Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

wierny 20.03.2011 18:54

żółta i niech wejdzie wreszcie Wilka za Radka.

markowywislak 20.03.2011 18:54

sobol jaaaaaa co chłop graaa

Jagul 20.03.2011 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1067873)
Czemu nie ma zmian??????

A kogo ma wpuścić??? Riosa który nie potrafi zdobywać bramek, czy bezproduktywnego Żurawia??

krowczax 20.03.2011 18:55

Głupota niektórych piłkarzy jest rozbrajająca :D

Chrisman 20.03.2011 18:55

zowu sobol nie dam rady

vaazon 20.03.2011 18:56

Zero krycia przy kolejnym rzucie wolnym. Nie potrafię tego zrozumieć. Co jest nie tak z Wiślakami? :/

skeba 20.03.2011 18:57

Stały fragment gry - od tej pory zawsze będę drżał, gdy drużyna przeciwna będzie je miała przy polu karnym Wisły.

NHwiernyTS 20.03.2011 18:57

Została jedna zmiana, na co czekają...? Przecież my nie mamy się bronić !!! Siły nowe na boisko.

Lysy 20.03.2011 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1067876)
A kogo ma wpuścić??? Riosa który nie potrafi zdobywać bramek, czy bezproduktywnego Żurawia??

Łobo który walczy o nowy kontrakt :D

markowywislak 20.03.2011 18:57

sobolewski wyjdz

4fan_player 20.03.2011 18:58

Najgorsze jest to, że oprócz straty punktów straciliśmy dwóch obrońców. Patrząc na to ile kolejek zostało do końca to zapowiada ciężka walka..

WiślakMyślenice 20.03.2011 19:00

Łobo, Wojtusiu kochany- przepraszam za wszystkie złe słowa, przezwiska, szyderstwa pod Twoim adresem- proszę, wejdź na boisko i rób cokolwiek...

sito 20.03.2011 19:00

Dawać Wilka i Łobo

adikos1906 20.03.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1067884)
sobolewski wyjdz


Dodajesz w trakcie meczu tysiące komentarzy. Wszystkie bezsensowne. Sam wyjdź.

PhantomRanger 20.03.2011 19:01

Może jakimś cudem wepchną nasi w 90 minucie i będzie 3:2. I to standardowe
Cytat:

coraz mniej czasu do końca, zaczyna się spieszyć Wiśle

ypeeh 20.03.2011 19:02

Burliga słabszy od Cikosa nie jest, a już na pewno więcej robi z przodu niż Słowak.

ponury 20.03.2011 19:02

Może włączcie sobie FMa co poniektórzy

vaazon 20.03.2011 19:03

Barcik, jak ja Cię lubię.

BRTS39 20.03.2011 19:04

Dobrze powiekszymy przewage do 5 punktów nad wiceliderem.

MMTS 20.03.2011 19:04

trener geniusz...kontra 2 na 4... taktyk :)

WiślakMyślenice 20.03.2011 19:05

4 minuty nadziei, w....iania się, błagania o cud...

kono 20.03.2011 19:06

Końcówka meczu, akcja ofensywna, w ataku biorą udział 3 osoby :|
Burliga, tego ''talentu'' trzeba się pozbyć jak najszybciej jest to możliwe, gość to jest zwykłe nieporozumienie co on tam wyprawia. Stoi w miejscu na tym boku obrony, a wszyscy go objeżdżają jak chcą, co więcej nawet za nimi nie biegnie tylko dalej stoi w miejscu.
Wysłać całe towarzystwo na Syberie na 2 tygodnie, to w końcu nauczą się **********ć.

Teqcontroller 20.03.2011 19:09

Jeśli naszym najlepszym obrońcą nie jest obrońca to się traci bramki a co za tym idzie pkt.

Chrisman 20.03.2011 19:09

brawo maciek

vaazon 20.03.2011 19:09

Nie rozumiem dlaczego wszedł Żurawski, a nie Łobo.

Chrisman 20.03.2011 19:10

mozna powiedziec ze ostatnio to nie pilkarze a trener bez formy

skeba 20.03.2011 19:11

Po co Maaskant wpuszcza Zurawskiego ?
Jest Rios, młody, który chce się pokazać, a ten wpuszcza zawodnika, który nic nie robi...

vaazon 20.03.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kono (Post 1067897)
Burliga, tego ''talentu'' trzeba się pozbyć jak najszybciej jest to możliwe, gość to jest zwykłe nieporozumienie co on tam wyprawia. Stoi w miejscu na tym boku obrony, a wszyscy go objeżdżają jak chcą, co więcej nawet za nimi nie biegnie tylko dalej stoi w miejscu.

Mam zupełnie inną opinię na temat Burligi. Zagrał nieźle z Polonią B.

TeeS 20.03.2011 19:11

Niestety na tle Polonii Bytom nie wyróżnialiśmy się niczym. Ciekawe jak będziemy się prezentować na tle drużyn lepszych...
Cud że tego nie przegraliśmy.

Flinston 20.03.2011 19:11

Meczówke miał Kirm trudno, chujowy mecz z naszej strony mówiąc krótko i tyle. Szkoda, bo mogliśmy wykorzystać szanse i uciec reszcie pajacy na pare punktów ale cóż...

mitmichael 20.03.2011 19:11

Dobry i remis na trudnym terenie ale z taka gra w nastepnych meczach nie mamy bytu.

WiślakMyślenice 20.03.2011 19:11

Cytat:

mozna powiedziec ze ostatnio to nie pilkarze a trener bez formy
Cytat:

brawo maciek
???

Stary, bierz połowę albo zmień dilera ;)

mateuszchester 20.03.2011 19:12

No coż ... niech te 2 tygodnie zapier.... ile wlezie , bo nie widze nas w Europie :]

Ogryzek 20.03.2011 19:12

No cóż - zgubiliśmy punkty. Ale mimo wszystko jak nie możesz wygrać to chociaż zremisuj. Więc zremisowaliśmy. Mimo to jest to porażka.

ypeeh 20.03.2011 19:12

Powiedzmy sobie prawdę - nie można wygrać wszystkiego w lidze jak leci. Strata punktów musiała przyjść, dobrze, że kolejka się dla nas nieźle ułożyła.

RecordAble 20.03.2011 19:12

Podbeskidzie wypadek przy pracy? Żądza krwi?
Dajcie spokój. Padaka jakich mało. Obrona to katastrofa, atak nie lepszy. Jakieś przemyślane akcje, wypracowane na treningu? Nie, nic. 'Rajdy' Małeckiego, próby Kirma i Meliksona.

Obie bramki strzeliliśmy ze stałych fragmentów gry. Tyle w temacie.

leszekm_ 20.03.2011 19:12

Burliga miał przebłyski. Ciekawe jakby grał, gdyby poprzez regularną grę nabrał pewności siebie

Chrisman 20.03.2011 19:12

i znowu jacys no name "wygrywają" z nami zaangazowaniem

Rudi5555 20.03.2011 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1067901)
mozna powiedziec ze ostatnio to nie pilkarze a trener bez formy

No fakt. Jak on mógł nie upilnować Jareckiego przy tej bramce :rotfl:

Zienczuk8 20.03.2011 19:13

kolejne dziwne decyzje co do zmian pod koniec meczu.. niby Łobodziński gra dobrze według trenera, a wchodzi i tak jak zawsze Żurawski.. nie idziemy na mistrza, my się w jego kierunku co najwyżej czołgamy, ale miejmy nadzieję, że na końcu to jednak Wisła będzie na szczycie tabeli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl