![]() |
Nie wiem, czy ktoś tego już nie wstawiał, bo filmik ma ponad 3 miesiące, ale jest tak szokujący, że podaje link.
UWAGA-SCENY DRASTYCZNE!!! https://www.youtube.com/watch?v=cnY4avRD3Ag |
Cytat:
Kolejny przykład to Polska PRL. Ilu Polaków (cywilów jak i żołnierzy) zabito w latach 44-89 czyli w tej niby wolnej Polsce? Jebana władza to robiła za PRLu i jebana władza nie chciała wyciągnąć konsekwencji po 89 roku. Także jakby nie patrzeć dalej mi wychodzi, że jak władzuchna przymknie oko to wszystko można. Potrzeba po prostu przyzwolenia od mafii zwanej rządem i w tym demokratycznym świecie żadne śmieszne konstytucje i demokracje się nie liczą. Mafia! |
Mimo popełnianych błędów (errare humanum est) 100 razy bardziej wolę naszą obecną, nową władzę niż chorą poprawność polityczną, prezentowaną u naszych sąsiadów. Kilka "kwiatuszków nowoczesnej Europy" :-)
Niemiecki policjant: z obawy przed "rasizmem" nie możemy aresztować migrantów. Obecnie 95 proc. uchodźców stanowią dorośli mężczyźni. !!! http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpi...owac-migrantow "Bezpieczeństwo" kobiet po austriacku. Nowe niewolnictwo? To może jeszcze szary worek na głowę? Poproszę po jednym dla Szczuki i Środy: http://wpolityce.pl/swiat/277910-abs...peluje-policja Policja szwedzka ukrywała przypadki molestowania kobiet przez imigrantów podczas festiwalu w Sztokholmie w zeszłym roku. Zatem sylwester w Kolonii nie był ani pierwszym, ani jedynym przypadkiem "gościnnych występ(k)ów" w wykonaniu tego wrogiego Europie towarzystwa: http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ez,nId,1952417 Niemcy. "Imigranci" są sfrustrowani i się nudzą. To może pora ruszyć d... i bronić własnego kraju? http://wpolityce.pl/swiat/277890-w-n...nudza?strona=2 Trzy kryjówki sprawców zamachów w Paryżu wykryte przez policję belgijską http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...w-,nId,1953336 Różne kraje, wiadomości z różnych serwisów, przekaz ten sam. Europejskie lewactwo sprowadziło nam na głowy śmiertelne zagrożenie. Ludzie giną, budynki wylatują w powietrze, ostatnio nawet Turcja stała się celem zamachowców, a tymczasem euro-durnie jeszcze pogarszają stan naszego bezpieczeństwa. Tak na koniec moja refleksja. Czy waszym zdaniem byłoby możliwe, aby rząd polski przyjął ze Wschodu (nie BLISKIEGO Wsch.) kilka tys. ludzi w potrzebie (z Białorusi, wsch. Ukrainy czy Kazachstanu, najlepiej z polskimi korzeniami) i zaklasyfikował ich jako "uchodźców". Wtedy i ten chol*** limit byśmy spełnili, i nie byłoby zagrożenia dla bezpieczeństwa, i ludzie byliby wdzięczni. Realne to by było czy też "fantastyka piętro wyżej" ?? |
Cytat:
Cytat:
|
We francuskim Calais kilkudziesięciu imigrantów z obozu dla uchodźców zaatakowało autobus pełen dzieci z Wielkiej Brytanii. Jedno dziecko ucierpiało z powodu ataku epilepsji - donosi express.co.uk.
http://niezalezna.pl/74924-horror-im...s-pelen-dzieci i inne zdarzenia z ostatnich dni: http://niezalezna.pl/74928-imigranck...tak-na-basenie http://ndie.pl/imigranci-kazali-klek...zysz-w-allaha/ |
http://wmeritum.pl/szwecja-15-letni-...nil-kolezanke/
Cytat:
http://ocdn.eu/images/pulscms/NTY7MD...8a3b1b86e2.jpg PS. Zapomniałbym: jako że to nieletni, to pewnie tylko kuratora dostanie. Może też psychologa. I edukatora seksualnego... |
Sprowadzenie ludzi z kartą Polaka, którzy mieszkają poza wschodnią granicą, powinno być - moim zdaniem - nawet naszym obowiązkiem, a nie formą ominięcia narzuconych nam "kwot"...nawet ich przeniesienie na nasze wschodnie województwa mogłoby przynieść wiele dobrego.
Ale wracając do meritum... bardzo niepokoi fakt, że mając nawet możliwość wygarnięcia z tej hołoty, ludzi, którzy nie stanowiliby takiego zagrożenia, jak Ci na filmach, nikt tego nie chce nawet spróbować zrobić. Są tam przecież i chrześcijanie i jazydzi. Są u nas ludzie, którzy byliby w stanie to zrobić. Orientaliści czy dziennikarze, którzy podróżują systematycznie do Kurdystanu i okolicznych regionów. Są przypadki, że sami oferują taką pomoc bezpłatnie i bez oczekiwań... okazuje się niestety, że każdy ma to w dupie i nikt nie chce korzystać z ich doświadczenia czy wiedzy. Dotyczy to i polityków i służby... To jest moim zdaniem równie niepokojące, jak sam fakt, że w naszym kraju znaleźli się chętni, którzy nie zadali sobie 10 min zastanowienia, a mając moc stanowienia pewnych rozporządzeń " w ciemno", bez jakiejkolwiek" weryfikacji zapraszają tysiące obcych... W czasach, gdzie ludzie z polskimi paszportami otwarcie mówią o kontaktach z ISIS, a Dni Młodzieży w Małopolsce już blisko, nadal nie słychać z kręgów żadnej partii, nawet prób rozwiązania problemu. Kto nie widział jeszcze tego słynnego wywiadu z Polakiem z ISIS, to polecam, też daje do myślenia. Co ciekawe po opublikowaniu wywiadu, Witold Gadowski został wezwany do ABW, jako potencjalny podejrzany. https://www.youtube.com/watch?v=TFRHZMH6yts |
|
Cytat:
Więc myślę że nie mamy co liczyć na inna definicję uchodzcy niż ta narzucona przez UE i wygodna dla Niemiec i Francji. Natomiast prywatnie uważam że coś proceduralnego wykombinują, skoro nie chcą przyjąć. Choćby utrudnić procedure czy przeciągnąć ją w czasie w nieskończoność. |
Nie rozumiem tego jak to głównie w krajach skandynawskich czy też w Niemczech władza, politycy, policja, media, sugerują, a może i nakazują swoim rodowitym obywatelom (chodzi mi tu głównie o kobiety) choćby nie wychodzić na ulicę ubrana w krótką spódniczkę aby nie "prowokować" brudasów czy też brudasów nie wolno aresztować bo się policja w tych krajach będzie czuć się rasistami. Patrząc na takie przykłady wychodzi na to, że Władza w tych krajach zdaje sobie z tego sprawę, że w pewnym sensie niewolą swój własny naród i prowadzą go do zagłady.
Zobaczcie to https://www.youtube.com/watch?v=6W9k0h3KwvI przecież to jest nienormalne. |
Wszedzie w zachodniej Europie jest to samo - efekty s.......izny umyslowej gdzie zaszczepiona zostala bakteria poprawnosci politycznej. W UK np chca przeniesc terminy egzaminow wszystkim dzieciom o miesiac wczesniej bo wtedy nie beda kolidowac z ramadanem brudasow.
|
Poprawność polityczna powinna być karana . A wszystkich winnych za gwalty w Kolonii , Hamburgu i wielu miastach w Europie policję dziennikarzy i członków rządu ,którzy nie interweniowali nie informowali oraz blokowali informację postawić przed sądem .
Jeżeli nie zacznie się surowo karać tych islamskich zbirów oraz ich deportować wrócimy do czasów średniowiecza gdzie żyją własnie te islamskie scierwa . http://wiadomosci.onet.pl/swiat/norw...hodzcow/zmcj7b |
Jeszcze jedna ciekawostka. W Niemczech kobieta została "tylko" ciężko pobita, gdy broniła się przed gwałtem. W "tolerancyjnych" krajach islamskich pewnie dostałaby za to karę śmierci :-(
http://www.kresy.pl/wydarzenia,europ...-przed-gwaltem Dziwna rzecz, kiedyś czekałem z radością na nadejście wiosny. A teraz człowiek zaczyna się bać :pala:o swoje siostry / kuzynki / dziewczyny... zwłaszcza jak ruszy kolejna fala szarańczy wraz z pierwszym podmuchem ciepła. |
Najlepsze jest to, że ci najbardziej poprawni politycznie są pierwsi do plucia na flagę, chrześcijaństwo, kiboli, na każdego kto tylko odważy się mieć inny światopogląd. Poprawni bo nie chcą urazić imigrantów a rodaków wyzywają od rasistów, faszystów, nazistów, zaścianka, ciemnogrodu, chuliganów. Beka. Nie żyłem za komuny ale właśnie tak to sobie wyobrażam - w sferze światopoglądowej (wiadomo, że tam jeszcze dochodziły do tego bieda i morderstwa) hipokryzja na 100%. Rządy debili. To jest podobny poziom do tego co w Korei Północnej, jak im umarł władca to na pokaz musieli płakać. Chociaż domyślam sie, że w tej Korei więcej jest ludzi ogarniętych i płakali bo musieli (bali się konsekwencji) a komuniści z Europy wszystko robią dobrowolnie.
I jak się zastanowić z tymi morderstwami to też nie jest tak kolorowo dzisiaj bo już przez dzisiejszy komunizm niejeden człowiek zginął w zamachu albo został skrzywdzony przez brudasów (gwałty, pobicia). Fajnie jest żyć w prawicowej Polsce gdzie lewactwo tylko z przed komputera i zza kamery telewizyjnej może atakować. Cytat:
|
A ja jestem ciekaw, choć nieszczególnie zależy mi żeby życie to zweryfikowało, jakby Polacy (naród a nie rząd) zachowali się w obliczu napływu tej brudnej zarazy. Mam przeczucie i nadzieję, że byłoby "gorąco".
Wiem tylko to, że za rządów PO było by tak jak w Niemczech i w krajach skandynawskich. |
Mozna wiedziec skad ta wiedza?
PS. Jutro Kukiz chce zlozyc projekt uchwaly o przeprowadzenie ogolnokrajowego referendum w sprawie przyjmowania imigrantow. |
Cytat:
Ale co do rządu myślę, że Platfusy by chciały żeby było tak jak na zachodzie (zatajanie, gnojenie przeciwników islamizacji) ale to by nie wyszło bo fala protestów i oporu wśród Polaków by nie pozwoliła wyciszyć sprawy. Co by nie mówić to w krytycznych sytuacjach rząd trochę się ludzi słucha - tak jak podczas protestów na temat ACTA. Jak się narobi syfu to pod publiczkę musza działać. A na zachodzie? Wyobrażasz sobie, że w Polsce jest zamach, ginie 120 osób, na drugi dzień wychodzi grupa 10 chłopaków z transparentem antyimigracyjnym w jakimś średnim mieście Polski i naprzeciwko nich staje kilkaset lewackich debili i ich wyzywa od faszystów? Nie ta skala. U nas by nie wyszło 10 chłopaków tylko tysiąc albo i więcej, u nas jakby ktoś z lewej strony się po takim czymś wychylił to by szybko nokaut zaliczył. Tam poniekąd rząd ma poparcie wielu takich debili z wypranym mózgiem. U nas na razie pedalstwo (chociaż te ....y i tak już sporo propagandy zasiały), gender, brudasy nie przechodzą. i niech tak zostanie na wieki. |
lewactwo w Holandii Belgii czy Francji jest dosyć liczne a to tylko dla tego , że te matoły nigdy w komunie nie zyli. Dla nich liczą sie puste hasła typu równo dla wszystkich i koszulki z che qówniarą .Dobrobyt powoduję ,że wyłącza się myślenie . Dla tego tłusta i zgnuśniała Europa zachodnia zalewana jest islamskim szajsem.
|
Cytat:
Jak go stać na wydanie 100 baniek to niech robi bezsensowne referenda... a wezmie udział z 7 % i tak nie będzie wiązące bo każde referendum nie jest wiążące... |
Jak jestem za Kukizem i popieram działania jego ruchu tak w sprawie referendum się z nim nie zgadzam. Nie stać nas na wydawanie takiej kasy by robić referendum w którym wynik jest do przewidzenia, frekwencja pewnie byłaby mizerna i tak jak napisał jendrus, to nie byłoby wiążące.
|
Cytat:
....a mac. W sedno!! |
Ja jestem za tym aby referenda się odbywały cyklicznie tylko nie mogą się składać z pojedynczych pytań. Jak już mamy ten zjebany próg 50% żeby referendum było ważne (nie wiem czemu to ma służyć, tym śmieszniejsze, że referendum wiążące nie jest z kolei wybieramy rząd i nawet jak zagłosuje 40% ludzi to ten rząd ma pełnię władzy. Śmieszne). Im więcej pytań tym wiecej zainteresowanych grup = frekwencja 50% zostanie osiągnięta niejako pod przymusem. Przykładowo mamy pytania o lasy państwowe, 6 latki w szkołach, imigrantów, uchwalanie budżetu z deficytem. I w ten sposób mamy zainteresowanych więcej grup społecznych. Pójdzie się mam wypowiedzieć odnośnie dziecka w szkole to może przy okazji zaznaczy odpowiedź na temat lasów państwowych itp A jak nie to rozumiem, że i tak frekwencja się liczy podług ilości ludzi, którzy wzięli udział w referendum a nie tego czy na konkretne pytanie odpowiedziało 50% uprawnionych.
Ale cod o referendum o imigrantach to racja, nie przyjdzie 50% i lipa. Poza tym prawie nikt tych brudasów tutaj nie chce więc szkoda kasy na potwierdzenie znanej tezy. |
Chyba mylicie pojecie wiazacy z waznym. Jesli frekwencja przekroczy 50 procent upowaznionych, wtedy referendum jest wiazace. Wazne jest zawsze nawet jak frekwencja bedzie 1 procent o ile waznosc ta uzna Sad Najwyzszy. Pytanie tylko co na temat takiego potencjalnego wiazacego referndum mowiloby prawo polskie wzgledem prawa UE. Przynajmniej PIS mialby na tacy dowod na demokracje w Polsce ale ciezko mi sobie w takim wypadku wyobrazic rwetes wsrod zjebanej unioeuropejskiej gawiedzi z Brukseli.
|
Cytat:
Właśnie Kukiz chce zmienić prób frekwencyjny i wprowadzić to aby każde referendum było wiążące. |
Lepiej wydać te 100 mln. na referendum wziąść w nim udział pokazać ,że blisko 80 % spoleczeństwa jest za nie sprowadzaniem islamskiej zarazy do Polski. Ma to dwa plusy rząd bedzie miał powód do nierespektowania targowicy zawartej przez kupacz i mniej wyda niż utrzymanie 7 tyś muslimów.Mając status uchodzcy mogą według europejskiego prawa sprowadzić do 6 osób z rodziny z którymi zamieszkiwali przez ostatnie 5 lat .Czyli nie 7 a blisko 50 tyś ich tu bedzie.
|
Cytat:
|
Panowie, pogodze Was- wiesniak ma racje odnosnie tego, iz referendum jest wiazace od 50% wzwyz.
Natomiast to, o co Wam sie rozchodzi to OBLIGATORYJNOSC referendum, czyli ZOBLIGOWANIE wladzy, czyli OBOWIAZKOWOSCI wprowadzenia zmian. A tej nasza prostytucja nie przewiduje. Cytat:
|
To o JOWach tak bo dotyczylo zmiany ordynacji wyborczej dlatego to byl tylko cyrk dla malp ze strony Bronka zabiegajacego o lepsza liczbe glosow w wyborach prezydenckich.
To o imigrantach byloby juz i wiazace i obligatoryjne. |
Zadne referendum w Polsce nie jest obligatoryjne i tutaj racje ma Zwitter. Nawet to o imigrantach.
|
A referendum z 2003 roku o wejsciu do UE?
|
Cytat:
Dlaczego tak myślę? Miażdżący wynik takiego referendum dałby sygnał EU że całe polskie społeczeństwo jest przeciw przyjmowaniu uchodźców w jakiejkolwiek liczbie. PiS dostałby zielone światło od Narodu na nie wpuszczanie ich (w obliczu niebezpieczeństwa zawieszenie Schengen itp itd) Patrząc to co się dzieje w Koloni i w ogóle na zachód od Odry to dziękuje Bogu że u Nas jest jak jest. Jesteśmy jednym z nielicznych krajów do uratowania bez rozlewu krwi tylko trzeba wszelakich działań i niestety propagandy lub chociaż prawdziwego obrazu co tam się dzieję |
Cytat:
Z 1997, ktora zapewnia nam prl bis, socjalizm i praktyczny brak mozliwosci jej zniesienia. Z 2003, gdzie po wejsciu do unii oficjalnie oddajemy swoja suwerennosc na rzecz socjalistycznych rzadow Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Przypieczetowane zostalo to traktatem lizbonskim z 2007, ktory wiadomo kto podpisal i wypial sie na Ojczyzne. Przyjeli, bo tak chcieli, a nie musieli. Bo to, ze nie musza powoduje brak zapisow konstytucyjnych odnosnie obligatoryjnosci referendum. |
Cytat:
|
Niestety, zdoluje Cie jeszcze bardziej.
Drodzy Panstwo, Ustawa referendalna. Art. 67 "Wlasciwe organy panstwowe podejmuja niezwlocznie czynnosci w celu realizacji wiazacego wyniku referendum zgodnie z jego rozstrzygnieciem przez wydanie aktow normatywnych, BADZ INNYCH DECYZJI, nie pozniej jednak niz w terminie 60 dni od ogloszenia uchwaly SADU NAJWYZSZEGO o waznosci referendum w Dzienniku Ustaw RP." Slowa klucze - badz innych decyzji, czyli np. o olaniu decyzji Narodu, badz skierowanie do Sadu Najwyzszego. W Sadzie Najwyzszym zas moga stwierdzic cokolwiek, by podwazyc waznosc glosowania i uznac referendum za niewazne. Tym bardziej, ze 1 prezesa w mysl artykulu 183 ustep 3 konstytucji powoluje prezydent rp. Komuchy swietnie sie zabezpieczyly. Zwlaszcza rozdzialem 10, w ktorym znajdujemy artykul 77: "O wniosek ws. przeprowadzenia referendum odnoanie zmiany konstytucji RP moze wystapic: 1/5 ustawowej liczby poslow, senat, prezydent". Game over spoleczenstwo obywatelskie w Polsce. Requiescat in pace. Amen. |
Lepsze od papierków jest działanie. Uważam, że lepsze byłyby kolejne protesty i marsze w całej Polsce jak ostatnio, ale już z większą liczbą uczestników niż .......enie się z papierkami. Popatrzcie jak na zachodzie nawet komentowali ostatni Marsz Niepodległości pod kątem kolorowej zarazy.
Im więcej takich akcji na zachodzie tylu gwałty, kradzieże tym szybciej się ludzie w....ią i będą chcieli zrobić porządek nie patrząc na konsekwencje. Wschodnia część Niemiec może coś na ten temat wiedzieć (a raczej starsze pokolenie). |
http://www.wykop.pl/ramka/2963735/ju...ji-imigrantow/
Cytat:
|
Witamy w Europie ...
Cytat:
:help: |
No i dobrze bo nie wolno zabijać, bo to złe! Trzeba się miłować ty faszystowsko-rasistowski Kocie.
W ogóle wiesz co to jest gwałt? |
:D
Ostatnio przy piwie kumpel rzucił żart sytuacyjny: - kumpela mówi że już nie pije - a on na to "jak kobieta mówi NIE to znaczy TAK" i po krótkiej przerwie dodał - tak mi mówił jeden uchodźca ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl