![]() |
Cytat:
|
„Pełne poparcie dla Moskala”
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_dla_moskala/ Tak czytajac miedzy wierszami to chyba powoli mozna oswajac sie ze scenariuszem, ze Kaziu zostaje do konca sezonu a potem przychodzi Franio. Nie mam nic do Moskala ale na dluzsza mete (nawet do konca sezonu) nie widze go w roli I trenera. Bo co bedzie jesli bedzie mial slabe wyniki? Przyjdzie "strazak", ktory i tak dostanie w czerwcu kopa bo przyjdzie Smuda? Czy nie bedzie strazaka a z Moskalem bedziemy sie meczyc do konca sezonu i skonczymy lige moze nawet bez pucharow. |
Smuda oznaczał by już totalny upadek.To jest gość tak prosty i tak skompromitowany że ciężko znaleźć kogoś gorszego - może Piechniczek, Wójcik , Engel ,Bobo K. itp.
jak dla mnie Smudy to trza się bardziej bać jak osiągnie jakiś sukces na Euro - jak to będzie kompromitacja to nie wystarczy że 'my som przyjacioły' z Cupiałem.To byłby marketingowy strzał w stopę, zatrudnić nieudacznika Gorzej gdyby np nie wyszedł z grupy ale drużyna pzpn zagrała by na prawdę niezłe mecze, jeszcze gorzej gdyby z tej grupy wyszedł - bo Franio to jest kawał cwaniaka.On wie że eliminacje do MŚ to będzie katastrofa więc nie zdziwił bym się gdyby po nawet dobrym wyniku w ME - zrezygnował. Ogólnie tylko nie Smuda. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czyżby Kazimierz Moskal do czerwca?
Polecam zapoznać się z tym wywiadem http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...krakow,1722877 |
Cytat:
Co do Smudy, to popieram, oczywiście, posta 1q2. Abstrahując już nawet od tego jakim Smuda jest trenerem, jego "selekcjonerowanie" pokazało jakim jest człowiekiem. Gówno wartym, zakłamanym, obłudnym i... powiedziałbym, że cynicznym, ale on jest za głupi, żeby być cyniczny. |
Cytat:
|
Spokojnie z tym czerwcem. Co mają mówić? Przecież nie powiedzą wprost, że szukają następcy. Jaka by to była motywacja dla Moskala i zawodników? Zawsze się tak mówi, że "...trener ma nasze pełne zaufanie...". A jaka będzie prawda, zobaczymy w zimie...
Jedyną rzeczą, jaka może powstrzymywać klub przed zatrudnieniem nowego trenera, jest kontrakt Maaskanta. Dwóch trenerów to potężne obciążenie dla budżetu. Ale przecież Maaskant nie będzie siedział do czerwca w domu. Liczę, że znajdzie niedługo jakiś etat, a wtedy będzie można zatrudnić kogoś innego. Z całym szacunkiem do Kazia, ale jakoś nie widzę, żeby nas wprowadził do LM. Pod warunkiem zdobycia mistrzostwa najpierw... |
25 chętnych na stanowisko trenera Wisły Kraków
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 Sporo. |
Cytat:
Nie mam nic do Moskala jako czlowieka, nie jestem w zaden sposob do niego uprzedzony itp. A "Ale" dotyczy kwestii trenerskich, ktore sa watpliwe. Bo jakby na Moskala nie patrzec to samodzielnie zespolu w dluzszym okresie czasu nie prowadzil. Zawsze byl tylko takim strazakiem na krotki okres czasu az znajdzie sie "wlasciwy" trener. Tekst Basalaja, ze moze Moskal bedzie takim Guardiola Wisly jest niepowazny. Nie te realia, nie ten kaliber trenerski zachowujac nawet odpowiednie proporcje. Poza tym u nas trener dostaje kopa zazwyczaj po roku... |
Cytat:
http://about.betsson.com/pl/lgna-do-wisly-jak-muchy/ |
Cytat:
Mamy 25 kandydatów na trenera a jest Kaziu. Na pocieszenie zostaje fakt, ze bedzie to ktoś spoza polskiego bagna. " Nowy trener musiałby na szybko poznawać zespół i ligę" |
Czy kiedy zatrudniali Maaskanta też mówiłeś, że "kwestie trenerskie" w jego wykonaniu są wątpliwe?
Cytat:
Odpowiem, żebyś nie musiał szukać - nic nie zrobił, nic nie osiągnął. Trenował rezerwy Barcelony. Tyle. Niesamowicie mnie W....IA to podejście do Moskala co poniektórych. Pieprzenie dla pieprzenia, byle jego wartość dewaluować. Wierzcie w niego, dajcie mu tyle czasu, ile dostał Maaskant i wtedy ewentualnie krytykujcie. Wiem, że część jest na "nie", bo nie wiedzą na dobrą sprawę kim jest Kazek Moskal, a część jest zła, bo nie jest on anonimowym Holendrem (kto słyszał o Maaskancie przed zatrudnieniem go w Wiśle ręka do góry), ale pokażcie, że jesteście kibicami Wisły i, jeśli nie wspierajcie, to przynajmniej w milczeniu obserwujcie dalszy rozwój wydarzeń. Zamiast wiecznie narzekać i podcinać komuś skrzydła. |
Cytat:
|
Wisła miała już idealnego trenera i go wykopała
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Dodałbym: i niczego się nie nauczyła |
Cytat:
Gwarantuję Ci, że jakby tak Moskal popracował do czerwca, zdobył MP i PP, to kto wie, czy nie zostałby na dłużej. A już jakby mu się udało awansować do LM... hoho.. Ale zejdźmy na ziemię. Nadal twierdzę, że Boguś jest dogadany z Franzem. "Przetrzymiemy" do czerwca, Moskal się czegoś nauczy w prawdziwym trenerskim bagienku a potem znów zostanie asystentem, albo pójdzie gdzieś indziej (jak wyrobi odpowiednie papierki). Jedyne, co mnie cieszy, to że jest to jednak "swój chłop". |
Jakieś są. Niemniej liczę na to, że warsztat trenerski Moskala przez te 4 lata poprawił się i będziemy mieli z niego pożytek. Poza tym, stoję na stanowisku, że kibic nie powinien opierać na statystyce swojej wiary w klub, czy takich ludzi jak Kazik.
Cytat:
|
Po wywiadzie Basałaja chyba jednak faktycznie Moskal zostaje do końca sezonu, a potem Smuda. Chyba, że przegrają wszystkie mecze do zimy, to pewnie zaczną się za kimś rozglądać.
|
Błąd nie podjęcie negocjacji z Jimenezem ,w grudniu i tak będą poszukiwania nowego trenera a Jimenez będzie już zajęty zapewne.Kazek nie da rady na dłuższą mete może wygra z Górnikiem ale co dalej...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Smuda zapowiedzial odejscie z reprezentacji po euro? Bo z tego co kojarze to wiesci o Smudzie oglaszaly te same gazety ktore pisaly o tym, ze Jimenez lada dzien podpisze kontrakt...
|
Cytat:
|
Zrodlo Fakt, ciagle rzucanie anonimowymi przeciekami od anonimowych wspolpracownikow to ich specjalnosc. Fakt przed sezonem zapewnial, ze Wisla na transfery wyda 5m E.
|
Cytat:
Smuda, welcome to the JUNGLE! |
Cytat:
Cytat:
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, by Wisła płaciła dwa wysokie kontrakty trenerskie jednocześnie. No chyba, że Maaskant znajdzie inną robotę. |
No i pięknie, jemu się ta posada należy jak psu buda, chociaż to nie najszczęśliwsze określenie :P Podpatrzył kilka tych warsztatów, w tym warsztat Petrescu, powinien wiedziec co przynosi korzyści a co przeciwnie. Bardzo, bardzo liczę na tego człowieka.
|
Cytat:
|
po tym artykule jestem pewien,ze na wiosne klub nie sprzeda wiecej niz 3 tys karnetow...kto bezie chcial dalej ogladac Kirma???
|
jestem ciekaw po ilu meczach będziecie zwalniać Kazimierza Moskala?
przecież zaden trener wiekszosci kibicow nie zadowoli, pare wpadek i wypad i tak caly czas. |
Cytat:
Ten człowiek nie ma za grosz godności ( słynne "TTCCSSSSSSSSSSOOOOOOO?" z konferencji prasowej, na której wyparł się własnych słów), więc jego ewentualne zatrudnienie w Wiśle to będzie ostatni akord pieśni "Cupiał właścicielem Wisły SA". Kompletny upadek sportowy i moralny. |
My de facto od czasów Smudy nie poszliśmy ani krok naprzód. W żadnym aspekcie. Dlatego jego kandydatura jest najrozsądniejsza.
Moje typy na dzień dzisiejszy 1. Smuda 2. Apostel 3. Henryk Kasperczak 4. Łazarek Wojtek 5. Manolo Jimenez 6. Jose Murinho 7. Sir Alex Ferguson 8. Phil Jackson |
9. David Copperfield
10. Han Solo |
11. Hanka Mostowiak
12. Krzysztof Krawczyk |
12. Rysiek z Klanu.
|
13. Mieczysław Broniszewski
14. Janusz Białek 15. Janusz Wójcik 16. Stefan Białas 17. Jerzy Kopa |
18. Andrzej Kretek
19. Harry Potter 20. Joanna Mucha |
Widziałem dzisiaj w Krakowie Guusa Hiddinka .. czy to nie kolega Staszka ... ale on ma już propozycje..
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html |
21. Grzegorz Lato
22. Zdzisław Kręcina W odróżnieniu od waszych kandydatur - moje dogadają się ze Zdzisiem Kapką bez problemów. Cytat:
Może ktoś w tym miejscu napisać "Ma prawo jako właściciel". Oczywiście. Tyle, że było to żenujące zachowanie i dla odmiany ja mam prawo o tym napisać: "boso, ale w ostrogach". W tym momencie - kiedy tylko doszedł do siebie i upewnił, że jeszcze pracuje i w....ienie szefowi przeszło - zabrał głos nasz Prezes, Basałaj. Myśli mianowicie, że znalazł (daleko szukać nie musiał) polskiego Guardiolę. W tym momencie przypomniał mi się dowcip Cytat:
Moskal już pokazał kiedyś, jakim jest trenerem. Gdyby porównano go z Guardiolą na skutek odniesionych sukcesów... Ale nie: to była żałosna próba kolejnego liftingu wizerunku klubu - zabawki Cupiała. Mam nadzieję, że nawet jeśli Moskal sobie nie poradzi, to oszczędzone mu zostanie szyderstwo z powodu tego porównania. Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl