![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ważne 3 pkt. To co zrobił w ostatnich minutach Mierzejewski - upiekło się. Szkoda, że w Gdyni nie będzie Sobola, ale Wilk myślę, że jest w stanie go w 75% zastąpić http://www.vipnews.pl/pic/009/95/8003.jpg - Tu już ma lepszą facjatę :_) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Grunt to wygrana i utrzymanie drugiego miejsca. Wygraliśmy na bardzo trudnym terenie z drużyną która ma silny potencjał. Teraz tylko poczekajmy jak zagra Jagiellonia. Za tydzień musimy wygrać, jak widać każda porażka oznacza stratę pozycji.
|
Cytat:
nie zmienia faktu że na Karaibach takich warunków nigdy nie było :-) |
Cytat:
|
Zanim zaczniecie najeżdżać na Kirma, to przyjrzyjcie się tej "murawie"....
|
Cytat:
Pozwoli pan, że się nie zgodzę. _____________________ Prokurator z Wrocławia |
Ale jedno trzeba przyznać wreszcie tworzyli DRUŻYNĘ!
|
Cytat:
Czyli zaorana cała ekstraklasowa stolica - bo i Łazienkowska wcześniej. |
Kirm to oddzielna sprawa co on sobie myślał. Zamiast wchodzić przed zawodnika i iść do linii albo w stronę pola karnego to się facet wydurnił w tym spotkaniu. Mam nadzieje, że trener zwróci mu uwage i Słoweniec zacznie sie lepiej zachowywac bo pilka mu sie plątała pod nogami i nie wiem czy to wina tylko murawy.
|
Kartka dla Sobola wcale nie była glupia, wbrez pozorom wiedział co robi, celowo to zrobił. Polonia się rozkręcała, nacierała w końcówcę a on mądrze przystopował ich pociąg na bramkę Pawełka, licząc się oczywiście z konsekwencjami w postaci żółtka, do poprawy przede wszystkim wykonywanie stałych fragmentów gry. Taka Legia chyba z 7 bramek strzeliła po stałych fragmentach.
Sporo ryzykował Maskaant trzymając kartkowiczów, no i odwoływać się od kartki dla Bunozy!, szkoda ze jeszcze mecz z Arką, sorry, ale na takich murawach nie mozna rozgrywać piłki, i w sumie tez dlatego nie będe najezdzał na Kirma Bramka dla Wisły http://www.youtube.com/watch?v=S7yIR9o0yoc |
Zagraliśmy dzisiaj jak Zagłębie Lubin na Reymonta :D Cała drużyna na własnej połowie i byle by piłkę jak najdalej wypierniczyć..w trybuny, za trybuny lub czort wie gdzie. 3 pkty zawdzęczamy impotencji strzeleckiej rywali.
Punkty są, stylu i gry po raz kolejny nie ma co komentować, nie było ani jednego ani drugiego. Dociułać jeszcze 3 z Arką (bez Bunozy i Sobola) i czekanie na wiosnę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pawełek na plus zdecydowanie. 4 mecz na 0 z tyłu. Obrona gra kichę, atak z resztą też. Wilk mi się nawet dzisiaj podobał i Sobol (Wykonywał swoją prace - odbiory, walka, czarna robota. Kartka głupia, ale w sumie przerwał kontre. Możliwe że uratował 2pkt.). No i dużo farta.
|
Polonia(?) przegrywa z nami ostatnie mecze u siebie(?) w bardzo bolesnych okolicznościach. To ma boleć i boli.
|
Kartkę Sobol dostałby wcześniej czy później, więc nie róbcie wielkiej tragedii.
|
Uff, 3 punkty. Ale tak grając mistrzem nie będziemy:/
|
Cytat:
Mecz jaki był taki był, grunt to trzy punkty wywiezione z trudnego terenu (ale trudnego tylko i wyłącznie za sprawą piłkarzy). Kirm dzisiaj był do zmiany po pierwszej połowie, a grał cały mecz. Nigdy, ale to nigdy nie zrozumiem toku rozumowania i punktu widzenia naszego trenera. I wprowadzenie Piotrka Brożka na prawą/środek pomocy... Naprawdę to co dziś nasz Słoweniec wyczyniał to aż mnie głowa rozbolała. Małecki dobry, momentami nawet bardzo dobry mecz, podobnie Mariusz Pawełek. Co do Małego, troche gościu siada tak koło 80min. więc jeśli jest tylko możliwość to wtedy pasuje zmiankę mu zapodać. Nie wiem czemu nagle w ogóle Rios nie gra. Chavez też dziś słabo, generalnie myślałam, ze będzie to taki drugi, lepszy i młodszy Cleber, ale się zdziwiłam. Tyle o piłkarzach z mojej strony. Za to kibice... uuuuhu! Wieś się bawi i wieś śpiewa! Jest tu jakiś kibic Polonii jak dobrze kojarzę- cóż, kolego, na twoim miejscu chowałabym głowę w piasek. Ten śnieg to sobie było w gacie wsadzić na ochłodę. ;) *Jazon*- mylisz się! Zobacz jak Legia gra, a jak jest wysoko :) . Ostatnio o tym pisało "weszło" ;) |
Wolę 3 pkt. po słabej grze niż 0 po super grze.A co do trybun to wieś tańczy i śpiewa atmosfera jak na meczach we Wronkach.
|
W 4 meczach straciliśmy 0 goli patrząc na zachowania poszczególnych zawodników w defensywie jest to wynik niezwykły. To co grali dzisiaj Chavez z Bunozą to kabert. Wielkie brava dla trenera Maaskanta że jakoś to wszystko poskładał do kupy i doscy dobrze się trzyma to wszystko.
Chciałem wyróżnić dzisiaj Patryka Małeckiego był najlepszy na boisku. |
wygrana po samobóju na Poloni powoli staje sie tradycją i jak dla mnie niech tak zostanie :lol:
|
A ja nie byłbym tak surowy dla Wisły. Co to znaczy beznadzieja? Moim zdaniem powolutku pod wodzą Holendra , Wisła idzie w dobrym kierunku. W mojej ocenie widać spory postęp. Wisła może nie gra równo ale progres widać gołym okiem. Dostrzegalny jest jakiś pomysł na grę , organizacja gry też ewoluuje. Wiśle brakuje napastnika. Brożki są póki co bez formy. Poza tym zauważalne jest też zaangażowanie całej ekipy. Patrzcie jak wielu z tych chłopaków przeżywa te zwycięstwa. Jak oni się każdym dobrym zagraniem , bramką radują? Rodzi się duch tej drużyny.
|
Cytat:
|
Moim zdaniem brakuje nam naprawdę klasowego rozgrywającego. Nie mam nic do Garguły, ale chyba już nic z tego nie będzie. Momentami piłka przed polem karnym Groclinu chodziła jak po sznurku(np. przy bramce), ale zawsze brakowało kogoś w środku co by mógł otworzyć drogę do bramki...
P.S Za co Bunoza dostał kartkę? |
Cytat:
Cieszy i to bardzo że wraca duch drużyny, choć narazie tylko duszek ale zawsze to coś. Kibicowsko to widac że zgodę mają z koleżankami z Kałuży. Jedno i drugie dno i cztery merty mułu. |
Cytat:
|
3 pk cieszą i to bardzo Nie zmienia to faktu że gdyby niesamowity fart to Polonia powinna wygrać Końcówka meczu to klasyczna obrona Częstochowy A wykopy Chaveza to debilizm czystej postaci Zwłaszcza gdy najbliższy grajek KSP 347648246 kilometrów od niego
W gdyni będzie ciężko i to bardzo |
Ciężki mecz dla kibica. Cieszą 3 pkt. Martwi kartka Bunozy. O ile Sobola może zastąpić Wilk, tak w obronie jest dziura. Tak na szybko pamiętacie ile rok temu mieliśmy punktów na jeden mecz przed zakończeniem rozgrywek?
|
Do teraz nie rozumiem o co chodzi z tą kartką dla Bunozy. Nakładkę zrobił Sobiech na Chavezie i kartkę dostał Bunoza. Może za pyskówki? ale w takim bądz razie gdzie kartka dla Sobiecha?
Brutalny faul Gołębiewskiego czy jak mu tam i żółtko, Sobol to samo za przeszkadzanie w grzę. Dziwny ten sędzia. W Gdyni będzie dużo ciężej, tym bardziej że troche więcej puchu z nieba nasypie. Powinien być juz koniec i przerwa zimowa A jednak Cytat:
|
Cytat:
(10 znaków) |
Znowu na 0 z tyłu, aczkolwiek powinniśmy stracić 1 bramkę (Mierzejewski)
Moje oceny po meczu 0-10: Pawełek 6 - jeden błąd, na szczęście był asekuracja i Małecki wybił na róg Cikos - 6 - dobry mecz Bunoza 5 - solidnie, ale za dużo górnych piłek przegrał z Sobiechem Chavez - 4 - jak na niego słabo, za dużo przegranych pojedynków Paljić 5 - solidnie Sobolewski - 7 - lider drugiej linii, byłoby 8 ale ta kartka która go dyskwalifikuje w meczu z Arką... Jirsak - 4 - walczył i biegał. Coś tam podał Garguła 4 - to samo co Jirsak Małecki 8 - zaliczył "asystę" przy samobóju, (gdyby nie nie Pietrasiak Brożek wpakowałby piłkę do pustej bramki). Dużo widział na boisku, przeżuty 3 do Kirma, długie podania do Pawła.... Tak powinien grać zawsze:) Kirm 4 - słabizna, tylko bieganie, ale sytuacji tyle zmarnował że aż szkoda Brozek 5 - walczył, zgrywał piłki ale nic więcej dzisiaj nie dał Wilk - 5 - miał walczyć i walczył Pio Brozek - 4 biegał... i tyle Łobo - za krótko Cieszą kolejne 3 punkty i kolejne 0 z tyłu:D PS Gdybym był nawiedzony jak co poniektórzy na tym forum to powinienem po słabiutkim meczu Kirma napisć - sprzedać Słoweńca, albo wypożyczyć. Tak przed tygodniem wielu nawiedzonych pisało sprzedać Małeckiego..... Ale ja nawiedzony nie jestem A jeszcze raz przypomnę, nie mamy gwiazd które gwarantują stabilną grę, ale kilku piłkarzy którzy w tym sezonie od czasu do czasu coś dają zespołowi (Paweł Brożek, Małecki, Kirm, Sobolewski, Pawełek). Poza Pawełkiem reszta niestety nie jest w stanie zagrać 3 meczy na równym poziomie (dzisiaj Kirm słabizna, może w Gdyni on albo Brozek będzie bohaterem?) Dlatego jak chcemy wzmaniac zespół to trzeba pozbyć sie najpierw najsłabszych elementów, a dopiero potem tych najlepszych którzy owszem, nie zawsze grają dobrze, ale w przekroju sezonu ciągną naszą grę |
Mecz co prawda słuchałem w radiu , ale odnosząc się do wypowiedzi ludzi na forum , lepiej wygrac mecz po słabej grze niż przegrać jak z Jagiellonią w Białymstoku po niezłym spotkaniu . Gdzie zreszta tak jak Polonia dzisiaj , mieliśmy piłkę na remis w ostatniej minucie spotkania .
Interesuje mnie gra w dzisiejszym meczu Pawła Brożka . Lepiej sie prezentował niż z Zagłębiem ? |
Cytat:
Niestety, do wzmiankowanej 1/2 forum i tak to nie dotrze. P.S. Po raz kolejny niektórzy oceniają wyżej grę Chaveza od Bunozy w konkretnym meczu. Za dużo procentów, albo problemy ze wzrokiem. |
Mecz nie wyglądał źle. Zanim Polonia miała swoje sytuacje my mieliśmy tak między 50 a 70 minutą okres przewagi w którym powinniśmy strzelić ze 2 bramki. Kirm bardzo się starał, ale grał dziś jak jeździec bez głowy.
Lepiej to wyglądało niż z Zagłębiem. Cieszą 3 punkty wywiezione z boiska jednej z najlepszych kadrowo drużyn w lidze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl