Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

speedfashion 03.05.2011 18:16

Legia jest agresywna jak leniwe pierogi w masełku.
Natomiast powoli zaczynam się domyślać tego, co znajduje się w pupie pana komentatora...

Teqcontroller 03.05.2011 18:17

Legia jest BEZNADZIEJNA.

For_FuN_ 03.05.2011 18:17

Kopanina straszna, Skaba dziurawe rece i smieszny sposob protestowania - tyle po pierwszej polowie z mojej strony ;).

Eternit 03.05.2011 18:19

Myślicie, że jeżeli Lech zgarnie puchar, to mecz z nami jak i całą ligę popieprzy?

bondTSW 03.05.2011 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1085309)
Myślicie, że jeżeli Lech zgarnie puchar, to mecz z nami jak i całą ligę popieprzy?

bądź pewny. Mecze z nami to wszyscy "popieprzają".

WiślakMyślenice 03.05.2011 18:26

Cytat:

Legia jest agresywna jak leniwe pierogi w masełku.
Natomiast powoli zaczynam się domyślać tego, co znajduje się w pupie pana komentatora...
Na mistrzów z tym ;D

Kocur 03.05.2011 18:28

Czyżby Legia była tak pewna miejsca w lidze dającego puchary że ten mecz totalnie odpuszcza ... ?

Dziwne ...

ZoneNh 03.05.2011 18:33

Ciężki wybór ale bardziej pasowała mi wygrana Legii.

A co do niektórych wypowiedzi dotyczących protestu - to daje przekrój jak by u nas taka akcja wyglądała.

Ps. Ładna, bardzo ładna jak na wyjazd kartoniada Legii.

martonas 03.05.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1085317)
Czyżby Legia była tak pewna miejsca w lidze dającego puchary że ten mecz totalnie odpuszcza ... ?

Dziwne ...

Wydaje mi się, że oni tak grają od ładnych paru tygodni :)

LanceTS 03.05.2011 18:37

Ma ktoś zdjęcie oprawy?

Mogłoby sięzrobić coś ciekawiej na trybunach, bo narazie wieje nudą na boisku.

DosFan 03.05.2011 18:45

http://legia.com/www/galerie/legia/2...h/big/1039.JPG

Oprawa Legii

wierny 03.05.2011 18:52

Legia gra taką padaczkę, że szkoda gadać.

Pan Jotka 03.05.2011 18:56

Jak my nie wygramy z Legią na Ł3 to uznam to za naszą klęskę sezonu....

PS. koles strzelił gola bo piłka sie odbiła od czyiś pleców...K.u.r.w.a co to jest????

wiertar 03.05.2011 18:57

haha Maciuś chyba nie mogł uwierzyć;)

WiślakMyślenice 03.05.2011 18:57

Cytując klasyka: "przynajmniej mecz będzie ciekawszy" :D

mitmichael 03.05.2011 18:57

Teraz nalezy napisac - Nieprawdopodobne.

Grzadq 03.05.2011 19:03

Szczerze mówiąc, bardziej kibicuje Legii. Mam do nich jakiś taki ... "sentyment". A niech mają ;)

domin_czyzyny 03.05.2011 19:07

ja żałuję, że w przypadku remisu nie ma zdobywcy tego trofeum, a Polska nie wystawia swojego kandydata do gry w pucharach ;-)

Pan Jotka 03.05.2011 19:09

Brawo za race i doping!!! Jebac PZPN!!!!

adikos1906 03.05.2011 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1085340)
Brawo za race i doping!!! Jebac PZPN!!!!

A teraz będą dochodzenia: "JAK ONI TO WNIEŚLI !?" :rotfl:

Nosalka 03.05.2011 19:15

Póki co na boisku remis, ale na trybunach zdecydowanie lepiej prezentują się Legioniści. Kartoniada na początku, masa transparentów a teraz piro.

klusek89 03.05.2011 19:16

Fakt jesli chodzi o doping to odziwo Lech wyglada słabo

małpa 03.05.2011 19:16

nie wiem czy zauważyliście, ale ja żadnych wrzutek na jeden czy drugi klub nie słyszałem. To raz, a dwa, jak L robiła oprawy, to nie było słychać żadnych bluzgów ani gwizdów ze strony kuchenek.

Zauważyiście też to ?


A jak z liczbami ? Bo oglądam mecz na tvn turbo i mówili na początku że 13 tysięcy kibiców. Ale w sumie ?

Bo jak tak patrze na sektor Legii, to wydaje mi się, że oni sami mogli przyjchać w 13 kafli.

Sensej 03.05.2011 19:17

Czy Bosacki nie dostał 2 żółtych i nie wyleciał?

Tam gdzie był łokieć Rybusa nie on dostał żółtko? a niedawno drugie?

bunny 03.05.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek89 (Post 1085345)
Fakt jesli chodzi o doping to odziwo Lech wyglada słabo

1) jak Ty oceniasz doping na podstawie TV to ja nie mam pytań ...

2) pod względem opraw to Legia na duży "+"

adikos1906 03.05.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1085347)
Czy Bosacki nie dostał 2 żółtych i nie wyleciał?

Tam gdzie był łokieć Rybusa nie on dostał żółtko? a niedawno drugie?


Wydaję mi się, że tam gdzie był łokieć Rybusa to Injac dostał żółtko.

mitmichael 03.05.2011 19:19

Teraz widac jak to jest gdy Legia strzela gola kontaktowego lub jako pierwsza trafia do siatki (mecz z Widzewem(. Graja całkiem inaczej niz gdy traca - to takie ostrzezenie dla nas przed meczem ligowym.

Pan Jotka 03.05.2011 19:20

1. Wrzuty były i to nie mało. TV wycisza.
2. 13 tysięcy ogólnie.
3. Lech niekoniecznie słabo. Po prostu Legia ma kawałek dachu koło siebie i ich niesie.
4. Jak to Legia wygra to będą jaja sezonu. Powinna przegrywac ze 3:0 a tutaj 1:1.

adikos1906 03.05.2011 19:21

Kiełb :shock:

Niekonik 03.05.2011 19:23

pierwszy raz w zyciu kibicuje Legii :) nawet w pucharach trzymalem kciuki za ich przeciwnikow :) a tutaj takie jaja... nie nawidze amiki... a jak to z wami jest?

cieniek 03.05.2011 19:25

ja odwrotnie ;)

małpa 03.05.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1085352)
1. Wrzuty były i to nie mało. TV wycisza.
2. 13 tysięcy ogólnie.
3. Lech niekoniecznie słabo. Po prostu Legia ma kawałek dachu koło siebie i ich niesie.
4. Jak to Legia wygra to będą jaja sezonu. Powinna przegrywac ze 3:0 a tutaj 1:1.

myślisz że wyciszają ? Pozdrowień na Miodową 1 nie wyciszają, to mieliby wrzuty na warszawkę i amikę wyciszać ?


a teraz pytanie o sam mecz i zasady. PP zdobywa drużyna X. Czyli gra w EL. p.eufa od 3 rundy tak ?
Tak.

A jeśli ta sama drużyna X zajmie miejsce 3. w naszej lidze to co ? Od której rundy zaczyna grać w el. p. uefa?

adikos1906 03.05.2011 19:25

Wstyd sie przyznać ale kibicuje Legii :p

klusek89 03.05.2011 19:26

A dla nas to chyba wszystko jedno bo i z jednymi i drugimi mecz nas czeka wiec beda stawac na glowie zeby jak najwyzej w tabeli byc.

Eternit 03.05.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez małpa (Post 1085358)
myślisz że wyciszają ? Pozdrowień na Miodową 1 nie wyciszają, to mieliby wrzuty na warszawkę i amikę wyciszać ?


a teraz pytanie o sam mecz i zasady. PP zdobywa drużyna X. Czyli gra w EL. p.eufa od 3 rundy tak ?
Tak.

A jeśli ta sama drużyna X zajmie miejsce 3. w naszej lidze to co ? Od której rundy zaczyna grać w el. p. uefa?

No zaczyna chyba od tej rundy do której awansowała dzięki pucharowi, bo w jej miejsce wywalczone z ligi to wchodzi w takim przypadku 4 drużyna.

klusek89 03.05.2011 19:30

w sumie dzieki temu Slask ewentualnie Lechia ma spore szanse na puchary!!

ZoneNh 03.05.2011 19:31

Legia prezentuje się pod każdym aspektem kibicowskim dziś lepiej od Lecha - moje prywatne zdanie :)

konrad 03.05.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez małpa (Post 1085358)
myślisz że wyciszają ? Pozdrowień na Miodową 1 nie wyciszają, to mieliby wrzuty na warszawkę i amikę wyciszać ?

Oczywiście, że doping w tv jest wyciszany, praktykowane nie od dziś.
Pytanie do tych, co oglądają w lepszej jakości, niż ja: czy słychać manipulację dźwiękiem? Mam na myśli to, że widać cały sektor Legii, który jedzie 'za bary', a w tv w 95% słychać Amicę?

Pan Jotka 03.05.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez małpa (Post 1085358)
myślisz że wyciszają ? Pozdrowień na Miodową 1 nie wyciszają, to mieliby wrzuty na warszawkę i amikę wyciszać ?


a teraz pytanie o sam mecz i zasady. PP zdobywa drużyna X. Czyli gra w EL. p.eufa od 3 rundy tak ?
Tak.

A jeśli ta sama drużyna X zajmie miejsce 3. w naszej lidze to co ? Od której rundy zaczyna grać w el. p. uefa?

Myślisz, że pozdrowienia z gardeł 13 tysięcy kiboli byłyby takie niemrawe gdyby nie wyciszali?

malolat90x 03.05.2011 19:38

wrzut na meczu było sporo . Amica przecież kilka razy śpiewała dłuższy czas ,, jeden jest mistrz polski " . Legia też pare razy pojechała po tych cwelach . Doping z olbrzymią przewagą na korzyść Legii . Tak zrelacjonował mi sms ziomeczek który jest na meczu .
Legia gra mega padake ale jak strzeliła bramke to już coś zaczęli grać . Nie rozumiem jak można dziś kibicować Lechowi ... brak tradycji, honoru, historii ... cisną nas przy każdej okazji .. wieszają szmaty żydków a my im jeszcze kibicujmy w finale PP albo europejskich pucharach ...
Legii napewno należy się wiekszy szacunek niż tym szmaciarzom ...
Hubnik miał dwie setki które MUSI strzelić ... Amice trzeba gnębić przy każdej okazji :) ...
Legia pod względem ultras i doping to prze chu.je ... z ciężkim sercem trzeba to przyznać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl