![]() |
Po Moskalu nie spodziewałem się nic ciekawego, gdy przychodził za Smudę, ale już sama ulga po pozbyciu się Frania wystarczyła za pozytywne chwilowe odczucie. Reaktywacja Kazika wyszła słabiutko. Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na zachowanie Moskala podczas końcowych sekund meczu z Pogonią, gdy frajersko tracili 3 punkty? Stał jak mumia, kiedy grajki jak juniorzy przemieścili się pod bramkę rywala, zamiast zabezpieczyć tyły.
Nie zareagował w żaden sposób. |
Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz!! Przegrali piłkarze mu tą rundę? I już zły? Eh.. Dajmy mu czas!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Moskal powinien pracować nadal i powoli budować zespół wg własnego planu. Teraz dokończył sezon rozbitym, przygotowanym przez Smudę zespołem. Niech wreszcie dostanie szansę na swój autorski zespół. |
Cytat:
P.S. To wina Smudy, ze Brożek nie strzelał za jego kadencji? Oczywiście, że tak :D EDIT: Cytat:
|
Każdej tęgiej głowie krzyczącej "MOSKALA ZWOLNIĆ" polecam przestudiować jego kontrakt ( z naciskiem na długość).
Jak to nie pomoże, to listę płac trenerów w Wiśle. Jeśli wciąż za mało, to finanse Wisły. Idźcie grać w jakiegoś football managera. Jesteście ślepymi krzykaczami bez krzty rozsądku. Oceniać Moskala (i 90% innych) jako trenera można będzie po dwóch sezonach spokojnej pracy. Facet nawet nie miał połowy okresu przygotowawczego z drużyną. Każdy z was tak napier..la, że u nas w TME trener nie ma komfortu pracy... to poczytajcie sami siebie. Wystarczyło dowieźć Białystok, Pogoń i wsadzić pustaka Stilicia. I byście sprawdzali rozstawienia w LE. To Moskal zjebał kontrę Garguły, setkę Semira i kazał Dudce zjebać ustawienie żeby Murawski strzelił z Pogonią? Kazał Jovicovi wsadzić samobója z Legią i odpuścić krycie Rzeźniczaka? nie wybielam go, nie oczerniam - oczywiście, mógł wpłynąć w takim okresie na drużynę mentalnie, zrobić nieznacznie korekty taktyczne - ale uważam że NIE SPOSÓB ocenić obiektywnie pracę Kazka po takim czasie i w takich warunkach. Dopiero za rok o tej samej porze. Pozdrawiam. |
i to powinno zamknąć tę zbędną dyskusję na temat zwolnienia Kazimierza Moskala.
|
"Nie mogę zarzucić zawodnikom braku woli walki i zaangażowania"
Nikt Moskala nie wini za pudło Stilicia czy tym podobne rzeczy, ale że pieprzy 3 po 3. Świadczy to o zakłamywaniu rzeczywistości, co źle wróży jego przyszłej pracy na Reymonta (o ile zostanie). |
Moskal musi zostać, będzie dobrze! :)
|
Osobiście nic do Moskala nie mam, nie spodziewałem się po nim cudów, bo nigdzie nie udowodnił, że jest kimś więcej niż przeciętnym trenerem. Jeden z wielu, wyróżniający się szacunkiem u kibiców za to, co zrobił dla Wisły jako piłkarz.
Jednak duży minus za jego ostatnie wypowiedzi, szczególnie o braku pretensji do zawodników o zaangażowanie. To jest kolejny raz plucie kibicom w twarz. Ale skoro piłkarze mogą, to trener też. Prezes napluł już w styczniu. |
Tymi wypowiedziami, to Moskal tylko potwierdza, że nie on rządzi w szatni(i dla mnie, to już jest podstawa do zwolnienia). Brożek chyba po drugim meczu pod wodzą pana Kazimierza, dał jasny sygnał do mediów i drużyny, co i jak...
Gdyby były pieniądze, perspektywy i wymiana części składu, to absolutnie należałoby go zwolnić(bo wyniki tragiczne). Niestety, niewiele się w klubie zmieni i zadowoleni kopacze znowu osiągną miejsca 5-8(puchary niepotrzebne, bo przecież byłby oklep od amatorów z Kazachstanu czy Azerbejdżanu). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jezeliby Moskal odszedł to by oznaczalo, ze w klubie pracuja niekompetentni ludzie, co my jestesmy zydkami zeby co chwile trenerow wymieniac? i tak gowno to da jak nie bedzie zaangazowania pilkarzy. Zgadzam sie ze słowami Smudy - tutaj to nawet Jurgen Klopp by długo nie popracował, trafił w samo sedno
|
Moim zdaniem Wisła odpuściła puchary w tym roku i coś Moskal musiał na konferencji powiedzieć ;) Wiadomo że Moskal to nie jest trener z najwyższej półki, nie oszukujmy się ale może on być naszą inwestycją. Na pewno to gość który ma potencjał i pare razy to pokazał w tym sezonie. Również pokazał to że ma jaja sadzając panienki na ławce. No i potrafi trafić do piłkarzy (Sarki, Guerrier, Boguski czy Jankowski)
Do tego zapewne dużo nie kosztuje. I czym dłużej z nami będzie tym lepszym będzie trenerem.. Więc jestem ZA tym bym by jak najdłużej był u nas, piłkarze mieli wypłaty na czas i można budować drużyne. Bez drogi na skróty ( która prowadzi znowu na manowce) |
Cytat:
|
Cytat:
Teraz tak jak ktoś pisał będzie zaklinanie rzeczywistości, że Smuda wszystko spieprzył. A tylko jemu zawdzięczamy grupę mistrzowską a nie bicie się o utrzymanie. Punktów uciułanych przez Moskala nie starczyło by chyba nawet na utrzymanie w lidze. |
Cytat:
|
Dokładnie tak jak pisze Kurz - stare ramole nie są w stanie dać więcej, bo już nie mają z czego pocisnąć. Z takim materiałem ludzkim bez "świeżej krwi" nic nie zdziałamy.
|
"Forum Wisła" na Twitterze twierdzi, że Ojrzyński nowym trenerem.
|
Czy nie za dużo tych zmian trenerów? Niech Moskal popracuje w przyszłym sezonie.
|
Cytat:
|
Jeśli teraz zwolnią Moskala, to ten zarząd jest dla mnie bandą kretynów. No chyba, że stało się coś za kulisami, co go skreśla, lub Moskal zrezygnuje i zrzeknie się honorarium.
|
Cytat:
|
Nie wiem skąd gościu ma info, może zmyśla...
Moskal blisko wypadu: http://www.wykop.pl/wpis/12988001/ka...wisly-wislakr/ Chrapek blisko powrotu: http://www.wykop.pl/wpis/12986191/mi...y-wislakrakow/ |
Panowie ale to co się dzieje to przecież nic nowego...
Klub od wielu lat rządzony jest w sposób tragiczny i nic tego nie zmienia... |
Wypie..ić wszystkich "piłkarzy", ale precz od trenera Moskala!
|
Cóż, idiotyczne decyzje zapadające w tym klubie to normalka, więc i ta by mnie nie zdziwiła.
Mam jednak nadzieję, że to durna plotka szukającego sensacji dziennikarza. |
Cytat:
Powiedz mi tylko czemu wyniki za Smudy to była czołówka ligi a za Moskala spadek z tej ligi?? Przez tą samą grę? Ile bramek zdobył Stilic, Brożek itp?? |
Szczególnie na wiosnę - jak zwykle - prezentowaliśmy świetną piłkę za Smudy. Wtedy brożek i Stilic prezentowali pełnię formy :D
|
Moskal nie potrafił awansować z Termaliką, gdy awans miał pewny. Nie potrafił też awansować do pucharów z Wisłą, kiedy były one niemal pewne. Nie ta liga Panie Moskal. Lepiej późni niż wcale. Nie pamiętam u nas gorszego trenera. Jego odejście to jedyny ratunek aby reanimować trupa, jakim jest nasz klub.
|
Tak duzo osob pisze, ze wiele rzeczy nie zalezy od trenera ale chyba zgodzicie sie, ze akurat na motywacje pilkarzy powinien wplywac trener. Moskal nie ma charyzmy stad mamy to co mamy
|
Cytat:
A może, nawet jeśli przyjmiemy, że spiskowa teoria o braku motywacji jest prawdziwa, nie istnieje trener na ziemi w zasięgu Wisły, który potrafiłby wykrzesać z naszych zawodników coś więcej poza tym co pokazują? Tak czy inaczej na jedno wychodzi. W tym składzie personalnym, niezależnie od przyczyny, niezależnie jakiego będziemy mieli trenera, nie osiągniemy nic ponad to, co ugrywamy w ostatnich latach. Na to wskazują wyniki, to nie przypuszczenia i teorie spiskowe. |
Wynik mamy taki, na jaki mamy skład - otwórzcie w końcu oczy.
Trener nie ma żadnego wpływu na chorą, finansową sytuację w klubie. Żaden nowy szkoleniowiec nie będzie mieć komfortu budowania drużyny po swojemu (czyt. nie dostanie pieniędzy na transfery) tylko dostanie słabych, może co najwyżej przeciętnych kopaczy z kartą na ręku. Do tego oczywiście oczekiwania ponad stan, MP i co najmniej faza grupowa LE. Bez dogłębnego uzdrowienia finansów klubu nie będzie lepiej, nawet jakby tu przyszedł trenować Mourinho. Bez woli Bossa do wykonania jakiegoś zdecydowanego ruchu będziemy ciągle taplać się w tym błocie, co zakończy się albo ogłoszeniem upadłości albo degradacją do niższej ligi, bo po prostu w końcu nie spełnimy wymogów licencyjnych do gry w Ekstraklasie. |
jeśli to prawda że zawodnikom zalegają z wypłatami, to nowy trener niewiele zmieni
|
Cytat:
|
Znow sie zaczyna zmiana trenera? Jak wywala Kazia to dla mnie jest signal ze zarzad dziala na skzode Wisly. (dwoch nie pracujach trenerow na urztymaniu - Smuda i Moskal - przy obecnej sytuacji finansowej)
Raczej nalezaloby zmienic polowe skladu zamiast trenera. |
Cytat:
Tak się zastanawiam czy aby na pewno będzie 3-ch trenerów na utrzymaniu. Jeśli będzie zmiana. |
Jesli chca faktycznie zwolnic Moskala to nie wierze, ze nie ma jakiejs klauzuli albo wymysla tak, zeby bylo rozwiazanie kontraktu za porozukieniem stron. Nie jestem fanem zwalniania trenerow po takim czasie ale tez nie bylem i nie jestem zwolennikiem trenera Moskala. Ze skladem bym nie przesadzal nie cenilbym go tak nisko. Ok Lech i Legia moze tak ale w czym Jagielonia czy Slask ma lepszy sklad od nas? Problemem Wisly jest suma czynnikow takich jak: brak kasy co za tym idzie brak efektywnych wzmocnien, opoznienia w wyplatach co zapewne za tym idzie motywacja grajkow a na koniec tego wszystliego jest swietny czlowiek Moskal ale niestety slaby trener. Wciaz to utrzymuje ze Smuda powinien zostac do konca sezonu i jesli wyniki byly by slabe to teraz powinno sie szukac trenera a tak to mamy co mamy. Jesli nie ma klauzuli i faktycznie chca zwolnic Moskala i placic 3 trenerom to mysle, ze Boss powinien dac sobie spokoj z Wisla.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl