Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

ziooom 28.09.2010 09:15

Był jeszcze Jirsak, Brożek Piotr, Burliga i Rios .

szprotson 28.09.2010 11:31

ale na prawiej obronie,słabsza wersja Cikosza.

nr 40 bardzo dobry

filoo 28.09.2010 17:18

Ale stracona brmka to jego wina niestety....
ale chłop ogrnia i to zdrowo, dopiero wszedł do MESY , wcześniej widziałem go w MLJ i zawsze się wyróżinał i był duchem drużyny, tak jak Arian, ale ten niestetty nie może się przebić...

Dean 08.10.2010 21:08

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_wstep_wolny/

Wszyscy na Arkę :D

Damian1241 08.10.2010 21:34

skoro nie stac nas na dobrych polskich pilkarzy bo gdy jakis w miare sie pokaze to zaraz za niego chca zaporowa cene a kupujemy samych z zagranicy ktorzy nie wszyscy sie sprawdzaja to lepiej zainwestowac te pieniadze na mlodziez i wprowadzac wychowankow do druzyny.

aNouc 09.10.2010 12:12

Wisła 3-0 Arka, bramki Łobodzińskiego, Ligienzy i Papieża. Z pierwszego składu grał jeszcze Chavez i Kurto
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ec_na_ich_gre/

Semper Fidelis 1985 09.10.2010 12:36

Łobo szaleje brama asysta... Pisze że zagrał na własną prośbę, stara się chłop

Billy 09.10.2010 13:13

Aż miło czytać jak młodzi szaleją. Kolejne zwycięstwo w ładnym stylu jak się okazuje. Nie wiem czy to wszystko jest takie trudne? Żeby dac szansę młodym? Myślę, że taki Papież zrobiłby więcej dla ataku w pierwszej drużynie niż to co obecnie prezentuje Żurawski. Rado, który dostał szansę za Kulawika też powinien byc chocby rezerwowym, bo Sobol to niestety pewniak jeśli chodzi o pierwsza "11". Spokojnie móglby wchodzić w okolocach 60-70 minuty, z pewnością narobiłby troche zamieszania.

ziooom 09.10.2010 13:22

Ja to bym nawet zaryzykował grę całym składem z ME w ekstraklasie 1,2 mecze na próbę, 1 drużyna i tak gra straszny piach.

Titto 09.10.2010 13:32

Może nie całym składem, ale Czekaja, Chrapka, Jelenia,Papieża, Kurto można byłoby powoli wprowadzać.

AS82 09.10.2010 13:40

Z perspektywy trybuny G najlepszy Łobo :> gol i ladnie gral przez caly mecz ,solidnei Chavez , z mlodych najlepiej Ligienza ,wg mnie rzucal takie pilki do przodu ze poki co Jirsak i Garguła moga mu spokojnie pozazdroscic, pozatym jesli chodzi o taktyke to Wisla 2 Kulawika a Wisla 1 Maaskanta to zadna przepasc..Brawo Kula !

MMTS 09.10.2010 13:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ec_na_ich_gre/

najbardziej podoba mi się, że Łobo sam poprosił o występ w tym meczu... oj pali się naszym gwiazdom pod nogami :)

aNouc 09.10.2010 13:46

Skrót meczu http://www.youtube.com/watch?v=wu0CU...layer_embedded

Titto 09.10.2010 13:54

A właśnie co z Gułą?

Gucio25 09.10.2010 14:15

w tym meczu ME stworzyła więcej dobrych i ładnych okazji bramkowych niż pierwszy skład w 3 ostatnich meczach razem.

Titto 09.10.2010 14:18

A tak ogólnie to na którym obecnie miejscu jesteśmy, jak układa się tabela?

aNouc 09.10.2010 14:19

http://www.90minut.pl/liga/0/liga5045.html , dopiero wejście Łobo i powrót na Reymonta coś zmieniły bo tak to grali nędzę i plasowali się czy to w środku czy na dnie tabeli

ponury 09.10.2010 14:45

Kto to podawał w 6 minucie, wie ktoś ?

Syn Kangura z 1984 09.10.2010 14:59

No to Łobo odnalazł przystań swą :)

Titto 09.10.2010 15:11

Łobodziński - najlepiej zarabiający piłkarz Ekstraklasy, grający w Młodej Ekstraklasie. :-D

Ogryzek 09.10.2010 15:13

Łobo już chyba nie zarabia najlepiej w ekstraklasie.

Jeśli faktycznie walczy w ME żeby zauważył go Maaskant i wziął do pierwszego składu, to mnie się to podoba. Lepiej by było żeby nic nie robił? Pieniądze i tak dostać musi z kontraktu!

Niemogesiezarejestrowac 09.10.2010 15:16

Nie , chodzi o ładną akcje z 6 minuty.

neq. 09.10.2010 15:35

jak dla mnie Łobo na duży plus za to że sam poprosił o granie, a przecież mógł nic nie robić

wolfy 09.10.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 992347)
Jeśli faktycznie walczy w ME żeby zauważył go Maaskant i wziął do pierwszego składu, to mnie się to podoba. Lepiej by było żeby nic nie robił? Pieniądze i tak dostać musi z kontraktu!

Ja bym wolał, żeby zamiast niego grał jakiś junior, bo wyniki tu akurat nie są najważniejsze. Pożytku z Łobodzińskiego i tak nie będzie, co z tego że sobie pobryluje w ME? Nie o to w tym wszystkim chodzi.

Im szybciej nas opuści, tym lepiej dla obu stron.

damian3k 09.10.2010 20:40

Jestem pod ogromnym wrażeniem gry naszych młodych piłkarzy ;)
Grali lepiej niż pierwsza drużyna w ostatnich meczach! Oby tak dalej, Brawo!

akakiusz 09.10.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ponury (Post 992336)
Kto to podawał w 6 minucie, wie ktoś ?

Adrian Ligienza

Oldpara 09.10.2010 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 992317)
Z perspektywy trybuny G najlepszy Łobo :> gol i ladnie gral przez caly mecz ,solidnei Chavez , z mlodych najlepiej Ligienza ,wg mnie rzucal takie pilki do przodu ze poki co Jirsak i Garguła moga mu spokojnie pozazdroscic, pozatym jesli chodzi o taktyke to Wisla 2 Kulawika a Wisla 1 Maaskanta to zadna przepasc..Brawo Kula !

Inaczej się rzuca piłki w ME, a inaczej w Ekstraklasie. Łatwiej ustawić taktykę przeciwko Arce II niż przeciwko np. Śląskowi Oresta Lenczyka.
Gra na zapleczu wcale nie musi się przekładać na grę w pierwszej drużynie. Zresztą masz przykład Wojciecha "Króla Młodej Ekstraklasy" Łobodzińskiego.

AS82 10.10.2010 06:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 992542)
Inaczej się rzuca piłki w ME, a inaczej w Ekstraklasie. Łatwiej ustawić taktykę przeciwko Arce II niż przeciwko np. Śląskowi Oresta Lenczyka.
Gra na zapleczu wcale nie musi się przekładać na grę w pierwszej drużynie. Zresztą masz przykład Wojciecha "Króla Młodej Ekstraklasy" Łobodzińskiego.

Nie wiem czy ogladales mecz , ale Wisła Kulawika grała caly czas do przodu, ale nei na pale , cierpliwie rozgrywali pilki az do momentu az np Ligienza rzucal pilke gosciowi prawie 1 na 1 z bramkarzem . Tak jak mowie, wiem ze to ME ,tempo gry mimo wszystko wolniejsze ,ale zamysl w grze Wisly Kulawika widac i iezly z niego trener-taktyk

tofik 10.10.2010 10:26

Tylko ile miał czasu Kulawik żeby poukładać sobie tę Wisłę II ? 2 lata, 3 ?
Na nim nie ma żadnej presji mógł sobie eksperymentować i robić co chce przez kilka lat.
Na to Cupiał nie patrzy więc ma tam Kulawik jak pod kloszem.

Chcielibyśmy żeby Wisła I tak grała, a jak na razie to trzeba zacząć od podstaw czyli pryzgotować ich fizycznie, taktycznie, mentalnie.
Niczego nie da się przeskoczyć. Tym bardziej zaniedbań sięgających kilku lat, co jest w piłce wiecznością.
Dlatego warto dać trenerowi 1szej drużyny taką samą swobodę i może doczekamy się dobrej gry.

Markus 10.10.2010 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 992482)
Adrian Ligienza

Czyli rozumiem, że to właśnie Ligienza rzucał ciekawe prostopadłe piłki na filmiku z oficjalnej w 0:56 sek, 2:43 sek i 2:56 sek. jego trwania? Jeśli tak, to bardzo utalentowany chłopak.

Kluvi 10.10.2010 14:24

tofik co poukładał zobacz jakie roszady są w Młodej Wiśle co sezon ma sporą grupę młodych zawodników więc to układanie to nie do końca takie swobodne.. tylko że ciągle jest problem z przejściem z ME do szerokiej kadry naszym młodym zawodnikom.. to trzeba zmienić

tofik 10.10.2010 14:50

Plan na grę jest ten sam. To jest niezmienne gdyż dowodzi ta sama osoba.
Ci którzy wchodzą do drużyny się tego uczą i później przejmują rolę zawodników, którzy odeszli.
Chodzi o koncepcję i zalążek długotrwałego planu. Zmiany wykonawców są naturalne i nie zaburzają tego.
Z resztą odchodzą ci za starzy na ME, a za słabi na I team, mają inne pomysly na grę niż rezerwy itd. Nikt 2giej drużyny nie rozkupuje.

sayek89 18.10.2010 13:04

kiedy gra mloda wisla, dzis ?

Sinoos 18.10.2010 13:05

o 13 na R22

sayek89 18.10.2010 13:11

No ja niestety nie moge sie zjawic bo w pl mnie nie ma. Jak mloda bedzie dalej tak dobrze grac, to moze sie okazac ze wiecej ludzi bedzie chodzic na mecze mlodej niz pierwszej druzyny, wiadomo inny poziom sportowy, ale chlopaki z mlodej na pewno gorzej nie wypadna niz nasze gwiazdy.

Syn Kangura z 1984 18.10.2010 13:45

Ale chłopaki dają ostatnio popis... Proponuje zapraszać na te mecze pierwszą drużynę, może coś podpatrzą...

brylant17 18.10.2010 13:49

Młoda Wisa wygrała 3:0 z Górnikiem....

xanti1906 18.10.2010 13:49

Ja proponuję zamianę lig. Młodzi do Ekstraklasy, a pierwsza drużyna do MESY

sayek89 18.10.2010 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 995493)
Ale chłopaki dają ostatnio popis... Proponuje zapraszać na te mecze pierwszą drużynę, może coś podpatrzą...

Oj daja daja popis. Ja bym zorganizowal mecz mloda wisla vs pierwsza druzyna, zaprosil kibicow. Taki sparing polaczny z meczem charytatywnym.

Pawel.Busko 18.10.2010 14:18

Z tego zawodnika z numerem 42 będą ludzie;) O ile będzie pracował, a nie imprezował;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl