![]() |
Cytat:
|
Wynik lepszy od gry ale nie narzekam.
Genkov jest rzeczywiście w tak tragicznej formie, że zajmuje 4 miejsce u Kulawika w hierarchii napastników? Moim zdaniem On lepiej spożytkowałby wrzutki Kosy niż Sikorski czy... Boguski. Kosa mi dzisiaj zaimponował... Nie pierwszy raz zresztą. |
Boguski jak już strzela, to po dwa. Oby to był początek serii, a nie jak w poprzedniej rundzie - jedyne dwa trafienia.
No i przede wszystkim - oby kontuzje go omijały, bo normę już wyrobił do końca kariery. EDI: Genkov ma chyba kontuzję pleców. |
Cytat:
Rafał Boguski to gość, którego potencjał jest do lat marnowany, a to że w Bełchatowie w pierwszym grał Sikorski to dla mnie śmierdząca sprawa. |
Zwycięzców się nie sądzi....
Jedynie Kosa in plus. |
sa gdzies bramki na necie?
|
Cytat:
Zbadaj też przy okazji wczęsniejsze koleje takich piłkarzy jak Moskalewicz i Sarnat... Duża szansa, że przejdziemy tą Jagę. A wtedy - oby oprócz L przeszły Flota (wątpię) i Ruch. Wtedy L zapewne "wylosowałaby" F, a my Ruch czyli i tak nieźle. A wtedy... |
Na mecz rewanżowy nie mamy pary stoperów :mysli: Głowa i Chavez dostali żółtka ( drugie w sezonie ) i pauzują w następnym meczu.
|
Mielismy wielkiego farta w tym meczu: obroniony karny, slupek i pilka wybita z linii bramkowej. Moglo by roznie...
Gra chyba lekko lepsza niz w Belchatowie ale nie oszukujmy sie: mega pyta trwa nadal i nie widac jakis istotnych zmian. Gdyby odjac od tego meczu szczescie to bybly pewnie remis i biadolenie jak zwykle w ostatnich miesiacach. |
Czekaj z Bunozą i po kłopocie. Co by nie powiedzieć o wakatach na innych pozycjach to na stoperze ma kto grać. Jest jeszcze Jaliens.
|
Cytat:
Ponadto sędzia, to dziś nieźle nas wykartkował, w kilku sytuacjach nie słuszenie - Stolarski, Kosowski. Na pewno lepszy mecz w naszym wykonaniu niz to było w niedzielę. Była widoczna chęć gry. Choć w środku pola dalej nie ma kto ciągnąć gry. Wilk kompletnie bezproduktywny. Może faktycznie Garguła będzie naszym wybawieniem? Na plus zdecydowanie Kosowski, Głowacki, Sobolewski. Boguski niby 2 bramki strzelił, ale w wielu momentach kompletnie bezproduktywny. Iliev średnio, podobnie jak Małecki. |
Cytat:
wis.la/jxp93 Tutaj wypowiedź: http://wislakrakow.com/forum/showpos...7&postcount=23 Cytat:
|
Ktoś wie o co chodzi Sobolowi(i chyba Głowa po chwili dezorientacji do niego dołączył) ?
Bo chyba przespałem moment/powód obrażenia się. To że Kosowski w dwóch meczach jest jednym(jedynym?) z najlepszych na boisku, to wystarczy za komentarz w którym miejscu się znajdujemy. Chodzi mi oczywiście o jego wiek. Zaliczka przydatna, ale gra wróży tyle dobrego co i po meczu z Bełchatowem. |
Cytat:
|
NIe przesadzajmy, nie tylko Kosowski. W drugiej połowie trochę pokazał się Mały i oby jego forma szła w górę. Kosa zresztą w ostatnim kwadransie swojej gry podpierał się trochę nosem - jednak na pełnych obrotach nie daje rady na 90 min.
Natomiast osobnik, którego chyba ktoś przypadkiem przebrał w strój sędziego to "miszcz" - wykartkował pół WIsły za każdym razem przy pierwszym faulu, natomiast tego buca Pazdana za 3 ewidentne faule na kartkę zółtą - puścił bez kartki. Ja rozumiem, że On jest łysy, Pazdan jest łysy i jest solidarność łysych, ale idąc tym tropem Jacek B.też jest łysy i też coś mu się należało..... Karny z cięzkiej dupy, a Hajto trzymał Franka i Smolara chyba dlatego, że mu fajki pochowali, bo na ławce złapali go z kiepem... |
Juz tak nie narzekajcie bo gra duzo lepsza niz z PGE.Do normalnosci daleko ale wygladalo to o niebo lepiej.
Duzo biegali,walczyli,pare skladnych akcji.Oni cos tam jednak potrafia. Kosa-tyle lat a dalej wrzutka-super nic nic tylko nabiegac i strzelac gole. Malecki to samo,widac to ze mu sie cos chce,biega ,gestykuluje,jest jakis ruch.A nie 11 cipek biega sobie byle zagrac mecz jak z Gornikem czy w Lubinie. Ja w dojsciu Kosy i Malego wice na razie same plusy. No i Moze Sergiej sie jakos podbuduje ,bo on musi stac sie pewnym punktem tego zepsolu. p.s Bogus Cupial ponoć na meczu...... |
Cytat:
|
Wygrały panienki pierwszy mecz na ruski rok i WIELKIE GWIAZDY.
Szacun Mały. Pewnie mu za to kwas zrobili w szatni. |
Cytat:
:-) |
Lepiej niż z Bełchatowem. Ale lepiej nie znaczy dobrze. Ale kierunek słuszny.
Trochę walki przynajmniej było. Kosowski tyle nie biegał ani za Kasperczaka ani za Skorży. O takim niespotykanym wówczas a obserwowanym dzisiaj elemencie jak powrót do obrony już nie wspominam. Za dużo szczęścia. Tyle lat, tyle lat :dziadek:trzeba było czekać, by zobaczyć wreszcie soczyste, dokładne silne i niebalonowe dośrodkowanie/wrzutkę.:-D Lepsza gra bloku obronnego. Całkiem dobry mecz Jovanovicia. Z przodu nędza a szkoda, bo skrzydła znów zaczęły robić dużo szumu. Wszystkie oceny oczywiście na tle bryndzy ostatnich meczy. Jak chodzi o "ustawianie" szatni to sądząc po tym meczu Kosowski z Małeckim bedą zajęci ustawianiem głównie samych siebie :-D Co do wydarzeń po meczu, to zobaczymy co się wyjaśni. Dla mnie bez zaskoczenia, o zachowaniu pewnych piłkarzy miałem zdanie wyrobione już wcześniej. |
Cytat:
Przegrają - źle. Zremisują - źle. Wygrają - źle. Nigdy tego forum nie zrozumiem. |
Cytat:
|
Ale co zatrudnili sztunie w cateringu na C to szok normalnie :D
|
Moje spostrzeżenie po tym meczu dotyczy tylko jednego P.Małecki jak machał rękami na kolegów z zespołu tak macha dalej.Śmiem twierdzić że ten gość nic ale to zupełnie nic nie zrozumiał po tym zesłaniu do Turcji.
|
Cytat:
|
Wielki minus dla Panicza Sobolewskiego który obrażony po ostatnich wydarzeniach uciekł do szatni. Co on myśli że my jesteśmy dla niego i innych kopaczy że trzeba ich cały czas całować po dupie? W główce się poprzewracało. Plus dla Małego, bo tak to nikt by nie podszedł, na boisku też widać było że mu zależy, starał się, biegał.
Oby ten mecz był przełomowym, i z każdym następnym gra była coraz to lepsza a na trybunach zasiadało coraz więcej kibiców, bo niecałe 10k szału nie robi mimo że to środek tygodnia. |
Najbardziej cieszy mnie powrót Patryka na ojczystą ziemię, ....y sypały się obficie, z radością obserwowałem machanie rękami, nawet i panu z siwą brodą co grał na skrzydle się dostało, a co, nie ma świętości, jakiejkolwiek przyzwoitości. A co.
Facet jest wyjątkowym człowiekiem i piłkarzem. Przed wyjazdem wszyscy dali mu do zrozumienia że jest małym człowiekiem. W Turcji doszło tez do niego, że jest marnym kopaczem, pokazano mu miejsce w europejskiej piłce. Bo liga polska to zaścianek. Wydawać by sie mogło, że lekcje jakąś pobrał przez ostatni czas. Jednak nie... |
Boguś wyrasta na lisa pola karnego, sami widzicie ile daje drużynie dobry snajper.Zespół może grać słabo ale jak ma przytomnego pod bramką napastnika to punkty zdobywa.Oby tak dalej !!
Kosa wiele biegac nie musi w naszej słabej lidze, byle tylko Rafałowi podania na nos pod bramke kierował i bedzie dobrze |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja tam nie wierzę w odrodzenie Porcelanowego Rafałka. Drugim Łowcą Bramek już pewnie nie zostanie. Dlaczego? Otóż Franek miał zupełnie inny charakter, zresztą wystarczy przeczytać wywiad z Boguskim:
Cytat:
A Bednarz powinien wziąć starszyznę na dywan i pogadać z nimi o relacjach z kibicami. Parafrazując wypowiedź B.Cupiała: "...niech najpierw pokażą na boisku, że grają w tej samej drużynie co ich KIBICE, którzy pieniądze nie drukują, tylko je zarabiają" |
w rewanżu bez Głowackiego i Czaveza za kartki.....
|
Cytat:
Chciałbyś żeby ci Boguski obiecał dwie bramki w każdym meczu? Wtedy byłby pewny siebie? |
Cytat:
|
Meczu nie ma w sumie co szerzej komentować, Jagiellonia nie zasłużyła wczoraj na nic, my na dwie bramki może i też nie, ale na jedną z pewnością. Sędzia sobie nie radził, głupie kartki, karny też mocno wątpliwy.
Martwi mnie, że Małecki znowu strzela po bandach i kręci kółka. Nie wątpię, że umie, bo widać po nim że ma gaz jak mało kto w tym zespole, ale jak zagramy z poważniejszym przeciwnikiem to będzie strata za stratą. |
Jaga słaba cholernie, a taką niby pake mieli.
I co tam,dalej płacz ze nam Gajosa podebrali ? |
Uspokoił mnie ten mecz. Jeśli za tło postawi się mecz w Bełchatowie wyglądało to nieźle. Ne spodziewałem się tego, że Kosa będzie wstanie coś jeszcze dać drużynie jednak myliłem siłę.
Paweł Stolarski bardzo ciekawy piłkarz, już teraz niezłe fizycznie, fajnie się rusza. Długa jeszcze przed nim droga ale predyspozycje piłkarskie na pewno ma. Dobry mecz Sobola. Natomiast co do sytuacji po meczu to on jako kapitan powinien zadecydować czy całą drużyną idą czy nie idą pod sektor długo przed meczem aby nie było takich sytuacji, to również pokazuję co dzieję się w tej drużynie. Rozumiem dotknęło go to co miało miejscue w meczu ze Śląskiem, również uważam że nie należy traktować tak piłkarzy tylko dlatego że słabo grają. Z Jagą dostali by oklaski, a za kilka dni mogą dostać przyśpiewkę "... a jak nie to wypier" Rozumiem Sobola, piłkarze są tylko ludźmi. Sobol chyba zawiódł się na tym o czym mówił kiedyś na rynku. |
Cytat:
pomysl nastepnym razem zanim zaczniesz sapac do kogos |
Cytat:
|
Cytat:
Tak, chciałbym żeby obiecał, że strzeli dwie bramy w każdym meczu, albo inaczej: chciałbym żeby grał w każdym meczu tak, jakby miał strzelić dwie bramki. Może i kontuzje go nie omijały, ale za najlepszych czasów Boguś ani nie był wysuniętym napadziorem, ani nie był klasyczną 9-tką. Zazwyczaj ustawiano go jako wolny elektron, czyli mógł sobie biegać i robić co chciał. W obecnym składzie nie może sobie na to pozwolić, bo nie ma napadziora przed sobą. Także chcąc-niechcąc stał się wysuniętym. Niestety w brutalnym poziomie ekstraklasy sama inteligencja to za mało -trzeba też mieć siłę. Zacytuję, kończąc ten wątek, wywiad z Probierzem (zaraz po rezygnacji) Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl