![]() |
Cytat:
Mniemam, że jest szczery bo tak go odbieram. Pozdro dla normalnych (L). |
Rozbawiło mnie to, że jeden z ichniejszego forum chce Małeckiego na kontrole antydopingową wysłać :rotfl:
Szeliga mówił, że w środku pola grali jak równy z równym :rotfl: Mają swój świat i jeszcze te domniemane rasistowskie odzywki Małeckiego do Saidiego. [ może były ja tam z ruchu warg czytać nie potrafię ] |
odnośnie mecz :
wszedłem jak niektórzy ku pokrzepieniu serc poczytać co u chłopaków z Makkabi i czytam : "ten mecz mozna było wygrać z palcem w dupie" "było nieźle" "nie było tragedii,mozna było punkty urwać" i tak oglądnałem sobie powtóreczke, i tak sie zastanawiam : gdzie niby ....a oni mogli chociażby zremisować. Jakimś cudem trafili w boczną część słupka a tak to w meczu nie zrobili sztycha.Jedynei Vieśniakows mi sie nie podobał bo potrafił celnie podać do swojego i tak oczywiście robił. Prócz tego Cracovia nie pozostawiła po sobie dobrego wrażenie. 2 karne,dostawka Sobola, główka Sobola i było by 5. Ale niech dalej żyją marzeniami, ze tak źle nie było. |
:szprotson
gorszej stronie błoń ComParch ustawił takiego matrixa, że hej :D:D:D |
Cytat:
|
Z mojej strony:
"Mistrz, Mistrz, Nasz TS!" krzyknęły gardeł tysiące, czekaliśmy na to przez grube miesiące! ...Ciężki był sezon, lecz dla nas udany, każdy to powie, że Wisełka Pany! Derby z Cracovią, gol Meliksona, ta jedyna bramka, a tak wymarzona! Radość po meczu, na twarzach wzruszenie, spełniło się wszystkim o Mistrzu marzenie :) Teraz już tylko ostatnie zadanie: Niech Liga Mistrzów faktem się stanie! Mistrz! Mistrz! NASZ TS! |
Cytat:
Cracovia cały czas ma beznadziejny skład, tylko Szatałow im w tej rundzie dopomógł ustawieniem. No i sędziowie. A tak na marginesie. Jak była Cracovia z tymi wszystkimi Baniami, Cabajami i Basterami, to gryźli trawę i te zwycięstwa były trudniejsze. Teraz to była tylko formalność, bo przegrać ze zgrają Vieśniakowsów, Jarabiców i Klichów to wyczyn. |
A ja jestem dumny z tego jak wyglądał wczoraj doping na meczu... Jak trybuna G super współpracowała z E... Piszę tylko o E bo z tą trybuną był zatarg na meczu z Lechem... Super były wzajemne oklaski bo długich przyśpiewkach! Wzajemny doping na maksa! I odnośnie 10 minutowego protestu... G poinformowało o co chodzi i wszyscy się dostosowali czyli da się? oj da! Brawa dla wszystkich Wiślaków! :)
|
Po wczorajszym meczu i wywalczeniu kolejnego mistrzostwa jestem bardzo szczęśliwy, gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Mam też nadzieję, że zarządzanie klubem będzie tym razem nieco inne, niż przy poprzednich razach, kiedy mistrzostwo zamiast stanowić bodziec do dalszego poprawiania zespołu, usprawniania klubu, kończyło się de facto osłabianiem drużyny i bardziej lub mniej bolesnymi porażkami w walce o LM. Wierzę, że Holendrzy i Cupiał nie powtórzą teraz kolejny raz powyższego błędu i w końcu będzie inaczej niż zwykle - czyli przyjdzie sukces i w pucharach :-). |
Wie ktoś kiedy będzie powtórka meczu na Canal+Sport? nie mogę się połapać w tym ich nowym programie TV na canalplus.pl
|
@royalmichael, w czwartek o 22:35 na C+Sport
http://tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=23...racovia-Krakow http://tv.wp.pl/date,2011-05-19,name...3,program.html |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl