![]() |
Cytat:
|
Stana bym zdecydowanie zostawił w Wiśle na dłużej.
|
Podobno także Stan Valckx ma coraz słabsze notowania i pion sportowy Wisły od lipca może zostać przemodelowany.
Jak dla mnie to nic nie da - lepiej moim zdaniem, zeby został i mogł miec wieksze pole do popisu. |
Podobno słabość Valcxa polega na tym, że nie robi transferów:)
|
Stan się coś wypowiadał na temat nowego trenera? Był obecny na konferencji prasowej z tego co widziałem na jej fragmentach z oficjalnej strony klubu.
|
Cytat:
Coś pierdział, że wyniki były niezadowalające i że Probierz był jednym z kilku polskich kandydatów. Nie było nikogo z zagranicy na liście. edit: Nawet jeśli Stan nie jest zadowolony z tego co się dzieję w klubie to jemu raczej nie wypada tego manifestować bo już kiedyś odchodził w atmosferze skandalu... także pewnie spokojnie odczeka do końca kontraktu. |
Cytat:
A co do tematu to obecnie Stan Valckx to jest jedyna ostoja profesjonalizmu w naszym klubie i boję się że jeśli jego zabraknie to swe łapska do Wisły wepcha znowu Bednarz ( lub jak kto woli łysy huj ). A wyczynów tego pana nie trzeba przypominać. |
Myślę że Staszek jest już spakowany :)
|
A może brak transferów był spowodowany koniecznością zatrudnienia trenera?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wnioski na dzisiejszy wieczor:
nie bylo transferow bo potrzebna byla kasa na nowego trenera, po czym zostawili Kazka, a nastepnie zmienili po 4 wiosennych meczach... podpisali Probierza na 1,5 roku tylko po to zeby Smuda przyszedl po euro... musze ukrasc od kolegi z poprzedniej strony http://iv.pl/images/02941786632234571687.gif |
Cytat:
A tak na serio, to jedyna niewiadoma ze Staszkiem jest ta, czy odejdzie już teraz czy dopiero w lecie. |
Oj, bzdurzycie, bzdurzycie i się jeszcze tym niezdrowo podniecacie.
Stan równie dobrze może zostać, a każdy co pisze inaczej, że odejdzie juz teraz, albo za pół roku na pewno, to ... na pewno ma gdzieś Wisłę i lubuje się w złych scenariuszach, bo w tej sprawie rzecz jasna , jak to w Wiśle nic, ale to absolutnie nic niewiadomo. Amen. |
Cytat:
|
Cytat:
|
od jakiegos czasu prorokujesz tego Smude i mogl bys sobie choc na chwile dac na wstrzymanie... gowno wiesz co sie wydarzy w czerwcu/lipcu i strasznie bredzisz od jakiegos czasu... a powtarzam, gowno! wiesz... zreszta tak jak Ja i cale to forum...
a to ile popracuje Probierz to juz inna sprawa... jesli beda puchary to na 99% zostanie co najmniej do kwalifikacji :D |
wislak68 , bo Ja jestem normalny i nie wróże z powagą z byle fusów, a zabawy na poziomie piaskownicy zostawiam innym :lol:.
________________ Pełna zgoda: piotrus1985: Cytat:
A tak poza tym to temu zespołowi potrzebny jest sukces, ot ze 3 zwycięstwa z rzędu i marsz w górę tabeli, możliwe ? Jasne, że możliwe, a nawet wskazane i Ja na to liczę. |
Cytat:
|
Bednarz? Mielcar? Ciekawe kto przyjdzie za Staszka. A może Żuraw?
|
Co Ty nie powiesz?? Gratuluję świetnego samopoczucia. Byłbym jednak nieuczciwy gdybym nie wspomnial że w swojej opinii jesteś dość odosobniony. I to zarówno jeśli chodzi o "normalność" jak i "zabawę w piaskownicy". Powiedziałbym nawet że dramatycznie odosobniony.
|
co tu pisać o kimś kto jest martwy
w senie decyzyjnym i każdym innym |
Cytat:
Jak ktos jest cienki to cienkim pozostanie. A BOSS niech sobie przypomni Kasperczaka i wyciagnie wnioski z powrotami. |
Nasz Boss słynie z tego ze nikogo nie skreśla na poważnie: )
|
Cytat:
No i co ze Smuda? Dalej trzymasz sie wersji ze przyjdzie do nas po euro? Czy cos sie zmienilo? Jesli tak to powiedz mi po co zatrudniono Probierza? Tylko zwiezle i na temat zebym nie musial "rozdziawac geby" czytajac Twoje posty... |
Cytat:
__________ piotrus1985 jasne że masz rację, ale proszę nie znęcaj sie nad kolegą, który przecież wie wszystko, wie , ale nie powie. W ramach zasady "wiem, ale nie powiem" :-). __________ Prezesa Basałaja może sobie boss zmienić na inny model, trenera też, ale Stan to właściwy człowiek na właściwym miejscu (choć to też suwerenna wola tylko B.C). Co do trenera w lecie to wszystko zależy od wyników samego Probierza, życzę mu sukcesu, choćby po to aby Smuda nie był po raz 3 w Wiśle, bo to by było o 2 razy za dużo. Akurat jego pierwszy okres pobytu był b. udany i oceniam go pozytywnie, ale to było minęło i niech bawi gdzie indziej, bo po drugiej wizycie pozostawił fatalne wspomnienia. __________ PS. Probierz to trener strażak, fakt bezsporny, tyle że u nas prowizorki czasem sie utrzymują, a jeśli, podkreślam jeśli będzie miał wyniki wybitne to może być solidną prowizorką na dłużej niż pół roku, ale w istocie jak irytuje mnie przekonanie niektórych o nieuchronności czegoś co bynajmniej nie jest nieuchronne, to w samej rzeczy, scenariusz z Probierzem strażakiem i trenerem Smudą w lecie istnieje, rzecz w tym że być wcale nie musi zrealizowany. I tu nie trzeba żyć na świecie tyle co Ja, wystarczy dużo krócej, choćby interesując się czasami tylko Cupiała w Wiśle , że nic tu nie jest pewne, Impossible is nothing. |
Cytat:
Rozumowanie polegające na tym że brak "przewidzenia Probierza" oznacza niemożność "przewidzenia Smudy" jest logiczne w tym samym sensie w jakim brak "przewidzenia pogody w ciągu dnia" oznacza niemożność "przewidzenia nastania nocy". Zdecydowanie potwierdzam że Smuda przyjdzie do nas po Euro. Co więcej jestem gotów załozyć się z Tobą o to. Natomiast Probierz przyszedł jako strażak aby ratować puchary. Po wypełnieniu/niewypełnieniu zadania grzecznie ustąpi Frankowi miejsca. |
Cytat:
Dyskusję z Tobą uważam za zakończoną. |
wislak68,
1)Jeśli twój rok 68' jest prawdziwy to znaczy że jesteś młodszy ode mnie, skoro poruszasz temat to może masz problemy jeszcze z trądzikiem (może jakieś problemy skórne , albo niedorozwój), jeśli tak to udaj się do dermatologa (lub do innego specjalisty), niestety nie mogę ci w tym pomóc bo dawno zapomniałem co to takiego. 2) Cytat:
2)Widzę generalnie po Twoich postach że jesteś bardzo kłótliwym człowiekiem, kłócisz sie ze wszystkimi i na około, to juz może być objaw jakiejś choroby, ale to nie mój problem, choć martwię sie o Ciebie. 4)Teraz, dyskurs uważam za zamknięty. ___________ piotrus1985 Uwierz mi że może być i tak że będą puchary, ale w kiepskim stylu zdobyte i będzie Smuda. Wojciech Łazarek w 1998 roku wiosną wygrał też puchary, a Wisła miała też ogromna stratę do czołówki, było i spektakularne zwycięstwo z Widzewem 6-0 (broniącym tytułu) i awans na 3 miejsce w lidze w końcowej tabeli z miejsca odległego i tak trener stracił stołek, bo drużyna grała słabo w meczach wyjazdowych i boss postawił na Smudę i wówczas ... miał słuszność. Później postawił na niego ponownie i była to klapa na całego. A teraz masz rację że Twój interlokutor nie ma żadnych pewnych danych, ale też ...może i tak być jak ze ślepą kurą która trafia ziarno i przypadkiem może być trenerem i Franz. Doprawdy, o czym już pisałem przy naszym bossie ... Impossible is nothing. Osobiście życzę Wiśle zawsze sukcesów i Smudy sobie tu nie życzę i to bynajmniej nie z powodów wyłącznie sportowych, bo jakąś fachowość ma. Niech więc Probierz ma sukces, a może , może ...zostanie dłużej i Smuda tu nie wróci, ale to też nic pewnego nawet przy sportowym sukcesie (choć procentowo wówczas szanse Probierza wzrastają, a Smudy maleją). A najbardziej to bym sobie życzył trenera z zagranicy z nazwiskiem, ale na teraz to pobożne życzenia. ___________ Dla przypomnienia , tematem tego forum, nie jest Probierz czy Smuda, ale: Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków ... którego przyszłość w Wiśle to dopiero zagadka. |
Cytat:
do sedna wiec... Ja absolutnie Ci nie odbieram mozliwosci przewidzenia Smudy tylko dlatego ze dales dupy z Probierzem... Ja poprostu jestem przekonany ze teoretyzujesz... nie masz absolutnie zadnej wiedzy na temat tego co sie wydarzy w czerwcu/lipcu... Moja skromna osoba uwaza tylko, ze jesli Probierz da nam puchary to zostanie na stanowisku 1 trenera do conajmniej pierwszych meczy jesiennych... i nawet sam Cupial nie wykona tak bezczelnego ruchu w stosunku do bardzo medialnego Probierza... gdyby to byl Moskal, kazda decyzja byla by mozliwa... ale nie z naszym obecnym szkoleniowcem... reasumuja... moge sie zalozyc z panem kolega ze jesli nasz obecny trener da nam puchary to nie zobaczymy Franza na lawce trenerskiej w Wisle... do conajmniej pierwszych meczy jesiennych |
|
Cytat:
|
Strona 1: http://wisla-krakow.przegladsportowy...561,1,727.html
Jak już coś dopisałem to nadmienię tylko że z tego wywiadu jakoś nie widać aby Stan był już spakowany. |
Cytat:
|
Cytat:
Jak widze logika nie jest Twoją najsilniejsza stroną dlatego daję Ci pod zastanowienie następującą konstrukcję: "Ponieważ dałem dupy i nie byłem w stanie przewidzieć powołania Probierza w związku z tym moje dywagacje na temat tego że nie odwołają go w maju i nie powołają na jego miejsce Smudy są głupim teoretyzowaniem." Przemyśl ją sobie w zaciszu i może coś do Ciebie dotrze. Podtrzymuje po raz drugi to co powiedziałem wcześniej: po zakończeniu sezonu Franz zastępuje Probierza. Jedynym warunkiem zawieszającym jest zdobycie przez Hanysa mistrzostwa. Ale to niestety raczej nie ma prawa sie zdarzyć. Żadne: PP czy wicemistrzostwa egzekucji nie wstrzymają. Jesteś gotów się założyć?? |
Jeśli na poważnie bierzemy się za budowę klubu pewnego formatu i bierzemy dyrektora sportowego, który zna pewne standardy funkcjonowania zachodnich klubów, to powinniśmy zatrzymać Valcxa w Krakowie na dłużej. Jego transfery były w większości trafione, a te "nietrafione" należy zrzucić na karb konieczności zakupu nowych zawodników przed nowym sezonem. Gdyby u nas budowano drużynę stabilnie, kupując piłkarzy pewnych, niekoniecznie najlepszych na rynku(przy czym rynek rozumiem tu tylko i wyłącznie jako przestrzeń uniwersum piłkarzy dla takich klubów jak Wisła), ale za to solidnych, to mielibyśmy drużynę, która nie przechodzi rewolucji, ale ewoluuje. U nas wszystko chce się zrobić szybko. W pośpiechu nigdy nie będzie sukcesów na miarę takich, jakie byśmy sobie życzyli. Jeśli nas nie stać na kupowanie piłkarzy, to zróbmy to, co zrobił Lech w obecnym sezonie - wprowadźmy młodych zdolnych do pierwszego składu, niech się ogrywają, a sukces przyjdzie może nie w pierwszym sezonie, ale w następnych już może tak. Młodzież to też czynnik finansowy, który może przynieść duże zyski klubowi - i Valcx o tym wie - pytanie tylko, czy pozwolą mu na "zainstalowanie" swoich pomysłów pod Wawelem, czy też wyrzucą po nota bene 2 latach chyba najlepszej polityki transferowej w historii Wisły.
Mysię, że pomysł z wprowadzaniem młodych graczy do pierwszego składu to pomysł trafiony, mam nadzieję, że klub poradzi sobie z trudnościami finansowymi i nie będzie wprowadzał rewolucji na modłę Lecha(nie ma zresztą takiej możliwości - porównywanie naszego systemu szkolenia młodzieży z systemem Lecha wygląda nieco na kpinę), ale pozwoli też na rozwinięcie się młodym, zdolnym piłkarzom, którzy początkowo choćby z ławki będą wchodzili na kilka bądź kilkanaście minut i rozwiną swoje skrzydła by w przyszłości stanowić trzon drużyny. |
Cytat:
do rzeczy... zaklad oczywiscie przyjmuje... jesli Probierz da nam puchary, zostanie przynajmniej do rozpoczecia rundy jesiennej... stawka...:mysli: moze butelka dobrej whisky lub whiskey (co kto lubi)? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl