna prawda, tym razem o Cupiale który szuka trenera w ten sposób: "Poszukuję trenera który z moim składem zrobi LE lub mistrzostwo" a taki bezrobotny Pawłowski wali śmietankę Cupiałowi że no Boguś ja Ci z tym składem LM zrobię, tylko daj mi pracować, je bany wyzysk, a Cupiał to łyka od kilkunastu lat, przyszedł by taki Kowalski z okręgówki i powiedział że Panie Cupiale ja to z Barceloną pykam w grupie tym składem, ogólnie wspomniany Kowalski zostałby trenerem Wisły, no ale nie ma licencji UEFA kolejna sprawa to nasze wzmocnienia, już teraz daje rękę uciąć, że żaden Wolski i Brlek u nas nie zawitają, bo to zwykłe pie rdolenie byście kupili te słowa i żyli nadzieją, tak, nie mamy kasy ale 480tyś euro wyje biemy na jakiegoś noł nejma, no z rękawa wytelepią tą kasę trzeba wziąć się do roboty i zrobić to samo co wczoraj usłyszeli gracze z Zabrza, bez owijania w bawełnę, https://www.youtube.com/watch?v=LW15dJb_-5E to się ku rwa patrzeć na to nie da, żenada przez 720min od meczu z Cracovią, gol dla nas z przypadku by nie powiedzieć z du*py, z tego gówna bata nie ukręcisz |
Tęsknimy za Moskalem.
|
Wesoły Tadzio to najgorszy trener jaki był w Wiśle od kilkunastu lat.
Już Kulawik przygotowałby zespół lepiej. Za Moskalem mógłby teczkę nosić a i to w pewnym oddaleniu. Ja nie wiem jak bardzo trzeba być pozbawionym trenerskiej inteligencji (a może inaczej być inteligentnym inaczej) by nie zorientować się, że gra z Urygą to jak gra w 9.Daje tak dużą wartość ujemną, że jakby dwóch zawodników ująć. Idiotyczne ustawienie we Wrocławiu. Dziś od 60 minuty nic nie idzie. Widać gołym okiem, że gaśniemy, środka pola niema. A on siedzi na ławie i się uśmiecha. Każdy, literalnie każdy na stadionie widzi, że trzeba dać Popovicia za Urygę, a Drzazgę za Brożka. Każdy widzi, że coś jest nie tak. A on siedzi na ławie. Drużyna jest fatalnie przygotowana kondycyjnie do sezonu. Prawie każdy pojedynek biegowy przegrywamy, większość piłek grana jest od niechcenia, niechlujnie jakby za karę. Chce wierzyć, że to tylko bardzo słaby trener, nawet nie chce myśleć, że to ma jakieś drugie dno. Tak czy siak do zwolnienia od jutra. |
Trochę więcej spokoju.
Nadal uważam że jeszcze jest za wcześnie na uczciwą ocenę Pawłowskiego. Jeszcze ze dwa mecze są potrzebne do sensownej oceny. Jakiś postęp w stosunku do meczu ze Śląskiem był, a szanse na pierwszą ósemkę dalej są... |
Cytat:
|
Cytat:
A co do Tadzia, najważniejsze, że dobre samopoczucie dopisuje. Do czego to doszło, że Łęczna przyjeżdża na R22 i robi co chce. |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba inne spotkania oglądaliśmy. To już nawet ze Śląskiem zagrali lepiej taa szansa, Zawsze jest szansa wyruchać szympansa. |
Ok, teraz juz bez żartów - przywrócić Smude... W powrót Kazka nie wierze.
|
Zero pomysłu na grę, zero zgrania, zero klepki, zero gry kombinacyjnej, zero taktyki. Pawłowski to trener słabiutki, kompromitacja. Dawać spowrotem Moskala.
|
Pawłowski to nie lada magik. Sprawił, że mam ochotę wywalić go już po dwóch meczach (a zwykle twierdzę, że trenerowi trzeba dać trochę czasu).
|
Qrwa, już ten Rumak bylby lepszy, przynajmniej zaprawiony w boju o utrzymanie.
|
Z taką grą to za tydzień nas Bielsko pojedzie co miało ostatnio w zwyczaju, co gorsza dosyć pokaźnie ograli Amicę u siebie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl