Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8047)

Karherop 08.05.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laxa (Post 1087743)
Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale najlepiej pojechał onet - 32-0 dla nas :)

wynik nie do końca oddaje przebiegu spotkania , Lechia zasłużyła na jakieś 13-14 bramek ;]

kapitalny mecz... naszego trenera, po prostu idealnie ustawił taktycznie nasz zespół . jak dla mnie Maaskant ma za ten mecz 10/10 .

Super mecz Meliksona , Genkova i Chaveza . Bardzo dobry Pareiki , Sobolewskiego i Wilka . Solidny Małeckiego , Paljicia i Cikosza . Niestety przeciętny ( momentami słaby ) Jaliensa i Kirma .

Kirmowi naprawde przydała by się ława . Nie odmawiam mu bramki bo ładnie wykończył akcję , ale powinien dzisiaj ze 2 strzelić i mieć 2 asysty. Od kilku spotkań mało zagrań mu wychodzi na boisku .

Jaliens wpadał się w naprawde dziwną walkę z napastnikami Lechii . Nie wiem czy nie ma przekonania do własnych umiejętności czy własnie ma za duże przekonanie i wychodza mu strzaszne klopsy . Jak tylko Bunoza będzie zdrowy to niech walczy z Cikoszem o prawą obrone , a sam Cikosz powinien sprobować w jakimś meczu sił jako skrzydłowy .

Sivakov pokazuje że jednak ma coś w sobie . Tacy zawodnicy też są potrzebni w drużynie , chociaz na pozór niewiele wnoszą . Na europejskie puchary może być z niego dobry zmiennik .

konaar 08.05.2011 16:25

zwłaszcza, że jest wypożyczony do końca sezonu :)

Markus 08.05.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1087739)
Dzisiaj obrona zagrała dobrze, zdarzały sie indywidualne błędy. Brak komunikacji ale napisanie że poza Chavezem nie mamy obrony to gruba przesada.

My nie mamy dobrej obrony, co pokazuje cały obecny sezon i pisanie o tym nie jest przesadą, lecz stwierdzeniem faktu. Obaj stoperzy nie umieją grać lewą nogą, Jaliens popełnia dużo bardzo poważnych indywidualnych błędów, podobnie Cikos. Nie jest wielką sztuką wymusić pomyłki i na Palicu.

Nie zapominajmy w którym miejscu jesteśmy, bo potem mamy szok, zdziwienie i niedowierzanie, gdy przyjeżdża Lewadia, Karabach, czy ostatnio nawet Górnik.

Liga jest tak słaba, że na szczęście nie zawsze rywal umie tą mizerię obrony wykorzystać.

Warto też zauważyć, że dziś świetną pracę wykonali Sobol z Wilkiem, dzięki czemu tradycyjne błędy Słowaka, Holendra i reszty miał kto naprawiać i asekurować. Trzeba to dostrzegać.

W ofensywie natomiast dużo dał powrót Genkowa i jak zawsze kilka ładnych akcji indywidualnych naszej perełki Meliksona. Małecki też przydawał się drużynie, myslał na boisku. Oby piękna bramka Sivakowa oznaczała przełamanie się w Wiśle tego zawodnika.

Bardzo cieszą arcyistotne 3 punkty. Gratulacje dla drużyny. Mistrzostwo jednak jeszcze nie zdobyte, nadal trzeba wygrać kilka niezmiernie trudnych spotkań.

Lysy 08.05.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1087756)
Co ty człowieku chcesz od Kapsy? Może obciąż go jeszcze winą za loba Sivakowa. Bramki były efektem bardzo dobrych akcji i strzałów więc nie wiem co za bzdury tu wypisujesz.

Jakbyś się trochę zainteresował ligą i prześledził wcześniejsze mecze Lechii , to wiedziałbyś, że Kapsa to bardzo przeciętny bramkarz (polecam zwłaszcza mecze z Arką i Cracovią) . Czasami wystarczy strzelić w środek bramki by wpakować Lechii gola :rotfl: Nic nie ujmując drużynie, bo zagrali dobre spotkanie, to bramki na 0:1 i 0:3 dobry bramkarz, a z takim przyjdzie nam się zmierzyć w środę (Kotorowski) mógłby spokojnie wybronić.

tommiyacht 08.05.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1087758)

Kirmowi naprawde przydała by się ława

ciesze sie ze ktos procz mnie jeszcze to widzi. a kto nie to radze obejrzec sobie jeszcze raz mecz z szczegolna uwagą na slowenca

Donki 08.05.2011 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1087769)
Jakbyś się trochę zainteresował ligą i prześledził wcześniejsze mecze Lechii , to wiedziałbyś, że Kapsa to bardzo przeciętny bramkarz (polecam zwłaszcza mecze z Arką i Cracovią) . Czasami wystarczy strzelić w środek bramki by wpakować Lechii gola :rotfl: Nic nie ujmując drużynie, bo zagrali dobre spotkanie, to bramki na 0:1 i 0:3 dobry bramkarz z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w środę (Kotorowski) mógł spokojnie wybronić.

Z Cracovia nie bronił Kapsa :>

White91 08.05.2011 16:33

Brak Jirsaka= brak gry kombinacyjnej. Nie wiem czy tylko ja to zauwazylem. Spokojnie dalbym Meliksona na strone i Jirsaka do srodka. Kirm niech sobie odpocznie bo ewidentnie jest bez formy. Sivakow nic dodac nic ujac. Przypomniały mi sie od razu bramki Łobodzinskiego sprzed dwoch lat takze na Lechii :D

Arked 08.05.2011 16:34

Mała dygresja odnośnie odejścia Pawła Brożka i znaczenia Tsvetana Genkova dla naszego klubu w kontekście dwóch ostatnich porażek i dzisiejszego zwycięstwa.

Paweł Brożek: 13 meczów - 6 goli - 2 asysty
Tsvetan Genkov: 8 meczów - 5 goli - 1 asysta

Tak więc Tsvetan ma jeszcze 5 spotkań na poprawienie swojego wyniku. Może się okazać, że nie tylko zastąpi godnie Pawła ale będzie wręcz wzmocnieniem i zmianą na lepsze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy
(...)dobry bramkarz z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w środę (Kotorowski)(...)

Moim zdaniem Kotorowski to baaardzo przeciętny bramkarz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop
Kirmowi naprawde przydała by się ława

Jednak to najlepszy strzelec naszego zespołu. Nie jest efektowny, ma straty itd. ale potrafi odnaleźć się pod bramką rywala lub strzelić gola w trudnej sytuacji. Kirm pomimo mało efektownej i czasami irytującej gry jest dla mnie pewniakiem do gry w pierwszym składzie.

felipe 08.05.2011 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1087773)
Trener ocenił też sytuację bramkową z pierwszej połowy, w której sędzia odgwizdał pozycję spaloną: - Z duchem gry powinna paść bramka. Myślę, że był to kluczowy moment, bo po tej bramce nabralibyśmy jeszcze większej determinacji w dążeniu do wygrania.

Kafarskiemu z calym szacunkiem to cos sie pomylilo chyba.

Pierdo*i jak potłuczony.
Ciekawe czy jak ktoś strzeli Lechii z 30 cm spalonego to też będzie miał podobne zdanie...


Z oklaskami dla Wisły też błysnąl. Dodając do tego oklep trójką można podsumować, że dziś ewidentnie nie był jego dzień :D

tofik 08.05.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez White91 (Post 1087775)
Brak Jirsaka= brak gry kombinacyjnej. Nie wiem czy tylko ja to zauwazylem. Spokojnie dalbym Meliksona na strone i Jirsaka do srodka. Kirm niech sobie odpocznie bo ewidentnie jest bez formy. Sivakow nic dodac nic ujac. Przypomniały mi sie od razu bramki Łobodzinskiego sprzed dwoch lat takze na Lechii :D

Jirsak to nie jest Xavi żeby na jego rzecz rezygnować z Wilka i osłabiać się w odbiorze czy przy stalych fragmentach w których Jirsak nawet nie skacze do głowy bo wiadomo, że nie wygra nic.

Mareq 08.05.2011 16:38

Cytat:

0:3 dobry bramkarz, a z takim przyjdzie nam się zmierzyć w środę (Kotorowski) mógłby spokojnie wybronić
Taaa , szczególnie na 0-3 kiedy wiadomo , że ,,dobry'' bramkarz Kotorowski jest specjalistą od łapania piłek za kołnierz.
Akurat w tym meczu żadna z bramek nie była wynikiem błędu bramkarskiego.

Donki 08.05.2011 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez White91 (Post 1087775)
Brak Jirsaka= brak gry kombinacyjnej. Nie wiem czy tylko ja to zauwazylem. Spokojnie dalbym Meliksona na strone i Jirsaka do srodka. Kirm niech sobie odpocznie bo ewidentnie jest bez formy. Sivakow nic dodac nic ujac. Przypomniały mi sie od razu bramki Łobodzinskiego sprzed dwoch lat takze na Lechii :D

Chyba tylko Ty. Jirsak nie gra kombinacyjnie, zwalnia tylko gre.

Mishau 08.05.2011 16:39

Cytat:

Paweł Brożek: 13 meczów - 6 goli - 2 asysty
Tsvetan Genkov: 8 meczów - 5 goli - 1 asysta

Tak więc Tsvetan ma jeszcze 5 spotkań na poprawienie swojego wyniku. Może się okazać, że nie tylko zastąpi godnie Pawła ale będzie wręcz wzmocnieniem i zmianą na lepsze.
Genkov właściwie w efektywności gry juz wyprzedził Brożka jeżeli wziąć po uwage to że Paweł dwie bramki strzelił z karnych ;-)

paczuś 08.05.2011 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grze Gie (Post 1087748)
wsłuchajcie się jeden z komentatorów tuż po tym jak padła bramka mówi : "niestety" - żenada tylko tak mogę to określic

Która sekunda dokładnie? Z trybun, czy komentator?
Ja tam tylko słysze: "Siwakoooooooooow!!" a w tle "bramka? nie. jest!"

Wizard 08.05.2011 16:42

Troszkę z perspektywy trybun - generalnie - przeciętny mecz z bardzo ładnymi bramkami. Wisła zagrała inaczej niż zwykle, czyli bardzo mądrze taktycznie, wyczekując na błędy rywala (których Lechia popełniła mnóstwo). Fajnie grał Melikson (zdecydowanie Lechiści zostawili mu zbyt dużo miejsca), Chavez czyścił wszystko, a Genkov dawał Wiślę ogromną pewność siebie. Słabszy mecz Małeckiego. Na plus na pewno, że nikt się bodajże nie wykartkował przed dopiero arcyważnymi meczami.

Lechia - drugą połowę można przemilczeć, bo to tragedia była :) W pierwszej połowie było troszkę lepiej (co nie znaczy, że dobrze...), szarpał na zmianę Lukjanovs (zwłaszcza) i Traore (bramka z trybun wyglądała na prawidłową, ale jednak spalony). Generalnie w wykonaniu Lechii bardzo słaby mecz, co tylko potwierdza słabszą dyspozycję wiosną.

Na trybunach jakoś dziwnie piknikowo, doping przeciętny imho, jednak pogoda, alkohol i zgodowy mecz, troszkę wynik zrobiło chyba swoje :D


Edit:
Kafarski na konferencji się po prostu zbłaźnił. I tym "duchem gry" i stwierdzeniem "graliśmy w Krakowie". Chyba jednak śmierć mamy zbyt mocno na niego wpłynęła.

szczepek19 08.05.2011 16:52

Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda ! :)

Mareq 08.05.2011 16:55

Cytat:

po prostu zbłaźnił. I tym "duchem gry" i stwierdzeniem "graliśmy w Krakowie".
Zbłaźnił , nie zbłaźnił ;)
Brawa dla was za stworzenie właśnie takiej atmosfery :)
Trenerzy przemijają a przyjaźń Wisły z Lechią trwa.
Nie zaważył pewnie delikatnego niuansu , że jeżeli już jakieś prztyczki(np gwizdy) zdarzały się dla waszych piłkarzy , to ze strony piknikowej trybuny.

Arked 08.05.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paczuś (Post 1087787)
Która sekunda dokładnie? Z trybun, czy komentator?
Ja tam tylko słysze: "Siwakoooooooooow!!" a w tle "bramka? nie. jest!"

Wieszczyckiemu się chyba wymknęło. Jemu chyba rzeczywiście Wisła nie leży bo nie pierwszy raz już mu się coś takiego zdarza. Główny komentator i Szymkowiak komentowali jednak dobrze więc nie przesadzajmy z żenadą.

Tenzen 08.05.2011 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1087741)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grze Gie (Post 1087748)
wsłuchajcie się jeden z komentatorów tuż po tym jak padła bramka mówi : "niestety" - żenada tylko tak mogę to określic

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1087751)
Chodziło mu, ze niestety nie ma gola a tutaj pilka wpadła do siatki - jak zwykle za szybko chcieli powiedziec, ze gola nie ma



Szymkowiak - bramka?
Wieszczycki - Nie.
Szymkowiak i Wieszczycki - Jest
Wieszczycki - Niestety.
Szymkowiak - Mistrzostwo Świata.

Przy pierwszym "nie" jeszcze Wieszczycki mógł nie być pewny czy wpadnie, ale przy "niestety" piłka już była w siatce. Po za tym jednym głosem prawie z Mirkiem powiedział "jest" tylko dokleiło mi się do tego jakby niechcący to "niestety".

http://i53.tinypic.com/2ugiemq.jpg

skeba 08.05.2011 16:58

Kirm - ława, czy nie - nie ma po pierwsze zmiennika, a po drugie ten facet ma najwięcej bramek z naszej drużyny...

mitmichael 08.05.2011 16:59

Trzeba zwrocic uwage na 0 celnych strzałow na bramke Pareiki - nie pamietam kiedy ostatnio tak sie wydarzyło.

Wizard 08.05.2011 16:59

Cytat:

Zbłaźnił , nie zbłaźnił ;)
Brawa dla was za stworzenie właśnie takiej atmosfery jaką opisał
Trenerzy przemijają a przyjaźń Wisły z Lechią trwa.
Nie zaważył pewnie delikatnego niuansu , że jeżeli już jakieś prztyczki(np gwizdy) zdarzały się dla waszych piłkarzy , to ze strony piknikowej trybuny.
Racja, że część prostej po prostu wygwizdała Pietrowskiego, co ja uważam za delikatnie mówiąc poroniony pomysł. Zagotowała się co niektórym głowa, szkoda że się zdarzyło, ale cóż, T29 też z tego słynie, że bardzo słabej gry nie toleruje. A Pietrowski rozgrywał bardzo słabe zawody. Nie on pierwszy, nie ostatni.

Po meczu kibice czekali na piłkarzy Lechii i Wisły aż podejdą do trybun, podeszli, pośpiewaliśmy - dla Wisły "lidera mamy" (i Małecki, jako jedyny słyszalny odkrzyknął "za chu** go nie oddamy!"), a dla piłkarzy Lechii "Czy wygrywasz czy nie", serwując mnóstwo braw obu drużynom.

KaRaSTSW 08.05.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paczuś (Post 1087787)
Która sekunda dokładnie? Z trybun, czy komentator?
Ja tam tylko słysze: "Siwakoooooooooow!!" a w tle "bramka? nie. jest!"

Słychac słychać :( 9 sekunda....

Elefant 08.05.2011 17:00

Cóż, nie udało się przyspieszyć "klepanego" na tyle by był skuteczny. Niewątpliwie brakuje jeszcze kilku ogniw do takiej gry. Brawa zatem dla Maaskanta za podpięcie taktyki pod przeciwnika.

Chavez, Melikson - autorzy zwycięstwa. Sobol znacznie lepiej z Wilkiem niż sam.

Przy drugiej bramce widać jaką robotę robi Genkow. Czterech obrońców Lechii idzie za nim, zostaje czyste pole dla Kirma.

Wizard 08.05.2011 17:03

Jeszcze mogę podkreślić dobrą grę młodego Janickiego w obronie Lechii. Będzie z niego kawał obrońcy, oby tylko rozwijał się prawidłowo, częściej grając :)

ichigo 08.05.2011 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1087770)
ciesze sie ze ktos procz mnie jeszcze to widzi. a kto nie to radze obejrzec sobie jeszcze raz mecz z szczegolna uwagą na slowenca

A kogo widzisz na miejsce Kirma? Żurawskiego? Riosa? Jak dla mnie to może grać totalną padakę, byle tylko strzelał dalej z taką regularnością jak w tej rundzie.

Mario Nh 08.05.2011 17:08

Markus zgadzam się z Tobą, aczkolwiek wypisywaniu tekstów "nikt w defensywie oprócz Chaveza" po pierwsze brzmi jakby grał na poziomie Puyola, po drugie obnaża brak zaangażowania innych zawodników.
Na pewno defensywa jest naszą najsłabszą formacją ale używanie takich słów to przesada.

Lysy 08.05.2011 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 1087809)
A kogo widzisz na miejsce Kirma? Żurawskiego? Riosa? Jak dla mnie to może grać totalną padakę, byle tylko strzelał dalej z taką regularnością jak w tej rundzie.

Obecnie trudno znaleźć takiego piłkarza , tym bardziej pasuje znaleźć dobrego zmiennika dla Kirma na lewe skrzydło w letnim okienku. Kto wie może wracający do dobrej formy Kosowski będzie strzałem w dziesiątkę.

Fuks 08.05.2011 17:14

to "niestety" wieszczyckiego to ja odbieram jak " nie , niestety nie ma ". On to powiedzial jednym ciągiem, myslal ze nie wpadnie, a chcial zeby wpadło. Nie ma co tworzyc spiskowych teorii az w takim stopniu. Mi sie tez wydawalo w pewnym momencie ze nie ma, nawet jak pilka byla w bramce.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1087746)
taka ciekawostka - dokladnie rok temu o tej porze wygralismy na Ł3 takim samym stosunkiem bramek ;P

zaczyna mnie to martwic. Porazka z Górnikiem dokładnie w rocznice porazki z Korona, teraz to.. Wtedy tez łatwe punkty u siebie stracilismy, a wygrlaismy wyjazd gdzie moglismy stracic. Wazne ze Jopa juz u nas nie ma.

Edson 08.05.2011 17:16

Nie rajcujcie się tak Siwakowem. Pamiętacie gol Kryszałowicza z 40 metrów z Odrą? On strzelił tego gola, bo po przechwycie piłki nie miałby siły dobiegnąć z nią w pole karne :P Podobnie było z Siwakowem, a i ogólna przydatność dla Wisły obu zawodników podobna :D

mitmichael 08.05.2011 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1087820)
Nie rajcujcie się tak Siwakowem. Pamiętacie gol Kryszałowicza z 40 metrów z Odrą? On strzelił tego gola, bo po przechwycie piłki nie miałby siły dobiegnąć z nią w pole karne :P Podobnie było z Siwakowem, a i ogólna przydatność dla Wisły obu zawodników podobna :D

Ale nie kazdy w takiej sytuacji trafi do siatki - tak strzelaja tylko nieliczni. Siwakow jest słaby ale wszedł i swoje zrobił o to jest najwazniejsze. A to co mowia komentatorzy to nie nalezy słuchac - lepiej posłuchac bezccennej wypowiedzi Małego po meczu :rotfl:


Okazuje się, że to nie pierwszy taki gol Sivakova w jego karierze. Na swoim koncie Michail ma już dwie bramki zdobyte uderzeniem ze swojej połowy. „Strzeliłem już takiego gola lidze białoruskiej, a także grając w młodzieżowym zespole Cagliari” – powiedział pomocnik Białej Gwiazdy.

Bronex 08.05.2011 17:25

Cały Wieszczycki. Wstrętny obwisły cyc. To już nawet Smokowski potrafi jakoś swoją sympatię do Legii przytłumić w komentarzu. Mnie jeszcze irytują komentarze Węgrzyna. Fajnie komentuje Andrzej Iwan dla Orange Sport.

wolfy 08.05.2011 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1087729)
Maaskant szybko się uczy... Widział co nam nie wychodziło i szybko to zmieni. Efekt każdy widzi.

Do tego zagraliśmy z napastnikiem i było wreszcie komu zaabsorbować obrońców...

Ogryzek 08.05.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1087827)
Cały Wieszczycki. Wstrętny obwisły cyc. To już nawet Smokowski potrafi jakoś swoją sympatię do Legii przytłumić w komentarzu. Mnie jeszcze irytują komentarze Węgrzyna. Fajnie komentuje Andrzej Iwan dla Orange Sport.

Też nie przepadam za tymi dwoma panami (Wieszczycki, Węgrzyn). Dla mnie jest aż natrętna ta niechęć do Wisły w ich komentowaniu i życzenie zawsze najlepiej przeciwnikom Wisły.

Natomiast Smokowski, tak jak piszesz, trzyma poziom. Nie mam nic do niego.

Wojtas 08.05.2011 17:36

Mecz generalnie napewno udany.:)

Cieszy fakt ze przed głownymi meczami mamy ta małą zaliczke przewagi punktowej do reszty.

Lechia zagrala jakos niemrawo,i 0 celnych strzałow troche to podsumowuje .Sam Traore im nic nie dal.
U nas Melikson znowu blyszczał,wogole uwielbiam patrzec jak on z ta pilką czary wyprawia ,mija zawodnikow jak tyczki,wie kiedy przyspieszyc i tym ucieka rywalom.Zawodnik skarb -2 pierwsze gole to jego 70% wkladu.
Bardzo madre słowa Maora :
Cytat:

W meczu z Lechią przestaliśmy grać jak drużyna, która jest już mistrzem, a zagraliśmy jak zespół, który tym mistrzem chce zostać. To cała różnica - uważa pomocnik.
jak widac mentalnie tez wie o co tu chodzi .to tez istotne.

Wyróznil bym tez Genkova-jak jest podanie na uwolnienie to przyjmie pilke ,potrzyma ,ew zrbi róg czy da sie sfaulowac -kogos takiego nam od zawsze brakowało.Teraz przy takim napastniku inni maja lżej i moga czekac az im cos zgra chocby z głowki.Szkoda ze nie strzelil drugiego gola-a pilka praktycznie odbila sie od poprzeczki i mogla wpasc-szkoda widac bylo jak załuje.

Obrona dzis poprawie ,chcoc bledy byly i jeden gdzie Pareiko jakos to wypiąstkował mogl sie skonczyc glupim golem.Chavez ma fajne zamachy ,jakby na totlanym luzie wybija w ....u te pilki :)

Pomoc-Maly z Kirmem na mocna 4 ,Melikson na 6 -ten czlowiek zaczyna byc moim ulubiencem,i jak to powiedzial komentator C+ "perełką tej ligi :) "-ja zawodnika z taka latwoscia mijajacego rywali,i tak szybkiego to w Polsce nie widzialem,ba w innych ligach wcale nie jest takich na pęczki.

Atak-Genkov -to zawodnik ktorego brakowalo , bo poprostu pilki ida na niego.Warto zwrocic uwage ze on jest niezykle silny ,i mysle ze czesc z tych jego "padów" to tylko symulka.Mi on stylem gry przypomina Svitlice z czasow dobrej formy z Legii.

Generalnie gra ok,widac bylo presing i duzo walki.Dobrze ze sie Cikos nie wykartował,a mogl -powiedzmy sobie szczerze.
Mistrz zalezy tylko od nas -i nasyzm najwieskszym przeciwnikem bedziemy my sami.

Paragon 08.05.2011 17:39

3 pkt jadą do Krakowa:hura: oby tak dalej i MISTRZ jest nasz:-D

Uran235 08.05.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1087776)
Mała dygresja odnośnie odejścia Pawła Brożka i znaczenia Tsvetana Genkova dla naszego klubu w kontekście dwóch ostatnich porażek i dzisiejszego zwycięstwa.

Paweł Brożek: 13 meczów - 6 goli - 2 asysty
Tsvetan Genkov: 8 meczów - 5 goli - 1 asysta

Tak więc Tsvetan ma jeszcze 5 spotkań na poprawienie swojego wyniku. Może się okazać, że nie tylko zastąpi godnie Pawła ale będzie wręcz wzmocnieniem i zmianą na lepsze.

Tak na ostudzenie, ilu Meliksonów miał za plecami Brożek? Nie neguję, że Genkow gra dobrze, ale takie porównania sprowadzajace się do zerknięcia w statystyki są niewiele warte.

Bronex 08.05.2011 18:00

Przyuważcie ,że Maaskant jednak "pozytywnie zareagował". Dzisiaj Wisła już grała taktycznie inaczej niż dwa mecze ostatnie. Genkov też się rozkręcił. Brawa dla niego. Bułgaria to jest ciekawy kierunek. Deleva można by jeszcze ściągnąć.

Antystenes 08.05.2011 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1087827)
Cały Wieszczycki. Wstrętny obwisły cyc.

Za to dla Wieszczyckiego najlepszym piłkarzem ligi - Krm:shock::rotfl:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1087778)
Jirsak to nie jest Xavi żeby na jego rzecz rezygnować z Wilka i osłabiać się w odbiorze czy przy stalych fragmentach w których Jirsak nawet nie skacze do głowy bo wiadomo, że nie wygra nic.

Jirsak gra dobrze jak zespół gra dobrze. Dostosowuje się całym sobą do poziomu. Jest ostatnią osobą po której można się spodziewać, że weźmie losy meczu na swoje barki. Podejrzewam, że wymiatał by w Barcelonie :), a nie poradził by sobie w Arce.

Titto 08.05.2011 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1087776)
Mała dygresja odnośnie odejścia Pawła Brożka i znaczenia Tsvetana Genkova dla naszego klubu w kontekście dwóch ostatnich porażek i dzisiejszego zwycięstwa.

Paweł Brożek: 13 meczów - 6 goli - 2 asysty
Tsvetan Genkov: 8 meczów - 5 goli - 1 asysta

Tak więc Tsvetan ma jeszcze 5 spotkań na poprawienie swojego wyniku. Może się okazać, że nie tylko zastąpi godnie Pawła ale będzie wręcz wzmocnieniem i zmianą na lepsze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishau (Post 1087785)
Genkov właściwie w efektywności gry juz wyprzedził Brożka jeżeli wziąć po uwage to że Paweł dwie bramki strzelił z karnych ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1087845)
Tak na ostudzenie, ilu Meliksonów miał za plecami Brożek? Nie neguję, że Genkow gra dobrze, ale takie porównania sprowadzajace się do zerknięcia w statystyki są niewiele warte.

Wg. statystyk to faktycznie można powiedzieć zamiana "Brożek -> Genkov" wyszła nam na dobre.
Do tych statystyk dopisałbym jeszcze 2 sprokurowane karne przez Tsvetana.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl