Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

bellic88 06.11.2011 19:07

Sory ale kibice powinni na to jakoś zareagować... na następnym meczu powinni grać albo przy pustych trybunach (co może się zdarzyć że frekwencja będzie najniższa od lat) a na C powinniśmy zorganizować protest! Nie dopingować mimo wszystko bo jesteśmy najlepsi ale pokazać nie tyle Maskantowi i Basałajowi że źle się dzieje i się na to nie godzimy ale żeby Jaśnie Wielmożny Pan Najjaśniejszy Cupiał przejrzał na oczy ! MUSIMY ZAPROTESTOWAĆ ! Zdziałać coś więcej niż tylko głośny doping mimo tego co się dzieje z drużyną...

martiness 06.11.2011 19:07

Może czas na may bilans?

LE - 1:3, 1:4, 1:0 (na mega farcie) i 1:4
Liga - farciarskie zwycięstwa z ŁKS i Jagą, łomot z Podbeskidziem, łomot w Derbach, i coraz większa strata do czołówki.

Z czego tu kroić?
Kim tu grać?

Jest jakiś mentalny problem na Reymonta, nie będę się bawił w analizy, bo na to przyjdzie czas, ale zobaczcie jak buduje zespół np Legia, ile młodych wchodzi do pierwszej 11, jakie są efekty tej pracy.
Wywalenie Maaskanta nic nie zmieni.

El'kabat 06.11.2011 19:08

Zmarnowaliście 28 lat historii,Maaskant tego Ci pseudo trenerku nigdy nie wybacze i pakuj sie czym predzej.

Mecz żenada,a gdyby pomyslec o Jadze i Łksie to w ostatnich 4 meczech byłyby 3 w dupe i 1 remis.

SWEET_83 06.11.2011 19:08

Kończ was wstydu oszczędź !!! :( Wstyd Wstyd Wstyd

KosaPS 06.11.2011 19:08

Podbeskidzie, Cracovia- Wielka Kompromitacja Wisły na przestrzeni tygodnia maskant już powinien bookować sobie bilet do holandi

mhl_pl 06.11.2011 19:09

Urban na trenera :) Maaskant wypad. Czekaj i Brud do składu !

mitmichael 06.11.2011 19:09

Tylko frajerzy przegrywaja z Cracovią

Teqcontroller 06.11.2011 19:09

PANOWIE:

http://iv.pl/images/22390471423761658421.png

Kibic_1906 06.11.2011 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1187132)
Przegrali, ale nie pierd.olcie że nie waczyli. Rozgnieciemy pluskwy na Reymonta.

skoncz. te nieudaczniki nie przegraly meczu ligowego, a
DERBY kapujesz? I oni chcieli w LM grac :rotfl:

bellic88 06.11.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RecordAble (Post 1187124)
Pisanie na forum i śpiewanie na meczu po polsku gówno da.
Tu trzeba wykonać jakieś kroki. To nie jest mecz z Podbeskidziem, to były kur*a derby! A te patałachy nie rozumieją co to dla nas znaczy. Począwszy od złotoustego Roberta, który nie umie stworzyć z tej zbieraniny drużyny. Kończąc na setce Genkova, której wykończenie zaćmiłoby obraz całego meczu.

Robert get the fuck out!

Dokładnie! Co z tego że śpiewamy jak rozumieją to tylko Czarek (dla niego ukłony) i reszta Polaków... Do tej pory w żartach zawsze mówiłem że powinniśmy zorganizować doping po części in inglisz co by grajkowie zrozumieli i Robert ale zaczynam myśleć o tym coraz poważniej....

Feliwald 06.11.2011 19:10

To jest masakra!
Mistrz Polski, z gwiazdami w składzie po kolei przegrywa z beniaminkiem, dostaje lanie z Anglikami i przegrywa z ostatnim zespołem ligi. Ale to nie jest byle jaki zespół - to Cracovia! Odwieczny wróg, najważniejszy mecz sezonu i co? Stara się dwóch zawodników. Wilk i Jova walczą, cisną, biegają, reszta człapie po boisku.

Zero zgrania, zero pomysłu...

Maaskant będzie miał świetne CV. Ciekaw jestem kto go teraz weźmie do roboty i kogo my weźmiemy na trenera...bo zmiana trenera jest dla mnie oczywista.

anthony09 06.11.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lizzy (Post 1187131)
Stanowimy najlepszy na świecie materiał na przełamanie dla różnego rodzaju niepełnosprawnych, kalek fizycznych i umysłowych, kombatantów i inwalidów wojennych, zespołów pieśni i tańca i reprezetacji koła gospodyń wiejskich. Nie wygraliście jeszcze meczu w XXi wieku? Nie strzeliliście bramki od 4 lat? Zagrajcie z Wisłą Kraków

Komentarz Dnia !!:D Ziomek wymiatasz !!

Dzideek 06.11.2011 19:11

Ja pier***, taki błamaż. O ile 11 bram w 3 meczach LE dało się wytrzymać to ....a porażka z pejsami, tracącymi szanse na utrzymanie jest ....a skandalem

sergio 06.11.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alexxik13 (Post 1187073)
TRAGEDIA! po tym meczu na szacunek zasługuje tylko Czarek Wilk oraz Jovanović.


Ja sie posunę troszke dalej i powiem że do niektórych pseudo grajków po tym meczu czuje pogardę nic więcej.

adas123 06.11.2011 19:12

Podbeskidzie ...., fulham ...., ale bez przesady żeby z żydami dostawać.Pierwsza połowa to kpina, niewykorzystane sytuacje Bitona też kpina, a pudło Genkova to już nie wiedziałem jak się powstrzymać od rozniesienia domu.Generalnie kpina z nas wszystkich.Maaskant out, ktokolwiek by nie przyszedł wprowadzi coś nowego, bo koncepcja R.M juz sie wyczerpała. Wyjebać holenderskich najemników, a jak rozwiazanie kontraktu za drogie to na ławe i niech gniją.Cieszy, że Czarkowi jaj nie brakuje, na nim można budowac drużynę.Nie sprawdziła sie multirasowa polityka, wróćmy do korzeni, dajmy szanse chłopakom, którzy są tez kibicami Wisły a nie tylko jej "piłkarzami-pracownikami".W nich powinny być inwestowane pieniądze a nie w podstarzałe wypalone ex-talenty.

sory za OT trochę.

thechris 06.11.2011 19:15

Przestałem chodzić na stadion, teraz przestanę oglądać Wisłę nawet w TV. Wolałem chodzić na mecze jak Wisła grała w II lidze, był lepszy poziom i większe zaangażowanie. Ci piłkarze mają w dupie Wisłę a ja mam w dupie tych piłkarzy. Nie podałbym żadnemu ręki.

Mixu 06.11.2011 19:15

Jak to Angela Merkel powiedziała : "polityka Multi-kulti nie zdała egzaminu" ;)

Europa dla białych , Polska dla Polaków (to tak na luzie ;) )

Jazon 06.11.2011 19:15

Pareiko, Jovanovic, Wilk, Iliev, Biton
z niegrających Melikson, Małecki
- to są piłkarze z którymi możnaby coś więcej zbudować. Reszta grajków jest za słaba, choćby chcieli, wyżej nie podskoczą. Wisła jest dzisiaj słaba słabością swoich piłkarzy. Truizm na potęgę, ale nic ponad to nie trzeba więcej pisać.
3/4 naszej kadry to piłkarski szrot.Dobitnie widać to w Europie. Nic z tym więcej nie ugramy, nie ma na to szans. Oczywiście jest szansa na podium, nawet na obronę mistrzostwa, jak do składu wrócą na wiosnę kluczowi gracze i przezwyciężymy dołek w jakim się znajdujemy, ale na nic więcej nie ma szans. Europa nam dawno odjechała.

rasel1906 06.11.2011 19:15

Kulawik Czerwiec Kaziu Moskal malo mamy naszych trenerów? mam nadzieje ze od przyszlego tygodnia juz jeden z nich poprowadzi zespol a pilkarze coz na razie to nalezy im sie wpier.dol a w zimie trzeba porzadnie przewietrzyc zespol kazdy widzial kto nie zasluguje juz wiecej na zalozenie koszulki z biala gwiazda

nesta 06.11.2011 19:16

Do pieknego poziomu doprowadzil Basalaj Wisle. On jest za to odpowiedzialny. Za taka polityke transferowa, za takiego trenera.

kola12 06.11.2011 19:17

Urban ??? raczej nie... ktoś kto już bł trenerem Wisły i zdobył z nią mstrza... czy bedzie lepiej??? gorzej już nie..

KosaPS 06.11.2011 19:17

Popatrzcie sobie na Legie, w tamtym sezonie ich gra wołała o pomste do nieba, teraz mając Polaków ponad 6, z jaką ambicja grają tylko u nas nie potrafimy postawić na naszych i lepiej ściągnać diaza który nie wie po co jest na boisku i trafi jak mu siądzie piłka na kikucie, Lameya który jak s.......i w domu przemyśli że jak w następnym meczu czegoś ładnie nie zagra to nie zaleje na emeryturze swojej fury i nie kupi nowej tory z kolekcji Luis Vuitton, cheweza który raz gra raz nie a .......i zawsze coś , Kirma który strzela jak sie od kogoś odbija albo jak już nie ma jak s.......ić(chociaż i tak jakoś s.......i),

PAC 06.11.2011 19:18

Można przegrać wszystko ale nie derby. Tego się nie wybacza. Jeszcze raz ktoś tu napiszę, że Garguła powinien w pierwszym składzie grać.

Maxior 06.11.2011 19:18

Tragicznie się mecz oglądało, za..bali 28 lat pięknej historii. Wstyd i Hańba, nie pokali żadnego stylu, grali jak z okręgówki:-/

moce 06.11.2011 19:19

To co Genkov s.......il to normalnie klekajcie narody potrzebna jest rewolucja w skladzie nowy trener i nie ma co czekac do zimy

dj_ibutti 06.11.2011 19:19

Zamiast zwalniać trenera, proponuje przy.......ić wszystkim po 20.000 kary finansowej, a jutro chłopakom z MESY mają podawać piłki.

thechris 06.11.2011 19:19

Skoro oddajemy Cracovii punkty bez walki to mam nadzieje, że Śląskowi tych punktów nie zabierzemy - jedyna nadzieja, że Legia nie zostanie MP.

Śląsk, Śląsk WKS!!!

63.5 Kg 06.11.2011 19:20

Panowie...

Nie ma sensu nikogo obrazac ...
Ja tez mam serdecznie dosc tego co sie dzieje bo jest to tragedia,wstyd kompromitacja i zenada.
Ja wiem ze polowa tych zawodnikow nie zasluguje na noszenie koszulki...

Ale panwoie po co obrazac...

Poprostu juz wystarczy tego ,naprawde wystarczy.
To nie jest Wisła i nie taka Wisła ogladam od lat wielu...

Wystarczuy tej cienizny,blazeniady i minimalizmu...
Czas zaczac budowac wkoncu nowy zespol a nie tylko mowic...

Dzieki Robert ale odejdz...

graficiarz 06.11.2011 19:20

Jestem kibicem Wisły od 17 lat. Nie można mnie nazwać kibicem sukcesu przez ten czas nie bylem lub oglądałem 5 meczów. Teraz jest mi żal za tą szopkę to co prezentują nasi piłkarze. przegrana w derbach to dla mnie ogromne upokorzenie tylko kto ma to rozumieć kilku polaków w składzie. Mierni piłkarze i mierny poziom. Wole miernych Polaków niż miernych obcokrajowców. Maskant dla mnie już nie istnieje asekurancka taktyka już się skoczyła. W moim sercu Tylko Wisła,Wisła Zabierzów

Mario Nh 06.11.2011 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1187188)
Do pieknego poziomu doprowadzil Basalaj Wisle. On jest za to odpowiedzialny. Za taka polityke transferowa, za takiego trenera.

No chociaz jeden spostrzegawczy!

JacekFan 06.11.2011 19:21

Nie da się grac tak małym składem w TME PP i PE, za mało mamy piłkarzy ofensywnych. Nasi gracze nie mieli siły. Massskant złe ich poukładał. wszytko do dupy płakać się chce. :(

LanceTS 06.11.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lizzy (Post 1187131)
Stanowimy najlepszy na świecie materiał na przełamanie dla różnego rodzaju niepełnosprawnych, kalek fizycznych i umysłowych, kombatantów i inwalidów wojennych, zespołów pieśni i tańca i reprezetacji koła gospodyń wiejskich. Nie wygraliście jeszcze meczu w XXi wieku? Nie strzeliliście bramki od 4 lat? Zagrajcie z Wisłą Kraków

Jednak potrafi ktoś napisać coś mimo wszystko śmiesznego po tym meczu.

Więc tak na gorąco:
-Brakuje taktyki, trenera który wpoi im swoją filozofie gry
-Brakuje twardej obrony, na + dzisiaj Jovanović
-Smutne jest to, że Diaz w takeij drużynie jak Wisła się dzisiaj nawet wyróżniał...
-Brakuje kapitana. Wilk nie jest piłkarzem który pociągnie tą drużynę, o.......i, zajebie komuś jak będzie trzeba.
-Nie ma charakteru i jaj ta drużyna. widać brak Małeckiego i Sobolewskiego.
-Nie ma rozgrywającego. Wilk umie coś tam, dobrze strzeli ale nei rozgrywa. Garguła i Nunez chujowi jak barszcz.

Więc jak dla mnie tak:
-bramkarza można zostawić, chyba że niedługo umrze (skonczy kariere)
-z obrony zostawić Jovanovica, Czekaja i ew. Chaveza ale nauczyć go kryć, a nie tylko kopać.
-z pomocy zostawić skrzydłowych (Małeckiego i Ilieva jeśli będzie miał siłę grać, tak jak dzisiaj. Miło było zobaczyć, ale ten piłkarz przez cały mecz dzisiaj zapeirdalał jak Wilk). Kirma wy.......ić dyscyplinarnie.
-z środka pomocy zostawić Wilka, Sobola. Wyjebać Nuneza, Gargułe. Jirsaka bym zostawił na rezerwę. Meliksonowi po każdym meczu zamrażać nogi, żeby nic mu się w nie nei stało.
-Bitona wykupić, Genkova wy.......ić. Za tą sete co dzisiaj nie strzelił, powinni go wrzucić na sektor żydów.
-No i zmienić trenera na kogoś kto ma filozofie gry i bedzie potrafił zlapać tą drużynę za jaja.

fudi8 06.11.2011 19:22

Hajto i niemiecki trening fizyczny!

thechris 06.11.2011 19:24

Nie mogę się doczekać kolejnego meczu na R22. Nie zamierzam go oglądać... po prostu nie mogę się doczekać aby się dowiedzieć ile frajerów wyda kasę na bilet.

damian4892 06.11.2011 19:25

Maaskant to mistrz w przerywaniu naszych serii/pass. 28 lat nie przegraliśmy na stadionie getta Kraków. Szkoda słów.:(

masterlag 06.11.2011 19:25

I cała akcja motywacja poszła się ... Tych gwiazdorków za dwa złote zmotywować by mogły dodatkowe premie €€€
:/ Na szczęście Cupiał głupi na tyle nei jest żeby jeszcze im coś obiecać.
Pozwalniać ich wszystkich! Co najmniej 3 setki mieli!!!

Po Wilku bodaj jedynie było widać jakąś walkę, chęć itd. Tyrał, mimo że nieskutecznie to i tak chociaż jeden się trafił.

A poza meczowo- trzeba się mobilizować i kolorować ściany itp. Przede wszystkim mieszkańcy Krk.

wis997 06.11.2011 19:27

dj_ibutti w 100% sie podpisuje.

thechris 06.11.2011 19:28

Co z tego, że Wilk chce i zapier*ala jak piłkarsko jest surowszy od Jaliensa i Lameya razem wziętych? Wilk jest piłkarsko jednym z najsłabszych piłkarzy Wisły. Nadrabia ambicją ale nic z tego nie wynika.

LanceTS 06.11.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1187234)
I cała akcja motywacja poszła się ... Tych gwiazdorków za dwa złote zmotywować by mogły dodatkowe premie €€€
:/ Na szczęście Cupiał głupi na tyle nei jest żeby jeszcze im coś obiecać.
Pozwalniać ich wszystkich! Co najmniej 3 setki mieli!!!

Po Wilku bodaj jedynie było widać jakąś walkę, chęć itd. Tyrał, mimo że nieskutecznie to i tak chociaż jeden się trafił.

A poza meczowo- trzeba się mobilizować i kolorować ściany itp. Przede wszystkim mieszkańcy Krk.

Walczyli, nie ........ Oprócz Wilka Jovanović cały mecz zapierdalał. Do tego Iliev który normalnie ma siłe na 30min dzisiaj też cały mecz starał się jak mógł. Biton też zrobił co mógł, 3 strzały celne które wybronił im ten bramkarz. Diaz dzisiaj też w miare jego możliwośći starał się. Widać było, że piłkarze wiedzieli że to są derby po prostu nie wygrali.

Nie ma umiejetnośći, nie ma charyzmy, nie ma taktyki. No i mimo wszystko szczęscia, bo po główce Bitona piłka musiała wpaść...

sovinho_02 06.11.2011 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1187234)

Po Wilku bodaj jedynie było widać jakąś walkę, chęć itd. Tyrał, mimo że nieskutecznie to i tak chociaż jeden się trafił.

A poza meczowo- trzeba się mobilizować i kolorować ściany itp. Przede wszystkim mieszkańcy Krk.

Gdybyśmy na wszystkich pozycjach mieli takiego Wilka, to roznieślibyśmy Cracovie walką i zaangażowaniem. Nie wiem co to będzie jak z Górnikiem nie zagra Czarek za kartki...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl