Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8400)

tofik 01.03.2012 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Weszlo.com
Podobno także Stan Valckx ma coraz słabsze notowania i pion sportowy Wisły od lipca może zostać przemodelowany.

Karuzela się kręci, kręci. Teraz Bednarz bis albo kto inny.

milosz 01.03.2012 17:40

Stana bym zdecydowanie zostawił w Wiśle na dłużej.

mitmichael 01.03.2012 17:41

Podobno także Stan Valckx ma coraz słabsze notowania i pion sportowy Wisły od lipca może zostać przemodelowany.

Jak dla mnie to nic nie da - lepiej moim zdaniem, zeby został i mogł miec wieksze pole do popisu.

Marszałek 01.03.2012 21:22

Podobno słabość Valcxa polega na tym, że nie robi transferów:)

foxtrot_green 01.03.2012 21:30

Stan się coś wypowiadał na temat nowego trenera? Był obecny na konferencji prasowej z tego co widziałem na jej fragmentach z oficjalnej strony klubu.

westersyl 01.03.2012 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1225994)
Stan się coś wypowiadał na temat nowego trenera? Był obecny na konferencji prasowej z tego co widziałem na jej fragmentach z oficjalnej strony klubu.

Teraz widziałem na Orange Sport jego wypowiedź.
Coś pierdział, że wyniki były niezadowalające i że Probierz był jednym z kilku polskich kandydatów. Nie było nikogo z zagranicy na liście.


edit: Nawet jeśli Stan nie jest zadowolony z tego co się dzieję w klubie to jemu raczej nie wypada tego manifestować bo już kiedyś odchodził w atmosferze skandalu... także pewnie spokojnie odczeka do końca kontraktu.

grzesiek632 01.03.2012 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1226031)
Teraz widziałem na Orange Sport jego wypowiedź.
Coś pierdział, że wyniki były niezadowalające i że Probierz był jednym z kilku polskich kandydatów. Nie było nikogo z zagranicy na liście.

Aż strach pomyśleć co to za lista była :lol:

A co do tematu to obecnie Stan Valckx to jest jedyna ostoja profesjonalizmu w naszym klubie i boję się że jeśli jego zabraknie to swe łapska do Wisły wepcha znowu Bednarz ( lub jak kto woli łysy huj ). A wyczynów tego pana nie trzeba przypominać.

wislak68 01.03.2012 23:09

Myślę że Staszek jest już spakowany :)

Dariook 01.03.2012 23:24

A może brak transferów był spowodowany koniecznością zatrudnienia trenera?

johny96 01.03.2012 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226058)
Myślę że Staszek jest już spakowany :)

Proszę, poprzedź swoją wypowiedź jakimiś argumentami.

wislak68 01.03.2012 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1226069)
Proszę, poprzedź swoją wypowiedź jakimiś argumentami.

Smuda nie lubi mieć obok siebie dyrektorów sportowych :>.

Dariook 01.03.2012 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226071)
Smuda nie lubi mieć obok siebie dyrektorów sportowych :>.

Dlatego w amice się go pozbyli...

wislak68 01.03.2012 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1226072)
Dlatego w amice się go pozbyli...

A w Wiśle to on pozbędzie się Staszka

piotrus1985 01.03.2012 23:42

wnioski na dzisiejszy wieczor:
nie bylo transferow bo potrzebna byla kasa na nowego trenera, po czym zostawili Kazka, a nastepnie zmienili po 4 wiosennych meczach...
podpisali Probierza na 1,5 roku tylko po to zeby Smuda przyszedl po euro...

musze ukrasc od kolegi z poprzedniej strony
http://iv.pl/images/02941786632234571687.gif

domin_czyzyny 01.03.2012 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226058)
Myślę że Staszek jest już spakowany :)

ma już bilet na IC do Warszawy i apartament na osiedlu JW Construction ;-)
A tak na serio, to jedyna niewiadoma ze Staszkiem jest ta, czy odejdzie już teraz czy dopiero w lecie.

milosz 01.03.2012 23:57

Oj, bzdurzycie, bzdurzycie i się jeszcze tym niezdrowo podniecacie.

Stan równie dobrze może zostać, a każdy co pisze inaczej, że odejdzie juz teraz, albo za pół roku na pewno, to ... na pewno ma gdzieś Wisłę i lubuje się w złych scenariuszach, bo w tej sprawie rzecz jasna , jak to w Wiśle nic, ale to absolutnie nic niewiadomo.

Amen.

wislak68 02.03.2012 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1226089)
Oj, bzdurzycie, bzdurzycie i się jeszcze tym niezdrowo podniecacie.

Stan równie dobrze może zostać, a każdy co pisze inaczej, że odejdzie juz teraz, albo za pół roku na pewno, to ... na pewno ma gdzieś Wisłę i lubuje się w złych scenariuszach, bo w tej sprawie rzecz jasna , jak to w Wiśle nic, ale to absolutnie nic niewiadomo.

Amen.

W tym całym nieszczęściu są jednak dwie wiadomości: dobra i zła. Dobra jest taka że na szczęście mamy jeszcze milosza który potrafi nam wyjaśnić zawiłości świata. Zła że niestety wyjaśnia dopiero wtedy kiedy absolutnie wszystko już wiadomo. Chłop nie lubi się mylić :>.

wislak68 02.03.2012 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1226077)
wnioski na dzisiejszy wieczor:
nie bylo transferow bo potrzebna byla kasa na nowego trenera, po czym zostawili Kazka, a nastepnie zmienili po 4 wiosennych meczach...
podpisali Probierza na 1,5 roku tylko po to zeby Smuda przyszedl po euro...

musze ukrasc od kolegi z poprzedniej strony
http://iv.pl/images/02941786632234571687.gif

Jeśli sądzisz że Probież popracuje u nas 1,5 roku to w rzeczy samej patrz obrazek powyżej.

piotrus1985 02.03.2012 00:43

od jakiegos czasu prorokujesz tego Smude i mogl bys sobie choc na chwile dac na wstrzymanie... gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu... a powtarzam, gowno! wiesz... zreszta tak jak Ja i cale to forum...

a to ile popracuje Probierz to juz inna sprawa... jesli beda puchary to na 99% zostanie co najmniej do kwalifikacji :D

milosz 02.03.2012 01:24

wislak68 , bo Ja jestem normalny i nie wróże z powagą z byle fusów, a zabawy na poziomie piaskownicy zostawiam innym :lol:.

________________
Pełna zgoda:
piotrus1985:
Cytat:

a to ile popracuje Probierz to juz inna sprawa... jesli beda puchary to na 99% zostanie co najmniej do kwalifikacji :D
Dokładnie tak jest, będzie sukces będzie pracował dalej, takie jest zbójeckie prawo bossa B.C.

A tak poza tym to temu zespołowi potrzebny jest sukces, ot ze 3 zwycięstwa z rzędu i marsz w górę tabeli, możliwe ? Jasne, że możliwe, a nawet wskazane i Ja na to liczę.

wislak68 02.03.2012 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1226109)
od jakiegos czasu prorokujesz tego Smude i mogl bys sobie choc na chwile dac na wstrzymanie... gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu... a powtarzam, gowno! wiesz... zreszta tak jak Ja i cale to forum...

a to ile popracuje Probierz to juz inna sprawa... jesli beda puchary to na 99% zostanie co najmniej do kwalifikacji :D

Prorokowałem i jak widać media dały się przekonać :> ."Proroctwa" zaczynają się zmieniać w całkiem konkretne rozważania (że polecę chociażby artykuł zamieszczony na tej stronie) . Tak to już jest że jednemu wystarczą "dwa słowa" żeby zrozumieć co się święci a ten drugi będzie: rozdziawiał gębę, pisał o tym że: "gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu" i generalnie robił z siebie "dziewicę orleańską" tylko po to aby w końcu wyjść na głupka.

vote-for-mikey 02.03.2012 13:35

Bednarz? Mielcar? Ciekawe kto przyjdzie za Staszka. A może Żuraw?

wislak68 02.03.2012 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1226121)
wislak68 , bo Ja jestem normalny i nie wróże z powagą z byle fusów, a zabawy na poziomie piaskownicy zostawiam innym :lol:.

Co Ty nie powiesz?? Gratuluję świetnego samopoczucia. Byłbym jednak nieuczciwy gdybym nie wspomnial że w swojej opinii jesteś dość odosobniony. I to zarówno jeśli chodzi o "normalność" jak i "zabawę w piaskownicy". Powiedziałbym nawet że dramatycznie odosobniony.

emjot 02.03.2012 13:39

co tu pisać o kimś kto jest martwy
w senie decyzyjnym
i każdym innym

saklak1906 02.03.2012 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1226040)
Aż strach pomyśleć co to za lista była :lol:

A co do tematu to obecnie Stan Valckx to jest jedyna ostoja profesjonalizmu w naszym klubie i boję się że jeśli jego zabraknie to swe łapska do Wisły wepcha znowu Bednarz ( lub jak kto woli łysy huj ). A wyczynów tego pana nie trzeba przypominać.

Jaki jest sens wypierdal.c kogos bo sie nie sprawdzil a potem drugi raz go zatrudniac. Kur.a nie kumam

Jak ktos jest cienki to cienkim pozostanie.
A BOSS niech sobie przypomni Kasperczaka i wyciagnie wnioski z powrotami.

Dariook 02.03.2012 14:18

Nasz Boss słynie z tego ze nikogo nie skreśla na poważnie: )

piotrus1985 02.03.2012 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226250)
Prorokowałem i jak widać media dały się przekonać :> ."Proroctwa" zaczynają się zmieniać w całkiem konkretne rozważania (że polecę chociażby artykuł zamieszczony na tej stronie) . Tak to już jest że jednemu wystarczą "dwa słowa" żeby zrozumieć co się święci a ten drugi będzie: rozdziawiał gębę, pisał o tym że: "gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu" i generalnie robił z siebie "dziewicę orleańską" tylko po to aby w końcu wyjść na głupka.

A powiedz mi jak to mozliwe ze nie przewidziales Probierza? Nie padly zadne "dwa slowa" zeby zrozumiec ze czeka nas zmiana trenera?
No i co ze Smuda? Dalej trzymasz sie wersji ze przyjdzie do nas po euro? Czy cos sie zmienilo? Jesli tak to powiedz mi po co zatrudniono Probierza? Tylko zwiezle i na temat zebym nie musial "rozdziawac geby" czytajac Twoje posty...

milosz 02.03.2012 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226256)
Co Ty nie powiesz Gratuluję świetnego samopoczucia. Byłbym jednak nieuczciwy gdybym nie wspomnial że w swojej opinii jesteś dość odosobniony. I to zarówno jeśli chodzi o "normalność" jak i "zabawę w piaskownicy". Powiedziałbym nawet że dramatycznie odosobniony.

A Ty co wyzwoliłeś sie z kaftanika i reprezentujesz całą ludzkość :lol: , jak piszesz nonsensy to bierz sam za nie odpowiedzialność, a nie podpieraj się zdaniem iż wszyscy mają twoje poglądy o jedynie słusznej wizji przyszłości, bo z takim podejściem do sprawy jesteś ... tragicznie osamotniony.

__________


piotrus1985
jasne że masz rację, ale proszę nie znęcaj sie nad kolegą, który przecież wie wszystko, wie , ale nie powie. W ramach zasady "wiem, ale nie powiem" :-).

__________
Prezesa Basałaja może sobie boss zmienić na inny model, trenera też, ale Stan to właściwy człowiek na właściwym miejscu (choć to też suwerenna wola tylko B.C).

Co do trenera w lecie to wszystko zależy od wyników samego Probierza, życzę mu sukcesu, choćby po to aby Smuda nie był po raz 3 w Wiśle, bo to by było o 2 razy za dużo. Akurat jego pierwszy okres pobytu był b. udany i oceniam go pozytywnie, ale to było minęło i niech bawi gdzie indziej, bo po drugiej wizycie pozostawił fatalne wspomnienia.

__________
PS. Probierz to trener strażak, fakt bezsporny, tyle że u nas prowizorki czasem sie utrzymują, a jeśli, podkreślam jeśli będzie miał wyniki wybitne to może być solidną prowizorką na dłużej niż pół roku, ale w istocie jak irytuje mnie przekonanie niektórych o nieuchronności czegoś co bynajmniej nie jest nieuchronne, to w samej rzeczy, scenariusz z Probierzem strażakiem i trenerem Smudą w lecie istnieje, rzecz w tym że być wcale nie musi zrealizowany. I tu nie trzeba żyć na świecie tyle co Ja, wystarczy dużo krócej, choćby interesując się czasami tylko Cupiała w Wiśle , że nic tu nie jest pewne, Impossible is nothing.

wislak68 03.03.2012 00:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1226328)
A powiedz mi jak to mozliwe ze nie przewidziales Probierza? Nie padly zadne "dwa slowa" zeby zrozumiec ze czeka nas zmiana trenera?
No i co ze Smuda? Dalej trzymasz sie wersji ze przyjdzie do nas po euro? Czy cos sie zmienilo? Jesli tak to powiedz mi po co zatrudniono Probierza? Tylko zwiezle i na temat zebym nie musial "rozdziawac geby" czytajac Twoje posty...

Na rozdziawianie geby pewnie nic nie poradzę boś prosty jak budowa cepa a taka osobowość ma to do siebie że wszystko co wykracza poza michę budzi jej niezmierne zdumienie.
Rozumowanie polegające na tym że brak "przewidzenia Probierza" oznacza niemożność "przewidzenia Smudy" jest logiczne w tym samym sensie w jakim brak "przewidzenia pogody w ciągu dnia" oznacza niemożność "przewidzenia nastania nocy".
Zdecydowanie potwierdzam że Smuda przyjdzie do nas po Euro. Co więcej jestem gotów załozyć się z Tobą o to.
Natomiast Probierz przyszedł jako strażak aby ratować puchary. Po wypełnieniu/niewypełnieniu zadania grzecznie ustąpi Frankowi miejsca.

wislak68 03.03.2012 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1226559)
A Ty co wyzwoliłeś sie z kaftanika i reprezentujesz całą ludzkość :lol: , jak piszesz nonsensy to bierz sam za nie odpowiedzialność, a nie podpieraj się zdaniem iż wszyscy mają twoje poglądy o jedynie słusznej wizji przyszłości, bo z takim podejściem do sprawy jesteś ... tragicznie osamotniony.

Gdybym rozmawiał z kimś starszym to zapewne poprosiłbym go o cytat na podstawie ktorego twierdzi że: "... bierz sam za nie odpowiedzialność, a nie podpieraj się zdaniem iż wszyscy mają twoje poglądy o jedynie słusznej wizji przyszłości. " . Ponieważ jednak zdałem sobie sprawe że mam przyjemność z młodzieńcem któremu szalejąca burza hormonów i obfity trądzik zakłócają możliwość normalnej percepcji dlatego tylko tytułem wyjaśnienia: to o "normalności" i "zabawie w piaskownicy" odnosi się nie do samej dyskusji ale do Ciebie osobiście. Swoim opiniami wyrażanymi na tym forum ciężko zapracowałeś sobie na taką własnie markę.
Dyskusję z Tobą uważam za zakończoną.

milosz 03.03.2012 01:09

wislak68,
1)Jeśli twój rok 68' jest prawdziwy to znaczy że jesteś młodszy ode mnie, skoro poruszasz temat to może masz problemy jeszcze z trądzikiem (może jakieś problemy skórne , albo niedorozwój), jeśli tak to udaj się do dermatologa (lub do innego specjalisty), niestety nie mogę ci w tym pomóc bo dawno zapomniałem co to takiego.

2)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226256)
gdybym nie wspomnial że w swojej opinii jesteś dość odosobniony. I to zarówno jeśli chodzi o "normalność" jak i "zabawę w piaskownicy". Powiedziałbym nawet że dramatycznie odosobniony.

Widać nie rozumiesz słów których używasz, „odosobniony” jest synonimem samotny …w kwestionowaniu twoich poglądów, otóż przed chwilą produkowałeś z kimś kto ma właśnie moje poglądy i którego w swoim prymitywnym stylu próbowałeś nieudolnie obrazić (cytuje zniesmaczony Twoim brakiem kultury osobistej:" prosty jak budowa cepa ") więc widać osamotnienia tu mojego nie ma. Przeciwnie to Ty próbujesz się nieudolnie ustawić w roli wszystkowiedzącego i reprezentującego wszystkich (lub niemal wszystkich, co jest takim samym nonsensem), jestem odosobniony wyłącznie od Ciebie i to mi nawet pochlebia, bo z kimś tak bufonowatym nie chciałbym mieć nic wspólnego.


2)Widzę generalnie po Twoich postach że jesteś bardzo kłótliwym człowiekiem, kłócisz sie ze wszystkimi i na około, to juz może być objaw jakiejś choroby, ale to nie mój problem, choć martwię sie o Ciebie.

4)Teraz, dyskurs uważam za zamknięty.
___________

piotrus1985
Uwierz mi że może być i tak że będą puchary, ale w kiepskim stylu zdobyte i będzie Smuda. Wojciech Łazarek w 1998 roku wiosną wygrał też puchary, a Wisła miała też ogromna stratę do czołówki, było i spektakularne zwycięstwo z Widzewem 6-0 (broniącym tytułu) i awans na 3 miejsce w lidze w końcowej tabeli z miejsca odległego i tak trener stracił stołek, bo drużyna grała słabo w meczach wyjazdowych i boss postawił na Smudę i wówczas ... miał słuszność. Później postawił na niego ponownie i była to klapa na całego. A teraz masz rację że Twój interlokutor nie ma żadnych pewnych danych, ale też ...może i tak być jak ze ślepą kurą która trafia ziarno i przypadkiem może być trenerem i Franz. Doprawdy, o czym już pisałem przy naszym bossie ... Impossible is nothing.

Osobiście życzę Wiśle zawsze sukcesów i Smudy sobie tu nie życzę i to bynajmniej nie z powodów wyłącznie sportowych, bo jakąś fachowość ma. Niech więc Probierz ma sukces, a może , może ...zostanie dłużej i Smuda tu nie wróci, ale to też nic pewnego nawet przy sportowym sukcesie (choć procentowo wówczas szanse Probierza wzrastają, a Smudy maleją). A najbardziej to bym sobie życzył trenera z zagranicy z nazwiskiem, ale na teraz to pobożne życzenia.
___________

Dla przypomnienia , tematem tego forum, nie jest Probierz czy Smuda, ale:

Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków
... którego przyszłość w Wiśle to dopiero zagadka.


piotrus1985 03.03.2012 02:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226567)
Na rozdziawianie geby pewnie nic nie poradzę boś prosty jak budowa cepa a taka osobowość ma to do siebie że wszystko co wykracza poza michę budzi jej niezmierne zdumienie.
Rozumowanie polegające na tym że brak "przewidzenia Probierza" oznacza niemożność "przewidzenia Smudy" jest logiczne w tym samym sensie w jakim brak "przewidzenia pogody w ciągu dnia" oznacza niemożność "przewidzenia nastania nocy".
Zdecydowanie potwierdzam że Smuda przyjdzie do nas po Euro. Co więcej jestem gotów załozyć się z Tobą o to.
Natomiast Probierz przyszedł jako strażak aby ratować puchary. Po wypełnieniu/niewypełnieniu zadania grzecznie ustąpi Frankowi miejsca.

od mojej prostoty sie odstosunkuj... zajmij sie swoja prostata, ok? no bo ta flustracja i zacietrzewienie chyba z czegos wynika, prawda?:mysli:

do sedna wiec...
Ja absolutnie Ci nie odbieram mozliwosci przewidzenia Smudy tylko dlatego ze dales dupy z Probierzem... Ja poprostu jestem przekonany ze teoretyzujesz... nie masz absolutnie zadnej wiedzy na temat tego co sie wydarzy w czerwcu/lipcu...
Moja skromna osoba uwaza tylko, ze jesli Probierz da nam puchary to zostanie na stanowisku 1 trenera do conajmniej pierwszych meczy jesiennych... i nawet sam Cupial nie wykona tak bezczelnego ruchu w stosunku do bardzo medialnego Probierza... gdyby to byl Moskal, kazda decyzja byla by mozliwa... ale nie z naszym obecnym szkoleniowcem...

reasumuja... moge sie zalozyc z panem kolega ze jesli nasz obecny trener da nam puchary to nie zobaczymy Franza na lawce trenerskiej w Wisle... do conajmniej pierwszych meczy jesiennych

BoBaSbK 03.03.2012 11:52

http://wisla-krakow.przegladsportowy...561,2,727.html

Wywiad ...

Marcin_fan 03.03.2012 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BoBaSbK (Post 1226626)

Wysłany wywiad zaczyna sie od 2 strony

milosz 03.03.2012 14:40

Strona 1: http://wisla-krakow.przegladsportowy...561,1,727.html

Jak już coś dopisałem to nadmienię tylko że z tego wywiadu jakoś nie widać aby Stan był już spakowany.

Marcin_fan 03.03.2012 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1226661)

luz chłopie, każdy sobie umie klinkąc ale tylko napisałem bo rozpoczęcie rozmowy wydało mi sie troche dziwne....

wislak68 04.03.2012 01:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1226577)
od mojej prostoty sie odstosunkuj... zajmij sie swoja prostata, ok? no bo ta flustracja i zacietrzewienie chyba z czegos wynika, prawda?:mysli:

do sedna wiec...
Ja absolutnie Ci nie odbieram mozliwosci przewidzenia Smudy tylko dlatego ze dales dupy z Probierzem... Ja poprostu jestem przekonany ze teoretyzujesz... nie masz absolutnie zadnej wiedzy na temat tego co sie wydarzy w czerwcu/lipcu...
Moja skromna osoba uwaza tylko, ze jesli Probierz da nam puchary to zostanie na stanowisku 1 trenera do conajmniej pierwszych meczy jesiennych... i nawet sam Cupial nie wykona tak bezczelnego ruchu w stosunku do bardzo medialnego Probierza... gdyby to byl Moskal, kazda decyzja byla by mozliwa... ale nie z naszym obecnym szkoleniowcem...

reasumuja... moge sie zalozyc z panem kolega ze jesli nasz obecny trener da nam puchary to nie zobaczymy Franza na lawce trenerskiej w Wisle... do conajmniej pierwszych meczy jesiennych

"gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu... a powtarzam, gowno! wiesz" - To tak apropo "flustracji i zacietrzewienia". I mam wrażenie że prostaty też. Bynajmniej nie mojej. :>
Jak widze logika nie jest Twoją najsilniejsza stroną dlatego daję Ci pod zastanowienie następującą konstrukcję: "Ponieważ dałem dupy i nie byłem w stanie przewidzieć powołania Probierza w związku z tym moje dywagacje na temat tego że nie odwołają go w maju i nie powołają na jego miejsce Smudy są głupim teoretyzowaniem." Przemyśl ją sobie w zaciszu i może coś do Ciebie dotrze.
Podtrzymuje po raz drugi to co powiedziałem wcześniej: po zakończeniu sezonu Franz zastępuje Probierza. Jedynym warunkiem zawieszającym jest zdobycie przez Hanysa mistrzostwa. Ale to niestety raczej nie ma prawa sie zdarzyć. Żadne: PP czy wicemistrzostwa egzekucji nie wstrzymają. Jesteś gotów się założyć??

bonawentura 04.03.2012 02:11

Jeśli na poważnie bierzemy się za budowę klubu pewnego formatu i bierzemy dyrektora sportowego, który zna pewne standardy funkcjonowania zachodnich klubów, to powinniśmy zatrzymać Valcxa w Krakowie na dłużej. Jego transfery były w większości trafione, a te "nietrafione" należy zrzucić na karb konieczności zakupu nowych zawodników przed nowym sezonem. Gdyby u nas budowano drużynę stabilnie, kupując piłkarzy pewnych, niekoniecznie najlepszych na rynku(przy czym rynek rozumiem tu tylko i wyłącznie jako przestrzeń uniwersum piłkarzy dla takich klubów jak Wisła), ale za to solidnych, to mielibyśmy drużynę, która nie przechodzi rewolucji, ale ewoluuje. U nas wszystko chce się zrobić szybko. W pośpiechu nigdy nie będzie sukcesów na miarę takich, jakie byśmy sobie życzyli. Jeśli nas nie stać na kupowanie piłkarzy, to zróbmy to, co zrobił Lech w obecnym sezonie - wprowadźmy młodych zdolnych do pierwszego składu, niech się ogrywają, a sukces przyjdzie może nie w pierwszym sezonie, ale w następnych już może tak. Młodzież to też czynnik finansowy, który może przynieść duże zyski klubowi - i Valcx o tym wie - pytanie tylko, czy pozwolą mu na "zainstalowanie" swoich pomysłów pod Wawelem, czy też wyrzucą po nota bene 2 latach chyba najlepszej polityki transferowej w historii Wisły.

Mysię, że pomysł z wprowadzaniem młodych graczy do pierwszego składu to pomysł trafiony, mam nadzieję, że klub poradzi sobie z trudnościami finansowymi i nie będzie wprowadzał rewolucji na modłę Lecha(nie ma zresztą takiej możliwości - porównywanie naszego systemu szkolenia młodzieży z systemem Lecha wygląda nieco na kpinę), ale pozwoli też na rozwinięcie się młodym, zdolnym piłkarzom, którzy początkowo choćby z ławki będą wchodzili na kilka bądź kilkanaście minut i rozwiną swoje skrzydła by w przyszłości stanowić trzon drużyny.

piotrus1985 04.03.2012 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1226946)
"gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu... a powtarzam, gowno! wiesz" - To tak apropo "flustracji i zacietrzewienia". I mam wrażenie że prostaty też. Bynajmniej nie mojej. :>
Jak widze logika nie jest Twoją najsilniejsza stroną dlatego daję Ci pod zastanowienie następującą konstrukcję: "Ponieważ dałem dupy i nie byłem w stanie przewidzieć powołania Probierza w związku z tym moje dywagacje na temat tego że nie odwołają go w maju i nie powołają na jego miejsce Smudy są głupim teoretyzowaniem." Przemyśl ją sobie w zaciszu i może coś do Ciebie dotrze.
Podtrzymuje po raz drugi to co powiedziałem wcześniej: po zakończeniu sezonu Franz zastępuje Probierza. Jedynym warunkiem zawieszającym jest zdobycie przez Hanysa mistrzostwa. Ale to niestety raczej nie ma prawa sie zdarzyć. Żadne: PP czy wicemistrzostwa egzekucji nie wstrzymają. Jesteś gotów się założyć??

flustracji i zacietrzewienia we mnie bedziesz musial szukac ze swieca... ale najpierw zapoznaj sie ze znaczeniem tych slow... a Ja obiecuje ze sobie przemysle gdzies w samotnosci Twoja "konstrukcje":shock:

do rzeczy... zaklad oczywiscie przyjmuje... jesli Probierz da nam puchary, zostanie przynajmniej do rozpoczecia rundy jesiennej... stawka...:mysli: moze butelka dobrej whisky lub whiskey (co kto lubi)?

wislak68 04.03.2012 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1227203)
flustracji i zacietrzewienia we mnie bedziesz musial szukac ze swieca... ale najpierw zapoznaj sie ze znaczeniem tych slow... a Ja obiecuje ze sobie przemysle gdzies w samotnosci Twoja "konstrukcje":shock:

do rzeczy... zaklad oczywiscie przyjmuje... jesli Probierz da nam puchary, zostanie przynajmniej do rozpoczecia rundy jesiennej... stawka...:mysli: moze butelka dobrej whisky lub whiskey (co kto lubi)?

Stoi. Może być jakiś malt. Aczkolwiek bardzo wątpię abyśmy mieli okazję spotkać się w realu. Jak dla mnie wystarczy krótkie: gadałem pierdoły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl