![]() |
Sędzia nie wypaczył wyniku tego meczu, nie popadajmy w skrajności...
Wypaczony to mógł być wynik Polonii z Górnikiem, ale nie nasz... Gdyby spotkanie zakończyło się 1:1, no dobra, można byłoby się zastanawiać, ale myśmy strzelili jeszcze 2 całkowicie prawidłowe bramki. Jaga oddychała rękawami, nie prowadziła żadnej gry, bronili się i liczyli na kontrę. To myśmy cisnęli. Teorie, że się załamali... jakoś w to nie wierzę. Kto im kazał się wywracać i grać na czas? To prawie zawsze się mści. Powyższe jak dla mnie nie zmienia faktu, że gramy chu....o. I to po 2 tygodniowej przerwie, gdzie Maaskant miał czas spokojnie pracować z zespołem. Liczyłem, że coś się zmieni, niestety. Jak mawia klasyk: byle do zimy. Zobaczymy, jakie transfery zafunduje nam Stan i jak drużyna będzie grała na wiosnę. |
http://www.canalplus.pl/sport/news-p...-mecz-lw_11040
Cytat:
|
Moje zdanie jest takie, że nie wiadomo co by było gdyby nie gol na 1 - 1. Piłka nożna to sport i czasem jedna akcja potrafi odmienić losy meczu i tak wg. mnie było w tym przypadku. Twierdzenie, że bez pomocy sędziego i tak strzelilibyśmy kolejne dwa gole to tylko gdybanie, myślenie czysto życzeniowe dla mnie nie mające żadnych podstaw (patrząc, że do pierwszego naszego gola stworzyliśmy mniej sytuacji podbramkowych od Jagi). Nie piszę tego, żeby narzekać tylko tak ja to widzę, że bramka na 1 - 1 (tym bardziej zdobyta w takich okolicznościach) była momentem zwrotnym w meczu.
I tu nie chodzi milosz o moje (jakoby fragmentaryczne patrzenie do jakoby twojego całościowego) tylko o zwrócenie uwagi na fakt (z obawy i troski), że zagraliśmy słabszy mecz i nie wiadomo jak by się to skończyło gdyby nie pomoc sędziego, gdyby nie bramka na 1 - 1. I nie chodzi mi tutaj o szukanie dziury w całym, bo bardzo się cieszę, że wygraliśmy (przy bramce na 1 - 1 cieszyłem się jak dziecko i w duchu krzyczałem, że jak już dostaliśmy taki prezent od sędziego, że jeśli w końcu mamy bramkę na przełamanie to trzeba to wykorzystać, uwierzyć w wygraną i strzelić zwycięskiego gola) tylko jest to zwyczajna troska o to, w jakim kierunku ta drużyna podąża. Sam mam nadzieję, że przełamanie z meczu z Jagą będzie impulsem do lepszej gry w następnych meczach. To jest moje zdanie, ale rozumiem, że możesz to widzieć inaczej. |
Cytat:
Możesz mi też wskazać fragment, gdzie dziennikarze PS obiektywnie i z kronikarskiego obowiązku analizują (lub wspominają choćby półsłówkiem) wejście obrońcy Jagi w Gargułę, skoro uważasz, że sieję zamęt. |
Cytat:
http://sportowetempo.pl/glowna_aktua...byly_ustawione |
Cytat:
Natomiast Wisła wygrywa jeden mecz, w którym sędzia mylił się w obie strony(!) (choć oczywiście to Jagiellonia została bardziej pokrzywdzona) i jest afera na całą Polskę, nawet UEFA musi być w to wmieszana. Tak jest dzisiaj, tak też było kilka lat temu, gdy dostaliśmy w kilku meczach pod rząd słuszne(!) rzuty karne. |
Cytat:
1) twierdzenie, że bez pomocy sędziego (czyli strzelonej bramki na 1:1) i tak strzelilibysmy kolejne dwa gole to tylko gdybanie, myślenie życzeniowe... 2) twierdzenie, że bez uznania pierwszej bramki - nie strzelilibyśmy kolejnych 2 goli to też jest gdybanie i myślenie zyczeniowe nieprawdaż ???? |
Prawdaż - i na tym polega wypaczenie wyniku.
Nie wiadomo jaki by był, gdyby sędzia błędu nie popełnił. |
W Jagiellonii uważają, że to nie był "zwykły" błąd sędziego i zamierzają złożyć doniesienie do prokuratury. Ośmieszają się bardziej niż Lyczmański :D Kabaret. Przy okazji jak będą w prokuraturze to mogą zgłosić Hermesa i Latę :)
|
Miałem już tego tematu nie ciągnąć ale ...powiem tak.
Nie wiadomo jak by było, ale mogłoby i być na koniec i 3-1 ...wszystko zależy od tego czy ktoś życzy Wiśle dobrze czy źle. Na szczęście bramki Genkowa i Kirma sprawiły iż zwolennicy że to sędzia podarował nam punkty nie mają żadnych argumentów. Ot widać niektórych znowu zabolało kolejne zwycięstwo Maaskanta, inaczej mówiąc zwycięstwo Wisły. |
Cytat:
Mam wiec nadzieje, ze jak w ktorejs kolejce sedzie im uzna nieprawdiowa bramka bedz nie slusznie nie podyktuje przeciw nim karnego to tez udadza sie do prokuratury... Swoja droga to niezle trzeba miec najebane by sadzic, ze sedzia umyslnie sprzyjal Wisle. Przeciez gdyby tak bylo to by podyktowal karnego na Gargule i ta sytuacja by sie obronil, bo przeciez kontakt byl. |
Łaskawie stwierdzono (ale tylko "wstępnie"!), że mecz nie był ustawiony a jeszcze sprawdzą na wszelki wypadek rynki azjatyckie) :P
http://www.sport.pl/pilka/1,95644,10...zystkich_.html |
Cytat:
|
Obstawiam, że na mecz z ŁKS oddelegują specjalistę od zadań specjalnych - Borskiego. Ponadto proponuję aby (ob)leśne dziadki z PZPN sprawdzili też zakłady na niedawny mecz amica-Jagiellonia. Tam to się dopiero działo. Kilka bramek ze spalonych, Franek przewracający się przy strzale z 7 metrów...Ot cała Jagiellonia, Michniewicz i jego banda skazanych za korupcję piłkarzyków. Podejrzewam, że w następnych kilku kolejkach w naszych meczach, dojdzie do wielu kontrowersyjnych sytuacji...Ciekawe co wtedy będą mówić "fachowcy" z C+ na czele z wielce pokrzywdzonym przez Wisłę Mielcarskim.
|
Cytat:
Wniosek powinien złożyć tak jak wyżej napisano Hermes i Lato :). Kabaret na całego :) |
Jagielonia sobie nie radzi bez Grosika i teraz tylko się doszukuje łaski od innych zespołów aby mogła śćiułać trochę punktów żenada:D
|
sugeruje zamknąc już ten temat
Wynik 3-1 zostaje, reszta idzie w niepamięć. Dziękuje, dowidzenia. |
Ludzie,nie ośmieszajcie się,bo większość z was tutaj pisze takie głupoty,że aż szkoda gadać. I wasze gadanie ''skończyło się 3-1 więc zasłużone zwycięstwo''. Nie rozumiecie podstawowej rzeczy,że do strzelenia przez Wisłę pierwszej bramki,którą chyba tylko ślepy mógł uznać(dobrze,że się chociaż do błędu przyznał). Tak jak wspomniałem do 79 minuty graliście DNO kompletne. Można sobie gdybać,co by było gdyby nie uznał bramki na 1-1. Nie twierdzę,że te spotkanie Jaga by wygrała,ale 3 punktów na pewno nie zdobyła by Wisła. Nie mam zamiaru tutaj jechać po Białej Gwieździe,bo to sędzia podjął decyzję,nawet wasi piłkarze chyba myśleli,że ta bramka nie będzie uznana. To tyle i nie gadajcie, że się ośmieszamy, bo mogliśmy wygrać , a tak wyjechaliśmy z niczym z Reymonta.
Pozdrowienia z Białegostoku. |
Cytat:
A to niby czemu? :rotfl: A no pewnie dlatego, że Jaga kontrolowała przebieg spotkania..chyba oglądaliśmy inny mecz. Pewnie, niesłuszna bramka pewnie ich podłamała itp., ale jak się nie może meczu wygrać to przynajmniej trzeba go zremisować. Wyszedł cały profesionalizm Waszego pseudo trenera i kopaczy. Śmiem twierdzić, że do przegranej przyczynił się też "Czesio", bo drużyna, która została pokrzywdzona przez sędziego nie wiedziała już za bardzo co ma grać... |
A czemu mielibyście wygrać skoro graliście totalne dno?
Czy ja powiedziałem, że Jaga kontrolowała ten mecz? Napisałem tylko,że Wisła grała słabo. Pseudo trener? No może dla Ciebie tak,dla mnie Michniewicz to jeden z lepszych polskich trenerów. Ustawił drużynę bardzo dobrze więc nie wiem co to za docinki z twojej strony.On przynajmniej nie zwala na sędziów,bo wasz Maaskant to chyba nie wytrzymałby z nerwów jakby to Wisła straciła taką bramkę. Wasz trener to co mecz ma pretensje to sędziów,nawet o najmniejsze głupoty więc daruj sobie. I jeszcze udaje idiotę,że faulu nie było (tak wiem,niedawno przyznał że nie powinno być bramki). Myślałeś,że Jaga będzie grać tak otwarcie jak Wisła? To chyba słabo na piłce się znasz. |
Cytat:
|
Jak ja kocham takie odpowiedzi jednym zdaniem,wyrwanym z odpowiedzi która zawiera 3 linijki. Nie stać Cię na nic więcej?
|
Stać, ale po co tracić czas na ludzi, którzy uważają, że korupcja to nic złego? Ja na pewno nie mam szacunku dla ludzi, których gów*o obchodzą kibice,wydający pieniążki na bilety.
Jeżeli uważałbyś inaczej, to Czesiu na pewno nie byłby dla Ciebie najlepszym polskim trenerem. tyle ode mnie. |
Myślę, że wszystko już zostało powiedziane w tym temacie, po co odgrzewać stare kotlety?
Nigdy się nie dowiemy, jak zakończyłby się mecz, gdyby nie bramka Bitona, więc dajcie już spokój. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Faktycznie. Do 80 minuty nic nie graliśmy a Jaga nie potrafiła z tym nic zrobic. Potem wystarczyło przyśpieszyć, zagrać bardziej dynamicznie i wielka Jaga z hukiem przegrała. Wiem, że to bardziej boli, niż gdybyscie faktycznie przez 80 minut kontrolowali grę, a potem przegrali w wyniku niekorzystnego zbiegu okoliczności. Jednak Wisla potraktowała was jak przedszkolaki. To ona kontrolowała mecz. Dała się wam wyszumieć, a potem zrobiła, co miała zrobić. Jak to bolało, świadczy wasze kwękanie, was - kibiców i pilkarzy, kórzy po meczu narzekali, że gdyby nie sędza... Bez pomocy sędziego Wisła potrafiła was rozbić kilkoma szybkimi akcjami. Po prostu, w przekroju meczu byliscie słabsi i tyle. I już nie odpisuj, jak masz sie tak emocjonowac. Żyłka ci pęknie |
Cytat:
|
Cytat:
Też mam prawo do swojej interpretacji. Czekam, aż Franek zaproponuje, żeby anulowac mu dzisiejszą bramkę z Bełchatowem. W końcu zagrali 12 na 11. A Bełchatów załamał sie tym neisprawiedliwym golem i już sie nie podniósł. I co na to Weszło? |
Cytat:
|
jak sie ciesze ze Jaga wygrala po spalonym! czekam na weszło
|
Cytat:
Nie napisałem najlepszym, tylko jednym z lepszych a to jednak spora różnica kolego. Cytat:
Cytat:
Co do dzisiejszego meczu to sędzia przekręcił Bełchatów. Karnego to na 100% nie jestem pewien czy był,bo Kosa lubi wymusić ( podobnie jak Kupisz), kontakt był bez wątpienia. Oczywiście,że spalony Franka ewidentny, ale jakieś 10 minut wcześniej sędzia źle się zachował,kiedy Franek puścił piłkę między nogami(wracał ze spalonego),a Ćetković wychodził już sam na sam. |
Cytat:
Ty masz swoje zwariowane teorie, ja też mam swoje. |
Cytat:
Sędzia myli się na korzyść naszej drużyny- "mnie nic nie boli", "ch*uj z tym, wynik idzie w świat, reszta w niepamięć" Myli się na korzyść przeciwników- "skur*wysyn zaje*bany", "cwel pierdo*lony", "ku*tas", "piz*a jeb*ana", "korupcja", "ustawił mecz", "XXXXX pomagają sędziowie". Też mógłbym mieć wonty do Riley'a, że odebrał nam wtedy awans do CL (kto wie jakim klubem byłaby teraz Wisła). Pytanie- po co? Zamiast jechać po danych klubach, powinni jeszcze bardziej naku*rwiać na sędziów, a przede wszystkim na pzpn. Nie wierzę w ustawianie meczów przez Wisłę, po prostu nie wierzę i nie przyjmuję tego do wiadomości. |
A dzisiaj co było ?
tyle był że Wisełka ma uznaną bramkę na faulu na bramkarzu Jagi...?tyle zamętu tyle p.........a ..biedaki ...a tu Jagielonia wygrywa po golu ze spalonego i nic jest ok??? http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_0_.html |
Cytat:
kiedyś była nawet podobna sytuacja w LM, w finale, Szewczenko przepuścił piłkę i zmylił bramkarza tym i oczywiście spalony |
Mimo, że na pierwszy rzut oka spalony jest metrowy, to widać (zdjęcie), że na dole jeden z obrońców GKS-u jest mniej więcej na równi z Frankiem (a piłka już do niego jest podana), więc myślę, że spalony (jeśli w ogóle był) jest milimetrowy
http://i51.tinypic.com/ml0avk.jpg |
Spalony to spalony.
|
Twoja czarna linia na dole znajduje się około pół metra na prawo od granicy 'ciemnej' i 'jasnej' trawy, u góry jest ona pół metra, ale na lewo.
|
Więc tym bardziej nie ma spalonego ;)
Po prostu krzywo zrobiła mi się linia... :D Mea Culpa. W złym momencie zastopowałem powtórkę. Spalony ewidentny. http://i52.tinypic.com/2ut2ts6.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl