![]() |
dlaczego do cholery nie obudują tego okrąglaka... jego trzeba schować przynajmniej z zewnątrz, a nie eksponować. zakłóca bryłę stadionu, nie pasuje i jeżeli miał wywoływać jakiś efekt asymetrii czy czegoś podobnego to zdecydowanie jest to marny efekt.
|
Cytat:
|
Mi sie podoba.
Tylko caly czas rozmyslam jak to bedzie z naroznikami, a mianowicie z tymi szczelinami http://i33.tinypic.com/140jf69.jpg deszcz, wiatr itp bedzie walil po ryjach osobom siedzacym tam. powinni to jakos zamknac. i druga rzecz czy kazdy bedzie mial dobry widok skoro A/B i C bedzie wyzsze od E i D to moga osoby siedzace gdzies na krawedziach naroznika moga nie widziec drugi rog boiska z powodu krawedzi dachow D badz E. W ogole ciekawi mnie czy oni zlacza te narozniki do D i E czy beda takie "przepascie", brzydko to bedzie wygladac. przynajmniej tak to wyglada na wizualizacji. ale mysle ze jaki jest O. to jest , ale chyba do czegos takiego nie dopusci.. ogolnie ok jedyny MINUS - OKRAGLAK (widac to np. z widoku z gory) |
Jak znam życie to Twoje obawy sa w pełni uzasadnione i pewnie dokładnie to spieprzą.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tą różnicę między dachami pewnie zasłonią szybą czy też pleksą A te przepaście o których mówisz podejrzewam że będą żeby się kibice zbyt swobodnie przemieszczać nie mogli Chyba nawet uwzględnili na tej wizualizacji obniżenie murawy bo wydają się trybuny być bliżej niż na poprzednich (w szczególności C) No i okrąglak od zabudowy! |
Tylko jak go zabudować? Kiedyś był pomysł na telebim. Coś na wzór dawnego Highbury:)
|
Wielce szanowny pan architekt miał w planie wieszać telebimy pod dachem w naroznikach więc te miejsca tak na prawdę to będą miejsca-widmo do wypełnienia pojemności :D
ale moooże się coś zmieniło - okrąglak tez mieli obudowywać.. |
nie jestem za bardzo na bieżąco z projektami naszego stadionu i chciałbym sie dowiedzieć co się stało z tym projektem 3 poziomowej trybuny A i B?
|
pierwsze slysze... bylo cos takiego?
|
http://images.google.pl/imgres?imgur...PL255%26sa%3DG
pod tym linkiem to jest |
ee, to sa projekty zwyklych osob z tego konkursu
http://stadiony.net/tworcy_stadionow/final (tak dla zabawy i pokazaniu O. co mozna bylo zrobic) |
To był prima aprilisowy żart...
|
To była wizja wislaportal.pl, powstała z okazji 1 kwietnia. Niestety (a może i stety) kilka dni później zdementowali te doniesienia ;)
|
to był konkurs SKWK i stadiony.net, a nie zarty czy wislaportal.pl
|
|
Nie potrafisz czytać ? to był Prima Aprilis !!!!
|
No przecież wiem. Chciałem pokazać że prima aprilis a nie żaden konkurs. W konkursie na stadiony.net nikt nie wpadłby na pomysł budowy drogiego i większego okrąglaka. Z tego co wiem to autor tej wizualki był uczestnikiem tego konkursu.
|
k...awy jesteście jacyś dziwni
e wkleił linka: http://stadiony.net/tworcy_stadionow/final do był konkurs SKWK i stadiony.net a wy pieprzycie o jakimś prima aprilis bo wislaportal.pl coś tam napisało wykorzystując fotkę z konkursu link z wislaportal nijak się ma do linka e ze stadiony.net zrozumieli? Pero zrozumiałeś już? pokazałeś ale chyba brak rozumowania Cytat:
co innego link "e" a co innego wislaportal.pl i nawet stadiony.net z 1.04. |
Dlatego wlasnie postanowilem nie wracam do Polski:):):):)Polacy tylko sie nie pozabijajcie o te projekty i komentarze.Jeden drugiemu skoczy do gardla za wklejenie linka.Komu sie chyba krzywda w domu dzieje albo brak warsztatów psychologicznych w podstawowce.
A skoro juz tutaj jestem to powiem wam ze od poniedzialku ruszaja prace pelna para.Poniedzialek wjezdzaja diggery:)Pomyslna informacja chyba dla wszystkich |
Śledząc temat, widzę, że jak stadion zaczyna "nabierać kształtów" na wizualizacji to widzicie coraz mniej minusów :) Bardzo dobrze, że tak się dzieje i nie zostaje nic innego jak czekać na dalsze prace budowlane :D
|
PrzemkoSoton, miejmy nadzieje...stadion to podstawa sukcesow:)
|
Cytat:
odnośnie tej wizualizacji, nad którą teraz się dyskusja toczy, to róznica jest jedynie w braku kolumnady po bokach nowego C, natomiast reszta mankamantów (beznadziejne narożniki, dziwaczna wiata, brak planu na umieszczenie telebimu/ów i brak ujednolicenia bryły poprzez zabudowanie okrąglaka) została. Jedna poprawka wiosny nie czyni ;) |
2 Załącznik(ów)
[quote=PvD;572944]k...awy jesteście jacyś dziwni
a wy pieprzycie o jakimś prima aprilis bo wislaportal.pl coś tam napisało wykorzystując fotkę z konkursu Teraz bez nerwow - jaka fotke z konkursu ? Przeciez to dwie rozne foty . Ale mam nadzieje ze to juz niewazne. Stadion nam buduja !!!! |
mi również ten stadion się coraz bardziej podoba...przyznam że od poczatku byłem do niego optimistycznie nastawiony. Mam tylko nadzieje że trybuny będą jak najbliżej boiska...a o reszte się nie martwie...
a i tak od kibiców najbardziej zalezy klimat danego stadionu... ps: Cytat:
|
Cytat:
widocznie to zdjecie nie zostalo wrzucone do fot z konkursu. po drugie juz ktos pisal ze to zdjecia chlopa ktory startowal do niego(przelecialo mi to foto na forum z tematu o konkursie na stadiony.net), a poza tym nie chce mi sie wierzyc ze wislaportal specjalnie na 13kwietnia stworzylo to zdjecie :rotfl: zreszta niewazne, z igly widly, niech sie wezma za robote bo to teraz jest najwazniejsze |
Cytat:
2. telebimy zostały zaprojektowane - co widać na wizualizacji. 3. jaka wiata? |
ad 2. przepraszam - nie zauważyłem ich na środku trybun głównych.
ad 1. dużej różnicy nie widać. ad 3. "wiata" czyli podjazd pod budynek główny ;) wg. mnie mogło by to wyglądać nieco bardziej estetycznie |
moglby mi ktos kupic w piatek bilet na D bo nie jestem z krk i bedzie ciezko... mylalem ze troche wczesniej rozpocznie sie sprzedaz
|
Cytat:
|
ot kolejna waryjacyja szanownego pana architekta :)
|
Cytat:
pewnie ten telebim może też zasłonić pół trybuny VIP i w ogóle nic nie będzie widać... |
ale tam telebim wisi za bramką i naprzeciw kamer pod dachem
http://www.sf.tv/webtool/data/pics/s...erlin1_szq.jpg kamery są po prawej nad vipami i prasą |
1. za bramką nie wisi tylko jest wbudowany.
2. kamery są także w wielu innych miejscach (m.in. za bramkami) 3. dlaczego nie chcecie uwierzyć, że przy projektowaniu telebimu pomyślano o widoczności? |
ad 3 .projektujac miejsca na dachu również ? :)
już na etapie projektowania wiedzieli, że będa miejsca, na które karnety i bilety mają być tańsze ze względu na słabą widoczność. czy rok czasu to mało by spróbowac temu zaradzić? |
Chyba cos ruszylo na R22 choc mysle ze po prostu przywiezli banery reklamowe i postawili je obok siebie na rogu dawnego C
|
To jednak nie banery wie ktos co to??
|
dla naszego boiska chyba dobrze sie stało ze nie było meczu dziś, po tych ulewach to chyba tylko by sie nadawalo do zaorania..
|
Cytat:
kazda budowa wymaga odgrodzenia terenu przeznaczonego pod budowe, ot cała filozofia... wnioskować można ze skoro płoty juz stanęły to i prace niedlugo ruszą. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl