Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

Alexxik13 10.04.2011 17:09

Panowie ja troche rozumiem Sobola ;] co mi jakiś frajer będzie z łapami do szyi skakać ;] mówi się trudno i jedzie się dalej - TYLKO ZWYCIĘSTWO!

dynek.pl 10.04.2011 17:09

Z Sobola nie ma zadnego pozytku ostatnio ale qrwa korona poiwnna grac w 9 za te faule.

Nosalka 10.04.2011 17:09

Korona sprowokowała całą sytuacje (faul + debil Korzymek) a to my gramy w 10.
paranoja.

Osobna kwestia; po co Mały pcha sie do karnych skoro nigdy nie wykonuje ich pewnie?

Jazda ze scyzorami cykorami...

John1906 10.04.2011 17:09

Sędzia Cwel i tyle w temacie.

KoTu1906 10.04.2011 17:09

bedzie cud jak korona nic nie strzeli.

SWEET_83 10.04.2011 17:09

Ten Piasecki nie powinien już sędziować meczów Ekstraklasy !!!

flamengista 10.04.2011 17:09

Nie no taki doświadczony zawodnik, kapitan dostaje drugie żółtko za przepychanki. Gdyby to był faul taktyczny, bolałoby mniej.

Niestety Sobolewski zachował się jak kompletny idiota. I moim zdaniem zasłużył na to, by posiedzieć na ławce przez 1-2 mecze.

tomasz_19 10.04.2011 17:09

trener nie powinien trzymać Sobola z żółtą kartką na boisku... widać że nie wie jaki on ma charakter...
faktycznie, sędzia także sprawia wrażenie jakby nie wiedział co ma robić...

KaRaSTSW 10.04.2011 17:10

co za ................zal siedzia zal :(

kha1 10.04.2011 17:10

Genkow znowu skopany - ktoś widział sytuację?

hide 10.04.2011 17:10

Wisła powinna wysłać jakieś pismo do PZPN na temat tego sędziego. Takiego ch*** blaszanego to nie widziałem jeszcze.

Janosz963 10.04.2011 17:11

w 2 sytuacjach piłkarze Korony powinni dostać czerwoną kartkę. Za faul na Cvetanie i przed chwilą na Draganie !

skeba 10.04.2011 17:11

Chavez - najgorszy mecz w tym sezonie

tomasz_19 10.04.2011 17:11

Chavez chyba za dużo się modli ostatnio...

dynek.pl 10.04.2011 17:11

ale głupia zmiana

Rudi5555 10.04.2011 17:11

Tu się bez lania po ryjach nie skończy.....

krkgiba 10.04.2011 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1075344)
Nie no taki doświadczony zawodnik, kapitan dostaje drugie żółtko za przepychanki. Gdyby to był faul taktyczny, bolałoby mniej.

Niestety Sobolewski zachował się jak kompletny idiota. I moim zdaniem zasłużył na to, by posiedzieć na ławce przez 1-2 mecze.

Popieram w 100%, Sobol nie ma 20lat, powinien sie wstrzymac, tym bardziej ze ciezki mecz a on mial juz zoltko

Alexxik13 10.04.2011 17:12

Dawno mnie tak mecz nie trzymał w nerwach. Trzeba skopać syfiarzy

emj10 10.04.2011 17:12

Nie narzekajcie tak na tego sędziego bo dwa spalone Niedzielana z kapelusza.

HEDu 10.04.2011 17:13

nie wiem kiedy my zasługiwalismy na zwycięstwo, w każdym meczu mamy szczęście, ogromne : / to bedzie najsłabszy mistrz dziesięciolecia...

Pan Jotka 10.04.2011 17:13

Sobolewski ma problemy z myśleniem nie po raz pierwszy! Mniejsza o to...Strzał Małeckiego to jakaś parodia.Czy on zauważył, ze murawa jest taka, że piłka nie potrafi sie przetoczyć 5 metrów po ziemi? To po kiego wali karnegow srodek bramki po ziemi! Nerwówa jak diabli teraz będzie....

John1906 10.04.2011 17:13

Korona powinna w 9 grać, a tymczasem my gramy w 10. Musimy to wygrać na przekór wszystkim !!!

Kris54 10.04.2011 17:13

Jeśli jednak wygramy z cweloniarzami to będę w siódmym niebie

Janosz963 10.04.2011 17:13

Spoko zaraz ktoś z Korony zejdzie !

SWEET_83 10.04.2011 17:13

serce mi skacze to co widzę... Strzelić bramkę i po meczu...

bondTSW 10.04.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1075344)

Niestety Sobolewski zachował się jak kompletny idiota. I moim zdaniem zasłużył na to, by posiedzieć na ławce przez 1-2 mecze.

Ty się k***a nie rozpędziłeś troche? Idiotyczny to ten komentarz. Kim jest vokovic zeby z łapskami do Sobola skakać.

Orson 10.04.2011 17:13

głupia? musiał zejść albo Mały albo Kirm...


edit:
MAOOOORRR!!!! GIEEEENEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!

Eternit 10.04.2011 17:14

haha i jest pięknie :)

hide 10.04.2011 17:14

Jest ....a !

John1906 10.04.2011 17:14

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssstttttttttt

Kryniu 10.04.2011 17:14

GOOOOOOOOOOOOOOOOL kamień z serca

fighter1906 10.04.2011 17:14

goool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grzechu1991 10.04.2011 17:14

GOOOL!!! Ch** wam w dupy kieleckie cykorki

Teqcontroller 10.04.2011 17:14

Goooooooooooolllllllllllllllllllllll

krowczax 10.04.2011 17:14

Melikson, Genkov, Pareiko

Jestem w niebie.

MacieqLeo 10.04.2011 17:14

Najlepsza z możliwych odpowiedzi, Melikson obiega w swoim stylu

sportnh 10.04.2011 17:14

MAOR MELIKSON. Dziekuje dobranoc.

Alexxik13 10.04.2011 17:14

Tylko Wisła! Tylko!

Kluvi 10.04.2011 17:14

a nie mówiłem że Gienek strzeli 2 :D

skeba 10.04.2011 17:14

2-0 Genkov - potrzebował tych bramek, Melikson arcymistrzostwo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl