Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

El'kabat 10.08.2013 20:33

Zieniu dobij tradycyjnie warszawskie parówy :)

0 22 10.08.2013 21:27

Zasłużona wygrana Ruchu.

filemon 10.08.2013 21:28

No i tak Legia zjadała tę ligę, a tu Górnik liderem :-)
Górnik, który punkty stracił tylko z nami.

marian paździoch 10.08.2013 21:35

No w końcu jakaś łyżka miodu prosto z Chorzowa :P

FraMat 10.08.2013 21:44

Kolega kreseq w temacie "Europejskie puchary.." napisał kilka dni temu o Legii:
Cytat:

Taka ta liga chujowa, że te gwiazdorki muszą grać w pucharach bo reszta jest jeszcze gorsza.
:p

AYALA 10.08.2013 21:51

forsy jak lodu mają w Warszawie a żałują na średniej klasy trenera z Zachodu np kogoś takiego jak Maaskant albo ten Jovanovic co Apoel trenował co by to wszytsko ogranął i nauczył grac po Europejsku jak Levy Śląska.

Ta rotacja Urbana ma jedną podstawową wade - gracze nie są ze sobą zgrani, brakuje automatyzmu.Kosa to cień zawodnika sprzed roku - chyba już jest myślami w Atletico Madryt albo w Valencii

Ogryzek 10.08.2013 21:57

No przecież mają trenera z Hiszpanii? :)

Ruch szczęśliwie bo szczęśliwie ale wygrał.

mitmichael 10.08.2013 21:59

Kubeł zimnej wody na głowe Legii i prezesa Leśnodorskiego a to był tylko Ruch. Ciekawe jak zagraja z Lechia 24 sierpnia czyli pare dni po 1 meczu ze Steaua Bukareszt.

Gwiaździsty 10.08.2013 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1327228)
Kolega kreseq w temacie "Europejskie puchary.." napisał kilka dni temu o Legii:

:p

A to dopiero początek. Oni tam w Warszawie naprawdę uwierzyli temu bajkopisarzowi Leśnodorskiemu :), że mają mega kosmiczny zespół, z dziadkiem Saganowskim na podbój LM.

kreseq 10.08.2013 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1327228)
Kolega kreseq w temacie "Europejskie puchary.." napisał kilka dni temu o Legii:

:p

Przecież się oszczędzają ;) Jak im się chciało to niebiescy mieli problem wyjścia z własnej połowy ;)
Mówiąc poważnie, kubeł zimnej wody na rozgrzane łby to raz, dwa że się nie da wszystkiego wygrac, trzy - MEDIA pompują balony, jakby co to śmiać się z nich ;)

To był tylko Ruch? No tak, bo Lechia to jest poziom o wiele wyższy .. hłe hłe ;)

Niech młodziak Brożek strzeli po powrocie tyle co dziadek Sagan ;)

buczo1985 10.08.2013 22:31

Ostatnie 10 minut Legia siedziała na Ruchu niemiłosiernie. Może i zagrali lekką padakę, ale i Ruch miał dziś dzień konia, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Górnik się rozpędził. Czyżby wielka piłka wracała do Zabrza?

AYALA 10.08.2013 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1327240)

Górnik się rozpędził. Czyżby wielka piłka wracała do Zabrza?

rok temu też Górnik wygrywał wszytsko jesienią a na wiosne 10 porażek

Gwiaździsty 10.08.2013 22:46

He, he, he, rozpaczliwa próba usprawiedliwienia tej nędzy, która dla obserwujących futbol (bez tłumaczenia Leśnodorskiego) jest aż nadto widoczna. Nieudane transfery, dzisiaj już widać słabość Pinto czy Juniora miotajacych się bezradnie po boisku. Styl z Molde czy Ruchem, ten zespł miał podobno wszystkich lekko łatwo i przyjemnie a ma coraz większe problemy.
Tak, to był tylko Ruch, zespół który kilka miesięcy temu sportowo spadł z ekstraklasy ale utrzymał się przy zielonym stoliku kosztem Groclinu. Narazie to gracie z samymi ogonami ekstraklasy. Pewnie przypadkowo ułożono wam taki terminarz ligowy jak też "przypadkowo" wylosowano najsłabszy zespół w PP (Rozwój). Wszystko po to aby w końcu doczłapać się do LM. W końcu wywalono na to 100 mln zł. Ale tu bliżej klapy niż LM. Ale skoro naprezes Leśnodorski mówi, że macie 51 % szans :) to chyba wie co mówi :)

Co do dziadka Saganowskiego. To raczej Brożkowi moze buty czyścić pod względem strzelonych bramek. Paweł Brożek był przynajmniej dwukrotnym królem strzelców w przeciwienstwie do Saganowskiego.
No ale nie będę się już śmiał z waszej tajnej broni , którą zawojujecie LM. Przezio pewnie wam o tym powiedział, że w całej Euroopie nie ma lepszego napastnika niż ...Saganowski.:)

buczo1985 10.08.2013 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1327243)
rok temu też Górnik wygrywał wszytsko jesienią a na wiosne 10 porażek

Jeśli w tym sezonie będzie podobnie, to sugerowałbym sztabowi szkoleniowemu zmienić coś w przygotowaniach do sezonu, albo zarządowi zmienić coś w sztabie szkoleniowym :D

kreseq 10.08.2013 23:08

Ewentualnie zapytać się czy oni chcą grać w pucharach czy tych pucharów w mało sportowy sposób unikają ;)

Pennywise 11.08.2013 01:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1327234)
Kubeł zimnej wody na głowe Legii i prezesa Leśnodorskiego a to był tylko Ruch. Ciekawe jak zagraja z Lechia 24 sierpnia czyli pare dni po 1 meczu ze Steaua Bukareszt.

Złe pytanie zadajesz. Pytanie brzmi , jak zagra Lechia? Teraz to jest jej 5 minut. Wolne miasto jest głodne sukcesów, na stadionie aż kipi od emocji, miałem okazję to obserwować już na wiosnę. Teraz po meczu z dumą Katalonii, wiatr w żagle to nic, zapowiada się niezły sztorm. Legia podejrzewam nie będzie miała nic do powiedzenia.

0 22 11.08.2013 01:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pennywise (Post 1327260)
Legia podejrzewam nie będzie miała nic do powiedzenia.

U siebie, z Lechią? Chcesz się założyć?

Uran235 11.08.2013 02:46

Co do Górnika, to oni są w tym momencie zależni od dwóch piłkarzy - Nakoulmy i Olkowskiego. Jak im któryś zgubi formę albo wypadnie ze składu, natychmiast Górnik będzie miał problemy, bo choć Nawałka ładnie to wszystko taktycznie poukładał, to zawodników ma topornych i mało kreatywnych, w dodatku ławki też w Zabrzu nie widać. Olkowski jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo gość do tej pory dużo biegał, ale jak przychodziło co do czego to przez dwa sezony grał kupę - fatalne dośrodkowania i karykaturalne wykańczanie akcji. Sam jestem ciekaw czy jest w stanie tak grać chociażby do końca rundy. Co do Nakoulmy, to w jego przypadku słabych spotkań jestem pewien. Taki typ piłkarza, że na 2-3 kolejki potrafi totalnie zniknąć.

Dariook 11.08.2013 04:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1327238)
Przecież się oszczędzają ;) Jak im się chciało to niebiescy mieli problem wyjścia z własnej połowy ;)
Mówiąc poważnie, kubeł zimnej wody na rozgrzane łby to raz, dwa że się nie da wszystkiego wygrac, trzy - MEDIA pompują balony, jakby co to śmiać się z nich ;)

To był tylko Ruch? No tak, bo Lechia to jest poziom o wiele wyższy .. hłe hłe ;)

Niech młodziak Brożek strzeli po powrocie tyle co dziadek Sagan ;)

W kuluarach mówi się, że od przyszłego sezonu szykuje się wielki powrót na Łazienkowską. Jacek Bednarz będzie miał za zadanie posprzątać i wyprowadzić utytułowanego bankruta na prostą.

JacobCFC 11.08.2013 07:30

Halo, halo, Panowie, ale gdzie ta najzdolniejsza w Polsce Warszawska 9 z bólem serca piszę z dużej litery :D ) młodzież?
Porównując obecnie formę głównych kandydatów do mistrzostwa, czyli Śląsk, Amica i Legia to dla mnie mistrzostwo powędruje do Wrocławia. Balonik pompowany od początku sezonu w końcu pękł i bardzo dobrze, bo może pan owłosiona klata trochę spokornieje. Ja widzę to tak, sromotna klęska teraz w LM a potem bez zwycięstwa w fazie grupowej PE.

PS: porównywanie Saganowskiego do Brożka i stawianie tego pierwszego wyżej jest dla mnie bardzo zabawne. Dzięki Warszawiacy za poprawę humoru z rana :D

Ogryzek 11.08.2013 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1327243)
rok temu też Górnik wygrywał wszytsko jesienią a na wiosne 10 porażek

Moja teoria w tej sprawie od dłuższego czasu niezmienna - Górnik olał "chamsko" wiosnę żeby nie grać w pucharach bo ich nie było na to stać finansowo (ograniczenia transferowe narzucone przez komisję licencyjną).

Dlatego nie sugerowałbym się zeszłym sezonem. Bo w tym sytuacja może być lepsza (nowy stadion) i kto wie?

Emenems81 11.08.2013 09:32

Jedna wtopa i już teorie. Legia zagra I składem i zniszczy czy to Lechie, Górnik czy kogokolwiek z tej śmiesznej ligi.

Drozd 11.08.2013 09:55

Taa... nikt w tej lidze nie jest bardziej śmieszny niż Legia. Bronić się u siebie przed przeciwnikiem z silnej ligi norweskiej grającym w dziesiątkę :rotfl: czy może być coś bardziej ośmieszającego?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1327261)
U siebie, z Lechią? Chcesz się założyć?

O co, że jak by co to czerwień dla Lechii albo karny? To pewne jak w banku. Przewracanie się sugestywne to element który Legioniści trenują do znudzenia żeby decyzyjnym ułatwić zadanie. Co ambitniejsi podobno mają poobijane kolana bo przewracają się na chodniku wracając z treningu do domu :D

jaro1985r 11.08.2013 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1327268)
Moja teoria w tej sprawie od dłuższego czasu niezmienna - Górnik olał "chamsko" wiosnę żeby nie grać w pucharach bo ich nie było na to stać finansowo (ograniczenia transferowe narzucone przez komisję licencyjną).

Dlatego nie sugerowałbym się zeszłym sezonem. Bo w tym sytuacja może być lepsza (nowy stadion) i kto wie?

W tamtej rundzie w Lidze + jeden z prowadzących mówił,że ważna postać w jednym z Śląskich klubów powiedział piłkarzom,że nie chce ich widzieć na miejscu pucharowym. Piast awansował, Ruchowi to nie groziło, więc pewnie chodziło o Zabrze

felipe 11.08.2013 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1327282)
Taa... nikt w tej lidze nie jest bardziej śmieszny niż Legia. Bronić się u siebie przed przeciwnikiem z silnej ligi norweskiej grającym w dziesiątkę :rotfl: czy może być coś bardziej ośmieszającego?

Tysiąc pięćset rzeczy jest bardziej ośmieszających...
Po mojemu bardziej ośmieszające byłoby np. odkrycie sie w rewanżu i przyjęcie dwóch dzwonów od mistrza Norwegii (który miał nóż na gardle). Zostań może w politycznym chłopie ze swoimi napinkami.

Gwiaździsty 11.08.2013 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emenems81 (Post 1327280)
Jedna wtopa i już teorie. Legia zagra I składem i zniszczy czy to Lechie, Górnik czy kogokolwiek z tej śmiesznej ligi.

O k..a, strach się bać. Steua już w portki robi na samą myśl, że Legia zagra pierwszym składem. Dobrze, że ten w Chorzowie był tym drugim :lol:

kreseq 11.08.2013 13:13

Co wpis to lepsze jaja. Nikt nikogo w tej lidze nie zje. Dominacji żadnej nie będzie przez długi czas. To nie te czasy i nie ten poziom.
Ruch zagrał świetny mecz, Surma zaliczył strzał życia, Legia zagrała słabo i przekombinowała. Kilku zawodników nie zagrało, reszta wbiła ok 80 minuty. Widać że Urban myśli o pucharach, liga nie ucieknie. Pocisnąć może każdy każdego. Nikt normalny nie wierzy w medialne .......enie o dominacjach, zjadaniu i innych tego typu duperelach.
Osobny akapit dla po.......onych kibiców Ruchu. Wiedzą za co ;)

Jaroo1 11.08.2013 13:38

kreseq:
Cytat:

MEDIA pompują balony, jakby co to śmiać się z nich
Cytat:

Nikt normalny nie wierzy w medialne .......enie o dominacjach, zjadaniu i innych tego typu duperelach.
No już tak bez przesady. Nie tylko media pompują balonik i u niektórych na pewno woda sodowa do głowy uderza...

0 22
Cytat:

Widzew rozjebany, lecim na Szczecin
...
Cytat:

Dawać Bielsko.
Jak widać entuzjazm po każdej wygranej w lidze był spory.
A jeśli chodzi o moją opinię to Panowie nauczcie się jednego. Jedna porażka wiosny nie czyni ;) 3 kolejki ligowe nie są miarodajne. Równie dobrze możemy od następnej kolejki zrobić tabelę na nowo i być może w 3 najbliższych meczach komplet pkt zgarnie Zawisza i co? Też będziemy się nad nim spuszczać, że murowany mistrz? Wszystko jak co roku zdąży się jeszcze 10 razy zmienić. Oczywiście nie może się nie zdarzyć, że efekt finalny będzie taki jak na dziś dzień czyli Legia/Górnik mistrz, Zawisza/Korona spadek ale w takie rzeczy to wątpie. Jeszcze 5 razy w tym sezonie Legia zaliczy blamaż, 5 razy Śląsk zgubi formę a na wiosnę ktoś przestanie punktować a ktoś zacznie.
Także śmieszy mnie jak co roku to ferowanie wyroków po 1-2-3 meczach, to mówienie w 20/21/26 kolejce, że teraz już nie ma bata i mistrza zdobędzie drużyna x bo jest w gazie. Ta liga jest tak nieregularna, nie ma tutaj powtarzalności, że nie sposób przewidzieć co się wydarzy w następnej kolejce a wy chcecie po 4 kolejkach rozdawać karty i mówić kto ligę zdominuje, kto zdobędzie mistrza, kto zagra w pucharach, kto wejdzie do 8 a kto spadnie. Założę się, że z tych przewidywań czyli uogólniając mocna Legia/Lechia/Śląsk/Jaga/Górnik, słabe Zagłębie/Podbeskidzie/Korona/Zawisza po 30 kolejkach połowa z tego się nie sprawdzi i w pierwszej 4 nie ujrzymy np Jagi i Górnika a na dole nie zobaczymy np Zawiszy i Podbeskidzia

0 22 11.08.2013 14:12

Jaroo1.

1. Zwróć uwagę, że przed Ruchem już czegoś takiego nie pisałem, bo byłem świadomy tego, że na dłuższą metę taka rotacja musi przynieść wtopę, a w Chorzowie w ostatnich 10 latach strzeliliśmy trzy gole. Spodziewałem się kłopotów, te kłopoty były, nie mniej jednak trudno było nie dostrzec, że Ruch oddał dwa strzały życia, a od 80 minuty po prostu umarli kondycyjnie z naszym drugim składem. Raz to się mogło wydarzyć. Wydarzy się pewnie jeszcze ze 3-4 razy. Wtopa jest wtopa, Ruch zagrał superambitnie i szacun dla nich.

2. Dalej uważam, że wygramy tą ligę dość gładko - powiedzmy 10 punktami, lub na skutek podziału punktów 5 punktami, bo w ostatnich 7 kolejkach nie zdążymy uciec na 10. Mogę się o to założyć o każdej porze. A że od czasu do czasu przegramy? I co z tego? To była druga porażka w lidze w tym roku. Jeszcze pewnie dołożymy ze dwie na jesieni i ze dwie na wiosnę. Albo po trzy. Z kim mamy tą ligę przegrać? Z Lechem? Już wyżej cenię Śląsk, fajna drużyna, bardzo dobre transfery, ale nie na 37 meczów. Nie dadzą rady kondycyjnie i będą okresowo łapać takie 2-3 z Jagą. Dużo bardziej martiwe się oklepem jaki sprawi nam Steaua, a potem drużyny w grupie LE.

Zakładzik?

P.S. Zapraszamy Lechię.

mitmichael 11.08.2013 14:21

Przynajmniej Legia nie pobije Naszego rekordu 21-1 za czasow Kasperczaka gdzie tez na poczatku lalismy kazdego przeciwnika jak tylko moglismy :)

arti 11.08.2013 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1327303)
kreseq:



No już tak bez przesady. Nie tylko media pompują balonik i u niektórych na pewno woda sodowa do głowy uderza...

0 22

...

Jak widać entuzjazm po każdej wygranej w lidze był spory.
A jeśli chodzi o moją opinię to Panowie nauczcie się jednego. Jedna porażka wiosny nie czyni ;) 3 kolejki ligowe nie są miarodajne. Równie dobrze możemy od następnej kolejki zrobić tabelę na nowo i być może w 3 najbliższych meczach komplet pkt zgarnie Zawisza i co? Też będziemy się nad nim spuszczać, że murowany mistrz? Wszystko jak co roku zdąży się jeszcze 10 razy zmienić. Oczywiście nie może się nie zdarzyć, że efekt finalny będzie taki jak na dziś dzień czyli Legia/Górnik mistrz, Zawisza/Korona spadek ale w takie rzeczy to wątpie. Jeszcze 5 razy w tym sezonie Legia zaliczy blamaż, 5 razy Śląsk zgubi formę a na wiosnę ktoś przestanie punktować a ktoś zacznie.
Także śmieszy mnie jak co roku to ferowanie wyroków po 1-2-3 meczach, to mówienie w 20/21/26 kolejce, że teraz już nie ma bata i mistrza zdobędzie drużyna x bo jest w gazie. Ta liga jest tak nieregularna, nie ma tutaj powtarzalności, że nie sposób przewidzieć co się wydarzy w następnej kolejce a wy chcecie po 4 kolejkach rozdawać karty i mówić kto ligę zdominuje, kto zdobędzie mistrza, kto zagra w pucharach, kto wejdzie do 8 a kto spadnie. Założę się, że z tych przewidywań czyli uogólniając mocna Legia/Lechia/Śląsk/Jaga/Górnik, słabe Zagłębie/Podbeskidzie/Korona/Zawisza po 30 kolejkach połowa z tego się nie sprawdzi i w pierwszej 4 nie ujrzymy np Jagi i Górnika a na dole nie zobaczymy np Zawiszy i Podbeskidzia

Jeszcze dodam - pamiętajmy o dzieleniu pkt przez 2 po 30 kolejkach.
Czyli jak ktoś straci niezbyt wiele przed zimą, będzie miał środki na jakieś wzmocnienia to może spokojnie zagrać o wszystko wiosną, mam oczywiście nadzieję, że to my będziemy taką drużyną.

WISŁAZWE 11.08.2013 18:24

Temat o Ekstraklasie a tu rozmowy o Legii Warszawa w Europie..
Czy komuś się tematy nie pomyliły?

Ekstraklasa to 16 zespołów a tu wiecznie rozmowy o Legii.


Przypominam to nie jest forum warszawskiej drużyny!


Za każde rozmycie tematu będzie BAN.

Ogryzek 11.08.2013 18:58

No i Amica wygrała. Z nami będą już innym zespołem niż ostatnio (niestety) i nie ma co liczyć że łatwo z nimi pogramy jak inne zespoły do tej pory. Są poza pucharami to teraz zostaje im tylko krajowe podwórko.

Ciekawe jak My będziemy wyglądać za 2 tygodnie? Oby lepiej, bo porażkę z pyrami niechętnie przyjmę, liczę na coś miłego:)

wolfy 11.08.2013 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1327338)
No i Amica wygrała. Z nami będą już innym zespołem niż ostatnio (niestety) i nie ma co liczyć że łatwo z nimi pogramy jak inne zespoły do tej pory. Są poza pucharami to teraz zostaje im tylko krajowe podwórko.

Raczej zejdzie z nich powietrze, bo "swoje już zrobili". Zwłaszcza po dwóch tygodniach przerwy.

AYALA 11.08.2013 21:57

rok temu Lech na początku sezonu odpadlł w el.l LE z AiK Sztokholm i z PP z Grudziądzem a potem w lidze wszytsko wygrywał i był po jesieni na 2 miejscu w lidze za Legią

Alex_Morgan 11.08.2013 22:48

Ale 2. sezon z rzędu odpadnięcie z LE w III. rundzie to dla nich katastrofa finansowa. Sezon temu jakoś tam spięli budżet bez tych wpływów finansowych, ale chyba nie muszę przypominać ile meczów ligowych wygrali minimalnie, najczęściej po 0 - 1 na wyjeździe. 2. taki szczęśliwy sezon w lidze im się nie przytrafi. Stawiam, że 4-5 miejsce to dla nich max w tej naszej wyrównanej lidze.

Jose 13.08.2013 07:08

A dla mnie oni mimo wszystko są niestety głównym faworytem do mistrzostwa. W Legię nie wierzę. Moim zdaniem będzie tak jak z każdym mistrzem w ostatnich latach, który po sukcesie grał słabo w lidze w następnym sezonie. I czuję, że Legia tak jak po mistrzostwie w 2006 roku będzie. Śląsk jeszcze gorzej w lidze niż Amica. A Amika ma potencjał jak na naszą słabą ligę. Nie uważam, że będą wszystko wygrywać ale uważam, że zwycięstwa przeplatane remisami i porażkami wystarczą w tym sezonie na mistrzostwo. Amika słaba ale nie gra w naszej lidze z Realem tylko z Koroną, Podbeskidziem i innymi. Ma potencjał 2 zaraz po Legii a Legia się rozsypie moim zdaniem bo mistrza długo wyczekiwanego zdobyli w zeszłym sezonie - presja już zeszła. Zresztą Kołtoń na stronie polsatsport.pl typował już na początku sezonu mistrzostwo dla Amiki a vice dla Legii.

@Ayala. Tak wszystko Amikorze wygrywali w zeszłym sezonie, że u siebie wygrali do 20 kolejki tylko 2 mecze

Karamazow 13.08.2013 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jose (Post 1327427)
A dla mnie oni mimo wszystko są niestety głównym faworytem do mistrzostwa. W Legię nie wierzę. Moim zdaniem będzie tak jak z każdym mistrzem w ostatnich latach, który po sukcesie grał słabo w lidze w następnym sezonie. I czuję, że Legia tak jak po mistrzostwie w 2006 roku będzie. Śląsk jeszcze gorzej w lidze niż Amica. A Amika ma potencjał jak na naszą słabą ligę. Nie uważam, że będą wszystko wygrywać ale uważam, że zwycięstwa przeplatane remisami i porażkami wystarczą w tym sezonie na mistrzostwo. Amika słaba ale nie gra w naszej lidze z Realem tylko z Koroną, Podbeskidziem i innymi. Ma potencjał 2 zaraz po Legii a Legia się rozsypie moim zdaniem bo mistrza długo wyczekiwanego zdobyli w zeszłym sezonie - presja już zeszła. Zresztą Kołtoń na stronie polsatsport.pl typował już na początku sezonu mistrzostwo dla Amiki a vice dla Legii.

@Ayala. Tak wszystko Amikorze wygrywali w zeszłym sezonie, że u siebie wygrali do 20 kolejki tylko 2 mecze

No to faktycznie Amica ma tytuł w kieszeni.

Alex_Morgan 13.08.2013 11:04

Nie rozśmieszajcie mnie z tą Amicą, zobaczycie jak ich zjedziemy po przerwie na reprezentację i PP. Z Koroną to mieli farta, jakby był Ojrzyński i nie było by tej całej szopki to Amica by w dupę dostała albo znowu remis :D

Drozd 13.08.2013 12:49

Mistrzostwo to temat z odległej przyszłości na teraz, a nawet po dwóch rundach będzie nierozszczygnięty. Nie ma zdecydowanego faworyta bo wszyscy są słabi, dlatego nawet najsłabszy jak się zepnie to wygra z trochę mniej słabym. Problem w tym, że najsłabsi nawet nie próbują i dzięki temu tylko trochę mniej słabi wygrywają bez wysiłku a degrengolada postępuje.

Wystarczy uwierzyć, że można, sumiennie trenować w meczach walczyć o bramki, a nie murować przy 1:0, nie bać się grać bezczelnie, a wynik sam przyjdzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl