Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   I Liga - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8005)

rw88 30.05.2013 09:12

Wydaje mi się, że Termalica nie odpuszcza, Zawisza po prostu ostatnio bardzo dobrze i skutecznie gra w piłkę. W przegranym przez Niecieczę meczu z Cracovią cuda wyczyniał w bramce Pilarz, wyraźnie było widać, że zależy im na strzelaniu kolejnych goli. Nie odpuszczali również w Stróżach, z Łęczną czy z Wartą. Trzeba wziąć pod uwagę też to, że Moskal wyciąga z tej ekipy więcej, niż rzeczywiście są warci i jak się pojawia presja wyniku (a możliwości finansowe w Termalice Bruk-Bet przecież są spore) to mogą pękać, dla mnie nic w tym dziwnego.

Inna sytuacja z Flotą, tam wyraźnie odpuszczają i kolejny raz powtarza się sytuacja, w której na finiszu jest "mała" zadyszka. Z drugiej strony przed rundą wiosenną zrobili konkretne transfery, dosyć kosztowne jak na ich możliwości, więc sprawa jest nieco dziwna. Natomiast wczorajszy co do wyczynu Cabaja...nie sądzę, że ktoś ten mecz specjalnie ustawiał, dał temu czy tamtemu w łapę, ot "przyjacielski gest" zawodnika klubu o nic w tym sezonie już nie walczącego, związanego przez długie lata z klubem z Krakowa, przyjaźnie nastawionego do klubu z Nowego Sącza.

Zresztą powiedzmy sobie szczerze - gdyby to był faktycznie ustawiony mecz od A do Z, to zrobiliby to dużo bardziej subtelnie, widać przecież jaki dym się zrobił po tym "błędzie" Cabaja. Zresztą w takiej sytuacji Cabaj, jako były bramkarz Cracovii byłby najgorszym kandydatem do popełnienia błędu na wagę korzystnego wyniku dla Cracovii. Co nie zmienia faktu, że takie przyjacielskie odpuszczanie jest niedopuszczalne i po prostu żenujące.

tommiyacht 30.05.2013 10:29

niech wszczyscy wygrają wszystko i bedzie dobrze. Ale niestety parchy wygrają wszystko a ktoś z dwójki Zawisza/Termalica sie potknie, nie ma bola.

ale mnie Flota w....ila.

O robinsonadzie tego błazna nawet nie chce mi sie pisać

serek.c2 30.05.2013 11:05

Ja napiszę tylko tyle - w Termalice nie ma odpuszczania awansu.

Kocur 30.05.2013 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1314992)
Ja napiszę tylko tyle - w Termalice nie ma odpuszczania awansu.


I w tym upatruję cienia szansy że tym ....eczkom braknie dosłownie jednej brameczki czy punkciku.
A im mniej braknie tym bardziej będzie bolało.

Kurva to nie zawód - to charakter z kałuży.

Arturo Qr2nów 30.05.2013 12:14

Kocur: Ale im już powinno tych punkcików brakować. Szmaciarze mieli mieć odjęte 3 punkty z puli na koniec sezonu za korupcję i tę karę im anulowano...

!!IRIVER!! 30.05.2013 12:40

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarówno w dwumeczach Zawisza-Cracovia i Nieciecza-Cracovia, dwaj obecni liderzy I ligi mają lepsze położenie. Nieciecza jeden mecz wygrała, jeden przegrała, ale w dwumeczu jest dla niej 3-2, natomiast Zawisza ma dokładny remis w pojedynku z ladacznicą (3-1 i 1-3) ale wyraźnie lepszy bilans bramek. Strasznie szkoda, że ani jedni, ani drudzy nie mają dwupunktowej przewagi nad Żydami, bo wówczas szansa na wyjebanie garbatych byłaby znacznie większa.

Co do Floty jeszcze, niebywała szkoda, że postanowili odpuścić, chociaż paradoksalnie przez to jest większa szansa, że umoczą zarówno z Zawiszą, jak i Niecieczą. Daj Bóg, żeby Nieciecza wykazała się większą skutecznością...

Bóg Trybun (objawion) 30.05.2013 13:28

Ja to widzę tak - żydy mają swoje wejścia to Termy i Zawisza postawili na spółdzielczość. Zobaczymy, jak na tym wyjdą, paradoksalnie w tej chwili wszystko zależy od nich.
Pytanie, czy nie przejadą się Flocie, która jeśli odpuściła, to już po meczu z jutrzenką - na Kałuży jeszcze grali z zębem, teraz to oni (świnoujście) rozdają karty.

Daja`n 30.05.2013 15:59

Panowie ocknijcie się!Do ekstraklasy wchodzi Zawisza i Cracovia.Tylko te dwa kluby stać na grę w ekstraklasie.Wiara w awans Bruk-betu lub Floty to jest czysta abstrakcja.

piter116 30.05.2013 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1315019)
Zawisza ma dokładny remis w pojedynku z ladacznicą (3-1 i 1-3) ale wyraźnie lepszy bilans bramek.

Jeśli Zawisza i parchy zajmą ex aequo 2 miejsce, wtedy o awansie zadecyduje baraż, nie bramki.

FraMat 30.05.2013 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1314926)
A ja się zapytam co daliście Cabajowi za takiego klopsa?

Aktor z niego dobry, udawać, przeżywać to on umie :)

wis.la/fqdep

Jest to gdzieś jeszcze do ogladniecia? Bo na tym linku u mnie nie ma

WISŁAZWE 30.05.2013 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1315079)
Jest to gdzieś jeszcze do ogladniecia? Bo na tym linku u mnie nie ma


http://www.youtube.com/watch?v=zVhbAIMGETY

Gwiaździsty 31.05.2013 13:47

Chciałbym aby Termalica i Zawisza widząc z jakim hohsztaplerem maja do czynienia wykrecili garbatym taki sam numer. Bramkarz Floty w ostatnim meczu wrzuciłby sobie piłkę do bramki jak Cabaj np. w 85 min. meczu. Wyobrażacie sobie wygląd ryja buraczanego profesorka :)

!!IRIVER!! 31.05.2013 15:54

http://www.90minut.pl/news/212/news2...edziowska.html

Ciekawa sytuacja, mecz Floty z Zawiszą sędziuje Musiał. Mam nadzieję, że nie zrobi krzywdy Zawiszy :) Żydom gwiżdże jakiś ziom ze Stalowej Woli, a Termalice z Lublina.

piter116 01.06.2013 09:44

Cytat:

AWANS ZAWISZY

Zawisza zapewni sobie awans już w sobotę, jeśli:

- wygra (74%)
ORAZ
- Cracovia przegra (42%) LUB Termalica Bruk-Bet przegra (11%)

Prawdopodobieństwo tych zdarzeń łącznie to 36%.

AWANS TERMALIKI BRUK-BETU

Termalica Bruk-Bet zapewni sobie awans już sobotę tylko w wypadku zwycięstwa (61%) i jeśli dodatkowo:

- Flota nie wygra (90%), a Cracovia przegra (42%)
LUB
- Flota zremisuje (16%), a Cracovia nie wygra (69%)

Prawdopodobieństwo tych zdarzeń łącznie to 26%.

AWANS ZAWISZY I TERMALIKI BRUK-BETU

W sobotę może zdarzyć się sytuacja, że zarówno Zawisza, jak i Termalica Bruk-Bet awansują do T-Mobile Ekstraklasy. Stanie się tak, jeśli:

- Zawisza wygra
ORAZ
- Termalica Bruk-Bet wygra
ORAZ
- Cracovia przegra

Prawdopodobieństwo tych zdarzeń łącznie to 19%.
Wariantu 3 życze sobie jak i Wam wszystkim.

Kocur 01.06.2013 11:17

Ciekawe jak dzisiaj Tychy - czy też wypną dupsko dla garbatych jak Sandecja czy jednak zachowają jakiś tam honor.

donecki 01.06.2013 11:25

Oby dzisiaj Zawisza i Termalica wygrały a Tychy zremisowały i świętujemy!!!

El'kabat 01.06.2013 11:27

Dziś też w końcu okaże sie czy Termalica faktycznie chce awansować,czy leci w ch...

arti 01.06.2013 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1315459)
Dziś też w końcu okaże sie czy Termalica faktycznie chce awansować,czy leci w ch...

Niekoniecznie.
Wszystkie trzy mogą dziś wygrać, a potem brak wygranej w Świnoujściu.

felipe 01.06.2013 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1315453)
Ciekawe jak dzisiaj Tychy - czy też wypną dupsko dla garbatych jak Sandecja czy jednak zachowają jakiś tam honor.

Eee, panie Kocur, zachowajmy w tym wszystkim troche zdrowego rozsądku.
Cracovia to mimo wszystko I ligowy top (sportowo i organizacyjnie), Tychy natomiast to taki typowy średniak.
Cracovia gra o życie, Tychy o pietruchę.
Cracovia gra u siebie...

Tu mimo wszystko brak trzech punktów ekipy Stawowego będzie jakąś tam niespodzianką. Większą zdecydowanie niż ewentualny remis lub porażka..

Mecz z Sandecją oczywiście śmierdział, ale dziś już nie ma podstaw by przy ewenrtualnych 3 punktach Cracovii szukać teorii spiskowych.

Kocur 01.06.2013 15:11

Zbyt długo żyję w Krakowie i widziałem zbyt wiele dziwnych wyników sąsiadki - tak że w każdej sytuacji gdzie ważą się losy awansu / spadku będzie mi śmierdzieć ;)

michu-k 01.06.2013 16:21

Garbate cioty na razie 0:1.

Ofsajd 01.06.2013 16:26

ładna bramka gksu :D

Arturo Qr2nów 01.06.2013 16:34

Nie wygląda to ciekawie... Niby garbaci przegrywają, ale mogli już (i powinni) strzelić 3 bramki. Nieciecza praktykuje kopaninę na bagnie, a Zawisza ślamazarny i dopuścił już Flotę do sytuacji bramkowych.

Kocur 01.06.2013 17:04

Wyniki dobre ale nie bardzo dobre. Gdyby tak się skończyło parchy mają tylko 2 punkty straty a to niedużo.

michu-k 01.06.2013 17:15

Parchate ....eczki są w ciasnej dupie :alleluja:

Karamazow 01.06.2013 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1315536)
Parchate ....eczki są w ciasnej dupie :alleluja:

Napisał największy forumowy twardziel.

Nawet jak sportowo nie wejdą to podczas przyznawania licencji znajdzie się pewnie dla nich miejsce.

Arturo Qr2nów 01.06.2013 17:48

Ja pier... Jeeest! Jeszcze tylko chwilka.

Glazik 01.06.2013 17:50

Qrwa mać....

Proud 01.06.2013 17:52

Na razie jest PIĘKNIE :D

edit...

ale jaja...:(

lopez71 01.06.2013 17:52

Ja pierd..., nie wierze w to co widze, jest ekstra

lopez71 01.06.2013 17:54

Nawet jak sportowo nie wejdą to podczas przyznawania licencji znajdzie się pewnie dla nich miejsce.[/QUOTE]

I tego najbardziej się obawiam

Glazik 01.06.2013 17:56

TO sa jakies jaja..... samoboj na Zawiszy, Nieciecza na remis...

Kocur 01.06.2013 17:57

Fuuuuck.
Że też Flota musiała jeszcze dołożyć - już bym szampana otwierał.

O licencje nie ma się co bać chyba że nasz czerwony towarzysz postawi na szali całą swoją firmę. Nieciecza ma kasę i może grać w Tarnowie albo Krakowie.

wiertar 01.06.2013 17:57

....a
mac..

TRNKRN 01.06.2013 18:00

Wstyd. Nieciecza dała ciała...

stalsanok1946 01.06.2013 18:00

Termalica straciła gola w 94min, Zawisza w 89min a miały obie drużyny na tacy TME :)

Arturo Qr2nów 01.06.2013 18:03

Kwadratowe jaja :shock: To się nie dzieje... Żeby takie wyniki trafić u buka... Liczyłem na Tychy i się nie zawiodłem, ale Zawisza, Termalica? Wciąż wszystko w nogach i głowach Bydgoszczan i Niecieczan. Jednak w perspektywie dzisiejszej gry i wyników tych dwóch zespołów ciężko być dobrej myśli.

lopez71 01.06.2013 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1315551)
Fuuuuck.
Że też Flota musiała jeszcze dołożyć - już bym szampana otwierał.

O licencje nie ma się co bać chyba że nasz czerwony towarzysz postawi na szali całą swoją firmę. Nieciecza ma kasę i może grać w Tarnowie albo Krakowie.

Słyszałem że załatwiali Rzeszów

WiślakMyślenice 01.06.2013 18:04

Dzisiaj u buka wygrywają jedynie osoby związane z Niecieczą i Bydgoszczą.

PS- Rozwiązać polską piłkę w piździec, grać w to amatorsko.

wiertar 01.06.2013 18:07

cracovia = .......ona farciarska ....a


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl