![]() |
Cytat z Legia.net :
"W dotychczas rozegranych 146 spotkaniach pomiedzy Wisłą a Legią lepszym bilansem może pochwalić się zespół z Warszawy. Legioniści zwyciężali 49 razy, 57 przegrywali, a w 40 meczach nie wyłoniono zwycięzcy." Czytam,czytam i dalej nie rozumiem jak autor widzi tam korzystniejszy bilans dla Legii ;] |
Cytat:
Co do meczu to uważam że mimo że Legia jest faworytem to Brożek da się we znaki temu patałachowi, który według mojej obserwacji jest nie pewny jak ch** Byle tylko zatrzymać Radovica... 2:0 |
zwykla pomylka chyba
bilans wynosi 57-40-49 ale na korzysc Legii |
Gówno prawda, mamy korzystniejszy zarówno bilans bezposrednich spotkań jak i bramkowy.Wejdzie sobie na 90 min.pl
|
Oni tam mają własny system "kreatywnego liczenia" :D
|
Cytat:
Wszystkie spotkania: 58-39-48 198-199 (chyba ze uwzgledniac bramki) :) Bilans z legia.net uzwglednia jeszcze dwa spotkania z Legia II w PP. Liga: 54-35-45 185-187 (tutaj tez bramki na plus, czas wyrownac conajmniej) :-) Liga u siebie: 35-21-11 109-66 Cytat:
|
Bo na Legii jest tak, że nawet jak przegrywają to tak naprawdę wygrywają :). Ważne co na forum jest napisane a nie jak jest naprawdę. Dlatego są lepsi mimo, że są gorsi. Taka TVN-wska logika.
|
Ja liczę na trenera:>
Panie Trenerze liczę na Pana. Wiem, że przeprowadził Pan przed tym meczem spacjalny mikrocykl treningowy. Mam nadzieję, że po tym mikrocyklu piłkarze Wisły będą na tle swych przeciwników szybcy jak strzała i skuteczni jak woda w kiblu. Panie trenerze liczę na to, że opracuje Pan na ten mecz taktykę, którą nawet czterojęzyczna obrona Wisły rozszyfruje. Prostą jak dzida. Panie Trenerze liczę na Pana. Panie Maćku, przeciez jak wygracie ten mecz to liga nie będzie ciekawsza. A przecież o to nam chodzi, prawda ? Gorzej jak piłkarze Pana zignorują. Wtedy Legia wygra:-/ |
|
Albo marnują prąd, albo nasi trenują teraz bo przejeżdżałem nieopodal i stadion rozświetlony.Swoją drogą wieczorem, z daleka, monumentalnie się prezentuje;)
koniak - za 'schyłkowego' Skorży, jak dla mnie , zespół grał gorzej niż dziś.Jedynie żelazna defensywa trzymała to jakoś za pysk i też nie zawsze A jutro?Gdyby futbol był zawsze przewidywalny to można by oddać mecz walkowerem bo jednak Legia jest na fali wznoszącej a my tak pół metra nad ziemią, ale że nie jest, to liczę na niespodziankę |
Cytat:
|
Co sądzicie jakby tak zestawić Kirma w ataku z Brożkiem? Pewnie głupi pomysł bo Kirm jest typowym pomocnikiem ale chciałbym usłyszeć waszą opinię.
|
Kirm z Riosem powinni grac na skrzydle tam jest ich miejsce a nie pchać ich do ataku na siłę
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Piszę tak o Kirmie ponieważ jest w dobrej formie a Paweł potrzebuje kogoś kto mógłby z nim współpracować. Na skrzydło dać Dragana a Piotra Brożka cofnąć do obrony.
|
Cytat:
Za Skorży do 6 miesięcy - słownie pół roku na tą grę dało się patrzeć bez obawy o ból rzęs. Po odejściu Kosowskiego z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej, aż osiągnęliśmy całkowiete dno kiedy ten "dobry" trener jak go określiłeś do spółki z piłkarzami skompromitowali nas przegrywając z amatorami. W jego wypowiedzi po tej kompromitacji jawnie przyznał, że przygotował zespół na III rundę - http://www.youtube.com/watch?v=ebbuznFCpzA filmik oddaje nastrój tamtych chwil kiedy to się we mnie zagotowało. Teraz jesteśmy w tym mule po pas i próbujemy się z niego wyciągnąć jak na razie bez większych efektów. Co do Legii to ja bym wcale nie powiedział, że jest znaczna poprawa w ich grze. Grają lepiej od nas to fakt, ale widać w tym sezonie to nie sztuka. Serce mówi jedno, a rozum drugie i obawiam się, że po raz pierwszy od 13 przegramy u siebie z nimi. Cytat:
|
Cytat:
|
Kirm z Riosem Na Skrzydle a Mały z Brożkiem w ataku 4-4-2 ale mało realne żeby nasz trenejro wyszedł takim ustawieniem.
|
Patrzac na to zupelnie obiektywnie to jak by Maaskant nie ustawil druzyny to i tak mamy jednego nominalnego napastnika ktory na dodatek jest bez formy.
|
Ja mam tylko nadzieje, ze rzeczywiście Małecki będzie grać w ataku a nie w pomocy ...:)
|
Cytat:
Na konferencji Maaskanta rzuca się w oczy legijny mikrofon :P http://legia.com/www/index.php?akt=18872 |
Skorża: w piątek serdecznie przywitam się z zawodnikami Wisły
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isly,id,t.html |
Idealny sklad:
Pawelek - Cikos, Chavez, Bunoza, Brozek-Wilk,Sobolewski,Gargula-Kirm,Rios,Brozek. Ale znajac Maaskanta bedzie faworyzowal Maleckiego kosztem Riosa. Szkoda. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdyby Brożek miał formę, to tych bramek miałby 2 razy więcej - tym się odznaczają dobrzy napastnicy, więc zastanówmy się wreszcie, czy jednak Brożek takim dobrym napastnikiem jest...
|
Jutrzejszy mecz to faktycznie wielka niewiadoma. Jeżeli zagramy jak z Pasami to będzie kiepsko...
Nie podobają mi się natomiast buńczuczne wypowiedzi Skorży: "widzimy plecy lidera", "Po moim odejściu Wisła popełnia błędy" itd. Nieco "odżył" po ostatnich wygranych, i zaczyna smędzić jakby prowadzona przez niego Legia grała co najmniej jak Barca. Według mnie, skądinąd sympatyczny człowiek, był i jest niestety kiepskim/przeciętnym trenerem - mimo 2 MP z nami, a gadane ma jak Engel. Natomiast Maaskant, sądząc po dzisiejszych wypowiedziach, widzi że może być jutro cienko. Pytanie czy zgramy wreszcie piłką, czy będziemy tylko przeszkadzać Legii. Oby to pierwsze... |
Cytat:
Dobrym trenerem jest dla przykladu Niemiec Otto Rahhagel ktory z przecietnych Grekow umial zrobic mistrzow Europy. |
RAF - weź pod uwagę, że Skorża w Legii zaczynał trenerską karierę... To, że ktoś prowadził Wisłę nie znaczy, że nie ma marzeń o pracy w innym klubie. Przykład Milanu nie trafiony - przecież Mourinho nie ma nic wspólnego z Milanem...
|
Nie wydaje mi się, by rywalizacja Legia - Wisła była jak Real - Barca. Gdyby tak zrobił trener Cracovii to byłoby grubo, ale tu? Oczywiście to może wkurzyć, sam mam w głowie notes z zawodnikami, którzy 'nigdy nie zagrają dla Legii' (miło, że teraz się pałętają gdzieś w rezerwach itp). Kontekst jest, w sumie to dodaje to pikanterii meczowi, więc chyba dobrze :)
|
RAF ale dla mnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Słowa Skorzy nie umniejszają rangi Wisły. Każdy człowiek ma inne marzenia i nie można powiedzieć, że czyjeś marzenie sprawia, że w ten sposób dewartościowuje się coś innego.
Podałeś przykład Mou- gdyby przeszedł z Interu do Milanu i tak powiedział również nie obniżałyby rangi Interu. Guardiola to zupełnie inny przypadek byłby. Zostałby nazwany zdrajcą- wiadomo dlaczego. A Skorża nigdy nie powiedział, że kocha Wisłę, że jej kibicował za młodu itp W sumie to ja nie popieram takich deklaracji. Słowa są ważne, ale ważniejsze są czyny. |
A jeszcze wezcie pod uwage w jakim stanie Skorza zostawil Wisle, do dzis nie mozemy dojsc do siebie po jego "rzadach". Oczywiscie letnia "ofensywa transferowa" Wisly tez sie do tego przyczynila, ale wiosna w wykonaniu Wisly byla tragiczna (nawet jak byl Glowacki, Marcelo, Alvarez i Diaz). Po prostu zostawil Wisle w rozsypce po czym przechodzi do "lokalnego" rywala i pieprzy glupoty (takie jak dzis) ze Wisla nie doszla jeszcze do siebie. A sam sie to tego przyczynil. Troche to denerwujace ;)
Z wislackim pozdrowieniem |
Co do Skorzy ,to mimo wszytsko wykonal u nas dobrą robote i nalezy go przyjac jak kazdego innego trenera na naszym stadionie.
Mecz wydaje mi sie ze im szybciej udalo by sie nam strzelic bramke tym bedzie pozniej latwiej. Legia napewno przyjedzie wygrac,co zapowiada naprawde dobry mecz,bo ostatnio ten mecz cos wygralismy 1;0 po bramce Marcelo byl mocno przecietny. DO BOJU WISLO!!! |
Cytat:
Gdyby wykonal u nas dobra robote to nie wylecialby z hukiem po 3 kolejce rundy wiosennej ;) |
Cytat:
Numer z Levadią to robił Piotrek Cwielong co nie potrafił wykorzystać 3 setek sam na sam i jemu podobni... To, że nie mielismy ludzi z zimną krwią i z charakterem, to nie jest wina Skorży... ale tez go za to nie bronie, bronie tylko zdrowego rozsądku... Goście z Warszawy mają rację... Co z tego, że całe zycie marzył o trenerce w Legii? To znaczy, ze Wisle już ma w dupie? Jedyny gość, co starał się żyć z kibicami, a nie mówić do mediów, że zasłużyli na kare jak cos tam zrobili... Ja go szanuje, ale ze teraz pracuje tam gdzie pracuje jestem do niego neutralny i tyle... a wy szukajcie dalej teorii dziur w całym i podnoście gości typu Kasperczak na piedestał, bo kiedyś ograli pare dobrych ekip w Europie... szkoda, że honor już dla was się nie liczy... RAF ty widze masz krótką pamięc... To w takim razie w Wiśle nigdy nie było i nie będzie dobrego trenera, bo każdy wyleciał i za coś predzej czy później wyleci... On nie pracował tutaj 3 miechy... pracował najdłuzej ze wszystkich trenerów obok Kasperczaka... zdobył 2 majstry, ograł Barcelone, więc coś osiagnął... miał też swoje wpadki typu Levadia i 3 mecze noworoczne ale temtego mu odmówić nie można |
warto pamietac ze dzieki Skorzy bylismy 2razy mistrzem i jestem pewien ze gdyby go nie wywalili bylibysmy teraz w calkiem innej sytuacji wiec moim zdaniem Mackowi nalezy sie szacunek i jakies godne pozdrowienie na poczatku meczu:)
|
Cytat:
palikot, To ile jest warte mistrzostwo Polski (a zatem jaki jest w Polsce poziom klubow, trenerow, pilkarzy) pokazala Levadia, Karabach. To ile jest warte mistrzostwo Polski pokazuje fakt ze Polski klub wylosowujac druzyny z Estonii, Azerbejdzanu nie jest pewny awansu i musi drzec o wynik. Wiec ciezko powiedziec ze ktos kto zdobedzie mistrzostwo Polski jest dobrym trenere prawda? Dobrze trenerzy to trenerzy odnoszacy sukcesy w Europie, nie mam tutaj na mysli zdobycia LM i LE; raczej chodzi mi o sprawdzenie co trenowany zespol potrafi na tle zespolow z poziomu np. IV rundy eliminacji do LM. Tam nie ma Realu, Barcelony. Tam jest Sparta Praga i Kopenhaga. Tak samo jak ukonczenie studiow w Birmie z wynikiem "bardzo dobry" nie jest miara poziomu reprezentowanego przez ucznia. Bo ten sam uczen moglby miec problemy w powazniejszej uczelni zachodniej prawda? Nie mow ze to wina Cwielonga, bo Skorza sam przyznal ze pomylil sie, ze przeliczyl sie z przygotowaniami i zajechal druzyne. Pytasz, czy jeden mecz moze byc wykladnia umiejetnosci trenera. Tak, moze byc, jezeli jest to mecz sezonu dla danego klubu. To byl pierwszy sezon w ktorym obowiazywaly inne reguly eliminacji do Champions League. I on to spieprzyl, zlekcewazyl. Sam sie do tego publicznie przyznal. Sam sie wiec pogrzebal. Ja nie potrafie zrozumiec jak mozna tak przygotowac druzyne, podejsc z lekcewazniem do rywala (i to w dzisiejszych czasach, kiedy doslownie kazdy moze wygrac z kazdym). SKANDAL. A jezeli chodzi o zycie z kibicami. Dla mnie wazniejsze od medialnsoci trenera sa wyniki i gra druzyny. Moze zakazywac wywiadow miec niechec do mediow aby tylko Wisla grala dobrze i odnosila sukcesy. Pamietaj, ze ta krowa ktora duzy ryczy malo mleka daje..... P.S. Oby to tez nie odnosilo sie do Maaskanet'a..... |
Cytat:
2. Ty nie rozumiesz, że mamy slabych piłkarzy? Nie trenerów... Bo ani Engel ani Petrescu, ani Kasperczak ani Skorża ani Maskant ani nikt nie zrobił i nie zrobi z tej bandy druzyny ktora bedzie grac w piłke!! Jedynie kiedy gralismy fajnie w piłke to byl 1 sezon Skorży do drugiego meczu z Barceloną... potem bylo coraz gorzej... Wine za Levadie mam do linii ofensywnej, bo sytuacji slupkow poprzeczek i sytuacji sam na sam bylo sporo, Nie Skorża ich nie wykorzystał tylko własnie cienki Ćwielong(który teraz nawet w Śląsku sie nie łapie) Sobolewski nie trafiajac z 2 metrów do bramki!!! Kirm i Jop trafiając w poprzeczke, Paweł Brożek trafiając w słupek i 4 metrów głową nad poprzeczka itd. itd. Każdemu przychodzi moment, ze nie idzie, nam przyszedł wtedy, ale to nie znaczy, ze my jestesmy ciency od Estonczków, tak jak Angole od Lecha... Wina Skorży jest taka w tym meczu, że zaufał bandzie nieodpowiedzialnych ludzi, bo Levadia nas nie stłamsiła, żeby mówić, ze Skorża źle przygotował zespół... Drużyna nie była w formie, ale takiego rywala to po trzecim treningu powinni ograć bez problemu... 3. Ciekawe czy dla sukcesu i wyników zgodził bys sie zeby np. w Wisłe zainwestował Filipak, albo, zeby w bramce stał Dolha, albo Uche w pomocy... Oprócz $ukcesów też sie coś liczy... Nie może być tak, że Kasperczak, robi klubowi straty 6 mln zł, dostaje pensje 30 tys/mc za nic nierobienie a potem sie jeszcze o cos chce sądzić... Nie moze być tak, ze Frankowski szantażuje klub, bo on chce odejść w ostatnim dniu okienka bo tak mu sie nagle zachciało... I co dla waszego $ukcesu lepiej dawać się wyruchać każdej rurze, a potem bedziemy pośmiewiskiem jak Amika... oni mają sukces, ale ja w życiu bym nie mógł być kibicem takiego klubu... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl