Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8027)

pawelwislak 21.04.2011 20:28

wpuszczając Żurawia sami sobie ściągamy biegających zawodników z boiska. Ja w Maćka przestałem wierzyć chwile temu, ciężko będzie o dobry wynik dziś. Naprawdę potrzeba nam błysku...

WiślakMyślenice 21.04.2011 20:29

Bravissimo

skeba 21.04.2011 20:29

No przepięknie ich puściliśmy...

dynek.pl 21.04.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1080700)
Wisła 73% piłki

No to znowu mozemy sie porownywac do Barcy - oni wczoraj tez tak bezsensownie klepali pilke.

2:0 - Koniec meczu.

iiYama 21.04.2011 20:29

Qrwa mać :(

Zobaczcie jak Jirsak zapieprzał żeby wrócić

krowczax 21.04.2011 20:29

No i po filipku.

paczuś 21.04.2011 20:29

3 pkt zostaja na Śląsku...

kono 21.04.2011 20:29

Poszła kontra wszyscy zapier****** na maksa, a Sobol sobie zwalnia i truchcikiem. Pięknie, 0:2.

aNouc 21.04.2011 20:29

Pojebany mecz :D
Śląsk nic nie gra a wygrywa.

For_FuN_ 21.04.2011 20:29

Po meczu, przegralismy arcywazne spotkanie...wielka szkoda. Zaczynaja sie dla nas mecze prawdy, czyli Lech, Legia, Polonia, Cracovia...bedzie ciekawie do konca sezonu.

Co Melikson teraz zrobil, to ja nie wiem.

Kryniu 21.04.2011 20:30

No i po meczu. Dziękuję Dobranoc. 3 mecz wyjazdowy bez zwycięstwa. Brawo

Sędzia 21.04.2011 20:30

No i już tylko 3 punkty przewagi nad Jagą (4 licząc bezpośrednie mecze). Jak dla mnie mecz ze Śląskiem to jest najważniejszy mecz tego sezonu. Jak go nie wygramy (a się nie zanosi), to imho będzie bardzo ciężko o mistrza (a jeszcze Jirsak nam pewnie odpadnie).

Najśmieszniejsze jest to, że zaczynamy tracić punktu dopiero wtedy, gdy zaczynamy naprawdę przyzwoicie grać.

PhantomRanger 21.04.2011 20:30

Kolejna bramka. Porażka. Można gratulować Śląskowi 3 pkt.

pawelwislak 21.04.2011 20:30

No to teraz biorąc pod uwagę terminarz to szanse na Mistrza 50%...

emj10 21.04.2011 20:30

Liga będzie ciekawsza :)

PS. Karty rozdaje teraz Legia. Komu odda więcej punktów Wiśle, czy Jadze?

Kluvi 21.04.2011 20:30

cóż ustawienie jakie chcieliście, zawodnicy też i meczyk póki co w plecy.. mnie ciekawi tylko jak by było z Riosem od początku.. no ale to tylko gdybanie

tommiyacht 21.04.2011 20:31

no nic, liczylismy ze to bedzie trudny wyjazd. o remis bedzie trudno. 3

klusek106 21.04.2011 20:31

....a mac!! w....iaja mnie druzyny broniace w 11 w polu karnyma potemstrzeLAJACE BRAMY

po .... ....a rzucamy wysokie pily jak mamy samych karlow

skeba 21.04.2011 20:31

Zmienić Kirma, bo nic nie gra - wpuścić Riosa

WiślakMyślenice 21.04.2011 20:31

Rios będzie wchodził.

gromaders 21.04.2011 20:32

tradycja, nie umiemy grać z drużyną która broni się całym zespołem, ogólnie to jest problem, bo z takim terminarzem jaki mamy to naprawdę teraz trzeba mocno kibicować przeciwnikom Jagi...

vaazon 21.04.2011 20:33

Ćwielong :D Niezawodny napadzior.

dynek.pl 21.04.2011 20:34

chyba na 2:0 sie nie skonczy

SWEET_83 21.04.2011 20:34

Leńczyk wiedział co robi strzelić pierwszy bramkę potem się wycofać do obrony i czekać na kontratak... Ale to proste... :(

leszekm_ 21.04.2011 20:34

Jak to dobrze że Ćwielonga u nas już nie ma

iiYama 21.04.2011 20:34

Maaskant gra o wszystko

HEDu 21.04.2011 20:35

kiedys pieprzyliscie ze Alvarez ma duzo dosrodkowan i nic z nich nie wynika. co sie zmieniło do dziś? to nie Alvarez był winny tylko nasz styl.

kono 21.04.2011 20:35

Dobrze jest, Rios wszedł. Eryczka do obrońców zaliczać nie można, raczej jako statystów.
Kirm to niech sobie bączka jeszcze strzeli zanim uderzy.

Vasquez 21.04.2011 20:35

Ja nie mam pojęcia, jak z takimi patałachami możemy przegrywać...
Śląsk gra jak okręgówka..
A my biegamy, pięknie podajemy..Wszystko pięknie...tylko nasze zachowanie w polu karnym to również okręgówka..

Billy 21.04.2011 20:35

3 punkty zostają u Braci. Nie ma tego złego . Brawo Śląsk

mcks 21.04.2011 20:35

teraz to już ciśniemy 2-3-5, jak nie strzelimy jakiejś bramki to Śląsk wpakuje jeszcze ze dwie.

For_FuN_ 21.04.2011 20:35

Ale Slask na nas napiera... Lenczyk wiedzial, ze mamy katastrofalna obrone i madrze ustawil zespol, tzn. kompletnie zneutralizowal nasz atak i wychodzi caly czas prostymi kontrami.

Nasza obrona to KATASTROFA.

Kryniu 21.04.2011 20:36

Nie oglądam tego. Po prostu moje nerwy po poprzednich dwóch meczach wyjazdowych mogłyby nie wytrzymać. Poczekamy zobaczymy.

skeba 21.04.2011 20:36

Kirm gra tragedię...

vaazon 21.04.2011 20:36

Kirm jest winny naszej porazki.

TynWisla 21.04.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1080723)
No to teraz biorąc pod uwagę terminarz to szanse na Mistrza 50%...

Widmo przegranego mistrzostwa na własne życzenie, tak jak w poprzednim roku, pojawiło się w pełnej krasie .:evil:

SWEET_83 21.04.2011 20:38

Kirm........... :((((((((((((((

Bronex 21.04.2011 20:38

Nasi "wytruchtali" WKS-owi to zwycięstwo.

willow 21.04.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1080663)
Przypomina mi się poprzedni sezon. Znów trwonimy przewagę 10 punktów, bo Jagiellonia taka stratę miała, tzn. 9 punktów i mecz przegrany z nami.
Oby nie było znów płaczu

Płakac to będą te głąby, które okrzyknęły Wisłę mistrzem Polski.
Takie dziwne mecze się zdarzają, nic się na to nie poradzi. Drużyna gra na prawdę bardzo dobrze, a teraz nie ma już nic do stracenia. Czy się przegra 3:0 czy 5:0 żadna różnica.
A dla niektórych niech to będzie nauczka, żeby trzymać morde na kłódkę póki nie ma mistrza.

vaazon 21.04.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1080752)
Nasi "wytruchtali" WKS-owi to zwycięstwo.

Że co? Akurat biegają, tylko że nie wyciągają wniosków ze swojej gry. Ciągle starająsię dośrodkowywać, a to nam nic nie daje. Trzeba grać do siebie cały czas i czekać na błąd w ustawieniu obrony Śląska. Inaczej bramki nie zdobędziemy.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1080755)
A dla niektórych niech to będzie nauczka, żeby trzymać morde na kłódkę póki nie ma mistrza.

Dokładnie. Mówiłem, że nie ma co jeszcze chłodzić szampanów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl