Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9231)

element 26.02.2014 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1350555)
Trzeba bylo rzucac w naplety,to by nikt nie mial pretensji.. :)

Trzeba było wnieść racę i rzucać w naplety..

Ty myślisz, że racę ktoś do buta schowa i na oczach kamer będzie świrował pawiana? skończyło się eldorado.
Z wszystkim jest kurewsko ciężko, z racami, oprawami, które trzeba ukrywać i kombinować.

Przemytnicy gorzały mają ciężko, ultrasi jeszcze ciężej ;-)
Ci pierwsi robią to dla zysków, ci drudzy z pasji.

rafkur 26.02.2014 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1350496)
Największy szum zrobili niestety sami kibice Wisły. Gdyby na prośbę WISŁAZWE sprzed "n-stron" wstrzymać się od wszelkich komentarzy, tematu pewnie by już nie było.

Zakładasz że wojewoda, komisja ligi czy tam ekstraklasy siedzi na forum i szuka inspiracji do działań? Bądźmy poważni.

WISŁAZWE 26.02.2014 16:48

Racja. Bądźmy poważni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl