![]() |
Wydaje mi się, że Termalica nie odpuszcza, Zawisza po prostu ostatnio bardzo dobrze i skutecznie gra w piłkę. W przegranym przez Niecieczę meczu z Cracovią cuda wyczyniał w bramce Pilarz, wyraźnie było widać, że zależy im na strzelaniu kolejnych goli. Nie odpuszczali również w Stróżach, z Łęczną czy z Wartą. Trzeba wziąć pod uwagę też to, że Moskal wyciąga z tej ekipy więcej, niż rzeczywiście są warci i jak się pojawia presja wyniku (a możliwości finansowe w Termalice Bruk-Bet przecież są spore) to mogą pękać, dla mnie nic w tym dziwnego.
Inna sytuacja z Flotą, tam wyraźnie odpuszczają i kolejny raz powtarza się sytuacja, w której na finiszu jest "mała" zadyszka. Z drugiej strony przed rundą wiosenną zrobili konkretne transfery, dosyć kosztowne jak na ich możliwości, więc sprawa jest nieco dziwna. Natomiast wczorajszy co do wyczynu Cabaja...nie sądzę, że ktoś ten mecz specjalnie ustawiał, dał temu czy tamtemu w łapę, ot "przyjacielski gest" zawodnika klubu o nic w tym sezonie już nie walczącego, związanego przez długie lata z klubem z Krakowa, przyjaźnie nastawionego do klubu z Nowego Sącza. Zresztą powiedzmy sobie szczerze - gdyby to był faktycznie ustawiony mecz od A do Z, to zrobiliby to dużo bardziej subtelnie, widać przecież jaki dym się zrobił po tym "błędzie" Cabaja. Zresztą w takiej sytuacji Cabaj, jako były bramkarz Cracovii byłby najgorszym kandydatem do popełnienia błędu na wagę korzystnego wyniku dla Cracovii. Co nie zmienia faktu, że takie przyjacielskie odpuszczanie jest niedopuszczalne i po prostu żenujące. |
niech wszczyscy wygrają wszystko i bedzie dobrze. Ale niestety parchy wygrają wszystko a ktoś z dwójki Zawisza/Termalica sie potknie, nie ma bola.
ale mnie Flota w....ila. O robinsonadzie tego błazna nawet nie chce mi sie pisać |
Ja napiszę tylko tyle - w Termalice nie ma odpuszczania awansu.
|
Cytat:
I w tym upatruję cienia szansy że tym ....eczkom braknie dosłownie jednej brameczki czy punkciku. A im mniej braknie tym bardziej będzie bolało. Kurva to nie zawód - to charakter z kałuży. |
Kocur: Ale im już powinno tych punkcików brakować. Szmaciarze mieli mieć odjęte 3 punkty z puli na koniec sezonu za korupcję i tę karę im anulowano...
|
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarówno w dwumeczach Zawisza-Cracovia i Nieciecza-Cracovia, dwaj obecni liderzy I ligi mają lepsze położenie. Nieciecza jeden mecz wygrała, jeden przegrała, ale w dwumeczu jest dla niej 3-2, natomiast Zawisza ma dokładny remis w pojedynku z ladacznicą (3-1 i 1-3) ale wyraźnie lepszy bilans bramek. Strasznie szkoda, że ani jedni, ani drudzy nie mają dwupunktowej przewagi nad Żydami, bo wówczas szansa na wyjebanie garbatych byłaby znacznie większa.
Co do Floty jeszcze, niebywała szkoda, że postanowili odpuścić, chociaż paradoksalnie przez to jest większa szansa, że umoczą zarówno z Zawiszą, jak i Niecieczą. Daj Bóg, żeby Nieciecza wykazała się większą skutecznością... |
Ja to widzę tak - żydy mają swoje wejścia to Termy i Zawisza postawili na spółdzielczość. Zobaczymy, jak na tym wyjdą, paradoksalnie w tej chwili wszystko zależy od nich.
Pytanie, czy nie przejadą się Flocie, która jeśli odpuściła, to już po meczu z jutrzenką - na Kałuży jeszcze grali z zębem, teraz to oni (świnoujście) rozdają karty. |
Panowie ocknijcie się!Do ekstraklasy wchodzi Zawisza i Cracovia.Tylko te dwa kluby stać na grę w ekstraklasie.Wiara w awans Bruk-betu lub Floty to jest czysta abstrakcja.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=zVhbAIMGETY |
Chciałbym aby Termalica i Zawisza widząc z jakim hohsztaplerem maja do czynienia wykrecili garbatym taki sam numer. Bramkarz Floty w ostatnim meczu wrzuciłby sobie piłkę do bramki jak Cabaj np. w 85 min. meczu. Wyobrażacie sobie wygląd ryja buraczanego profesorka :)
|
http://www.90minut.pl/news/212/news2...edziowska.html
Ciekawa sytuacja, mecz Floty z Zawiszą sędziuje Musiał. Mam nadzieję, że nie zrobi krzywdy Zawiszy :) Żydom gwiżdże jakiś ziom ze Stalowej Woli, a Termalice z Lublina. |
Cytat:
|
Ciekawe jak dzisiaj Tychy - czy też wypną dupsko dla garbatych jak Sandecja czy jednak zachowają jakiś tam honor.
|
Oby dzisiaj Zawisza i Termalica wygrały a Tychy zremisowały i świętujemy!!!
|
Dziś też w końcu okaże sie czy Termalica faktycznie chce awansować,czy leci w ch...
|
Cytat:
Wszystkie trzy mogą dziś wygrać, a potem brak wygranej w Świnoujściu. |
Cytat:
Cracovia to mimo wszystko I ligowy top (sportowo i organizacyjnie), Tychy natomiast to taki typowy średniak. Cracovia gra o życie, Tychy o pietruchę. Cracovia gra u siebie... Tu mimo wszystko brak trzech punktów ekipy Stawowego będzie jakąś tam niespodzianką. Większą zdecydowanie niż ewentualny remis lub porażka.. Mecz z Sandecją oczywiście śmierdział, ale dziś już nie ma podstaw by przy ewenrtualnych 3 punktach Cracovii szukać teorii spiskowych. |
Zbyt długo żyję w Krakowie i widziałem zbyt wiele dziwnych wyników sąsiadki - tak że w każdej sytuacji gdzie ważą się losy awansu / spadku będzie mi śmierdzieć ;)
|
Garbate cioty na razie 0:1.
|
ładna bramka gksu :D
|
Nie wygląda to ciekawie... Niby garbaci przegrywają, ale mogli już (i powinni) strzelić 3 bramki. Nieciecza praktykuje kopaninę na bagnie, a Zawisza ślamazarny i dopuścił już Flotę do sytuacji bramkowych.
|
Wyniki dobre ale nie bardzo dobre. Gdyby tak się skończyło parchy mają tylko 2 punkty straty a to niedużo.
|
Parchate ....eczki są w ciasnej dupie :alleluja:
|
Cytat:
Nawet jak sportowo nie wejdą to podczas przyznawania licencji znajdzie się pewnie dla nich miejsce. |
Ja pier... Jeeest! Jeszcze tylko chwilka.
|
Qrwa mać....
|
Na razie jest PIĘKNIE :D
edit... ale jaja...:( |
Ja pierd..., nie wierze w to co widze, jest ekstra
|
Nawet jak sportowo nie wejdą to podczas przyznawania licencji znajdzie się pewnie dla nich miejsce.[/QUOTE]
I tego najbardziej się obawiam |
TO sa jakies jaja..... samoboj na Zawiszy, Nieciecza na remis...
|
Fuuuuck.
Że też Flota musiała jeszcze dołożyć - już bym szampana otwierał. O licencje nie ma się co bać chyba że nasz czerwony towarzysz postawi na szali całą swoją firmę. Nieciecza ma kasę i może grać w Tarnowie albo Krakowie. |
....a
mac.. |
Wstyd. Nieciecza dała ciała...
|
Termalica straciła gola w 94min, Zawisza w 89min a miały obie drużyny na tacy TME :)
|
Kwadratowe jaja :shock: To się nie dzieje... Żeby takie wyniki trafić u buka... Liczyłem na Tychy i się nie zawiodłem, ale Zawisza, Termalica? Wciąż wszystko w nogach i głowach Bydgoszczan i Niecieczan. Jednak w perspektywie dzisiejszej gry i wyników tych dwóch zespołów ciężko być dobrej myśli.
|
Cytat:
|
Dzisiaj u buka wygrywają jedynie osoby związane z Niecieczą i Bydgoszczą.
PS- Rozwiązać polską piłkę w piździec, grać w to amatorsko. |
cracovia = .......ona farciarska ....a
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl