![]() |
Był jeszcze Jirsak, Brożek Piotr, Burliga i Rios .
|
ale na prawiej obronie,słabsza wersja Cikosza.
nr 40 bardzo dobry |
Ale stracona brmka to jego wina niestety....
ale chłop ogrnia i to zdrowo, dopiero wszedł do MESY , wcześniej widziałem go w MLJ i zawsze się wyróżinał i był duchem drużyny, tak jak Arian, ale ten niestetty nie może się przebić... |
|
skoro nie stac nas na dobrych polskich pilkarzy bo gdy jakis w miare sie pokaze to zaraz za niego chca zaporowa cene a kupujemy samych z zagranicy ktorzy nie wszyscy sie sprawdzaja to lepiej zainwestowac te pieniadze na mlodziez i wprowadzac wychowankow do druzyny.
|
Wisła 3-0 Arka, bramki Łobodzińskiego, Ligienzy i Papieża. Z pierwszego składu grał jeszcze Chavez i Kurto
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ec_na_ich_gre/ |
Łobo szaleje brama asysta... Pisze że zagrał na własną prośbę, stara się chłop
|
Aż miło czytać jak młodzi szaleją. Kolejne zwycięstwo w ładnym stylu jak się okazuje. Nie wiem czy to wszystko jest takie trudne? Żeby dac szansę młodym? Myślę, że taki Papież zrobiłby więcej dla ataku w pierwszej drużynie niż to co obecnie prezentuje Żurawski. Rado, który dostał szansę za Kulawika też powinien byc chocby rezerwowym, bo Sobol to niestety pewniak jeśli chodzi o pierwsza "11". Spokojnie móglby wchodzić w okolocach 60-70 minuty, z pewnością narobiłby troche zamieszania.
|
Ja to bym nawet zaryzykował grę całym składem z ME w ekstraklasie 1,2 mecze na próbę, 1 drużyna i tak gra straszny piach.
|
Może nie całym składem, ale Czekaja, Chrapka, Jelenia,Papieża, Kurto można byłoby powoli wprowadzać.
|
Z perspektywy trybuny G najlepszy Łobo :> gol i ladnie gral przez caly mecz ,solidnei Chavez , z mlodych najlepiej Ligienza ,wg mnie rzucal takie pilki do przodu ze poki co Jirsak i Garguła moga mu spokojnie pozazdroscic, pozatym jesli chodzi o taktyke to Wisla 2 Kulawika a Wisla 1 Maaskanta to zadna przepasc..Brawo Kula !
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ec_na_ich_gre/
najbardziej podoba mi się, że Łobo sam poprosił o występ w tym meczu... oj pali się naszym gwiazdom pod nogami :) |
|
A właśnie co z Gułą?
|
w tym meczu ME stworzyła więcej dobrych i ładnych okazji bramkowych niż pierwszy skład w 3 ostatnich meczach razem.
|
A tak ogólnie to na którym obecnie miejscu jesteśmy, jak układa się tabela?
|
http://www.90minut.pl/liga/0/liga5045.html , dopiero wejście Łobo i powrót na Reymonta coś zmieniły bo tak to grali nędzę i plasowali się czy to w środku czy na dnie tabeli
|
Kto to podawał w 6 minucie, wie ktoś ?
|
No to Łobo odnalazł przystań swą :)
|
Łobodziński - najlepiej zarabiający piłkarz Ekstraklasy, grający w Młodej Ekstraklasie. :-D
|
Łobo już chyba nie zarabia najlepiej w ekstraklasie.
Jeśli faktycznie walczy w ME żeby zauważył go Maaskant i wziął do pierwszego składu, to mnie się to podoba. Lepiej by było żeby nic nie robił? Pieniądze i tak dostać musi z kontraktu! |
Nie , chodzi o ładną akcje z 6 minuty.
|
jak dla mnie Łobo na duży plus za to że sam poprosił o granie, a przecież mógł nic nie robić
|
Cytat:
Im szybciej nas opuści, tym lepiej dla obu stron. |
Jestem pod ogromnym wrażeniem gry naszych młodych piłkarzy ;)
Grali lepiej niż pierwsza drużyna w ostatnich meczach! Oby tak dalej, Brawo! |
Cytat:
|
Cytat:
Gra na zapleczu wcale nie musi się przekładać na grę w pierwszej drużynie. Zresztą masz przykład Wojciecha "Króla Młodej Ekstraklasy" Łobodzińskiego. |
Cytat:
|
Tylko ile miał czasu Kulawik żeby poukładać sobie tę Wisłę II ? 2 lata, 3 ?
Na nim nie ma żadnej presji mógł sobie eksperymentować i robić co chce przez kilka lat. Na to Cupiał nie patrzy więc ma tam Kulawik jak pod kloszem. Chcielibyśmy żeby Wisła I tak grała, a jak na razie to trzeba zacząć od podstaw czyli pryzgotować ich fizycznie, taktycznie, mentalnie. Niczego nie da się przeskoczyć. Tym bardziej zaniedbań sięgających kilku lat, co jest w piłce wiecznością. Dlatego warto dać trenerowi 1szej drużyny taką samą swobodę i może doczekamy się dobrej gry. |
Cytat:
|
tofik co poukładał zobacz jakie roszady są w Młodej Wiśle co sezon ma sporą grupę młodych zawodników więc to układanie to nie do końca takie swobodne.. tylko że ciągle jest problem z przejściem z ME do szerokiej kadry naszym młodym zawodnikom.. to trzeba zmienić
|
Plan na grę jest ten sam. To jest niezmienne gdyż dowodzi ta sama osoba.
Ci którzy wchodzą do drużyny się tego uczą i później przejmują rolę zawodników, którzy odeszli. Chodzi o koncepcję i zalążek długotrwałego planu. Zmiany wykonawców są naturalne i nie zaburzają tego. Z resztą odchodzą ci za starzy na ME, a za słabi na I team, mają inne pomysly na grę niż rezerwy itd. Nikt 2giej drużyny nie rozkupuje. |
kiedy gra mloda wisla, dzis ?
|
o 13 na R22
|
No ja niestety nie moge sie zjawic bo w pl mnie nie ma. Jak mloda bedzie dalej tak dobrze grac, to moze sie okazac ze wiecej ludzi bedzie chodzic na mecze mlodej niz pierwszej druzyny, wiadomo inny poziom sportowy, ale chlopaki z mlodej na pewno gorzej nie wypadna niz nasze gwiazdy.
|
Ale chłopaki dają ostatnio popis... Proponuje zapraszać na te mecze pierwszą drużynę, może coś podpatrzą...
|
Młoda Wisa wygrała 3:0 z Górnikiem....
|
Ja proponuję zamianę lig. Młodzi do Ekstraklasy, a pierwsza drużyna do MESY
|
Cytat:
|
Z tego zawodnika z numerem 42 będą ludzie;) O ile będzie pracował, a nie imprezował;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl