Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

tommiyacht 05.11.2010 19:52

ciekawe ile razy pojdzie hymn podczas meczu. cho podejrzewam że już do tej pory byl z kilka razy, napewno na wyjscie naszych na rozgrzewke

MCX 05.11.2010 19:53

A co ma wywiad do meczu? Spokojnie.
Piłka nożna to prosta gra, jak na boisko wyjdzie dziś 11 zdeterminowanych zawodników, którzy wiedzą, co mają robić to nie ma innej opcji niż 3 punkty. Szczególnie z takimi patałachami jak Cracovia.

manson777 05.11.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1004906)
Skandal!
Oszustwo!
Gdzie Wasiluk, gdzie Jarabica ja sie pytam
dlaczego trenerzy po rozum do głowy ida przed a nie po meczach z nami już którys raz??
(Sląsk, Lech )

spokojnie
jest Polczak
Suart

niestety u nas jest Bunoza:evil:

satori 05.11.2010 19:57

Zdanie "to tylko zwykly mecz" wyciagniete z kontekstu... Trener powiedzial ze jest to bardzo wazny mecz ale mimo wszystko mimo kibicow mimo tego wszystkiego to jest 11 na 11 i jest to zwykly mecz..

Wiślak709 05.11.2010 19:57

cracovia nie ma kibiców no kibice tzw. antywisły

tofik 05.11.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 1004916)
spokojnie
jest Polczak
Suart

niestety u nas jest Bunoza:evil:

Jak to mówia w reklamie adidasa:. Iskra vs płomień, a reszta w rękach bogów :lol:

satori 05.11.2010 20:00

cracovia ma hymn? :D

Kryniu 05.11.2010 20:00

Hahaha nawet kompletu kibiców nie mają

brylant17 05.11.2010 20:01

Dobić ku... dobić I liga czeka :D

yoda79 05.11.2010 20:01

Zmiażdżymy ich.

dynek.pl 05.11.2010 20:01

hahaha, kibice Craxy znają tylko jeden wers swojego hymnu :D

Bialix 05.11.2010 20:01

czemu oni mają taki smętny ten hymn? Zupełnie jakby ktoś zawodził "Like a rolling stone" ale ok 4 rano po weselu :]

BTW, dobrze widzę, że Boukhari nie gra?

satori 05.11.2010 20:02

zaczelo sie "kibicowanie" :-)

wwf 05.11.2010 20:03

hymn mają przejebany.

Sracovio kochamy cię, Sracovio po prostu kocham cię.

Ja .......e, normalnie żulia i menelia. Nawet mnie to nie dziwi. Kibice debile i tak by nie spamiętali więcej.

felipe 05.11.2010 20:03

No i pierwszy, nieoficjalny hymn, zaintonowany :lol: Można grać.

Bialix 05.11.2010 20:04

A to ta cipka Maleńczuk wył. No to wszystko jasne :]

satori 05.11.2010 20:06

moze mi ktos wytlumaczyc czemu za pawełkiem na trybunie nie ma ludzi?

Bialix 05.11.2010 20:07

Mam 2 wyjaśnienia. Raz, tam mieli być nasi, ale ich nie ma i dlatego jest pusto, albo dwa, te ławki nie są koszerne :]

WiślakMyślenice 05.11.2010 20:07

Cytat:

moze mi ktos wytlumaczyc czemu za pawełkiem na trybunie nie ma ludzi?
Bo tam miał być sektor gości żeby cały stadion był zapełniony. Mamy karę na "wyjazd", także pustki :)

wwf 05.11.2010 20:08

Wygramy, wygramy , wygramy żydów pokonamy.

satori 05.11.2010 20:08

Mój błąd nie pomyslalem. Po prostu dziwnie to wygladalo.. juz myslalem ze tak malo ludzi przyszlo.

Bialix 05.11.2010 20:10

wwf, nie ich pokarmem są pieniądze za nonsensopedią ;)

brylant17 05.11.2010 20:13

Zajebisty doping :lol: wręcz pierwszoligowy :D

satori 05.11.2010 20:14

Nie uwazacie ze takie spiewanie "anty" dziala tylko mobilizująco na Wiślaków by zamknac ryje tym smieciom?

Wiślak709 05.11.2010 20:14

oni maja jakies przyspiewki w której nie jadą na Wisłę?

dynek.pl 05.11.2010 20:14

Chavez to gra z nimi czy z nami ?

nieznajomy 05.11.2010 20:14

słucham w radiu krakow meczu ( z dala od kraka :( ) ale fakt doping parchów - żenada....

leszekpw 05.11.2010 20:18

Narazie nie gramy nic....nie widac roznicy sportowej biorac pod uwage pozycje w tabeli

brylant17 05.11.2010 20:19

o ku... Mariusz :(

nieznajomy 05.11.2010 20:19

Pawełek leży......

matkur 05.11.2010 20:19

ale oprawa smieszna

Bialix 05.11.2010 20:20

Wiślak709, zdziwisz się ale mają. Aż poszperałem w sieci i wyszła mi taka strona:

http://www.kscracovia.com/spiewnik.html

I jest tutaj bez wzmianki o Wiśle np. takie coś:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez strona pasiastych
::Hej Pasy gol,
Pasy gol,
Pasy gol,
Pasy gol,
Pasy gol,
Sialalala lalalala
Sialalalalalala

albo:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez strona pasiastych
::Ooo Cracovio!
Ten mecz musimy wygrać!
Wygramy, wygramy, wygramy!
....... pokonamy!
Ooo Cracovio Klubie Ty nasz!
Alleluja, Alleluja , Alleluja
Cracovia!!


Matti1231 05.11.2010 20:20

Niewygląda to zaciekawie :/

dynek.pl 05.11.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1004944)
Narazie nie gramy nic....nie widac roznicy sportowej biorac pod uwage pozycje w tabeli

widać, ze grają dwie najgorzej grające druzyny w tej lidze

no i jeszcze tylko kontuzji Pawełka nam brakowało

brylant17 05.11.2010 20:20

Staw skokowy świetnie....



cabaj ale rozgrzewka :lol:

Kryniu 05.11.2010 20:21

Mariusz ale pech. Szkoda.

leszekpw 05.11.2010 20:21

to bedzie mecz zycia Kurto....zobaczycie... a jednak Pawełek gra dalej:)

satori 05.11.2010 20:21

co oni spiewaja jak graja ze zgodami? :D

Zoltan 05.11.2010 20:22

http://www.olektv.pl/otv.php - dobra jakosc !

tommiyacht 05.11.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez satori (Post 1004955)
co oni spiewaja jak graja ze zgodami? :D

hymn

10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl