Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

krowczax 30.01.2011 19:27

Trudno żeby nie nadawać kiedy taki bierze XXX tysioli ojro za sezon, a nie potrafi niepilnowany pilki z 10 metrow do bramki skierować.

olek0 30.01.2011 19:28

No dobra podajcie na jakie chcecie serwery i w jakiej jakosci :)

WILDLIFE 30.01.2011 19:29

Wisła fatalnie nie gra, o wiele lepiej niż poprzedni mecz, zobaczymy jak będzie wyglądać reszta meczu

nojeden 30.01.2011 19:30

Łoboooooooooo

PiotrG 30.01.2011 19:30

Jest lepiej niż poprzednio. Raz po raz marnujemy świetne sytuacje (ostatnio ich tyle nie było), niestety dopuszczamy też do groźnych sytuacji pod naszą bramką.

yogul 30.01.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 1043888)
AAle tego ze Zuraw przyjął piłke jak amator juz nie napiszecie jeden z drugim..wara od Łoba ;) i od kazdego piłkarza Wisły..do czego to doszło,żeby na własnych piłkarzy nadawać

ewidentny błąd Żurawia, lecz zrekompensował się bardzo fajnym podaniem.
a Łobo też poczynił postępy od ostatniego sparingu. Zamiast trafić w bramkarza z 100% sytuacji nie trafil w bramke.

Alexxik13 30.01.2011 19:30

no byle by nie rapidshare... no taka jakoś, aby chociaż było piłke widać i twarze zawodników..

olek0 30.01.2011 19:33

Rapidshare chyba jest najbardziej stabilnym hostingiem plikow..
Wiec na jaki ? i czy jest ktos jeszcze moze zainteresowany ?

Semper Fidelis 1985 30.01.2011 19:33

Bunoza jaka akcja :D

SZACUN!

0-1 ... minął wszystkich obrońców jak tyczki na treningu...

olek0 30.01.2011 19:34

GOL dla Valarengi ;/

Kluvi 30.01.2011 19:34

jednak to "drewno" jak niektórzy go nazywają tutaj potrafi się ruszać :P hehe

Marcinkrakwoj 30.01.2011 19:34

Mateusz Borek orange sport info: "czytałem nastroje Wiślaków na forum internetowym"
Witamy Panie Borek :)

GonzoNS 30.01.2011 19:34

ale tyczki

krowczax 30.01.2011 19:35

Miszcz Sivakow ;D

Alexxik13 30.01.2011 19:35

Siwakow...

TymonPRO 30.01.2011 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1043908)
Mateusz Borek orange sport info: "czytałem nastroje Wiślaków na forum internetowym"
Witamy Panie Borek :)

Co ty człowieku wygadujesz jaki Borek?? Wiesz co oglądasz??!!

Żuczek 30.01.2011 19:36

No obrona słabiutko... ale skoro trzech naszych stoi jak tyczki...

4fan_player 30.01.2011 19:36

Cipki zawsze będą cipkami. Wszedł jak w masło. Nikt mu nie przeszkadzał..

Kluvi 30.01.2011 19:36

jak się nie strzela to się traci :P hehe

skeba 30.01.2011 19:36

Sivakow, Jaliens - no to się pokazali w tej akcji.
Wisla 0;1 Traktorzyści

LeQ 30.01.2011 19:36

Powtarza sie sytuacja z 1 meczu są sytuacje , tracimy bramke :/ i znowu Łobodziński

Enrico2000 30.01.2011 19:37

Sivakow........ jak on tak będzie sobie dawał odbierać piłki to pogratulował, Bunoza, Jaliens, Branco tylko popatrzyli ....

Semper Fidelis 1985 30.01.2011 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1043910)
Miszcz Sivakow ;D

Ty też jesteś "mistrz" ale w czym innym

ori363 30.01.2011 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1043908)
Mateusz Borek orange sport info: "czytałem nastroje Wiślaków na forum internetowym"
Witamy Panie Borek :)


eee nie borek, bardziej Święcicki ;)

tomasz_19 30.01.2011 19:37

Sziwakov nie jest jedynym winnym straconej bramki... Berre wszedł w naszą obronę jak w masło...

grzesiek632 30.01.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olek0 (Post 1043903)
Rapidshare chyba jest najbardziej stabilnym hostingiem plikow..
Wiec na jaki ? i czy jest ktos jeszcze moze zainteresowany ?

Ja bym był bardzo wdzięczny.

sportnh 30.01.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1043910)
Miszcz Sivakow ;D

co zrobil ??

stalsanok1946 30.01.2011 19:39

Sivakow przez te 45min nic nie pokazał. Totalny "tumiwisizm". Ruszał się po boisku jakby miał dwie złamane nogi, owszem chłopak dopiero pierwszy mecz, ale biegu nie odbierze mu nawet Gestapo gdy chce go rozstrzelać.

skeba 30.01.2011 19:39

Cytat:

Sziwakov nie jest jedynym winnym straconej bramki... Berre wszedł w naszą obronę jak w masło...
80% wina Białorusina. Stracił piłkę jak junior. Tak cwaniaczył, taki pewny miejsca w skłądzie. To się przeliczy

moce 30.01.2011 19:40

Bunoze trzeba przekwalifikowć na defensywnego pomocnika ;

Billy 30.01.2011 19:40

Jaliens zagrał mu piłke i ja stracil w okolicach 25 metra, po czym napastnik minal 3 naszych obrońcow i strzelił obok bezradnego Filipa

Teqcontroller 30.01.2011 19:41

Kirm szarżuje :D Łobo on w ogóle wie że jest na boisku ?

Białorusin tragedia.

Marcinkrakwoj 30.01.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1043912)
Co ty człowieku wygadujesz jaki Borek?? Wiesz co oglądasz??!!

no i po h*j sie tak oburzać.
Borek czy Święcicki chodzilo o komentarz.
widze ze kolega jest człowiekiem idelanym i nigdy sie nie myli... :/

i zeby nie bylo offtopu.

Jak dla mnie na plus Bunoza jak i Łobo (przynajmniej cos gra, choc nie strzela, ale i tak lepiej niz w lidze)

yogul 30.01.2011 19:43

ho ho ho Debiuty Roku ! :D

mitmichael 30.01.2011 19:44

I karny - swietnie. Teraz nie ma wymowki - nasz przeciwnik jest na tym samym etapiep przygotowan co Wisła.

Niezbędny 30.01.2011 19:44

No i karny

ori363 30.01.2011 19:44

no i drugi debiut marzeń ;/

mic 30.01.2011 19:44

No to Jaliens 2 bramy :lol:

skeba 30.01.2011 19:44

Nabytki pokazują na co je stać :)
Z traktorami tak słabo grać?

WiślakMyślenice 30.01.2011 19:44

Nie. Nie wierzę. My ....a chcemy do LM, a po tylu latach wraca koszmar. Zróbcie jeszcze sparing z Levadią i Karabachem. Znowu dostańmy w....... od nich i będzie bosko ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl