Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7953)

Teqcontroller 12.03.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1063757)

PS. Jak tam zagrał ten ich Dżalamize czy jak mu tam ??


A on był dziś w ogóle na boisku ? :P

flamengista 12.03.2011 20:47

Uprzedzam: zawodników krytykować można, choć nie wiem czy Genkowowi to pomoże. Raczej zaszkodzi.

Natomiast za teksty "zejdź człowieku" daję kartki. To już poziom dna.

zielak14 12.03.2011 20:49

Genkov zagrał jak dla mnie bardzo dobry mecz. Walczył o każdą piłkę... wygrywał główki, zgrywał piłki. Miał JEDNĄ sytuację od kiedy do nas przyszedl. Dzisiaj przestrzelił beznadziejnie ale sądzę że ruszy jak strzeli pierwszą bramkę. On się musi nauczyć grać samemu w ataku. Zawsze grał w kimś a teraz wszystko należy do niego.

Melikson bardzo dobry mecz, chyba był najlepszy na placu, a to co zrobił przy bramce na 2-0... epicki rajd :D
Chyba już skończyły się porównywania Maora do Dżalamidze... gruzin nie zagrał dzisiaj kompletnie nic...

farben 12.03.2011 20:51

Wisła - Widzew: wybierz wiślaka meczu

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html

Tylko Melikson. Amen.

buczo1985 12.03.2011 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1063740)
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.

Również często nad tym dumam :)

Nie ma co krytykować za wczasu Genkova. Dziś było już wyraźnie lepiej niż z Ruchem. Miał sytuację, nie udało. Nie takie patelnie się przestrzeliwało. Wydaje mi się, że okres aklimatyzacyjny tego zawodnika jest po prostu dłuższy niż innych piłkarzy.

pawelo84 12.03.2011 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1063767)
Wisła - Widzew: wybierz wiślaka meczu

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html

Tylko Melikson. Amen.

Melikson zdecydowanie najlepszy. Takiego zawodnika nie mieliśmy od lat. Wisła mimo że bez Brożka to jednak lepsza niż jesienią:
Melikson > Brożek.

bebeto 12.03.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1063771)
Melikson zdecydowanie najlepszy. Takiego zawodnika nie mieliśmy od lat. Wisła mimo że bez Brożka to jednak lepsza niż jesienią:
Melikson > Brożek.

Dlaczego porównujesz Meliksona do Brożka ??? Nie rozumiem...

Markus 12.03.2011 21:01

Bardzo cieszy kolejne zwycięstwo. Melikson i Małecki znów mogli się podobać, robią różnicę, wygrywają nam na razie te mecze. Reszta piłkarzy popełnia stanowczo za dużo błędów, co powoduje, że w ataku pozycyjnym, grze kombinacyjnej, szybkim operowaniu piłką nadal jesteśmy słabiutcy i wszystko w ofensywie musi opierać się na indywidualnych szarżach tej pary.

Też się czasem zastanawiam, jak to się dzieje, że przy tak słabej obronie tracimy tak mało bramek? To możliwe tylko w naszej lidze. Obaj stoperzy grali dziś źle, makabrycznie wyprowadzali piłkę, słabo kryli, pozwalali futbolówce wchodzić "w kozioł", wybijali niecelnie i niedokładnie. Najlepiej w defensywie zaprezentowali się Palić i Sobolewski.

Dobrze, że mamy wreszcie naprawdę pewnego bramkarza za ich plecami. Wreszcie też dobrą zmianę dał Rios, który znów pokazał, że może jednak warto dać mu jeszcze szansę. Nie tracił piłek w ostatnich minutach, poprawił utrzymanie futbolówki na połowie rywali, mądrze podawał. Nie wiem, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem wystawienie go od początku w kolejnym meczu w miejsce Genkowa. Niekoniecznie w ataku, gdzie może też zostać przesunięty Małecki.

WislaFan123 12.03.2011 21:02

Wlasnie wrocilemz meczu. Najbardziej pozytywne wrazenie - Rios. To ze ten gosc nie gra to jest zagadka roku. Wszedl, kilka swietnych pilek, w tym ta do Kirma i kilka do boku, caly czas pod gra, gra na jeden, dwa kontakty. Zaraz po jego wejsciu dopiero zaczela sie gra - ruchliwosc jakims cudem duuuzo wieksza. Dla mnie bylby na rozgrywajacego, duzo widzi, dobre podanie i technika - z Maorem mogli by sporo robic..

A ogolnie mecz najgorszy w tej rundzie, przez 70 minut zrobili chyba jedna akcje z klepki, bardzo malo sytuacji. Brakuje dwoch rzeczy - pierwsza to ruchliwosc i wychodzenie na pozycje, a druga w konsekwencji do gra z klepki. Caly mecz ma wygladac jak ostatnie 20 minut.

Bunoza - taktyczne dno. Ja juz nie mowie o tego jego dzidach, bo nie raz tez wynikaja z tego ze nie ma komu zagrac. Ale inna wazniejsza rzecz, juz na poziomie juniora nawet w Polsce ucza. Jesli obrona ma pilke do ma grac jak najszerzej - ma zrobic usmieszek. A Bunoza zamiast odrazu podawac do Palicja, to biegl do niego na 5 metrow, i dawal Widzewowi mozliwosc zageszczenia i pressingu, tak kilka pilek stracilismy..

Jak wygladala w TV sytuacja z Pareiko? z trybun wygladalo jakby pilka linie przekroczyla..

Ogolnie, kolejne 3 pkty, 7 zwyciestwo z rzedu, w tym 6 mecz bez straconej bramki... krok po kroku... choc duzo pracy przed Maaskantem

gianbuffon 12.03.2011 21:03

Zanim zaczniecie krytykować Genkova, to sobie przypomnijcie jak parę lat temu Broziu marnował sytuację za sytuacją i każdy po nim jeździł. A później król strzelców i idol kibiców...
Także dajcie chłopakowi czas, na pewno jeszcze coś strzeli a póki co jego gra wygląda dość pozytywnie. Kto się zna choć trochę na piłce, to wie jakie zadania na boisku ma spełniać środkowy napastnik.

I ja chcę Riosa od 1 minuty!!! Albo przynajmniej na 30 min, żebym w końcu zrozumiał dlaczego nie gra.

alberto 12.03.2011 21:05

mecz przecietny, wazne ze wygrany. jak dla mnie genkow dalej sie nie sprawdza

rafal777 12.03.2011 21:07

7 zwycięstwo w lidze!! BRAWO!! Ale tu kończy się mój entuzjazm. Też sie zastanawiam jak to jest, że nie tracimy goli...Kolejny raz Wisła źle zaczyna mecz. W zasadzie każda piłka na aferę i zagrożenie...Wyprowadzanie piłki to dalej tragedia. Nie wiem czemu Melikson się nie pokazuje tylko sporadycznie robi to Sobol który i tak oddaje piłkę do tyłu...Poza tym gra Genkova, hmmmm ja wiem, że są goście co lubią napastników co nie strzela goli ale bez przesady. Może to ustawienie nie jest dla niego...sam nie wiem ale napastnik ma strzelać gole!!
Jaliens - a więc trener zobaczył to co widać było gołym okiem a mianowicie że Jaliens po prostu gra słabo!!! I co na to Westersyl? Trener ściąga gościa co według Ciebie jest najlepszym obrońcą? Dziwne. I nie traktuj tego jako atak na Ciebie ale po prostu widać że trener potrafi obiektywnie ocenić formę danego gracza i za to mu chwała.

Antystenes 12.03.2011 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1063751)

Do tego przerażała mnie gra Chaveza i Bunozy - każda długa piłka "na aferę" była zagrożeniem.


Chavez - 4. Dziwne zachowanie przy wysokich piłkach - czemu czekał, aż wpadły w kozioł? Gra słaba
.

Dla mnie Chavez jeden z lepszych na boisku wraz z Meliksonem, Małeckim i Kirmem.

bebeto 12.03.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1063777)
I ja chcę Riosa od 1 minuty!!! Albo przynajmniej na 30 min, żebym w końcu zrozumiał dlaczego nie gra.

Uwierz mi że jak będzie miał podpisany kontrakt to zaGRA.

KoTu1906 12.03.2011 21:11

Dzisiejsze zwycięstwo bardzo cieszy.. tym bardziej,że bracia zagrali dla nas :D

bebeto 12.03.2011 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1063781)
7 zwycięstwo w lidze!! BRAWO!! Ale tu kończy się mój entuzjazm. Też sie zastanawiam jak to jest, że nie tracimy goli...Kolejny raz Wisła źle zaczyna mecz...

Zastanów się nad tym co tu wypisujesz.
Strach pomyśleć co byś napisał gdybyśmy zremisowali...

rafal777 12.03.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1063792)
Zastanów się nad tym co tu wypisujesz.
Strach pomyśleć co byś napisał gdybyśmy zremisowali...

Zastanowiłem się, i co? I myślę to samo. /nie wiem o co Ci chodzi. Kto do nas przyjedize, Ruch czy Widzew to potrafi stworzyć parę groźnych sytuacji praktycznie z niczego. I to mnie dziwi.

AS82 12.03.2011 21:15

:rotfl::rotfl:
niektorzy zdecydowanie za duzo oczekuja od pilkarzy/druzyny z peryferiów Europy i do tego jeszcze narzekaja po wygranym meczu ,masakra

Michu88 12.03.2011 21:16

Cieszy zarówno nasze zwycięstwo, jak i wczorajsze zwycięstwo Śląska nad Legią, a także Lechii na Jagą. Mamy 4 punkty przewagi nad drugim zespołem, trzeba grać swoje do końca rundy. Chyba trzeba by sklonować Małego i Meliksona, wtedy można by spokojnie myśleć o każdym kolejnym meczu;d oczywiście w ofensywie

Olivarez 12.03.2011 21:17

Żałość. Biegają jakby mieli kamienie w dupie, zero gry bez piłki, zero pomysłu na rozegranie. Do 35 minuty i pierwszego strzału Meliksona nie stworzyliśmy żadnego zagrożenia pod bramką rywali. A 60% utrzymanie się przy piłce wynika z tego że obrońcy do siebie podawali przez większość meczu.Nie przystępujmy do europejskich pucharów bo nas waleczni Luksemburczycy pojadą.

Titto 12.03.2011 21:19

Z ocenami pomeczowymi wstrzymam się do jutra jak trochę ochłonę...

Jednak powiem, że bardzo podobała mi się gra Chaveza moim zdaniem piłkarz meczu.
Ja uważam go za najlepszego stopera ligi

Żałuje trochę niewykorzystanych sytuacji przez Genkova piłka go szukała w polu karnych no ale miał strasznego pecha i nie wykorzystał tej jednej setki.
Jednak nie powiem, że to był słaby mecz w jego wykonaniu. Jego cofanie się do piłki było pożyteczne... Życzę mu, żeby w końcu się przełamał :-)

Natomiast Kirm miał dużego farta przy tym karnym. Na następny raz lepiej, żeby wykonywał ten stały fragment Melikson, Małecki ew. Genkov.

Fajną zmianę zrobił Rios, który wniósł trochę ożywienia do gry - BRAWA!!


Podsumowując...
Lidera mamy!

bebeto 12.03.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1063796)
Zastanowiłem się, i co? I myślę to samo. /nie wiem o co Ci chodzi. Kto do nas przyjedize, Ruch czy Widzew to potrafi stworzyć parę groźnych sytuacji praktycznie z niczego. I to mnie dziwi.

Za krótko / mój drogi,Ciebie dziwi że nie tracimy bramek... A moim zdaniem takimi historiami powinni się zajmować kibice Widzewa,Arki,Ruchu...

wujekWojtek 12.03.2011 21:26

Mnie irytuje fakt, że Bunoza nie potrafi trzymać lini spalonego. Często jest tak, ze trójka obrońców jest w jednej linii a dwa metry za nimi Gordan i trach. Pułapkę offsajdową ch... strzelił i trzeba się wracać i mamy palpitacje serca.

Mecz taki sobie ale kapitalnie Melex tą akcję zrobił. No i wielkie brawa dla Małego za wiatraczek w tyłku przy pierwszej bramce.

PhantomRanger 12.03.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1063740)
Mnie zastanawia jak to jest że tracimy tak mało bramek, a przecież widać że obrona jest przeciętna.

Tracimy bramki źle, nie tracimy jeszcze gorzej, bo ludzie doszukują się dlaczego ich nie tracimy. Odpowiedź prosta Pawełek na bramce już u nas nie stoi :rotfl:

albert02 12.03.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1063800)

Jednak powiem, że bardzo podobała mi się gra Chaveza moim zdaniem piłkarz meczu.
Ja uważam go za najlepszego stopera ligi

To koncowe stwierdzenie to chyba troche na wyrost. Najlepszy stoper ligi powinien jednak potrafic wyprowadzic i prosto kopnac pilke, a Chavez ma z tym nie male problemy. Co nie zmienia faktu, ze dzis zagral poprawnie.

19sebawro06 12.03.2011 21:34

komentator mówił ze wie z dobrych źródeł (hahaha dziennikarze w Polsce takie coś maja?) ze dziś na trybunach byli skauci klubu z Anglii i ogladali Małego

prezes85 12.03.2011 21:34

Piłkarze mają problem podejść po meczy do każdej trybuny?

PhantomRanger 12.03.2011 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1063824)
Piłkarze mają problem podejść po meczy do każdej trybuny?

A jest to w ich obowiązku?? O ile mi się wydaje to nie, a podchodzą do jednej jako symboliczne podziękowanie za doping od całego stadionu.

coni 12.03.2011 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomsts (Post 1063745)
Zgadzam się w 100% co do Genkova. O niego jestem spokojny. Niech tylko się odblokuje i poczuje pewniej i będzie to jeden z najlepszych napastników jakich Wisła miała. Póki co ciśnienie rośnie, kolejny mecz bez bramki, plus stuprocentowa zmarnowana i już jest po nim jazda na forum.. Ale do tego już się zdązyliśmy przyzwyczaić :D
Jak trenerzy byli zwalniani po kilku nieudanych meczach to była jazda na forum, że brak profesjonalnego podejścia, zmieniamy trenerów jak rekawiczki itd. Ale Genkov niech sp... bo już 3 mecz ligowy bez bramki strzelonej zaliczył... oj Panowie , zejdzta na ziemie.

A co do samego meczu jeszcze i Riosa - mam wrażenie, że trener będzie mu dawał teraz pograć więcej w kolejnych meczach. Ogólnie mam wrażenie, że był to mecz, który kontrolowaliśmy. Maaskant mówił ostatnio w wywiadzie, że na Ligę Mistrzów ta drużyna raczej nie starczy. Uważam, że miał rację i głównie mam tu na myśli formację obronną. Niestety Chavez z Bunozą to wymarzeni obrońcy dla jakiegoś europejskiego, a miarę zgranego zespołu. Dzisiaj jedynie Pajlić zagrał w porządku, ale w obronie miodu nie ma i uważam, że nadal nie mamy trzonu na którym można ją zbudować. Chyba, że okaze się nim Jaliens, ale dajmy mu troszke czasu jeszcze.

A co do bramki Małego - podobna do tej Pi Brożka z Mattersburgiem bodajże.


Nie sadze zeby mial lepsze sytuacjena odblokowanie se niz ta w ktorej w 2 metrow nie trafil do bramki albo w koncwce o malo sie nie zabil na pilce. Inego wyscia nie ma, trzeba byc cierpliwym i czekac bo co innego zostalo?

naszczescie mamy Kirma, Meliksona, Maleckiego. Na razie to wystarcza na kolejne 3pkt.

Oby tak dalej!!!

Elefant 12.03.2011 21:38

Widzew był najsłabszą drużyną z którą graliśmy na wiosnę. No więc się do nich dostosowaliśmy. Gra słaba, liczą się trzy punkty.

Z perspektywy trybun odniosłem wrażenie znacznie lepszej gry Andraża i Sobola.

Dlaczego Bunoza ma momenty zasypiania na boisku ? Gdyby nie one było całkiem przyzwoicie.

Jestem zdania, że Genkow jeszcze zaskoczy. Ale w oczekiwaniu na zaskoczenie mógłby trochę posiedzieć na ławie. Na przykład 45 minut Rios/ 45 minut Genkow.

jaszczur90 12.03.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1063824)
Piłkarze mają problem podejść po meczy do każdej trybuny?

Bo stwierdzili, że do pikników nie będą podchodzić :rotfl:

gianbuffon 12.03.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1063783)
Uwierz mi że jak będzie miał podpisany kontrakt to zaGRA.

Nie przyjmuje takiej odpowiedzi. Jak piłkarz jest dobry to ma grać, a nie siedzieć na ławce.
Może myślisz, że trener go specjalnie nie wpuszcza, żeby czasem nie strzelił 5 bramek w meczu i papa z transferem? Litości...
Jakby Wisła interesowała się jakimś grajkiem, który przez ostatni rok wchodziłby na końcowe minuty meczów, to od razu byłyby głosy przeciw. A tutaj piłkarz nam się marnuje na ławce a wszyscy się cieszą, że cena idzie w dół.
I tak w River sobie nie pogra, myślę, ze w tej chwili by go puścili za nie więcej niż 500 tys. euro...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1063792)
Zastanów się nad tym co tu wypisujesz.
Strach pomyśleć co byś napisał gdybyśmy zremisowali...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1063817)
Tracimy bramki źle, nie tracimy jeszcze gorzej, bo ludzie doszukują się dlaczego ich nie tracimy. Odpowiedź prosta Pawełek na bramce już u nas nie stoi :rotfl:

O co wam chodzi? Przecież oni nie narzekają, że nie straciliśmy goli, tylko podkreślają, że przeciwnicy mieli zbyt dużo sytuacji do strzelenia gola. Gdyby nie szczęście, to mielibyśmy ze 2 bramki w plecy. Słaba gry obrony, z Bunozą na czele.

prezes85 12.03.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1063826)
A jest to w ich obowiązku?? O ile mi się wydaje to nie, a podchodzą do jednej jako symboliczne podziękowanie za doping od całego stadionu.


nie, oni mają obowiązek tylko kasę liczyć

dostuffca 12.03.2011 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1063777)
I ja chcę Riosa od 1 minuty!!! Albo przynajmniej na 30 min, żebym w końcu zrozumiał dlaczego nie gra.

bo jest pierońsko wolny i do tego wygląda jakby było ich dwóch. Moim zdaniem dlatego.

Chesteroski 12.03.2011 21:48

Od Kosy i Błaszczykowskiego nie było takiego piłkarza w Wiśle jak Melikson, nareszcie nie tylko sprzedaliśmy ale i kupiliśmy kogoś kto coś wnosi, jestem pod wrażeniem że udało nam się sprowadzić kogoś takiego, kto w kolejnym meczu z rzędu nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Myślę że i też Mały na tym korzysta że ma takiego partnera do gry, w końcu ma się od kogo czegoś nauczyć.

Gra zespołu, no cóż do Barcelony droga daleka, są momenty ale wynikają one bardziej z indywidualnych przebłysków, bo w tym wszystkim trochę za dużo wciąż przypadkowej gry. Natomiast fajnie że znów rządzimy w tej naszej słabej lidze

Rios wszystko fajnie, tylko nie bardzo widzę jego miejsce na boisku. Na środkowego napastnika zbyt wątły, na skrzydłowego zbyt wolny, na rozgrywającego, no sorry ale Meliksona to on posadzić na ławie nie ma prawa, wcale się nie dziwię Maaskantowi, no ale może w pucharze udowodni że się trener myli.

gianbuffon 12.03.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1063836)
bo jest pierońsko wolny i do tego wygląda jakby było ich dwóch. Moim zdaniem dlatego.

Oglądnij jeszcze raz końcówkę.
Wszedł na 5 minut i bardzo podobała mi się jego gra. Ładnie się zastawiał, dał dwie bardzo dobre prostopadłe piłki. Był bliski strzelenia gola. Nie zauważyłem jego szybkości. Może jakby pograł 45 min, to bym widział te braki.
Po za tym nie każdy piłkarz musi być tak szybki jak Maor. Żurawski, czy Garguła to demony szybkości?

Bielau 12.03.2011 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1063839)
Oglądnij jeszcze raz końcówkę.
Wszedł na 5 minut i bardzo podobała mi się jego gra. Ładnie się zastawiał, dał dwie bardzo dobre prostopadłe piłki. Był bliski strzelenia gola. Nie zauważyłem jego szybkości. Może jakby pograł 45 min, to bym widział te braki.
Po za tym nie każdy piłkarz musi być tak szybki jak Maor. Żurawski, czy Garguła to demony szybkości?

No tak masz rację ale jak ktoś już wcześniej widział gdzie go można ustawić na boisku? WYsunięty napastnik raczej nie, skrzydła też wątpie więc zostaje tylko środek pola, na tej pozycji go jednak nie widzieliśmy, może warto jednak wypróbować :D co do meczu to szału nie ma i trochę za dużo chaosu i za mało wychodzenia do piłki ale widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku, może być tylko lepiej :P

Genkov...moim zdaniem jeeszcze się przełamie i dzisiaj naprawdę nieźle grał i jak nie strzelił tej patelni to tak sobie właśnie myślałem co tu się na forum będzie działo. Naprawdę trochę ciepliwości :D

neq. 12.03.2011 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1063824)
Piłkarze mają problem podejść po meczy do każdej trybuny?

a do kogo mieli ....a podejsc? jak odeszli od nas od G to na E nie bylo juz prawie nikogo....szybciej wychodzcie ze stadionu i najlepiej jeszcze nie hymn przestancie spiewac i wogole czytajcie gazety na meczu to wtedy napewno do was podejda....

prezes85 12.03.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1063844)
a do kogo mieli ....a podejsc? jak odeszli od nas od G to na E nie bylo juz prawie nikogo....szybciej wychodzcie ze stadionu i najlepiej jeszcze nie hymn przestancie spiewac i wogole czytajcie gazety na meczu to wtedy napewno do was podejda....

do tych co zostali
tyle pierdółek o marketingu na wisla.krakow.pl a podejsc do kibiców nie umieją

btw
nie jedzcie na sektor E bo nawet nie mozna na tej trybunie stac na schodach bo zaraz Steward'zi podchodzą żeby usiąść na miejscu


Titto 12.03.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1063822)
To koncowe stwierdzenie to chyba troche na wyrost. Najlepszy stoper ligi powinien jednak potrafic wyprowadzic i prosto kopnac pilke, a Chavez ma z tym nie male problemy. Co nie zmienia faktu, ze dzis zagral poprawnie.

To kto twoim zdaniem jest najlepszym stoperem w lidze i kto jest lepszy od Chaveza?
A co do jego wyprowadzania piłek to w tym meczu wychodziło mu to całkiem nieźle. Zagrał kilka naprawdę fajnych, długich podań...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl