![]() |
...a Branco ma nas w dupie i dziś pójdzie się zabawić :)
|
Coś mi się wydaje ze Górnik w kolejnych meczach będzie grał piach ,zawsze jest tak ze drużyny grające z nami się spinają i grają najlepsze mecze,obojętnie jaki jet wynik zawsze jest komentarz "drużyna nie zagrała złego meczu"
|
Ja może od siebie dodam tylko to, że nie rozumiem dlaczego nie gra Wilk. Czy naprawdę nie da się pogodzić żeby grał i Sobol i Wilk? Przecież Czarek bardzo dużo walczy w każdym meczu...
Co do gry to się nie wypowiem bo nie warto, może jutro coś skomentuje... |
Oczywiście z trybun a szczególnie z G wszystko pewnie wygląda inaczej niż jest w rzeczywistości ale nie rozumiem dlaczego zamiast Żurawia nie grał Rios. Pewnie że mu dużo brakuje do dobrego piłkarza ale jak wszedł to choć coś przynajmniej zaczęło się dziać.
Nad Branco zapuśćmy zasłonę milczenia chciałbym mieć takiego menadżera jak On. Jak taki ktoś może grać w Wiśle. Ostatnio tak wściekły byłem chyba po remisie z Cracovią. |
Jak to wyglądało z trybun:
Najgorsi Branco, Sivakow i Żurawski. Myśleliśmy z kumplem że Branco cos przed meczem wypił, bo to co grał to chyba większość graczy z ME zagrała by lepiej. Widać nie tylko my mieliśmy takie wrażenie. Żurawski, jak nie ma ochoty grać, to niech rozwiąże kontrakt i nie gra, dużo zrobił, przyznać mu doctora honoris causa Wisły i niech idzie do Warty grać w 2 lidze. Taki jest obecnie jego poziom. Sivakow, ten to ma nas w dupie, widać że mu nie zależy. Zero szybkości, kreatywności czy nawet woli walki. Już wiadomo czemu się w tym Calgiari nie mieścił, po prostu był zdecydowanie za słaby na Serie A. Tak samo zbyt słaby jest na Wisłę. |
30 kwietnia jest coś dla nas pechowy ostatnio, dokładnie rok temu umoczyliśmy w podobnym stylu u siebie z Koroną, oby konsekwencje w ostatecznym rozrachunku były inne.
|
Cytat:
I nie przesadzajcie z Genkovem, bardzo proszę. jeszcze nie tak dawno 3/4 tego forum się z niego nabijało a teraz nagle się okazuje, że bez niego nie zdobędziemy mistrzostwa... |
Czy może ktoś zrelacjonować szczegółowo co o kochanej Wisełce mówili przed chwilą w Lidze +?
|
Piłkarzykom pajacykom nie chce sie już biegać, tak samo jak za późnego Skorzy. Przegraja nam kolejne MP i to 2 raz z rzędu. Żadnej ambicji, woli walki. To Górnik wygladał jakby walczył o cos wiecej niż ci kopacze, którzy uwierzyli, że sa tacy świetni jak im to holenderski arogant wmawiał. Tylko tak sie składa, że inni nie uwierzyli i...ostro ich pogonili. Stąd efekt. ktos tu na forum majaczył niedawno o Wisle , że gra jak ....Barcelona :).
Jak Barcelona to wygladał Górnik, który spokojnie mógł dzisiaj nas rozstrzelać a tak z 5:0. Obawiam się , że czeka nas powtórka z rozrywki czyli nerwowa końcówka z takim samym zakończeniem jak rok temu. Pytanie do 2 Holendrów (dyrektora i trenera). Jak to jest, że wam w ataku tylko jeden napastnik wytarczał żeby dokupic ? Ewentualnej kontuzji Genkova oczywiście nie braliście pod uwagę ? Panie Maaskant: Co się dzieje z drużyną ? Słaba kondycyjnie, szybkościowo, ambicjonalnie, na tle Górnika jak dzieci we mgle, i dodam słabego w lidze Górnika. Co dalej maestro ? Czego możemy sie spodziewać w Gdańsku ? 3 z rzędu porażki ? |
Cytat:
|
ten mecz pokazal nam ze gdy rywale nam nie pomagaja to jest nam niezmiernie ciezko wygrac mecz. nie potrafimy zareagowac w momencie gdy przegrywamy i musimy odrabiac straty. przypomne tylko ze w ostatnich meczach u siebie z Jagiellonia i Belchatowem to szczescie mielismy. Mam lekkie obawy ze nie mamy w szatni nikogo kto by wstrzasnal druzyna. Dwa ostatnie pojedynki pokazaly ze indywidualnosci nie maja najmniejszych szans przeciwko duchowi calej druzyny ambicji i walki przez 90 minut spotkania, Czy trzeba cos poprawic? mysle ze nic.... oprocz gry zespolowej i walki za druzyne ktorej w przeciwienstwie do ostatnich naszych rywali nie zauwarzylem!
|
Napisze coś co mi przyszło do głowy, bez bezpośredniego związku z meczem.
Na pewno niektórzy z Was wyczuwają, że w części wiślackiego Krakowa brakuje dystansu i poczucia humoru. Zwłaszcza gdy nie idze, wtedy jest "urażona duma" (nie mówię, że teraz). Legii zarzuca się megalomanię, Lechowi też, ale u nas jest tak samo. MY SOM wielka (Legia, Lech, Wisła). W Hiszpanii są takie filmiki kabaretowe o Barcy i Realu (to się nazywa chyba crackovia, czy jakoś tak). Może stworzyć coś takiego na Wiśle. Chociażby humorystyczny temat na forum, dla rozładowania tej urażonej dumy, pesymizmu, defetyzmu itd. Zdrowo byłoby dla nas poczytać coś autokomicznego, piłkarzom tak samo. To nawet może wpływać pozytywnie na atmosferę w szatni ; ) Wiem, że temat troche z d*py, ale spodobał mi się komentarz / twórczość użytkownika Murray: "Żurawski czyli "a podbiegnę sobie i spróbuję coś zrobić. Spróbowałem. Ej, czemu nie ma odbioru?" Branco czyli "Kamikaze czy gin? Gin czy kamikaze? Oj, gol. Gin! A może kamikaze? Dlaczego nie dają mi przyjąć piłki i potem mnie objeżdżają? To znak od Boga. Wódka ze spritem" hmm to dodam coś od siebie po tym matchu (choć nie mam takiego talentu) ;p Małecki: "Dawać mi tu trzech, albo czterech. Sam to wygram, jak razem się nie udaje. Głowe musze mieć nisko, żeby widzieć piłke!" Kirm: "Obiecuje, po tym meczu codziennie będę ćwiczył zwody, żeby były troche mniej kwadratowe. Może Andres mi pomoże" Sobol: "Dobra, dobra. To nie zabawa, tylko cieżka harówka. Od jednego, do drugiego i tak do usranej śmierci" ah dobra, tylko nie krzyczcie ;p fajnie byłoby, gdyby ktoś utalentowany i z poczuciem humoru tworzył takie scenariusze, dla rozładowania pomeczowych emocji ;p |
Ostatnie dwa mecze przegraliśmy w koszmarnym stylu i we frajerski sposób, rażąc nienocą i bezradnościa. Wcześniej wyglądało to lepiej, bo mieliśmy więcej szczęścia, choć gra zespołowa wygladala podobnie. Koszmarne błędy indywidualne rywali dawały nam punkty (np. babole Sapeli) Gdy nie idzie Meliksonowi i brakuje rozpychajacego się Genkowa, zespół nie istnieje.
Nie mamy obrony, a Pareiko nie jest supermenem, by zawsze nam ratować tyłek po koszmarnych wypadkach. Ofensywa sama z siebie też nic nie tworzy pod bramką przeciwnika - aby powstało zagrożenie, rywale muszą się "urwać". Z taką jakością gry, nie mamy drużyny na mistrzostwo Polski, o pucharach nie mówiąc. Oczywiście nadal możemy je zdobyć, wciąż liderujmy , ale rywale muszą nam je podarować. Bo ta drużyna jest za słaba, by cokolwiek komukolwiek wydrzeć. |
Może to banalne co napiszę, ale tworzymy coś dopiero, gdy jest więcej miejsca. Wtedy mamy taki 'pierwiastek' gry z kontry. Jak przeciwnik się mądrze broni, to raczej nie ma szans niczego strzelić. Brak zgrania, może umiejętności. No, ale umiejętność strzelania goli w ataku pozycyjnym przy dobrze broniącym się przeciwniku jest atutem dobrych, solidnych zespołów. Idziemy w tym kierunku, ale krok po kroczku.
|
Z perspektywy trybun po pierwszych mimutach myslalem, że bedzie z 4-0 dla nas, na prawde wygladało to dobrze.
Niestety bez napastnika ciezko wygrac mecz :) |
Po tym meczu największy minus stawiam Maaskantowi. Zmiany jak zwykle do bani. Jak można było przy takim wyniku i takiej grze wpuścić ultra-defensywnego Sivakowa?! Jak można było przez tyle minut trzymać Żurawia?!
Bardzo słaby mecz, a Branco - po prostu brak słów. |
ale Sivakov z tego co go zdołałem zarejestrować w dwóch akcjach, grał ofensywnie. Raz zamykał wrzutke na długim i uderzał głową, a drugi raz podał celnie do przodu ;p Więc biorąc pod uwagę pomysł Maaskanta z meczu ze Śląskiem (gdzie Sivakov miał wchodzić na szpice za Partyka, gdyby ten znalazł się na skrzydle), to nie był całkowicie bezmyślny pomysł.
|
Obawiam się, że najgorsze jeszcze przed nami. Np. jestem całkowicie przekonany, że z takim samym "zaangażowaniem" mogą zagrać w ....derbach. A po meczu i tak dostaną brawa pod trybuną.
|
Cóż oni odwalili? Bo mnie ominęło.
Wiem tylko, że mega luzik Branco zagrał padakę. PS. Będzie wstyd w pucharach, oj będzie. Lepiej się wypiszmy z nich,. |
Dal przyklad Slask jak sie bronic i teraz coraz trudniej jest nam mecz wygrac.
|
graliśmy w 9 - nie grsli Żurawski i Branco. Nie mogliśmy tego wygrać.
|
ale Sikorski bramke strzelił (jak wróżyłem ;p). Sikorski do Wisły za Riosa (a Sobota ze Śląska za Gargułe)! Poza tym cóż, raz na wozie, raz w nawozie :) ważne, że Dżaga przegrała (z Polbytem!)
|
Cytat:
Twój ulubiony piłkarz Branco zdemaskował się publicznie i pokazał jakim jest beznadziejnym szrotem piłkarskim:) (Tak go zawzięcie broniłeś że chciałeś bana dla tych którzy nazywają rzeczy po imieniu, w tym dla mnie że nazwałem go szrotem parę miesięcy temu, a teraz zdziwionego udajesz?) |
Nie chcę się rozpisywać bo na stadionie wyglądało to źle. Dzisiaj 10 gości zagrało wielką pytę ale dwóch z nich było najnormalniej żałosnych. Jednym z nich był Żuraw i tylko ze względu na naszą znajomość nie chcę się rozpisywać. Drugim był.........Napiszę jedno, Branco wypier.dalaj z Wisły jak najdalej, bo nastepne nasze spotkanie na Rynku już nie będzie takie przyjacielskie. Reszta, włącznie z Meliksonem musi wreszcie zauważyć że wywiady to jedno, zielona trawa to drugie.
|
Rios w 10 min zrobil wiecej niz Zuraw w 80 smutna prawda bo Rios nie jest wcale drugim Raulem ani Messim , tez caly Branco to jakby na kacu biegal albo nawdupial sie grzybow i nie wiedzial za bardzo gdzie gra i w co gra. Pareiko uratowal honor ktory i tak zostal zdrowo nadszarpniety , nie chce kazdego wymieniac ale pomoc tez slabo ,bardzo slabo .Jak mielismy zawsze jakies sytuacje tak dzisiaj nie bylo klarownych na zdobycie gola ,
Nic bardziej nie w....ialo jak ten dziadyga z dzwonkiem |
Cytat:
Chavez: "Target locked: ball" |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zacytuję T.Jirsaka po meczu: ..."Wiedzieliśmy, że Górnik spróbuje zagrać w Krakowie tak, jak Podbeskidzie. I tak było. Straciliśmy bramkę, chcieliśmy grać w piłkę, ale to niezrozumiałe, co później zrobiliśmy. Brakowało spokoju. Graliśmy tak "z niczego do niczego". Zamiast szybko wymieniać piłki, co chwilę ktoś chciał ją prowadzić sam. Brał wszystko na siebie, zamiast próbować kolektywnie... Tak się nie da."..... AMEN
|
Cytat:
|
Branco , dzięki!
|
bez konkretnych wzmocnień i myśli szkoleniowej to ja widzę to tak: nawiązując do kampanii reklamowej - w tym sezonie walczymy o mistrzostwo, w przyszłym o puchary, w następnym o środek tabeli i w kolejnym o utrzymanie... tak to widzę na dzień dzisiejszy... i ten kto myśli, że ugramy coś w pucharach niech wreszcie zejdzie na ziemie i realnie oceni nasze szanse a raczej ich brak. 2 porażki z rzędu w tym jedna u siebie... piłkarzyki za szybko uwierzyli, że są mistrzami, a brak jednego zawodnika powoduje, że rywale nas punktują...dramat
|
Nie wyobrażam sobie, by zawodnik z numerem 15 mógł jeszcze kiedykolwiek wystąpić w koszulce z Białą Gwiazdą. To był chyba najgorszy indywidualny występ zawodnika Wisły od... no właśnie, kiedy? Już Bunoza w pierwszym meczu potrafił komuś piłkę odebrać. Branco to absolutne dno w każdym tego słowa znaczeniu. Maaskant nie widział tego na treningach? Nie wiedział, kto zaraz będzie grał na murawie?
Jedyny klub w jakim może występować Branco to Cień. |
Cytat:
Ja tylko tak trochę na obronę naszych piłkarzy - w takich warunkach gra się potwornie ciężko, nie wpływa to dobrze na koncentrację jak ściana desczu bije ci w twarz. Górnik miał więcej szczęścia. Niebiosa były przeciwko nam. Mimo wszystko mamy więcej szczęścia niż rozumu, bo byłem pewny że Jaga powiezie Polonię, a tu takie zaskoczenie. Całe szczęście, że Genkov wraca. Branco tragedia. Tragedia. Mam nadzieję, że Erik sie wyleczy na Lechię, jak nie nich gra ktoś z Młodej. Trudno. Ale nie Luzik Arbuzik. Sivakov z Żurawskim tylko trochę lepiej. |
Ja za ten mecz winie Maaskanta!!!Facet nie analizuje.Nie wyciąga wniosków.Jak mozna robić takie zmiany,zmieniać zawodników którzy już pokazali(w poprzednich meczach), że nie wnoszą jakości.
Może dostanę bana, albo mnie zjecie za to co napisze,ale jak piłkarze podeszli pod G trzeba bylo ich wygwizdać!!! |
Cytat:
A koguta tez mial ?? On wogole to mimo wieku jezdzi na wiekszosc wyjazdow i zawsze na trybuna głowną ,ciekawa sprawa .Trzba mu go bylo gwizdnać :D Patrzac na ten mecz pod katem Pucharow to niestety ale juz nie mamy chyba sil na kolejna Levadie........... |
Branco z min. te 150 tyś euro skasował, Żuraw też pewnie tyle zainkasował, wstawiając tych dwóch panów do składu Maskant sabotuje naszą grę.
10 min Riosa któremu się chciało a 80 Żurawskiemu który niczego nie musi nikomu udowadniać... Pajic przy drugiej bramce :D Kabareciarz :D Podbeskidzie, Górnik. To jest WSTYD żeby takie drużyny przyjeżdżały i nie dość że z nami wygrywają to oni chwilami DOMINUJĄ i nie wychodzą z fartownymi bramkami a wygrywają dość zasłużenie. Czekam na kolejnego pogromce przy R22. |
Dopiero w domu dowiedziałem się, że mieliśmy jakieś sytuacje oprócz tej główki Sivakowa. Gra z perspektywy trybun tragiczna, Branco do spółki z Żurawskim - to już wszyscy doskonale wiedzą. Doping długimi fragmentami chaotyczny, głównie w pierwszej połowie z powodu wiadomej usterki nagłośnienia.
Po drugiej bramce, gdy doping na G momentami "siadał", dojrzałem Riosa. Coś tam próbował, może to dlatego, że nie widziałem całego meczu, ale sądzę iż chciało mu się bardziej niż Żurawskiemu. Co do tych dwóch porażek, to niestety coraz bardziej zaczynam przychylać się opinii, że gdy nie ma u rywala ludzi typu Sapela mamy ogromne problemy... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl