![]() |
Trudno żeby nie nadawać kiedy taki bierze XXX tysioli ojro za sezon, a nie potrafi niepilnowany pilki z 10 metrow do bramki skierować.
|
No dobra podajcie na jakie chcecie serwery i w jakiej jakosci :)
|
Wisła fatalnie nie gra, o wiele lepiej niż poprzedni mecz, zobaczymy jak będzie wyglądać reszta meczu
|
Łoboooooooooo
|
Jest lepiej niż poprzednio. Raz po raz marnujemy świetne sytuacje (ostatnio ich tyle nie było), niestety dopuszczamy też do groźnych sytuacji pod naszą bramką.
|
Cytat:
a Łobo też poczynił postępy od ostatniego sparingu. Zamiast trafić w bramkarza z 100% sytuacji nie trafil w bramke. |
no byle by nie rapidshare... no taka jakoś, aby chociaż było piłke widać i twarze zawodników..
|
Rapidshare chyba jest najbardziej stabilnym hostingiem plikow..
Wiec na jaki ? i czy jest ktos jeszcze moze zainteresowany ? |
Bunoza jaka akcja :D
SZACUN! 0-1 ... minął wszystkich obrońców jak tyczki na treningu... |
GOL dla Valarengi ;/
|
jednak to "drewno" jak niektórzy go nazywają tutaj potrafi się ruszać :P hehe
|
Mateusz Borek orange sport info: "czytałem nastroje Wiślaków na forum internetowym"
Witamy Panie Borek :) |
ale tyczki
|
Miszcz Sivakow ;D
|
Siwakow...
|
Cytat:
|
No obrona słabiutko... ale skoro trzech naszych stoi jak tyczki...
|
Cipki zawsze będą cipkami. Wszedł jak w masło. Nikt mu nie przeszkadzał..
|
jak się nie strzela to się traci :P hehe
|
Sivakow, Jaliens - no to się pokazali w tej akcji.
Wisla 0;1 Traktorzyści |
Powtarza sie sytuacja z 1 meczu są sytuacje , tracimy bramke :/ i znowu Łobodziński
|
Sivakow........ jak on tak będzie sobie dawał odbierać piłki to pogratulował, Bunoza, Jaliens, Branco tylko popatrzyli ....
|
Cytat:
|
Cytat:
eee nie borek, bardziej Święcicki ;) |
Sziwakov nie jest jedynym winnym straconej bramki... Berre wszedł w naszą obronę jak w masło...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sivakow przez te 45min nic nie pokazał. Totalny "tumiwisizm". Ruszał się po boisku jakby miał dwie złamane nogi, owszem chłopak dopiero pierwszy mecz, ale biegu nie odbierze mu nawet Gestapo gdy chce go rozstrzelać.
|
Cytat:
|
Bunoze trzeba przekwalifikowć na defensywnego pomocnika ;
|
Jaliens zagrał mu piłke i ja stracil w okolicach 25 metra, po czym napastnik minal 3 naszych obrońcow i strzelił obok bezradnego Filipa
|
Kirm szarżuje :D Łobo on w ogóle wie że jest na boisku ?
Białorusin tragedia. |
Cytat:
Borek czy Święcicki chodzilo o komentarz. widze ze kolega jest człowiekiem idelanym i nigdy sie nie myli... :/ i zeby nie bylo offtopu. Jak dla mnie na plus Bunoza jak i Łobo (przynajmniej cos gra, choc nie strzela, ale i tak lepiej niz w lidze) |
ho ho ho Debiuty Roku ! :D
|
I karny - swietnie. Teraz nie ma wymowki - nasz przeciwnik jest na tym samym etapiep przygotowan co Wisła.
|
No i karny
|
no i drugi debiut marzeń ;/
|
No to Jaliens 2 bramy :lol:
|
Nabytki pokazują na co je stać :)
Z traktorami tak słabo grać? |
Nie. Nie wierzę. My ....a chcemy do LM, a po tylu latach wraca koszmar. Zróbcie jeszcze sparing z Levadią i Karabachem. Znowu dostańmy w....... od nich i będzie bosko ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl