Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9016)

Drozd 15.04.2013 15:25

A co za różnica? :) Gdyby przemieszczanie się mogło tłumaczyć ślepotę... Wyobraźcie sobie podobne tłumaczenie głównego :). Kabaret.

Lukasz 15.04.2013 15:29

wp_pl: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

Przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN Zbigniew Przesmycki poinformował w poniedziałek PAP, że od następnej kolejki piłkarskiej ekstraklasy nie będzie już tzw. arbitrów bramkowych. - Nie udał się ten eksperyment - przyznał.

Kocur 15.04.2013 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1308631)
wis.la/x04ow

Tłumaczenia k.... Jarzębaka. Jak ten człowiek honoru nie ma.


miałem 1% wątpliwości - teraz już wiem że to idiota

zgodnie z przepisami sędzia stoi ZA linią bramkową - a gość jeszcze mówi że odskoczył do tyłu - czyli stojąc ZA linią jeszcze odskoczył - to przecież wynika jasno że wszystko się działo za linią.

jeszcze to .......enie o złym kącie ... słońce mu chyba się w soczewkach odbijało ...

człowiekowi tylko ciśnienie skacze :-/

Przybyszewski 15.04.2013 16:59

Zakladajac ze Jarzebak nie ma zeza i widzi wzglednie prosto to wystarczy rozrysowac sobie prosta linie wzroku zeby zauwazyc ze spokojnie widzial linie boiska ponad pilka. Zeby miec trudnosci z ocena tej sytuacji musial by miec oczy na wysokosci kutasa.

Grisza1 15.04.2013 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przybyszewski (Post 1308654)
Zakladajac ze Jarzebak nie ma zeza i widzi wzglednie prosto to wystarczy rozrysowac sobie prosta linie wzroku zeby zauwazyc ze spokojnie widzial linie boiska ponad pilka. Zeby miec trudnosci z ocena tej sytuacji musial by miec oczy na wysokosci kutasa.

No to wszystko się zgadza. Popatrz na niego i zobacz co ma na szyi: głowę czy kutasa bez jaj? ;)

shaggy 15.04.2013 17:09

Wyglada na to ze Boniek tez stesknil sie za mistrzostwem legii nie mniej niz jej kibice ktorzy przebrali sie w Krakowie za stado plemników.
Wydaje mi sie ze prezes PZPN raczej powinien sie kajac i zapewniac ze zrobi wszystko co w jego mocy by sedziowanie bylo lepsze a nie udzielac glupich komentarzy. Jak zlapie sie zlodzieja to trzeba zlodzieja pietnowac a nie rugac tego ktory go zlapal
Ponizej dywagacje obu Panow

Boniek napisał: "Panie Bednarz, zamiast projektów dotyczących sędziów, może by Pan skoncentrował się na pracy dla swojego pracodawcy. Wisła na to liczy" oraz "Sędziowie przepraszają, bo popełnili błędy, ale zawodnicy, którzy kopią się w czoło, są cicho".
Bednarz ripostuje: "Nie obędzie się bez naszej reakcji na wpisy Bońka. Były skandaliczne! A po czołach nie kopią się piłkarze, tylko sam prezes - powiedział Bednarz dla "Przeglądu Sportowego".

zim zum 15.04.2013 20:49

Do której galerii nasz klub zakwalifikuje decyzję sędziego z 4:41 tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=uMoovzcuLok ?

Uran235 15.04.2013 20:52

Moje dwa grosze o sędziowaniu i naszych protestach
http://futboltotalny.blogspot.com/20...a-gablote.html

Blaszczu16 15.04.2013 21:11

I dobrze, tu muszę Bednarza i nasz klub pochwalić. Można być wyruchanym raz, drugi, ale nie kilka razy po rząd, gdy ledwo się runda wiosenna zaczęła. Mam nadzieje, że Bednarz nie pozwoli jawnie kpić z naszego klubu i załatwi rudzielca razem z tą czarną mafią.

zim zum 15.04.2013 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1308700)
I dobrze, tu muszę Bednarza i nasz klub pochwalić. Można być wyruchanym raz, drugi, ale nie kilka razy po rząd, gdy ledwo się runda wiosenna zaczęła. Mam nadzieje, że Bednarz nie pozwoli jawnie kpić z naszego klubu i załatwi rudzielca razem z tą czarną mafią.

Czym ich załatwi ? Przeniesie Wisłę do Corgon Liga na Słowację ?

Ja osobiście bym wolał żeby Pan Bednarz podniósł standardy swoich transferów i pewnych działań, bo wypada w nich gorzej niż Jarzębak i reszta.

KOALIK 15.04.2013 21:44

Chcieliście Bońka na prezesa PZPN-u? To teraz macie. W momencie, kiedy Boniek został wybrany prezesem, spodziewałem się, że dla Wisły nadchodzą ciężkie lata.

Gdyby takie słowa powiedział Lato, to byłby to temat numer jeden na wiele dni. Z każdego małego potknięcia Laty pewne media robiły straszną aferę. Teraz te same media milczą, bo w końcu są powiązane z Bońkiem lub jego prawą ręką - jednym z dwóch najbardziej skompromitowanych ludzi w Wiśle w erze Cupiała, a więc Januszem Basałajem. Drugi to jego brat Bogdan. Stanowski nic nie powie, Borek nic nie powie, Smokowski nic nie powie i cała reszta nic nie powie, bo wiedzą komu zawdzięczają swoją karierę w mediach (Januszowi Basałajowi), więc nie będą krytykować swojego stwórcy. Towarzystwo wzajemnej adoracji będzie trwało w najlepsze, a afery za tych rządów będą dużo większe niż za czasów Laty. Boniek jest inteligentny i ma świadomość, kim się otaczać. Znajomi dziennikarze robią mu cały czas dobry wizerunek w mediach, nic nie mówiąc o aferach.

Zauważcie, że Boniek robi interesy z Filipiakiem. Na weszło.com cisza. A o powiązaniach Laty cały czas gadali. Ciekawe, że jedyny klub, który mimo ciągłej korupcji nigdy nie został zdegradowany teraz ma profity po tym jak wybrano Bońka na prezesa. Mecze młodzieżówki gdzie będą? Na Cracovii. Ostatni mecz Dudka na jakim stadionie? Na Cracovii. Jaka firma wygrała przetarg na systemy informatyczne w PZPN-ie? Comarch.

Za nami siedem spotkań ligowych - w czterech popełniono minimum jeden rażący błąd na naszą niekorzyść. Z Bełchatowem niesłuszna czerwona kartka, z Pogonią nieuznana prawidłowa bramka, z Podbeskidziem niepodyktowany słuszny karny, z Legią wiadomo. Przypadek? Nie.

Jutro jest półfinał PP i weryfikacja Musiała. Wykartkuje Legię przed finałem, to będzie miał jeszcze większe problemy, bo już teraz jest poniżany przez lobby warszawskie.

Zauważcie, że wśród wielu obserwatorów Musiał jest uważany za zdecydowanie najlepszego sędziego w Ekstraklasie, a nasze władze promują skompromitowanego Gila, skompromitowanego Marciniaka, skompromitowanego Borskiego z układami rodzinnymi (był na liście Fryzjera i dalej sędziuje, jego mamusia była zasłużoną pracowniczką PZPN-u, a tatuś znanym działaczem sportowym), czy skompromitowanego Małka.

Gdzie jest Musiał?

Ekspert od sędziów, oczywiście też skompromitowany Stempniewski z Canalu+ cały czas krytykuje Musiała. Jak tam jego pupilek Grzesiu G., zwany przez niektórych Gilewskim, który miał sędziować na Mistrzostwach Świata w RPA? Czemu od ponad czterech lat nie sędziuje? Afera korupcyjna to odpowiedź. Wczoraj w programie Stempniewski też skrytykował Musiała. Stwierdził, czyniąc idiotyczną aluzję, że sędzia nie musi przybijać piątek z zawodnikami, aby być dobrym - wiadomo kogo miał na myśli. Promują teraz Marciniaka. Widziałem go w paru meczach jak sędziował Wisłę i ma to być dobry sędzia?

mitmichael 16.04.2013 06:26

Gdyby był taki dobry to juz dawno sedziowałby w Europie. Swietnie to napisałes - popieram w 100%.

Lukasz 16.04.2013 08:44

Koalik, świetny post, dziękuje.

hunter 16.04.2013 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1308702)
Czym ich załatwi ? Przeniesie Wisłę do Corgon Liga na Słowację ?

Ja osobiście bym wolał żeby Pan Bednarz podniósł standardy swoich transferów i pewnych działań, bo wypada w nich gorzej niż Jarzębak i reszta.

Fajnie, ale co ma jedno z drugim wspólnego?

Bednarz jako p.o. prezesa reprezentuje klub na zewnątrz i bardzo dobrze, że głośno mówi na temat skandalu z soboty. Na razie Wisła wygląda na osamotnioną w tej krucjacie, ale jestem święcie przekonany, że w przeciągu najbliższych tygodni prezesi innych klubów zaczną podzielać nasze zdanie w temacie sędziowania na polskich boiskach. Wszystkie zmiany zaczynają się od głośnej dyskusji, a ta właśnie się rozpoczyna.

Sprawa transferów do Wisły to inny temat i na inną dyskusję, już wewnętrzną u nas. W sprawie przekrętów które są na nas publicznie robione, powinniśmy stać murem za klubem.

X-Ray 16.04.2013 09:08

Cytat:

Ja osobiście bym wolał żeby Pan Bednarz podniósł standardy swoich transferów i pewnych działań, bo wypada w nich gorzej niż Jarzębak i reszta.
Świetne podsumowanie, czepianie się Bońka jest dla mnie śmieszne.

- Widzieliście jakaś galerie sędziów w Madrycie, kiedy Mourinho mówił że sędziowie są przeciw niemu?

Bednarz szuka tematów zastępczych, za chwile usłyszmy że sezon był nie udany, bo sędziowie źli.
A Pan Bednarz zająłby się czymś co może zmienić jakość klubu, a nie czego się nie odwróci.

vilgefortis 16.04.2013 09:17

Ludzie, jaka krucjata, jaka galeria sław?
Bednarz kompromituje siebie (choć myślałem, że bardziej już nie można), ale kompromituje przy okazji cały klub. W sobotę sędzia nas okradł, pozbawił szans na dobry wynik w meczu. Jakkolwiek skandaliczne by to nie było, taka jest piłka. Nie nam oceniać czy mamy do czynienia z przekrętem, układem czy sabotażem. Jeszcze całkiem niedawno to nam zarzucano, że sędziowie nam w kilku meczach sprzyjali. Bednarz był, jest i zawsze pozostanie kawałem buraczywa i jego "prezesura" jest szyderczym i okrutnym chichotem losu. Wiara w to, że protesty, odwołania czy co gorsza publiczne poszczekiwanie Jacka cokolwiek dadzą jest naiwnością. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy, potraktowano nas w taki a nie inny sposób, ale trzeba żyć dalej.

farben 16.04.2013 09:19

Bednarz: Słowa Bońka są haniebne [cały wywiad w Dzienniku Polskim]

- Tak stanowcza reakcja klubu na błędy sędziowskie to nowość.
- Musieliśmy zareagować, bo ile można siedzieć cicho i udawać, że nic się nie dzieje? Zwłaszcza jeśli później ktoś, tak jak pan Sławomir Stempniewski w programie Liga Plus Extra, jeszcze próbuje bronić tych sędziów i wygaduje takie bzdury, że już słuchać się tego nie da. Bądźmy wreszcie poważni. Dość mamy wysłuchiwania bredni. Jeśli pan Stempniewski mówi, że sędzia Jarzębak mógł się pomylić dlatego, że nie ma doświadczenia w roli arbitra bramkowego, to jest to jakiś żart. To jest liga zawodowa i jako kluby nie godzimy się, żeby robić sobie eksperymenty na żywym organizmie. To już nie chodzi o Wisłę czy Legię, ale również o inne kluby. Jak to wygląda, że na mecz, który jest jednym z kluczowych spotkań dla układu tabeli, który może mieć wpływ na to, kto zostanie mistrzem Polski, wysyła się nieprzygotowanego sędziego i jeszcze się tłumaczy, że nie wytrzymał psychicznie presji.



- Naprawdę chcecie w szatni arbitrów zrobić tę "Galerię Sędziowskich Sław"?
- Tak, bo chcemy, żeby sędziowie, przygotowując się do meczu, jeszcze w tunelu pamiętali o tym, jaka odpowiedzialność na nich ciąży. Zobaczmy, jak to teraz wygląda. Robi jeden z drugim błąd, którym wypacza wynik i idzie do "zamrażarki" na dwa, trzy mecze. A później wraca, jak gdyby nigdy nic. I w kółko mamy to samo. Praktycznie żadnej odpowiedzialności. Mamy prawo domagać się profesjonalizmu sędziów, którzy za swoją pracę dostają tak duże pieniądze. Skoro rocznie wydaje się cztery miliony złotych na sędziów, obserwatorów i delegatów, to chyba mamy prawo oczekiwać, że sędziowanie będzie profesjonalne, obiektywne, rzetelne i bezstronne. Dość mamy wysłuchiwania opowieści pana Stempniewskiego po każdej kolejce, który na siłę tłumaczy sędziów, mimo że ich błędy są oczywiste i krzywdzą kolejne kluby.

Kocur 16.04.2013 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1308739)
Świetne podsumowanie, czepianie się Bońka jest dla mnie śmieszne.

świetne podsumowanie oooch uuuch aaach http://www.sadistic.pl/images/smiles/sex_konik.gif

w ogóle czepianie się sędziów jest śmieszne, ja bym w ogóle zakończył już sezon i rozdał medale - przecież już wszyscy piszą na kogo możecie trafić w eliminacjach LM

Blaszczu16 16.04.2013 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vilgefortis (Post 1308742)
Ludzie, jaka krucjata, jaka galeria sław?
Bednarz kompromituje siebie (choć myślałem, że bardziej już nie można), ale kompromituje przy okazji cały klub. W sobotę sędzia nas okradł, pozbawił szans na dobry wynik w meczu. Jakkolwiek skandaliczne by to nie było, taka jest piłka. Nie nam oceniać czy mamy do czynienia z przekrętem, układem czy sabotażem. Jeszcze całkiem niedawno to nam zarzucano, że sędziowie nam w kilku meczach sprzyjali. Bednarz był, jest i zawsze pozostanie kawałem buraczywa i jego "prezesura" jest szyderczym i okrutnym chichotem losu. Wiara w to, że protesty, odwołania czy co gorsza publiczne poszczekiwanie Jacka cokolwiek dadzą jest naiwnością. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy, potraktowano nas w taki a nie inny sposób, ale trzeba żyć dalej.

Tak i udawać ....a że nic się nie stało. Można być wydymanym, raz, drugi i przemilczeć, ale nie permanentnie w tej rundzie. Na 10 spotkań, w 8 nas ruchali czarnuchy, oczywiście, nie zawsze Wisła, mimo machlojek, dawała za wygraną, ale mecz z Legią to już przegięcie. Brawo Bednarz, tym razem chłop dobrze robi, nie pozwalając jawnie pluć na klub.

X-Ray 16.04.2013 09:39

Kocur - miejsce zamieszkania, nie jest równoznaczne z sympatia klubowa. Taka mała uwaga.

Czepianie się sędziów jest oczywiście normalne, ale nie do przesadyzmu. Sędzia raz daje, raz zabiera.
Od lat jest to wiadome, i zwalanie winy na sędziów, i tylko na nich jest śmieszne, dla mnie.

Kiedyś błędów nie popełniali? Owszem, popełniali, tylko byliśmy tak mocni, że i tak wygrywaliśmy.

Cytat:

Sorry panie Bednarz ale ja nie krytykuje Wisły Kraków tylko Pana wypowiedzi. To mała różnica
Brawo. Bednarz, przestań się kompromitować.


A zamiast tych galerii i cudów, Bednarz zająłby się szukaniem zawodników na przyszły sezon.
Bo mecz z Legia już był, został przegrany, czasu się nie cofnie. Było minęło, tak samo jak przegrany ligowy sezon.

Więc może lepiej patrzeć na to co będzie, a nie na to co było...

X-Ray 16.04.2013 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1308759)
Nie przegraliśmy przez sędziów , przegraliśmy bo jesteśmy tragicznie słabi.
Mieliśmy dużo sytuacji po których powinniśmy strzelić gola.
Główka "Drewna" Boguskiego , próba przecięcia podania przez Boguskiego .
Jak taka kaleka jak Boguski może być w 11 meczowej ?
W pewnym momencie meczu broniliśmy wyniku
Boniek ma racje , może zrobimy "Galerie Piłkarskich Sław" piłkarzy których sprowadził Bednarz ??
Bednarz próbuje zwalić wine za nie udany mecz na sędziów.

Brawo, w końcu ktoś myślący *trzeźwo* i konkretnie.

Jacek Bednarz niech zrobi galerie sław swoich transferów, swoich ruchów w Wiśle Kraków.
Wszedł psim swędem na dyrektora, potem do rady, teraz został prezesem... :foch:

Jeszcze trochę i odkupi od Cupiała, Wisłę.

emjot 16.04.2013 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1308759)
Nie przegraliśmy przez sędziów , przegraliśmy bo jesteśmy tragicznie słabi.
Mieliśmy dużo sytuacji po których powinniśmy strzelić gola.
Główka "Drewna" Boguskiego , próba przecięcia podania przez Boguskiego .
Jak taka kaleka jak Boguski może być w 11 meczowej ?
W pewnym momencie meczu broniliśmy wyniku
Boniek ma racje , może zrobimy "Galerie Piłkarskich Sław" piłkarzy których sprowadził Bednarz ??
Bednarz próbuje zwalić wine za nie udany mecz na sędziów.

drewno, kaleka
brawo panie kibicu
bravissimo

Lukasz 16.04.2013 09:58

Zachowanie Bednarza jest zachowaniem Bednarza - wymagać cudów po nim nie można. Zachował się standardowo czyli 'krótko' i emocjonalnie.

Inną osobną sprawą jest sędziowanie które jest fatalne. Dodanie jednego sędziego pogarsza jakość arbitrażu - jak to racjonalnie wytłumaczyć? Niech Boniek zajmie się sobą i własnym folwarkiem sędziowskim a my zajmiemy się własnym szrotem. Póki co jest po 'Polsku' czyli Boniek wytyka Wiśle słabość a Bednarz wytyka PZPN brak profesjonalizmu.

Następna kwestia - kto będzie chciał inwestować w piłkę skoro mężowie zaufania czyli arbitrzy mylą się jak dzieci? Który sponsor lub właściciel umoczy (dosłownie) miliony tylko po to by sędzia powiedział - sorry źle się ustawiłem, jestem amator.

vilgefortis 16.04.2013 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1308753)
Brawo Bednarz, tym razem chłop dobrze robi, nie pozwalając jawnie pluć na klub.

No dobrze, i CO to niby da?
Nie pozwala jawnie pluć na klub w formie tak groteskowej, że sam de facto ten klub opluwa

MatMario 16.04.2013 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1308759)
Nie przegraliśmy przez sędziów , przegraliśmy bo jesteśmy tragicznie słabi.
Mieliśmy dużo sytuacji po których powinniśmy strzelić gola.
Główka "Drewna" Boguskiego , próba przecięcia podania przez Boguskiego .
Jak taka kaleka jak Boguski może być w 11 meczowej ?
W pewnym momencie meczu broniliśmy wyniku
Boniek ma racje , może zrobimy "Galerie Piłkarskich Sław" piłkarzy których sprowadził Bednarz ??
Bednarz próbuje zwalić wine za nie udany mecz na sędziów.

Może i bym się z tym zgodził, ale odpowiedź mi na takie pytanie.

Dlaczego ten mecz wygrała legia? Czy wygrała przez sędziów?

My przez sędziów nie przegraliśmy, ok. Ale dlaczego ta warszawska prostytutka wygrała?

MatMario 16.04.2013 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1308773)
Wygrała bo nie mamy prawdziwych napastników .

Podpisałbyś się Stępniewski czy coś a nie zgrywał tutaj przyczajonego samuraja.

Napastników nie ma i nie będzie bo wszystkich 7egia kupiła.

Może ten leśnodorski to maniak zakupów, najpierw piłkarzy nakupował, teraz okienko zamknięte to dalej kupuje ale już w innej budce?

Ogólnie to powinieneś w PR sędziów kręcić.

nesta 16.04.2013 10:34

Troche dziecinada jak dla mnie. Powinno się trzymać fason i klase zawsze i tym wygrywać. Nie zniżać się do poziomu prymitywnego środowiska piłkarskiego (choć może czego ja wymagam skoro Bendarz stamtąd się wywodzi). To klika, banda układów, układzików, wzajemnych powiązań, ......arzy i prostaków. I tyczy się to zarówno zawodników jak i działaczy, dziennikarzy czy sędziów. Naprawdę ich poziom moralno-etyczny jest bardzo często żąden, więc bardzo proszę żeby Bednarz nie angażował tego klubu w połajanki w tym gronie.
Dla mnie najlepsza jest ignoracja, zachowanie klasy i wydanie stanowczego oświadczenia. A wygrać z nimi na boisku już w następnym sezonie.

Obawiam się też, że Bednarz wyczuł sposobność jak zdjąć z siebie i Cupiała część ciężaru i krytyki ze strony kibiców, mediów za obecną sytuację w Wiśle. Tak jak Bednarz jest zderzakiem Cupiała i wszyscy walą w niego zamiast tego wyżej, tak sędziowie mogą stać się sprytną wymówką za obecne wyniki Wisły.
A co do Boguskiego to niestety się trzeba zgodzić. Nie można nikogo obrażać, ale to co on prezentuje od pewnego czasu to jest dramat. Wyobrażacie sobie, że piłkarz, którego siła fizyczna, dynamika itp jest na takim poziomie jak jego, jedzie na testy gdzieś do Premierleague albo Bundesligi ? Przecież mogliby się pomylić i zaprosić na zajęcia juniorów.

KOMINEK 16.04.2013 10:38

Trzeba rozgraniczyć pewne sprawy.
1 Beznadziejan gra naszego zespołu przez większość sezonu
2. Transfery Jacka Bednarza
3. Zarządzanie klubem przez Jacka Bednarza
4. Sprawa sędziowania Wiśle Kraków


Te sprawy to są zupełnie różne bajki i jeśli będziemy je łączyć to będziemy przeciw naszemu klubowi.
Tak piłkarze grają beznadziejnie, tak Bednarz zrobił słabe transfery, tak klub obecnie zwija się a nie rozwija, ale jeśli ktoś nie uważa nie że nie powinniśmy głośno protestować przeciwko temu co wyrabiają sędziwie bo punkty 1,2,3 są prawdziwe to coś jest nie tak.

Od dłuższego czasu nagminie podejmowane są decyzje krzywdzące Wisłę Kraków do czego zresztą przyznają się w większości sami sędziowie.

Tłumaczenie się, że sędziowie są jeszcze nie dostacznie wyszkoleni zakrawa na kpinę.
Co by było gdyby sędzia sądu powszechnego tłumaczył się że skazał kogoś przez pomyłkę na dwa lata więzienia bo nie doczył się tej części materiałów na studiach ?

To nie jest gra o pietruszkę jedno miejsce wyżej lub niżej w tabeli to jest chyba ok. 200 000 zł. To co by nie powiedzieć zawodowa liga gdzie gra się o całkiem niemałe pieniądze.

Nic bym nie powiedział gdyby pan Boniek i pan Stempniewski po meczu powiedzieli stała się karygodna rzecz z której zostaną wyciągnięte konsekwencje ale widzicie co się dzieje wszystko jest OK aWisłą ma stulić mordę. Tak być nie może.

zim zum 16.04.2013 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1308736)
Fajnie, ale co ma jedno z drugim wspólnego?

Bednarz jako p.o. prezesa reprezentuje klub na zewnątrz i bardzo dobrze, że głośno mówi na temat skandalu z soboty. Na razie Wisła wygląda na osamotnioną w tej krucjacie, ale jestem święcie przekonany, że w przeciągu najbliższych tygodni prezesi innych klubów zaczną podzielać nasze zdanie w temacie sędziowania na polskich boiskach. Wszystkie zmiany zaczynają się od głośnej dyskusji, a ta właśnie się rozpoczyna.

Sprawa transferów do Wisły to inny temat i na inną dyskusję, już wewnętrzną u nas. W sprawie przekrętów które są na nas publicznie robione, powinniśmy stać murem za klubem.

Posłuchaj sędziowie się u nas mylą od zarania dziejów. Dlaczego nasz klub nie był skandalicznie oburzony jak w meczu z Jagiellonią na Reymonta Jaliens wepchnął bramkarza z piłką do bramki i wyszliśmy na prowadzenie ? Dlaczego wtedy nikt w klubie nie apelował o wysokie standardy i poprawe jakości sędizowania ? Teraz przegraliśmy już 9 mecz w sezonie, a Pan Bednarz zachowuje się jakby wydarzyło się coś niesamowitego i straciliśmy szansę na coś (na co ? ). Powtarzam po raz kolejny wystarczyło grać do gwizdka i nie byłoby tej bramki. O frajerstwie naszej obrony przy golu na 2-0 się nie pisze, o tym, że Małecki gra jakby występował w lidze dwójek i nie podaje nikomu też się nie pisze. O strzelaniu przez Patryka i Bunioze po trybunach również, o fantastycznie egzekwowanym rzucie rożnym w 95. minucie przez Gargułę cisza. Bednarz teraz próbuje pokazać kibicom,że wszystkim nieszczęściom Wisły winni są sędziowie. Już powoli nie dziwie się tym głupotom gadanym przez Kulawika na konferencjach, bo widać w klubie panuje specyficzna atmosfera.


Cytat:

To nie jest gra o pietruszkę jedno miejsce wyżej lub niżej w tabeli to jest chyba ok. 200 000 zł. To co by nie powiedzieć zawodowa liga gdzie gra się o całkiem niemałe pieniądze.
Rozumiem, że LM powinni strzelać do sędziów z ostrej, bo grają o kilka zer więcej, a odwalają podobne akcje.

Drozd 16.04.2013 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1308785)
Gdyby na miejscu Boguskiego grał jakiś dobry napastnik to strzelilibyśmy 2 gole ( lub wiecej) w pierwszej połowie (Zreszta od Boguskiego to nawet juniorzy lepiej grają).
Czyli mówisz ,że w Polsce wszystkich napastników kupiła Legia hmm to ciekawe.

Jasne, Boguski nie grał w Gdańsku dlaczego nie strzeliliśmy dwóch goli?

Boguski jest piłkarsko najlepszy w Wiśle, tylko Kulawik z uporem maniaka wystawia go jako jedynego napastnika bez żadnego wsparcia, przez co dziki wiele traci, bo zanim ktoś podejdzie do gry to albo go sfaulują, czego sędzia oczywiście nie zobaczy, albo staranują bo Ibrakadabra to on nie jest. Powinien grać za Genkowem albo Sarkim, na boku Mały i Kosa/Iliev A w środku Sobol/Wilk/Chrapek/inni młodzi/ a dopiero w ostateczności Garguła. Niestety w wyniku usinego szukania placu dla Garguły Boguski wylądował na desancie na czym wszyscy tracą.

Brożek P. W każdym meczu partaczył średnio trzy setki i nie słyszałem porównywania go do juniorów.

A co do protestu. Jak najbardziej słuszny. Jak cie dymają a ty kładziesz uszy po sobie to będą cię dymać co raz częściej. Kolejnym krokiem jest cywilny wniosek piłkarzy przeciwko sędziom za pozbawienie premii. Żeby się kolejnym razem zastanowił czy lepiej dostrzec czy nie dostrzec.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1308795)
Posłuchaj sędziowie się u nas mylą od zarania dziejów.

Co innego pomyłka, a co innego przekręt. To tak jakby kierowca potrąciwszy na pasach pieszego tłumaczył, że pomyliło mu się czerwone z zielonym, a policjant stwierdził, że skoro tak to kary nie będzie.

kot 16.04.2013 11:24

Jako kibice na najblizszym meczu a być może w finale PP, powinniśmy ustosunkować się do Bońka i PZPN. Wystarczy oprawa typu :

" Boniek = wrócilo nowe, jeszcze gorsze niż było stare"

oraz parę ocenzurowanych tym razem okrzyków typu :

" STOP PRZEMOCY SEDZIOWSKIEJ"

PS. NC+ powinno zmienić formę kontrowersji sędziowskich na "Stępniewski Show" albo " jak podcinać wlasną gałąź i wygonić resztę sponsorów wraz z kibicami"

X-Ray 16.04.2013 11:46

Cytat:

" Boniek = wrócilo nowe, jeszcze gorsze niż było stare"
Jeśli Ty uważasz że Boniek i jego ekipa jest gorsza od ekipy Laty to naprawdę śmiech na sali.

Gdyby nie ten Pan Boniek to właśnie budowano by hotel PZPN za grube miliony.

O innych sprawach nie wspomnę. Skrytykował Bednarza, którego sami tutaj nagminnie krytykowaliście.
A teraz chcecie pluć w twarz Bońkowi i za chwile zrzucić nasze niepowodzenia na Prezesa Bońka.

hunter 16.04.2013 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1308814)
Jeśli Ty uważasz że Boniek i jego ekipa jest gorsza od ekipy Laty to naprawdę śmiech na sali.

Gdyby nie ten Pan Boniek to właśnie budowano by hotel PZPN za grube miliony.

O innych sprawach nie wspomnę. Skrytykował Bednarza, którego sami tutaj nagminnie krytykowaliście.
A teraz chcecie pluć w twarz Bońkowi i za chwile zrzucić nasze niepowodzenia na Prezesa Bońka.

O kur*a. Boniek zbawca narodu. Poza pięknymi słowami (m.in. w obronie kibiców i pirotechniki) niczym szczególnym na razie nie może się pochwalić.

zim zum 16.04.2013 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1308801)

Co innego pomyłka, a co innego przekręt. To tak jakby kierowca potrąciwszy na pasach pieszego tłumaczył, że pomyliło mu się czerwone z zielonym, a policjant stwierdził, że skoro tak to kary nie będzie.

Puszczenie akcji bramkowej, gdzie 4 gości jest na spalonym można również określić mianem przekrętu.

Kocur 16.04.2013 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1308818)
Puszczenie akcji bramkowej, gdzie 4 gości jest na spalonym można również określić mianem przekrętu.

przy wyniku 3:0 .. w ostatnich minutach meczu - wielki błąd sędziego - na szczęście bez wpływu na wynik rywalizacji

Vashut 16.04.2013 12:35

co do Bonka, niestety bardzo mnie rozczarowal - coraz bardziej od niego zalatuje hipokryzja

niedawno Zawisza zremisowal 0-0 mecz na wyjezdzie a ten na twitterze "mecz dobry ale sedziowie nie dojechali" - teraz duzo wiekszy przekret z nami i co? zadnej krytyki sedziow

przydaloby sie temu rudzielcowi troche obiektywizmu

wiertar 16.04.2013 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1308801)

Boguski jest piłkarsko najlepszy w Wiśle, tylko Kulawik z uporem maniaka wystawia go jako jedynego napastnika bez żadnego wsparcia, przez co dziki wiele traci, bo zanim ktoś podejdzie do gry to albo go sfaulują, czego sędzia oczywiście nie zobaczy, albo staranują bo Ibrakadabra to on nie jest. Powinien grać za Genkowem albo Sarkim, na boku Mały i Kosa/Iliev A w środku Sobol/Wilk/Chrapek/inni młodzi/ a dopiero w ostateczności Garguła. Niestety w wyniku usinego szukania placu dla Garguły Boguski wylądował na desancie na czym wszyscy tracą.



ogolnie z twoim postem sie zgadzam... ale Boguski najlepsz pilkarsko w Wiśle?? prosze cie.

rozumiem ze od niedawna najlepszego pilkarza w druzynie poznaje się po przyjęciu piłki po ktorym przeważnie odskakuje mu ona na 2-3m, albo notorycznym nie trafianiu w dogodnych sytuacjach ( a jak już trafi to tylko dlatego ze ktoś go nastrzeli lub mu zejdzie) czy może po tym że odpuszcza się gdy rozpedzonyu bramkarz druzyny przeciwnej biegnie w kierunku Boguskiego ktory ma kilka metrów blizej do piłki?

owszem przed kontuzja Boguś może i był jednym z najlepszych piłkarsko zawodników w Wiśle, ale teraz??


zeby nie bylo ot to uważam że gdyby po tej akcji jedrzejczyka nie padla bramka, sędzia bramkowy zakomunikował by jednak że piłka wyszła za linie calym obwodem. mieli pomoc pomogli

Drozd 16.04.2013 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1308818)
Puszczenie akcji bramkowej, gdzie 4 gości jest na spalonym można również określić mianem przekrętu.

Chodzi Ci o Malagę? Masz oczywiście rację, jednak to spalony przy wolnym gdzie uwaga sędziego jest rozproszona. Tłumaczenie choć również kretyńskie brzmi wiarygodniej niż w sytuacji kiedy jedynym zadaniem jest ocenić czy piłka, która przecież nie leciała z prędkością światła, minęła linię z odległości trzech metrów. Nie róbmy z sędziów niedorozwiniętych którzy by widzieć na trzy metry potrzebują szkolenia.

borys 16.04.2013 12:44

Dla mnie sytuacja wyglada tak:

Boniek zaatakował BEDNARZA nie Wisłę za słowa po meczu. Bednarz miał prawo i obowiązek nawtykać sędziom po tym co po raz kolejny odstawili.

Jednak wypowiedz Bońka o "kopaniu się naszych pilkarzy po czolach" i "aby Bednarz zajal sie praca dla klubu" gdyby padly w innym kontekscie sa bardzo celne.

Czy nasi pilkarze kopia sie po czolach? Kopia sie, w koncowce Bunoza i Malecki mieli 2 setki.
Czy dobrze by było aby Bednarz z taka zaciekloscia walczył o dobro Wisły poza sędziowaniem. Dobrze by było.

W mojej opini Bednarz dostał od Bońka najlepszy prezent jaki mogl dostac.

Wczesniej bylo Bednarz vs kibice Wisly.
Jest Bednarz + kibice vs PZPN(Boniek)

Nagle barykada zostala przestawiona a, ze temat jest chodliwy to ma kilka tygodni spokoju.
Czy Bednarz sie wkurzyl polemika? Tak bo byla celna i klula glownie jego. Aczkolwiek ta zlosc jest spowodowana "oczernieniem" wlasnej odoby a nie klubu.

Troche inny punkt widzenia:

http://ekstraklasa.net/panie-bednarz...2d5cf756000000

Grisza1 16.04.2013 12:51

http://wislaportal.pl/24676,Martwy_p...Jarzebaka.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl