Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7575)

buczo1985 10.09.2010 19:45

Jestem mile zaskoczony pierwszymi minutami meczu. Piękna akcja i gol. Szkoda straconego, ale niestety nasza obrona pozostawia wiele do życzenia. Rios jest wyśmienitym technikiem. Podoba mi się jeszcze Wilk. Niezły z niego walczak. Mam nadzieję, że jeszcze coś ustrzelimy.

tomasz_19 10.09.2010 19:45

Pawełek w bramce - ciśnienie mi skacze...

SpoXsteR 10.09.2010 19:45

posiadanie pilki; Wisła 64% - Jaga 36%

hawkins 10.09.2010 19:46

Mówcie co chcecie, ale dwaj krytykowani przez was - Bunoza i Cikos uchronili nas dzisiaj przed stratą 2 kolejnych bramek.

Bunoza gra dzisiaj bardzo dobrze. Zachował się jak profesor w ostatniej sytuacji.

_barszczu 10.09.2010 19:47

ale za to Paljic w obronie zupełnie odstaje - widać, że to ofensywny gracz ;-)

NHwiernyTS 10.09.2010 19:49

Ale obrony nie ma w ogóle kompletnie... o ile ofensywa jest nawet niezła to defensywy brak!
Jaga miesza obrońcami jak chce, oby strzelili coś bo ciężko z tą obroną. Nie wiecie czemu Chavez nie gra ?

wwf 10.09.2010 19:49

Mi się mecz podoba. Nie ma kalkulowania, obrony. Oba zespoły myślą tylko o ataku. Grożne akcje mamy my, grożne akcje ma Jaga, fajny mecz. A należy pamiętać że na łace siedzi jeszcze Małecki który na pewno wejdzie w 2 połowie. Oj będzie jeszcze ciekawie w tym meczu.

Joshua TS 10.09.2010 19:50

Aha, jeszcze jedno, zauważcie, że w porównaniu z poprzednimi meczami jest ruch ( nie Chorzów i Radzionków:D ), ale nasi kopacze biegają, szukają pozycji,taki Żurawski często wraca na naszą połowę, a za chwilę jest na połowie Jagi... Tego mi brakowało w tym sezonie...

brylant17 10.09.2010 19:51

Cleber do zmiany....

Kluvi 10.09.2010 19:51

....a mać zajebisty ten sędzia!!! ;/


ale Mario sie zbłaźnił przy karnym ;]


i co nam po "pięknej" grze jak w dupe dostajemy ;/;/

iq1000 10.09.2010 19:52

TRZECI błąd Clebera...

tommiyacht 10.09.2010 19:52

nie ma obrony, - co ja mowie... wogole nie ma gry defensywnej. Dupe ratują nam Cikos i Bunoza wybijając piłke z bramki

reperandt 10.09.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 977254)
....a mać zajebisty ten sędzia!!! ;/

karny ewidentny więc nie wiem o co chodzi.

Borinho 10.09.2010 19:52

Ludzie nie mamy obrony co tu się dzieje a podniecacie się !!! Nie ma czym !!! Obrona jest tragiczna ... BASAŁAJ DZIĘKUJEMY TRZEBA BYŁO CHOĆ GŁOWACKIEGO ZOSTAWIĆ

tomasz_19 10.09.2010 19:52

Brawo Cleber!

TeeS 10.09.2010 19:52

karny ewidenty. Cleber dwie bramki w plecy.

tommasi 10.09.2010 19:53

Akurat karny ewidentny...Cleber tragedia..'bez obrony gramy' parafrazujac j.wojcika

Misiek570 10.09.2010 19:53

Cytat:

....a mać zajebisty ten sędzia!!! ;/
Karny był na 100%.

emj10 10.09.2010 19:54

Franek to inna liga...

Szkoda, że ten zawodnik nie ma teraz 28-30 lat. Eh

Borinho 10.09.2010 19:54

ludzie podniecajcie się dalej !!!! Maaskantem gościu sobie eksperyment robi w meczu ważnym o pkty by nie umiemy tak grać ... Przecież tu 3 setki już Jaga miała oprócz karnego !!!

Zwitter 10.09.2010 19:54

Cleber po powrocie to już nie ten Cleber.

Jakoś takie dziwne uczucie jak Franek nam bramkę strzela.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 977264)
ludzie podniecajcie się dalej !!!! Maaskantem gościu sobie eksperyment robi w meczu ważnym o pkty by nie umiemy tak grać ...Przecież tu 3 setki już Jaga miała oprócz karnego !!!

Jaki eksperyment?

tomasz_19 10.09.2010 19:54

szkoda, że pary starczyło tylko na 20 min...

kk23 10.09.2010 19:54

Po co Pawełek robi z siebie idiotę??

For_FuN_ 10.09.2010 19:55

Narazie Grosicki i Kupisz robia co chca, zgodnie z moimi przewidywaniami, a Jaga gra swoje(tzn. pozwala nam klepac pilke). Grosik powinien grac dzisiaj w Wisle, a nie...ale coz...

Bez obrony nie da sie wygrywac spotkan.

P.S - Franek dalej wielki.

MłodyFCB 10.09.2010 19:56

Pawełek gdyby stał na nogach to by obronił a tak to się położył jeszcze zanim franek oddał strzał

vaazon 10.09.2010 19:56

Cleber dostosował się do poziomu reszty obrony.
Pawełek oczywiście na 10 karnych, tylko 1 obronił, więc nic dziwnego, że został ośmieszony. Franek najczęściej strzela podcinką przy karnych, więc przy takim zawodniku czeka się do końca, a nie rzuca się przed oddaniem strzału.

Kandzior 10.09.2010 19:56

Cleber nie powinien ingerować tam nogą, wtykając ją tam. Powinien poczekać na to co Frankowski zrobi i blokować podanie albo jego strzał.

Kluvi 10.09.2010 19:56

wiem że karny był..

a naszym skończył się właśnie pomysł na grę...


ps ja nie pamiętam kiedy Pawełek w Wiśle obronił karnego...


ocena 1 połowy to jak dla mnie z dużej chmury mały deszcz...

martiness 10.09.2010 19:56

Z przodu liceum, z tyłu muzeum.
Obrony Wisła nie ma, co gorsza myślę, że naprawdę ciężko będzie sklecić tę formację po odejściu Diaza, Głowackiego, Marcelo.

felipe 10.09.2010 19:57

Karny na 100%, do tego jakby sie sedzia uparł to jeszcze czerwień mógł pokazać i by się wybronił. Więc spokojnie.

Kamson 10.09.2010 19:58

No to mają ku*wa swoją ofensywną gre :lol: Gra obronna z gorącą dedykacją dla zarządu! Ku*wa wasza mać

Jagul 10.09.2010 19:58

Szkoda, że Cleber póki co psuje nam zajebisty mecz. Takiego spokoju, rozegrania, gry piłką dawno nie widziałem... Boguski przyjmuje normalnie piłkę, Żuraw z Riosem mieszają jak chcą, Brożek wybiega po piłkę... Dla mnie szok. A zobaczycie nasi wyjdą tak zmotywowani, że wygramy to dzisiaj.

Syn Kangura z 1984 10.09.2010 19:58

Szkoda, ale nie lamentujcie tak bardzo. Przypomnę że co poniektórzy typowali tutaj po 3-0 dla Jagi.

medyk 10.09.2010 19:58

Gdzie jest obrona? Basałaj gdzie jest obrona !!!

Żmijka 10.09.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 977201)
brawo Mario!!! ;] ;] a nie mówiłem że zawsze coś zmaścić musi ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 977254)
ale Mario sie zbłaźnił przy karnym ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 977254)
ps ja nie pamiętam kiedy Pawełek w Wiśle obronił karnego...

Ja rozumiem, że Ci psychoterapeuta zalecił przenieśc swoje frustracje z siebie na kogoś innego, ale weź może zmień terapeutę :shock: lub odłącz internet ...

Borinho 10.09.2010 19:58

Jedna , dwie akcja i wszyscy już podniecili się .... nie wiadomo czym ludzie .... zacznijmy od tego że taktyka jest za ofensywna .... przecież Jaga podchodzi pod bramkę jak chcę gramy na wyjeździe zamiast zrobić taktykę na kontrę to gramy to czego nie umiemy i w efekcie dziura w obronie jak diabli !!!!

kreseq 10.09.2010 19:58

Ladna pierwsza polowa. Niezle klepaliscie pilka przez jakis czas. Zero przerzutow i gra do nogi. Cleber daje ciala ale to juz swoje lata daja sie we znaki.

Grosicki robi co chce, Kupisz tez niezle miesza.

Co do Pawelka to g*** mogl zrobic. Skoro sie skacze jak Dudek po linii to sie dostaje taka bramke.

damian4892 10.09.2010 19:58

Poza pierwsza akcja ic ciekawego w tej polowie nie bylo

krowczax 10.09.2010 19:59

ludzie , to jest śmieszne jak po masowej masturbacji grą Wisełki za chwile dostajecie impotencji

wislak1986 10.09.2010 19:59

Franek powinien zadedykować bramkę SKWK :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl