Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8388)

speedfashion 17.11.2011 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1192227)
Oglądając naszą politykę zarządzania klubem tak na chłodno, z dystansu to jeśli miałbym optować za jakąś kandydaturą polskiego szkoleniowca to właśnie wbrew pozorom wybrałbym Dyzmę. Ma jakieś tam poparcie u Bogusława co może mieć znamienny wpływ na transfery. Trenowane przez niego drużyny fakt, że stają się jednosezonowcami gdyż je po prostu zajeżdża ale grają też krótkimi podaniami, klepką czyli coś na co wielu z nas od dawna czeka.
Oprócz Dyzmy z Polaków widziałbym tylko Probierza ale on jest już akurat occupated.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, toteż chce się upewnić. W imię "niezłego stylu" mamy zmarnować kolejny rok na zajechanie naszych piłkarzy przez Smudę? Jeśli tak, to powodzenia. Tak właśnie buduje się największe światowe potęgi.

River 17.11.2011 00:51

„Pełne poparcie dla Moskala”

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_dla_moskala/


Tak czytajac miedzy wierszami to chyba powoli mozna oswajac sie ze scenariuszem, ze Kaziu zostaje do konca sezonu a potem przychodzi Franio.
Nie mam nic do Moskala ale na dluzsza mete (nawet do konca sezonu) nie widze go w roli I trenera. Bo co bedzie jesli bedzie mial slabe wyniki? Przyjdzie "strazak", ktory i tak dostanie w czerwcu kopa bo przyjdzie Smuda? Czy nie bedzie strazaka a z Moskalem bedziemy sie meczyc do konca sezonu i skonczymy lige moze nawet bez pucharow.

1q2 17.11.2011 01:00

Smuda oznaczał by już totalny upadek.To jest gość tak prosty i tak skompromitowany że ciężko znaleźć kogoś gorszego - może Piechniczek, Wójcik , Engel ,Bobo K. itp.
jak dla mnie Smudy to trza się bardziej bać jak osiągnie jakiś sukces na Euro - jak to będzie kompromitacja to nie wystarczy że 'my som przyjacioły' z Cupiałem.To byłby marketingowy strzał w stopę, zatrudnić nieudacznika
Gorzej gdyby np nie wyszedł z grupy ale drużyna pzpn zagrała by na prawdę niezłe mecze, jeszcze gorzej gdyby z tej grupy wyszedł - bo Franio to jest kawał cwaniaka.On wie że eliminacje do MŚ to będzie katastrofa więc nie zdziwił bym się gdyby po nawet dobrym wyniku w ME - zrezygnował.

Ogólnie tylko nie Smuda.

laxa 17.11.2011 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1192257)
Smuda oznaczał by już totalny upadek.To jest gość tak prosty i tak skompromitowany że ciężko znaleźć kogoś gorszego - może Piechniczek, Wójcik , Engel ,Bobo K. itp.
jak dla mnie Smudy to trza się bardziej bać jak osiągnie jakiś sukces na Euro - jak to będzie kompromitacja to nie wystarczy że 'my som przyjacioły' z Cupiałem.To byłby marketingowy strzał w stopę, zatrudnić nieudacznika
Gorzej gdyby np nie wyszedł z grupy ale drużyna pzpn zagrała by na prawdę niezłe mecze, jeszcze gorzej gdyby z tej grupy wyszedł - bo Franio to jest kawał cwaniaka.On wie że eliminacje do MŚ to będzie katastrofa więc nie zdziwił bym się gdyby po nawet dobrym wyniku w ME - zrezygnował.

Ogólnie tylko nie Smuda.

Gdy by do tego Zdzisiu zastąpił Stana to o mistrzu w tym dziesięcioleciu możemy zapomnieć.

Dariook 17.11.2011 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1192257)
Smuda oznaczał by już totalny upadek.To jest gość tak prosty i tak skompromitowany że ciężko znaleźć kogoś gorszego - może Piechniczek, Wójcik , Engel ,Bobo K. itp.
jak dla mnie Smudy to trza się bardziej bać jak osiągnie jakiś sukces na Euro - jak to będzie kompromitacja to nie wystarczy że 'my som przyjacioły' z Cupiałem.To byłby marketingowy strzał w stopę, zatrudnić nieudacznika
Gorzej gdyby np nie wyszedł z grupy ale drużyna pzpn zagrała by na prawdę niezłe mecze, jeszcze gorzej gdyby z tej grupy wyszedł - bo Franio to jest kawał cwaniaka.On wie że eliminacje do MŚ to będzie katastrofa więc nie zdziwił bym się gdyby po nawet dobrym wyniku w ME - zrezygnował.

Ogólnie tylko nie Smuda.

Smuda definitywnie po euro kończy z repra? Bo jesli jest możliwośc przedłużenia kontraktu to dzięki dobremu wystepowi stanie się dla nas niedostępny.

pepe72 17.11.2011 09:47

Czyżby Kazimierz Moskal do czerwca?
Polecam zapoznać się z tym wywiadem
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...krakow,1722877

pan Dudi 17.11.2011 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1192254)
„Pełne poparcie dla Moskala”

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_dla_moskala/


Tak czytajac miedzy wierszami to chyba powoli mozna oswajac sie ze scenariuszem, ze Kaziu zostaje do konca sezonu a potem przychodzi Franio.
Nie mam nic do Moskala ale na dluzsza mete (nawet do konca sezonu) nie widze go w roli I trenera. Bo co bedzie jesli bedzie mial slabe wyniki? Przyjdzie "strazak", ktory i tak dostanie w czerwcu kopa bo przyjdzie Smuda? Czy nie bedzie strazaka a z Moskalem bedziemy sie meczyc do konca sezonu i skonczymy lige moze nawet bez pucharow.

Zajebisty post. Nie mam nic do Moskala... ALE :lol: Zdecyduj się, chłopie. Albo dajesz mu kredyt zaufania, albo już wiesz, że będzie katastrofa i będziemy się "męczyć z nim do końca sezonu".

Co do Smudy, to popieram, oczywiście, posta 1q2. Abstrahując już nawet od tego jakim Smuda jest trenerem, jego "selekcjonerowanie" pokazało jakim jest człowiekiem. Gówno wartym, zakłamanym, obłudnym i... powiedziałbym, że cynicznym, ale on jest za głupi, żeby być cyniczny.

dynek.pl 17.11.2011 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1192257)
Smuda oznaczał by już totalny upadek.To jest gość tak prosty i tak skompromitowany że ciężko znaleźć kogoś gorszego - może Piechniczek, Wójcik , Engel ,Bobo K. itp.
jak dla mnie Smudy to trza się bardziej bać jak osiągnie jakiś sukces na Euro - jak to będzie kompromitacja to nie wystarczy że 'my som przyjacioły' z Cupiałem.To byłby marketingowy strzał w stopę, zatrudnić nieudacznika
Gorzej gdyby np nie wyszedł z grupy ale drużyna pzpn zagrała by na prawdę niezłe mecze, jeszcze gorzej gdyby z tej grupy wyszedł - bo Franio to jest kawał cwaniaka.On wie że eliminacje do MŚ to będzie katastrofa więc nie zdziwił bym się gdyby po nawet dobrym wyniku w ME - zrezygnował.

Ogólnie tylko nie Smuda.

A czym to Smuda jest tak skompromitowany ?? Ja wiem, ze jest modne najezdzanie na niego ale w....ia mnie takie gadanie bo jakby nie patrzec to wlasnie zespolu prowadzone przez tego nieudacznika nigdy nie zeszly ponizej pewnego poziomu na arenie miedzynarodowej (nigdy nie mial zadnego Tbilisi czy Levadii, zawsze odpadal z wyzej notowanymi rywalami typu Barca czy Inter i to tez bez wstydu, jedyna wpadka to wlasciwie to 0:6 z Hiszpania ale to byl nic nieznaczacy sparing), a troche tych meczy w Europie zagral.

willow 17.11.2011 10:37

Spokojnie z tym czerwcem. Co mają mówić? Przecież nie powiedzą wprost, że szukają następcy. Jaka by to była motywacja dla Moskala i zawodników? Zawsze się tak mówi, że "...trener ma nasze pełne zaufanie...". A jaka będzie prawda, zobaczymy w zimie...

Jedyną rzeczą, jaka może powstrzymywać klub przed zatrudnieniem nowego trenera, jest kontrakt Maaskanta. Dwóch trenerów to potężne obciążenie dla budżetu. Ale przecież Maaskant nie będzie siedział do czerwca w domu. Liczę, że znajdzie niedługo jakiś etat, a wtedy będzie można zatrudnić kogoś innego.

Z całym szacunkiem do Kazia, ale jakoś nie widzę, żeby nas wprowadził do LM. Pod warunkiem zdobycia mistrzostwa najpierw...

farben 17.11.2011 10:47

25 chętnych na stanowisko trenera Wisły Kraków

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Sporo.

River 17.11.2011 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1192278)
Zajebisty post. Nie mam nic do Moskala... ALE :lol: Zdecyduj się, chłopie. Albo dajesz mu kredyt zaufania, albo już wiesz, że będzie katastrofa i będziemy się "męczyć z nim do końca sezonu".

Uruchom proces myslenia.

Nie mam nic do Moskala jako czlowieka, nie jestem w zaden sposob do niego uprzedzony itp. A "Ale" dotyczy kwestii trenerskich, ktore sa watpliwe. Bo jakby na Moskala nie patrzec to samodzielnie zespolu w dluzszym okresie czasu nie prowadzil. Zawsze byl tylko takim strazakiem na krotki okres czasu az znajdzie sie "wlasciwy" trener.

Tekst Basalaja, ze moze Moskal bedzie takim Guardiola Wisly jest niepowazny. Nie te realia, nie ten kaliber trenerski zachowujac nawet odpowiednie proporcje. Poza tym u nas trener dostaje kopa zazwyczaj po roku...

kha1 17.11.2011 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1192290)
25 chętnych na stanowisko trenera Wisły Kraków

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Sporo.

Na tym blogu poinformowano, że jest ich już 31... Ta liczba ciągle wzrasta...
http://about.betsson.com/pl/lgna-do-wisly-jak-muchy/

Dariook 17.11.2011 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1192290)
25 chętnych na stanowisko trenera Wisły Kraków

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Sporo.

Mieliśmy po 25 kandydatow na każda pozycję a mamy Diaza.
Mamy 25 kandydatów na trenera a jest Kaziu.

Na pocieszenie zostaje fakt, ze bedzie to ktoś spoza polskiego bagna.

" Nowy trener musiałby na szybko poznawać zespół i ligę"

pan Dudi 17.11.2011 11:44

Czy kiedy zatrudniali Maaskanta też mówiłeś, że "kwestie trenerskie" w jego wykonaniu są wątpliwe?

Cytat:

Tekst Basalaja, ze moze Moskal bedzie takim Guardiola Wisly jest niepowazny. Nie te realia, nie ten kaliber trenerski
Czym, patrząc pod kątem osiągnięć trenerskich, błysnął Guardiola, zanim objął pierwszą drużynę Barcelony? Piszesz, że nie ten kaliber. Co w takim razie zrobił Guardiola?

Odpowiem, żebyś nie musiał szukać - nic nie zrobił, nic nie osiągnął. Trenował rezerwy Barcelony. Tyle.

Niesamowicie mnie W....IA to podejście do Moskala co poniektórych. Pieprzenie dla pieprzenia, byle jego wartość dewaluować. Wierzcie w niego, dajcie mu tyle czasu, ile dostał Maaskant i wtedy ewentualnie krytykujcie. Wiem, że część jest na "nie", bo nie wiedzą na dobrą sprawę kim jest Kazek Moskal, a część jest zła, bo nie jest on anonimowym Holendrem (kto słyszał o Maaskancie przed zatrudnieniem go w Wiśle ręka do góry), ale pokażcie, że jesteście kibicami Wisły i, jeśli nie wspierajcie, to przynajmniej w milczeniu obserwujcie dalszy rozwój wydarzeń. Zamiast wiecznie narzekać i podcinać komuś skrzydła.

willow 17.11.2011 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1192308)
Czy kiedy zatrudniali Maaskanta też mówiłeś, że "kwestie trenerskie" w jego wykonaniu są wątpliwe?

Czym, patrząc pod kątem osiągnięć trenerskich, błysnął Guardiola, zanim objął pierwszą drużynę Barcelony? Piszesz, że nie ten kaliber. Co w takim razie zrobił Guardiola?

Odpowiem, żebyś nie musiał szukać - nic nie zrobił, nic nie osiągnął. Trenował rezerwy Barcelony. Tyle.

Niesamowicie mnie W....IA to podejście do Moskala co poniektórych. Pieprzenie dla pieprzenia, byle jego wartość dewaluować. Wierzcie w niego, dajcie mu tyle czasu, ile dostał Maaskant i wtedy ewentualnie krytykujcie. Wiem, że część jest na "nie", bo nie wiedzą na dobrą sprawę kim jest Kazek Moskal, a część jest zła, bo nie jest on anonimowym Holendrem (kto słyszał o Maaskancie przed zatrudnieniem go w Wiśle ręka do góry), ale pokażcie, że jesteście kibicami Wisły i, jeśli nie wspierajcie, to przynajmniej w milczeniu obserwujcie dalszy rozwój wydarzeń. Zamiast wiecznie narzekać i podcinać komuś skrzydła.

Jest różnica, bo Kazek naszym trenerem już był. Podobnie jak inny strażak, Kulawik. Więc jakieś podstawy do Jego oceny są.

FraMat 17.11.2011 11:54

Wisła miała już idealnego trenera i go wykopała

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Dodałbym: i niczego się nie nauczyła

!!IRIVER!! 17.11.2011 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1192302)
Tekst Basalaja, ze moze Moskal bedzie takim Guardiola Wisly jest niepowazny. Nie te realia, nie ten kaliber trenerski zachowujac nawet odpowiednie proporcje. Poza tym u nas trener dostaje kopa zazwyczaj po roku...

Pep też by dostał kopa po roku, ale tak się jakoś poskładało, że wygrał z Barcą wszystko, co mógł.
Gwarantuję Ci, że jakby tak Moskal popracował do czerwca, zdobył MP i PP, to kto wie, czy nie zostałby na dłużej. A już jakby mu się udało awansować do LM... hoho..
Ale zejdźmy na ziemię.
Nadal twierdzę, że Boguś jest dogadany z Franzem. "Przetrzymiemy" do czerwca, Moskal się czegoś nauczy w prawdziwym trenerskim bagienku a potem znów zostanie asystentem, albo pójdzie gdzieś indziej (jak wyrobi odpowiednie papierki). Jedyne, co mnie cieszy, to że jest to jednak "swój chłop".

pan Dudi 17.11.2011 12:05

Jakieś są. Niemniej liczę na to, że warsztat trenerski Moskala przez te 4 lata poprawił się i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym, stoję na stanowisku, że kibic nie powinien opierać na statystyce swojej wiary w klub, czy takich ludzi jak Kazik.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1192312)
Wisła miała już idealnego trenera i go wykopała

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Dodałbym: i niczego się nie nauczyła

Nie jestem zwolennikiem płakania nad rozlanym mlekiem, ale w morzu błędów Cupiała ten ruch był po prostu najgorszy i też do tej pory mnie krew zalewa na samą myśl. Cóż, podziękujmy Kapce i ówczesnym kopaczom.

Grymas 17.11.2011 12:13

Po wywiadzie Basałaja chyba jednak faktycznie Moskal zostaje do końca sezonu, a potem Smuda. Chyba, że przegrają wszystkie mecze do zimy, to pewnie zaczną się za kimś rozglądać.

Romuald 17.11.2011 12:17

Błąd nie podjęcie negocjacji z Jimenezem ,w grudniu i tak będą poszukiwania nowego trenera a Jimenez będzie już zajęty zapewne.Kazek nie da rady na dłuższą mete może wygra z Górnikiem ale co dalej...

christof20 17.11.2011 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grymas (Post 1192319)
Po wywiadzie Basałaja chyba jednak faktycznie Moskal zostaje do końca sezonu, a potem Smuda.

Smuda moze by umoczony w korupcję, w związku ze sprawą Zagłębia: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...39/story.shtml

szprotson 17.11.2011 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1192324)
Smuda moze by umoczony w korupcję, w związku ze sprawą Zagłębia: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...39/story.shtml

nie sądze by ten argument był brany pod uwagę.

dawiss 17.11.2011 13:27

Smuda zapowiedzial odejscie z reprezentacji po euro? Bo z tego co kojarze to wiesci o Smudzie oglaszaly te same gazety ktore pisaly o tym, ze Jimenez lada dzien podpisze kontrakt...

FraMat 17.11.2011 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawiss (Post 1192336)
Smuda zapowiedzial odejscie z reprezentacji po euro? Bo z tego co kojarze to wiesci o Smudzie oglaszaly te same gazety ktore pisaly o tym, ze Jimenez lada dzien podpisze kontrakt...

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...jdzie-po-euro/

dawiss 17.11.2011 13:38

Zrodlo Fakt, ciagle rzucanie anonimowymi przeciekami od anonimowych wspolpracownikow to ich specjalnosc. Fakt przed sezonem zapewnial, ze Wisla na transfery wyda 5m E.

Dariook 17.11.2011 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1192337)

I wszystko jasne...

Smuda, welcome to the JUNGLE!

Elefant 17.11.2011 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1192277)
Czyżby Kazimierz Moskal do czerwca?
Polecam zapoznać się z tym wywiadem
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...krakow,1722877

W świetle tego fragmentu wywiadu:

Cytat:

Czy odprawienie Maaskanta zostało uregulowane? Dzień po zwolnieniu sugerował, że Wisła nie jest skora do wypłacenia odszkodowania i będzie konieczna interwencja jego prawników.
- Ta wypowiedź padła pod wpływem emocji. Nie dziwię się, że one opanowały Roberta w takim momencie. Sprawa jest jasna: trener Maaskant ma ważny do czerwca kontrakt i będzie otrzymywał należną z tego tytułu gażę.
nie mam większych wątpliwości, że Kaziu z nami do czerwca. Co mnie zresztą niespecjalnie martwi.

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, by Wisła płaciła dwa wysokie kontrakty trenerskie jednocześnie.
No chyba, że Maaskant znajdzie inną robotę.

WIELKI_CZŁOWIEK 17.11.2011 18:03

No i pięknie, jemu się ta posada należy jak psu buda, chociaż to nie najszczęśliwsze określenie :P Podpatrzył kilka tych warsztatów, w tym warsztat Petrescu, powinien wiedziec co przynosi korzyści a co przeciwnie. Bardzo, bardzo liczę na tego człowieka.

arti 17.11.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1192227)
Oglądając naszą politykę zarządzania klubem tak na chłodno, z dystansu to jeśli miałbym optować za jakąś kandydaturą polskiego szkoleniowca to właśnie wbrew pozorom wybrałbym Dyzmę. Ma jakieś tam poparcie u Bogusława co może mieć znamienny wpływ na transfery. Trenowane przez niego drużyny fakt, że stają się jednosezonowcami gdyż je po prostu zajeżdża ale grają też krótkimi podaniami, klepką czyli coś na co wielu z nas od dawna czeka.
Oprócz Dyzmy z Polaków widziałbym tylko Probierza ale on jest już akurat occupated.

Bliska znajomość czy tam przyjaźń Smudy z Cupiałem nie oznacza niestety automatycznie inwestycji BC w transfery do Wisły. Mam nadzieję, że nie zobaczymy tego pana po raz 3 w Wiśle bo to byłaby droga donikąd moim zdaniem.

krzysztofff 17.11.2011 19:28

po tym artykule jestem pewien,ze na wiosne klub nie sprzeda wiecej niz 3 tys karnetow...kto bezie chcial dalej ogladac Kirma???

qchar90 17.11.2011 19:45

jestem ciekaw po ilu meczach będziecie zwalniać Kazimierza Moskala?
przecież zaden trener wiekszosci kibicow nie zadowoli, pare wpadek i wypad i tak caly czas.

pan Dudi 17.11.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1192398)
Bliska znajomość czy tam przyjaźń Smudy z Cupiałem nie oznacza niestety automatycznie inwestycji BC w transfery do Wisły. Mam nadzieję, że nie zobaczymy tego pana po raz 3 w Wiśle bo to byłaby droga donikąd moim zdaniem.

Oczywiście, że nie. Mało tego, znając mentalność Smudy, to nawet, jakby mu Cupiał powiedział, że będzie spał na stojąco w szafie, jadł żwir i musiał chodzić w stroju Batmana, ALE będzie dostawał taką i tak pensję wynikającą z kontraktu na np. 2 lata, to Smuda i tak przyjmie tą posadę, bo przecież w najgorszym razie dostanie odszkodowanie za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu/ będzie tak jak Maaskant dostawał pensję co miesiąc do końca kontraktu. Poza tym, to pewnie jak mu Cupiał powie "Słuchaj, Franiu, masz tu kontrakt, ale niestety, kasy na transfery nie będzie... ale wejdziemy do Ligi Mistrzów, co?", to Smuda odpowie - NO PEWNIE, ŻE TAK!

Ten człowiek nie ma za grosz godności ( słynne "TTCCSSSSSSSSSSOOOOOOO?" z konferencji prasowej, na której wyparł się własnych słów), więc jego ewentualne zatrudnienie w Wiśle to będzie ostatni akord pieśni "Cupiał właścicielem Wisły SA". Kompletny upadek sportowy i moralny.

Marszałek 17.11.2011 20:11

My de facto od czasów Smudy nie poszliśmy ani krok naprzód. W żadnym aspekcie. Dlatego jego kandydatura jest najrozsądniejsza.

Moje typy na dzień dzisiejszy
1. Smuda
2. Apostel
3. Henryk Kasperczak
4. Łazarek Wojtek
5. Manolo Jimenez
6. Jose Murinho
7. Sir Alex Ferguson
8. Phil Jackson

pan Dudi 17.11.2011 20:18

9. David Copperfield
10. Han Solo

Yo Yo 17.11.2011 20:29

11. Hanka Mostowiak
12. Krzysztof Krawczyk

adam_09 17.11.2011 20:33

12. Rysiek z Klanu.

murray 17.11.2011 20:40

13. Mieczysław Broniszewski
14. Janusz Białek
15. Janusz Wójcik
16. Stefan Białas
17. Jerzy Kopa

Piotson 17.11.2011 20:45

18. Andrzej Kretek
19. Harry Potter
20. Joanna Mucha

BoBaSbK 17.11.2011 21:04

Widziałem dzisiaj w Krakowie Guusa Hiddinka .. czy to nie kolega Staszka ... ale on ma już propozycje..
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

wolfy 17.11.2011 22:03

21. Grzegorz Lato
22. Zdzisław Kręcina

W odróżnieniu od waszych kandydatur - moje dogadają się ze Zdzisiem Kapką bez problemów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1192353)
W świetle tego fragmentu wywiadu:

nie mam większych wątpliwości, że Kaziu z nami do czerwca. Co mnie zresztą niespecjalnie martwi.

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, by Wisła płaciła dwa wysokie kontrakty trenerskie jednocześnie.
No chyba, że Maaskant znajdzie inną robotę.

Jest jedna rzecz, która w....ia mnie o wiele bardziej, niż zwolnienie Holendra w takim czasie i w taki sposób. To, jak Cupiał bawi się Wisłą za jej pieniądze. Skoro chce być panem i władcą, wyrzucać trenerów wedle własnego widzimisię - to mógłby na to przynajmniej wyłożyć pieniądze z własnej kieszeni. A tak: Cupiał pokazał kto tu rządzi, a Wisła nie będzie miała pieniędzy na trenera. Żałosne...
Może ktoś w tym miejscu napisać "Ma prawo jako właściciel". Oczywiście. Tyle, że było to żenujące zachowanie i dla odmiany ja mam prawo o tym napisać: "boso, ale w ostrogach".

W tym momencie - kiedy tylko doszedł do siebie i upewnił, że jeszcze pracuje i w....ienie szefowi przeszło - zabrał głos nasz Prezes, Basałaj. Myśli mianowicie, że znalazł (daleko szukać nie musiał) polskiego Guardiolę. W tym momencie przypomniał mi się dowcip
Cytat:

Po kolejnej operacji liftingu leciwej gwiazdki chirurg mów: - "Proszę Pani, to już ostatnia".
- "Ale dlaczego?" - pyta zdziwiona aktorka.
- "Jeżeli naciągnę Pani skórę choćby odrobinę, to będzie Pani miała brodę".
No więc - gdy naciągnięto do granic możliwości bajkę o "profesjonalnej Wiśle", gdy skłamano już na wszystkie stałe tematy (szkolenia, bazy treningowej czy w kwestii spokojnego budowania drużyny) nasz dzielny Prezes zrobił z siebie pajaca. Trudno to uznać za wartość dodaną - chyba że akurat kibicuje się nie Wiśle.
Moskal już pokazał kiedyś, jakim jest trenerem. Gdyby porównano go z Guardiolą na skutek odniesionych sukcesów... Ale nie: to była żałosna próba kolejnego liftingu wizerunku klubu - zabawki Cupiała. Mam nadzieję, że nawet jeśli Moskal sobie nie poradzi, to oszczędzone mu zostanie szyderstwo z powodu tego porównania.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1192437)
Oczywiście, że nie. Mało tego, znając mentalność Smudy, to nawet, jakby mu Cupiał powiedział, że będzie spał na stojąco w szafie, jadł żwir i musiał chodzić w stroju Batmana, ALE będzie dostawał taką i tak pensję wynikającą z kontraktu na np. 2 lata, to Smuda i tak przyjmie tą posadę, bo przecież w najgorszym razie dostanie odszkodowanie za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu/ będzie tak jak Maaskant dostawał pensję co miesiąc do końca kontraktu.

.......ę. I tak w tym klubie dobrego trenera nie będzie, ale chciałby to zobaczyć. Jakby jeszcze zaczynał każdą konferencję meczową od "I'm Batman!", to jestem za!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl