![]() |
żółta i niech wejdzie wreszcie Wilka za Radka.
|
sobol jaaaaaa co chłop graaa
|
Cytat:
|
Głupota niektórych piłkarzy jest rozbrajająca :D
|
zowu sobol nie dam rady
|
Zero krycia przy kolejnym rzucie wolnym. Nie potrafię tego zrozumieć. Co jest nie tak z Wiślakami? :/
|
Stały fragment gry - od tej pory zawsze będę drżał, gdy drużyna przeciwna będzie je miała przy polu karnym Wisły.
|
Została jedna zmiana, na co czekają...? Przecież my nie mamy się bronić !!! Siły nowe na boisko.
|
Cytat:
|
sobolewski wyjdz
|
Najgorsze jest to, że oprócz straty punktów straciliśmy dwóch obrońców. Patrząc na to ile kolejek zostało do końca to zapowiada ciężka walka..
|
Łobo, Wojtusiu kochany- przepraszam za wszystkie złe słowa, przezwiska, szyderstwa pod Twoim adresem- proszę, wejdź na boisko i rób cokolwiek...
|
Dawać Wilka i Łobo
|
Cytat:
Dodajesz w trakcie meczu tysiące komentarzy. Wszystkie bezsensowne. Sam wyjdź. |
Może jakimś cudem wepchną nasi w 90 minucie i będzie 3:2. I to standardowe
Cytat:
|
Burliga słabszy od Cikosa nie jest, a już na pewno więcej robi z przodu niż Słowak.
|
Może włączcie sobie FMa co poniektórzy
|
Barcik, jak ja Cię lubię.
|
Dobrze powiekszymy przewage do 5 punktów nad wiceliderem.
|
trener geniusz...kontra 2 na 4... taktyk :)
|
4 minuty nadziei, w....iania się, błagania o cud...
|
Końcówka meczu, akcja ofensywna, w ataku biorą udział 3 osoby :|
Burliga, tego ''talentu'' trzeba się pozbyć jak najszybciej jest to możliwe, gość to jest zwykłe nieporozumienie co on tam wyprawia. Stoi w miejscu na tym boku obrony, a wszyscy go objeżdżają jak chcą, co więcej nawet za nimi nie biegnie tylko dalej stoi w miejscu. Wysłać całe towarzystwo na Syberie na 2 tygodnie, to w końcu nauczą się **********ć. |
Jeśli naszym najlepszym obrońcą nie jest obrońca to się traci bramki a co za tym idzie pkt.
|
brawo maciek
|
Nie rozumiem dlaczego wszedł Żurawski, a nie Łobo.
|
mozna powiedziec ze ostatnio to nie pilkarze a trener bez formy
|
Po co Maaskant wpuszcza Zurawskiego ?
Jest Rios, młody, który chce się pokazać, a ten wpuszcza zawodnika, który nic nie robi... |
Cytat:
|
Niestety na tle Polonii Bytom nie wyróżnialiśmy się niczym. Ciekawe jak będziemy się prezentować na tle drużyn lepszych...
Cud że tego nie przegraliśmy. |
Meczówke miał Kirm trudno, chujowy mecz z naszej strony mówiąc krótko i tyle. Szkoda, bo mogliśmy wykorzystać szanse i uciec reszcie pajacy na pare punktów ale cóż...
|
Dobry i remis na trudnym terenie ale z taka gra w nastepnych meczach nie mamy bytu.
|
Cytat:
Cytat:
Stary, bierz połowę albo zmień dilera ;) |
No coż ... niech te 2 tygodnie zapier.... ile wlezie , bo nie widze nas w Europie :]
|
No cóż - zgubiliśmy punkty. Ale mimo wszystko jak nie możesz wygrać to chociaż zremisuj. Więc zremisowaliśmy. Mimo to jest to porażka.
|
Powiedzmy sobie prawdę - nie można wygrać wszystkiego w lidze jak leci. Strata punktów musiała przyjść, dobrze, że kolejka się dla nas nieźle ułożyła.
|
Podbeskidzie wypadek przy pracy? Żądza krwi?
Dajcie spokój. Padaka jakich mało. Obrona to katastrofa, atak nie lepszy. Jakieś przemyślane akcje, wypracowane na treningu? Nie, nic. 'Rajdy' Małeckiego, próby Kirma i Meliksona. Obie bramki strzeliliśmy ze stałych fragmentów gry. Tyle w temacie. |
Burliga miał przebłyski. Ciekawe jakby grał, gdyby poprzez regularną grę nabrał pewności siebie
|
i znowu jacys no name "wygrywają" z nami zaangazowaniem
|
Cytat:
|
kolejne dziwne decyzje co do zmian pod koniec meczu.. niby Łobodziński gra dobrze według trenera, a wchodzi i tak jak zawsze Żurawski.. nie idziemy na mistrza, my się w jego kierunku co najwyżej czołgamy, ale miejmy nadzieję, że na końcu to jednak Wisła będzie na szczycie tabeli.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl