Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Protest... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8070)

Mario Nh 13.05.2011 19:08

No i bardzo dobrze. "Piłka nożna jest dla kibiców, zamknijmy stadiony, piłkarzy kibiców, zlikwidujmy w ogóle lige" - Komentarz z meczu Jagi w C+.

n_matt 13.05.2011 19:23

Oglądając mecz, właśnie po tych słowach sądzę, że Canal Plus mógłby wywrzeć jakiś wpływ, nawet nie na rząd, ale na kluby by zaczęły walczyć o swoje. Widać, że komentatorom zaistniała sytuacja się nie podoba, więc może po tej kolejce wyrażą publicznie swoje zdanie. W postaci jakiegoś programu bądź paru gorzkich słów chociaż w magazynie Liga+extra. Na pewno kibicom bardzo by to pomogło, a i zmobilizowałoby do działania, mam nadzieję, większe instytucje typu Ekstraklasa S.A. Nasza liga idzie od przyszłego sezonu do paru innych krajów i wydaje mi się, że mecz bez atmosfery raczej nie przyciągnąłby tam widzów przed telewizory,a na tym na pewno nadawcom zależy.

cobra1906 13.05.2011 19:32

Witam, rano troche pisałem, potem odpusciłem.
Teraz w sumie nie chcę mieszać, ale mnie korci i nie mogę się powstrzymać.
Mam takie pytanie do tych wszystkich anek, psycholitsw itp.:
JAKIE JEST TERAZ WASZE ZDANIE, po decyzji SKWK?
gdzie jesteście krzykacze?

WISŁA TO MY, WSZYSCY!

Don Donson 13.05.2011 19:43

Jest zgoda między wszystkimi.
Fajnie.
Inaczej 'Żydowinka" miała by njusa na podziedziałkowe łamy.

I w niedzielę na maxa, na Mistrza, na "awans" koleżanek do niższej ligi.
Jutro trening.

Do zobaczenia.

Worcester 13.05.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cobra1906 (Post 1092431)
Witam, rano troche pisałem, potem odpusciłem.
Teraz w sumie nie chcę mieszać, ale mnie korci i nie mogę się powstrzymać.
Mam takie pytanie do tych wszystkich anek, psycholitsw itp.:
JAKIE JEST TERAZ WASZE ZDANIE, po decyzji SKWK?
gdzie jesteście krzykacze?

WISŁA TO MY, WSZYSCY!

Czuję się wywołany do tablicy, bo byłem po stronie psychola. Decyzję SKWK przyjmuję, szanuję i się PODPORZĄDKUJĘ. Tak samo jak uszanowałem decyzję kibicowskich frakcji we środę.

rafkur 13.05.2011 20:03

Oglądam Jagę i już wiem jaki stadion będzie następny )) Pozdrowili rudą małpę parę razy.
Tak szczerze to może to jest metoda. Niech zamkną wszystkie stadiony a wtedy na jedna kolejkę 50 k kibiców pod dom ( czy gdzie on tam będzie aktualnie ) Donaldu Tusku i doping przez całą noc !

PSYCHOLTSW 13.05.2011 20:18

witam ponownie wszystkich po tym co czytam i po tym co usłyszałem od kolegi namawiam wszystkich do zrobienia mega jazdy na derbach. jeżeli sytuacja się już wyjaśniła, a widać po oświadczeniu OZSK że jest już wszystko jasne, to trzeba to wykorzystać.
TE DERBY BĘDĄ NAJPRAWDOPODOBNIEJ OSTATNIMI DERBAMI W TAKIEJ FORMIE, GDYŻ RUCH KIBICÓW W POLSCE SKAZANY ZOSTAJE NA ZEJŚCIE DO PODZIEMIA... NALEŻY ZROBIĆ DOPING ADEKWATNY DO RANGI MECZU NAWET ZA CENĘ FETY MISTRZOWSKIEJ, CO NIESTETY MUSI BYĆ WLICZONE W RYZYKO DOPINGU PROWADZONEGO NA DERBACH. JEDYNE O CO PROSZĘ JAKO SZARY KIBIC, TO O WZAJEMNY SZACUNEK NA TRYBUNACH I BRAK ANTY-ŻYDOWSKICH OKRZYKÓW ZE WZGLĘDÓW NA MELIKSONA (GW I PZPN(R) NAM NIE DARUJĄ). POGODZIŁEM SIĘ JUŻ, ŻE OD NOWEGO SEZONU BĘDZIE ZUPEŁNIE INACZEJ NA MECZACH I CHOĆ Z TYM SIĘ ABSOLUTNIE NIGDY NIE ZGODZĘ TO CHCĘ UCZCIĆ TE DERBY NAJLEPIEJ JAK MOGĘ Z DWÓCH WZGLĘDÓW, PO PIERWSZE BYĆ MOŻE ŻE TE DERBY PRZYKLEPIĄ NAM MISTRZA A PO DRUGIE ŻE JUŻ WIĘCEJ TAKIEGO DOPINGU NIGDY OKAZJI NIE BĘDZIEMY MIELI ZROBIĆ(BARDZO CHCĘ SIĘ MYLIĆ). PODKREŚLAM ŻE TO CO SIĘ STAŁO NA LECHU NIE MOŻE SIĘ POWTÓRZYĆ NIGDY I ZAWSZE MUSIMY STANOWIĆ JEDNOŚĆ. NAMAWIAŁEM DZISIAJ WSZYSTKICH DO PROTESTU JEDNAK SKORO MAMY PRZYZWOLENIE NA PEŁNY, WSPANIAŁY, NIEPOWTARZALNY DOPING TO WYKORZYSTAJMY OKAZJĘ. WBREW TEMU ŻE NIEKTÓRZY MNIE OBRAŻALI, ROZUMIĘ RACJĘ OBYDWU STRON, TEJ OPCJI KTÓRA POPIERA PROTEST I SAM JĄ REPREZENTUJĘ JAK I OPCJI KTÓRA NIE POPIERA TEJ FORMY PROTESTU... JESTEM ZAWSZE W 100% ODDANY WISEŁCE I ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY PRZYCZYNIAĆ SIĘ DO CIĄGŁEGO POSTĘPU NASZEGO UKOCHANEGO KLUBU. SAM ZAŁOŻYŁEM TEN TEMAT GDYŻ CHCIAŁEM ZAPOBIEC WYDARZENIOM ZE ŚRODY. KOŃCZĘ NADAWANIE. I TAK AŻ ZA DUŻO NAPISAŁEM. TRZYMAM KCIUKI ZA NAS WSZYSTKICH, OBY MOŻNA BYŁO JESZCZE NIE RAZ ZROBIĆ OPRAWĘ I PROWADZIĆ DOPING TAK JAK KIEDYŚ.
P.S.
CIESZĘ SIĘ, ŻE MAMY JEDNO STANOWISKO, BO TO JEST NAJWAŻNIEJSZE DLA MNIE!PO TO ZOSTAŁ ZAŁOŻONY TEN TEMAT. SKWK WSZYSTKO WYJAŚNIŁO I JUŻ NIE BĘDZIE ŻADNYCH PRZESZKÓD DO TEGO BY POKAZAĆ JEDNOŚĆ I SIŁĘ NAS WSZYSTKICH.
POZDRAWIAM.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cobra1906 (Post 1092431)
witam, rano troche pisałem, potem odpusciłem.
Teraz w sumie nie chcę mieszać, ale mnie korci i nie mogę się powstrzymać.
Mam takie pytanie do tych wszystkich anek, psycholitsw itp.:
Jakie jest teraz wasze zdanie, po decyzji skwk?
Gdzie jesteście krzykacze?

Wisła to my, wszyscy!

jestem tu i zawsze będę. Nie zrozumiałeś naszego przesłania, ale to nie znaczy że powinieneś nazywać nas krzykaczami,bo ja nie uważam się za takiego...
Ja cię w żaden sposób nie obrażałem. Absolutnie też nie napisałem że Wisła to my a nie wy...
Namawiałem do protestu,po to żeby nie było tak jak w środę, jednak skoro zostało ustalone że ma być inaczej to przyłaczam się do tego zdania. Dla mnie Wisła to całe życie choć nie każdy musi tak mieć, nie każdy musi rozumieć moje działania, jednak zawsze leży mi dobro Wisły na sercu. A doping to nie wszystko, wyniki też, bo piłkarze nie raz, nie dwa razy pokazali że mają nas gdzieś... Jednak my nie jesteśmy dla nich, tylko dla sławy i chwały Wisły, oni odejdą my zostaniemy...


Wisła - nazwę klubu piszemy z WIELKIEJ litery!

LanceTS 13.05.2011 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1092482)
jestem tu i zawsze będę. Nie zrozumiałeś naszego przesłania, ale to nie znaczy że powinieneś nazywać nas krzykaczami,bo ja nie uważam się za takiego...
Ja cię w żaden sposób nie obrażałem. Absolutnie też nie napisałem że wisła to my a nie wy...
Namawiałem do protestu,po to żeby nie było tak jak w środę, jednak skoro zostało ustalone że ma być inaczej to przyłaczam się do tego zdania. Dla mnie wisła to całe życie choć nie każdy musi tak mieć, nie każdy musi rozumieć moje działania, jednak zawsze leży mi dobro wisły na sercu. A doping to nie wszystko, wyniki też, bo piłkarze nie raz, nie dwa razy pokazali że mają nas gdzieś... Jednak my nie jesteśmy dla nich, tylko dla sławy i chwały wisły, oni odejdą my zostaniemy...

Skoro Wisła do dla Ciebie całe zycie, to może pisałbyś nazwe swojego klubu z wielkiej litery?

thechris 13.05.2011 22:09

Ale się cieszę, że będzie doping :) Mam nadzieje, że do niedzieli nic się nie zmieni w tej kwestii. Mam satysfakcję, że zabrałem głos w dyskusji i stanęło na moim :p

whistar 13.05.2011 22:31

Ależ się cieszę!!! Gdyby tak zacząć mecz od hasła JEDNA WISLA wykrzyczanego przez wszystkie sektory to w ogóle byłoby super.

marlyd 13.05.2011 22:40

Cały czas liczyłem na doping w derbowej spotkaniu. Środowy mecz niesamowiecie podniósł mi ciśnienie i nie wyobrażałem sobie aby w derbach mogło być podobnie.
Zwyciężył rozsądek! Nasze forum dało wyrazisty przekaz i ta decyzja pomoże nam wszystkim.
SKWK +

PvD 13.05.2011 22:44

Jeśli chodzi o hasło JEDNA WISŁA to każdemu stronom zerknąć tutaj

Chyba zapomnieliśmy o WIŚLE ,tej JEDNEJ WIŚLE.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl