Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

fox mulder 28.02.2013 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1301527)
Może Boguski z Genkowem w ataku ?Bułgar będzie od główkowania, a Bogski taki bardziej sęp, czekający na padline albo dobitke z paru metrów.
Bez Cwetana nie mamy w jedenastce nikogo z wyczuciem przy wrzutkach, stałych fragmentach.

Zastanawiam się w jakiej formie musi być Bułgar, skoro w Bełchatowie wychodzimy w dziesięciu, a dziś na szpicy gra Iliev. Pierwszy raz od momentu odejścia Zieńczuka mamy w składzie skrzydłowego z dokładną wrzutką, więc aż się prosi żeby ten kołek Genkow stanął sobie w szesnastce i czekał aż mu piłka spadnie na łeb.

karas1983 28.02.2013 22:09

Wynik lepszy od gry ale nie narzekam.

Genkov jest rzeczywiście w tak tragicznej formie, że zajmuje 4 miejsce u Kulawika w hierarchii napastników? Moim zdaniem On lepiej spożytkowałby wrzutki Kosy niż Sikorski czy... Boguski.

Kosa mi dzisiaj zaimponował... Nie pierwszy raz zresztą.

wolfy 28.02.2013 22:10

Boguski jak już strzela, to po dwa. Oby to był początek serii, a nie jak w poprzedniej rundzie - jedyne dwa trafienia.
No i przede wszystkim - oby kontuzje go omijały, bo normę już wyrobił do końca kariery.

EDI: Genkov ma chyba kontuzję pleców.

Drozd 28.02.2013 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1301523)
Swoją drogą, Kosowski to zawsze ma te wejścia na Reymonta. Pamiętacie jeszcze pierwszą rundę Skorży u nas? Kosowski (z Zieńczukiem i Brożkiem) cuda wyczyniał, najlepiej grająca Wisła, zaraz po tej kasperczakowej. Ludzie, trzeba go sklonować albo wymyślić eliksir młodości!

Gdybyśmy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia, to ta runda naprawdę nieźle by mogła wyglądać. Nie super, ale kto wie, może i na puchary. Bez napastnika środek tabeli to max.

Bez napastnika? A wiem Ty Boguskiego dzisiaj nie widziałeś. A bramki same się strzeliły. Jak Ci przyjdzie do głowy powiedzieć że każdy by to strzelił to wytłumacz dlaczego Chrapek nie strzelił?

Rafał Boguski to gość, którego potencjał jest do lat marnowany, a to że w Bełchatowie w pierwszym grał Sikorski to dla mnie śmierdząca sprawa.

Savik 28.02.2013 22:27

Zwycięzców się nie sądzi....
Jedynie Kosa in plus.

medyk 28.02.2013 22:35

sa gdzies bramki na necie?

arti 28.02.2013 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1301433)
Ten Twój cytat niczego nie dowodzi . Z pewnością nie było tak ,że Wisła na siłę wypchnęła Szymkowiaka zresztą i tak za niewielkie pieniądze . Szymek nie krył że chciał spróbować sił w innej lepszej lidze , że w Polsce osiągnął już wszystko i gdyby nie chciał przechodzić do Trabzonu to po prostu by nie przeszedł zresztą sam wspominał ,że wtedy miał też propozycje z innych klubów , wybrał Turecką ofertę ponieważ była najlepsza i dla Wisły i dla niego . O tym naleganiu może się źle wypowiedziałem - może nie tyle nalegał na transfer do Trabzonu co nalegał na swój transfer zagraniczny i dostał na to zielone światło od klubu a to że trafił do Turcji to już sprawa prawdopodobnie najlepszej oferty .

Oczywiście źle mnie nie zrozumcie , nie piszę tego by wbić szpilę w Szymka ponieważ bardzo go lubię i szanuję jednak niektórzy przesadzają wieszając psy na Franku za to ,że odszedł w pewnym momencie z Wisły co jest normalną koleją rzeczy tak jak wielu innych nieco bardziej zasłużonych dla klubu piłkarzy .

Było tak, że Szymkowiak napyskował na ówczesnego prezesa Basałaja (Janusza) bodaj za wykopanie Kaspra i zatrudnienie Liczki po Tbilisi i kopnęli Go w d... za byle jakie pieniądze i byle gdzie.
Zbadaj też przy okazji wczęsniejsze koleje takich piłkarzy jak Moskalewicz i Sarnat...

Duża szansa, że przejdziemy tą Jagę. A wtedy - oby oprócz L przeszły Flota (wątpię) i Ruch.
Wtedy L zapewne "wylosowałaby" F, a my Ruch czyli i tak nieźle. A wtedy...

jaszczur90 28.02.2013 22:48

Na mecz rewanżowy nie mamy pary stoperów :mysli: Głowa i Chavez dostali żółtka ( drugie w sezonie ) i pauzują w następnym meczu.

DysoN 28.02.2013 22:52

Mielismy wielkiego farta w tym meczu: obroniony karny, slupek i pilka wybita z linii bramkowej. Moglo by roznie...
Gra chyba lekko lepsza niz w Belchatowie ale nie oszukujmy sie: mega pyta trwa nadal i nie widac jakis istotnych zmian.
Gdyby odjac od tego meczu szczescie to bybly pewnie remis i biadolenie jak zwykle w ostatnich miesiacach.

Blaszczu16 28.02.2013 22:54

Czekaj z Bunozą i po kłopocie. Co by nie powiedzieć o wakatach na innych pozycjach to na stoperze ma kto grać. Jest jeszcze Jaliens.

Mati_ 28.02.2013 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1301547)
Mielismy wielkiego farta w tym meczu: obroniony karny, slupek i pilka wybita z linii bramkowej. Moglo by roznie...
Gra chyba lekko lepsza niz w Belchatowie ale nie oszukujmy sie: mega pyta trwa nadal i nie widac jakis istotnych zmian.
Gdyby odjac od tego meczu szczescie to bybly pewnie remis i biadolenie jak zwykle w ostatnich miesiacach.

Karny akurat był nie słuszny. Nie było żadnego faulu. Po prostu zawodnik nie kopnął w piłkę.
Ponadto sędzia, to dziś nieźle nas wykartkował, w kilku sytuacjach nie słuszenie - Stolarski, Kosowski.

Na pewno lepszy mecz w naszym wykonaniu niz to było w niedzielę. Była widoczna chęć gry. Choć w środku pola dalej nie ma kto ciągnąć gry. Wilk kompletnie bezproduktywny. Może faktycznie Garguła będzie naszym wybawieniem? Na plus zdecydowanie Kosowski, Głowacki, Sobolewski. Boguski niby 2 bramki strzelił, ale w wielu momentach kompletnie bezproduktywny. Iliev średnio, podobnie jak Małecki.

R33 28.02.2013 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1301517)
Jeśli dodać do tego podbite oko Franka (chyba łatwo się domyślić o co poszło) to ja mu się nie dziwie, że chciał zmienić klimat.

Z tego co pamiętam to było po jakimś faulu. W tym temacie się ,,Franek" wypowiadał:
wis.la/jxp93

Tutaj wypowiedź:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...7&postcount=23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1301541)
sa gdzies bramki na necie?

wis.la/h2cae

Mareq 28.02.2013 23:22

Ktoś wie o co chodzi Sobolowi(i chyba Głowa po chwili dezorientacji do niego dołączył) ?
Bo chyba przespałem moment/powód obrażenia się.

To że Kosowski w dwóch meczach jest jednym(jedynym?) z najlepszych na boisku, to wystarczy za komentarz w którym miejscu się znajdujemy. Chodzi mi oczywiście o jego wiek.

Zaliczka przydatna, ale gra wróży tyle dobrego co i po meczu z Bełchatowem.

palikot 28.02.2013 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1301557)
Ktoś wie o co chodzi Sobolowi(i chyba Głowa po chwili dezorientacji do niego dołączył) ?
Bo chyba przespałem moment/powód obrażenia się.

To że Kosowski w dwóch meczach jest jednym(jedynym?) z najlepszych na boisku, to wystarczy za komentarz w którym miejscu się znajdujemy. Chodzi mi oczywiście o jego wiek.

Zaliczka przydatna, ale gra wróży tyle dobrego co i po meczu z Bełchatowem.

Rozkapryszone gwiazdki się obraziły... Właściciel źle placi, kibice szydzą, biedne, powinniśmy ich pożałować za godne reprezentowanie barw Białej Gwiazdy już w poniedziałek

funkykoval 28.02.2013 23:36

NIe przesadzajmy, nie tylko Kosowski. W drugiej połowie trochę pokazał się Mały i oby jego forma szła w górę. Kosa zresztą w ostatnim kwadransie swojej gry podpierał się trochę nosem - jednak na pełnych obrotach nie daje rady na 90 min.
Natomiast osobnik, którego chyba ktoś przypadkiem przebrał w strój sędziego to "miszcz" - wykartkował pół WIsły za każdym razem przy pierwszym faulu, natomiast tego buca Pazdana za 3 ewidentne faule na kartkę zółtą - puścił bez kartki. Ja rozumiem, że On jest łysy, Pazdan jest łysy i jest solidarność łysych, ale idąc tym tropem Jacek B.też jest łysy i też coś mu się należało.....
Karny z cięzkiej dupy, a Hajto trzymał Franka i Smolara chyba dlatego, że mu fajki pochowali, bo na ławce złapali go z kiepem...

Wojtas 28.02.2013 23:43

Juz tak nie narzekajcie bo gra duzo lepsza niz z PGE.Do normalnosci daleko ale wygladalo to o niebo lepiej.
Duzo biegali,walczyli,pare skladnych akcji.Oni cos tam jednak potrafia.

Kosa-tyle lat a dalej wrzutka-super nic nic tylko nabiegac i strzelac gole.

Malecki to samo,widac to ze mu sie cos chce,biega ,gestykuluje,jest jakis ruch.A nie 11 cipek biega sobie byle zagrac mecz jak z Gornikem czy w Lubinie.

Ja w dojsciu Kosy i Malego wice na razie same plusy.
No i Moze Sergiej sie jakos podbuduje ,bo on musi stac sie pewnym punktem tego zepsolu.

p.s Bogus Cupial ponoć na meczu......

piter116 28.02.2013 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1301466)
Prędzej któraś z naszych gwiazd trafi piłką w Dzwon Zygmunta, niż skieruje ją do siatki (przypomniał mi się komentarz Macieja Szczęsnego podczas meczu z Lazio bądź Schalke, gdy Szymkowiak posłał piłkę na orbitę). Swoją drogą właśnie minęło 10 lat od tamtych wydarzeń, może faktycznie coś jest na rzeczy.

A jednak. Boguś postarał się dziś o gole, a na dodatek Chrapek nie zapomniał o rocznicy. Jakimś cudem udało się zachować czyste konto, co jest bardzo ważne przed rewanżem, tym bardziej, że wypada nam dwójka stoperów. Gra lepsza niż w Bełchatowie, aczkolwiek nie gloryfikowałbym ich za bardzo, zobaczymy co pokażą w poniedziałek. Brawa dla Kulawika za wpuszczenie Stolarskiego, oby chłopak dostawał coraz więcej szans.

SV_ 28.02.2013 23:58

Wygrały panienki pierwszy mecz na ruski rok i WIELKIE GWIAZDY.

Szacun Mały. Pewnie mu za to kwas zrobili w szatni.

silver03 01.03.2013 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1301565)
Szacun Mały. Pewnie mu za to kwas zrobili w szatni.

Imo starszyzna od razu go odsunie od drużyny.


:-)

Elefant 01.03.2013 00:23

Lepiej niż z Bełchatowem. Ale lepiej nie znaczy dobrze. Ale kierunek słuszny.
Trochę walki przynajmniej było.

Kosowski tyle nie biegał ani za Kasperczaka ani za Skorży. O takim niespotykanym wówczas a obserwowanym dzisiaj elemencie jak powrót do obrony już nie wspominam. Za dużo szczęścia.
Tyle lat, tyle lat :dziadek:trzeba było czekać, by zobaczyć wreszcie soczyste, dokładne silne i niebalonowe dośrodkowanie/wrzutkę.:-D

Lepsza gra bloku obronnego. Całkiem dobry mecz Jovanovicia.

Z przodu nędza a szkoda, bo skrzydła znów zaczęły robić dużo szumu.

Wszystkie oceny oczywiście na tle bryndzy ostatnich meczy.

Jak chodzi o "ustawianie" szatni to sądząc po tym meczu Kosowski z Małeckim bedą zajęci ustawianiem głównie samych siebie :-D

Co do wydarzeń po meczu, to zobaczymy co się wyjaśni. Dla mnie bez zaskoczenia, o zachowaniu pewnych piłkarzy miałem zdanie wyrobione już wcześniej.

Bambo1906 01.03.2013 01:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1301565)
Wygrały panienki pierwszy mecz na ruski rok i WIELKIE GWIAZDY.

Szacun Mały. Pewnie mu za to kwas zrobili w szatni.


Przegrają - źle. Zremisują - źle. Wygrają - źle. Nigdy tego forum nie zrozumiem.

bondTSW 01.03.2013 06:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bambo1906 (Post 1301580)
Przegrają - źle. Zremisują - źle. Wygrają - źle. Nigdy tego forum nie zrozumiem.

to zacznij na mecze chodzić.

fialo 01.03.2013 07:01

Ale co zatrudnili sztunie w cateringu na C to szok normalnie :D

Daja`n 01.03.2013 07:07

Moje spostrzeżenie po tym meczu dotyczy tylko jednego P.Małecki jak machał rękami na kolegów z zespołu tak macha dalej.Śmiem twierdzić że ten gość nic ale to zupełnie nic nie zrozumiał po tym zesłaniu do Turcji.

cfa 01.03.2013 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1301590)
Ale co zatrudnili sztunie w cateringu na C to szok normalnie :D

A ponoc nie mamy scoutingu :)

Arkas 01.03.2013 10:25

Wielki minus dla Panicza Sobolewskiego który obrażony po ostatnich wydarzeniach uciekł do szatni. Co on myśli że my jesteśmy dla niego i innych kopaczy że trzeba ich cały czas całować po dupie? W główce się poprzewracało. Plus dla Małego, bo tak to nikt by nie podszedł, na boisku też widać było że mu zależy, starał się, biegał.
Oby ten mecz był przełomowym, i z każdym następnym gra była coraz to lepsza a na trybunach zasiadało coraz więcej kibiców, bo niecałe 10k szału nie robi mimo że to środek tygodnia.

INZAGHI 01.03.2013 10:41

Najbardziej cieszy mnie powrót Patryka na ojczystą ziemię, ....y sypały się obficie, z radością obserwowałem machanie rękami, nawet i panu z siwą brodą co grał na skrzydle się dostało, a co, nie ma świętości, jakiejkolwiek przyzwoitości. A co.

Facet jest wyjątkowym człowiekiem i piłkarzem. Przed wyjazdem wszyscy dali mu do zrozumienia że jest małym człowiekiem. W Turcji doszło tez do niego, że jest marnym kopaczem, pokazano mu miejsce w europejskiej piłce. Bo liga polska to zaścianek. Wydawać by sie mogło, że lekcje jakąś pobrał przez ostatni czas. Jednak nie...

AYALA 01.03.2013 10:54

Boguś wyrasta na lisa pola karnego, sami widzicie ile daje drużynie dobry snajper.Zespół może grać słabo ale jak ma przytomnego pod bramką napastnika to punkty zdobywa.Oby tak dalej !!

Kosa wiele biegac nie musi w naszej słabej lidze, byle tylko Rafałowi podania na nos pod bramke kierował i bedzie dobrze

Bambo1906 01.03.2013 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1301588)
to zacznij na mecze chodzić.

A jak Ci powiem ze od 3 lat opuscilem 3 mecze to jakiego argumentu uzyjesz?

INZAGHI 01.03.2013 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1301619)
Boguś wyrasta na lisa pola karnego, sami widzicie ile daje drużynie dobry snajper.Zespół może grać słabo ale jak ma przytomnego pod bramką napastnika to punkty zdobywa.Oby tak dalej !!

Kosa wiele biegac nie musi w naszej słabej lidze, byle tylko Rafałowi podania na nos pod bramke kierował i bedzie dobrze

No fakt. Wczoraj przy drugiej bramce Kosa podał do Rafała genialnie. Podanie było mierzone, wysokość piłki idealna, siła też wyważona. Po meczu Kosa w wywiadzie powiedział, że tak właśnie chciał.

Marceli_szpak 01.03.2013 11:15

Ja tam nie wierzę w odrodzenie Porcelanowego Rafałka. Drugim Łowcą Bramek już pewnie nie zostanie. Dlaczego? Otóż Franek miał zupełnie inny charakter, zresztą wystarczy przeczytać wywiad z Boguskim:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow.com
Jak już strzelasz, to po dwie bramki – na jesieni z Widzewem, dziś z Jagiellonią. Trzeba by chyba częściej wystawiać Cię w pierwszym składzie.
- No fajnie by było gdybym każdy mecz zaczynał jako wysunięty napastnik i strzelał po dwie bramki, na pewno tak nie będzie ale fajnie że akurat dziś się udało.
A dlaczego mówisz że tak nie będzie?
- No.. no, chyba to jest logiczne że w każdym meczu nie będę strzelał dwóch bramek, ponieważ przez ostatni kilka lat tych bramek nie strzelałem, więc jeśli teraz zacząłbym strzelać po dwie to nie wiadomo co by było (śmiech).

Chcieliby mieć pełne wsparcie trybun, a sami nie wierzą w swoje umiejętności. Gdzie jest ta pewność siebie?
A Bednarz powinien wziąć starszyznę na dywan i pogadać z nimi o relacjach z kibicami. Parafrazując wypowiedź B.Cupiała: "...niech najpierw pokażą na boisku, że grają w tej samej drużynie co ich KIBICE, którzy pieniądze nie drukują, tylko je zarabiają"

marcin19876 01.03.2013 11:58

w rewanżu bez Głowackiego i Czaveza za kartki.....

Drozd 01.03.2013 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marceli_szpak (Post 1301624)
Ja tam nie wierzę w odrodzenie Porcelanowego Rafałka. Drugim Łowcą Bramek już pewnie nie zostanie. Dlaczego? Otóż Franek miał zupełnie inny charakter, zresztą wystarczy przeczytać wywiad z Boguskim:

Chcieliby mieć pełne wsparcie trybun, a sami nie wierzą w swoje umiejętności. Gdzie jest ta pewność siebie?
A Bednarz powinien wziąć starszyznę na dywan i pogadać z nimi o relacjach z kibicami. Parafrazując wypowiedź B.Cupiała: "...niech najpierw pokażą na boisku, że grają w tej samej drużynie co ich KIBICE, którzy pieniądze nie drukują, tylko je zarabiają"

Porcelanowy Rafałek? Marcowe słońce Ci przygrzało? Jak sie gra w piłkę dobrze to obrońcom nie pozostaje nic innego tylko kopać. Jak do tego dodać ślepych sędziów to o kontuzję nie trudno. Problem w tym że taki koleś powinien grać jak najczęściej zwłaszcza po dłuższej przerwie, a nie raz na trzy mecze. Bo jak ma nabrać pewności? W każdym zagraniu Boguskiego widać myśl, zamiar nie zawsze się udaje zrealizować, ale lepiej kilka razy próbować zagraniem coś zyskać niż za każdym razem kopać do tyłu.

Chciałbyś żeby ci Boguski obiecał dwie bramki w każdym meczu? Wtedy byłby pewny siebie?

haldir_sgn 01.03.2013 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bambo1906 (Post 1301620)
A jak Ci powiem ze od 3 lat opuscilem 3 mecze to jakiego argumentu uzyjesz?

a takiego np., że gossciowi chodzilo o zachowanie pilkarzy po meczu, czego widac nie zauwazyleś , a nie o wynik druzyny.

Watts 01.03.2013 12:39

Meczu nie ma w sumie co szerzej komentować, Jagiellonia nie zasłużyła wczoraj na nic, my na dwie bramki może i też nie, ale na jedną z pewnością. Sędzia sobie nie radził, głupie kartki, karny też mocno wątpliwy.

Martwi mnie, że Małecki znowu strzela po bandach i kręci kółka. Nie wątpię, że umie, bo widać po nim że ma gaz jak mało kto w tym zespole, ale jak zagramy z poważniejszym przeciwnikiem to będzie strata za stratą.

szprotson 01.03.2013 14:15

Jaga słaba cholernie, a taką niby pake mieli.
I co tam,dalej płacz ze nam Gajosa podebrali ?

westersyl 01.03.2013 17:04

Uspokoił mnie ten mecz. Jeśli za tło postawi się mecz w Bełchatowie wyglądało to nieźle. Ne spodziewałem się tego, że Kosa będzie wstanie coś jeszcze dać drużynie jednak myliłem siłę.

Paweł Stolarski bardzo ciekawy piłkarz, już teraz niezłe fizycznie, fajnie się rusza. Długa jeszcze przed nim droga ale predyspozycje piłkarskie na pewno ma.

Dobry mecz Sobola. Natomiast co do sytuacji po meczu to on jako kapitan powinien zadecydować czy całą drużyną idą czy nie idą pod sektor długo przed meczem aby nie było takich sytuacji, to również pokazuję co dzieję się w tej drużynie. Rozumiem dotknęło go to co miało miejscue w meczu ze Śląskiem, również uważam że nie należy traktować tak piłkarzy tylko dlatego że słabo grają.
Z Jagą dostali by oklaski, a za kilka dni mogą dostać przyśpiewkę "... a jak nie to wypier" Rozumiem Sobola, piłkarze są tylko ludźmi. Sobol chyba zawiódł się na tym o czym mówił kiedyś na rynku.

SV_ 01.03.2013 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bambo1906 (Post 1301620)
A jak Ci powiem ze od 3 lat opuscilem 3 mecze to jakiego argumentu uzyjesz?

co sie dziwic, z e wychodzi sie w pare sekubd, tymbardziej pare minut przed koncem co by w korku nie stać

pomysl nastepnym razem zanim zaczniesz sapac do kogos

Blaszczu16 01.03.2013 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1301685)
Uspokoił mnie ten mecz. Jeśli za tło postawi się mecz w Bełchatowie wyglądało to nieźle. Ne spodziewałem się tego, że Kosa będzie wstanie coś jeszcze dać drużynie jednak myliłem siłę.

Paweł Stolarski bardzo ciekawy piłkarz, już teraz niezłe fizycznie, fajnie się rusza. Długa jeszcze przed nim droga ale predyspozycje piłkarskie na pewno ma.

Dobry mecz Sobola. Natomiast co do sytuacji po meczu to on jako kapitan powinien zadecydować czy całą drużyną idą czy nie idą pod sektor długo przed meczem aby nie było takich sytuacji, to również pokazuję co dzieję się w tej drużynie. Rozumiem dotknęło go to co miało miejscue w meczu ze Śląskiem, również uważam że nie należy traktować tak piłkarzy tylko dlatego że słabo grają.
Z Jagą dostali by oklaski, a za kilka dni mogą dostać przyśpiewkę "... a jak nie to wypier" Rozumiem Sobola, piłkarze są tylko ludźmi. Sobol chyba zawiódł się na tym o czym mówił kiedyś na rynku.

Ani wtedy ani nigdy wcześniej nie słyszałem aby trybuny krzyczały coś złego w kierunku Sobolewskiego. Żaden piłkarz w Wiśle nie cieszy/ł się takim autorytetem jak Sobolewski, a on takie coś odstawia. Szkoda, bo legenda zaczyna rozmieniać się na drobne.

Marceli_szpak 01.03.2013 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1301632)
Marcowe słońce Ci przygrzało?(...)
Chciałbyś żeby ci Boguski obiecał dwie bramki w każdym meczu? Wtedy byłby pewny siebie?

Nie zdążyło przygrzać -dziś raczej pochmurno było :-)
Tak, chciałbym żeby obiecał, że strzeli dwie bramy w każdym meczu, albo inaczej: chciałbym żeby grał w każdym meczu tak, jakby miał strzelić dwie bramki.
Może i kontuzje go nie omijały, ale za najlepszych czasów Boguś ani nie był wysuniętym napadziorem, ani nie był klasyczną 9-tką. Zazwyczaj ustawiano go jako wolny elektron, czyli mógł sobie biegać i robić co chciał. W obecnym składzie nie może sobie na to pozwolić, bo nie ma napadziora przed sobą. Także chcąc-niechcąc stał się wysuniętym.
Niestety w brutalnym poziomie ekstraklasy sama inteligencja to za mało -trzeba też mieć siłę.
Zacytuję, kończąc ten wątek, wywiad z Probierzem (zaraz po rezygnacji)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Probierz
"Jeśli o przygotowanie chodzi to uważam, że Wisła na tych piłkarzy, których ma jest dobrze przygotowana. Boguski mówi, że teraz nie jest przemęczony to mu przypominam, że przy mnie trenował po pół godziny i my na niego chuchaliśmy i dmuchaliśmy - żeby Boguski dobrze zjadł, żeby się nie przemęczył..."



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl