![]() |
|
Cytat:
własnie miałem to pisać, zaraz mnie uj strzeli.. |
Bunioza:D:D:D:D
|
Bunioza i Wilk pozytywnie jak narazie.
|
Cytat:
PS. niegłupia gra jak na razie |
Jedna kamera i komentator w stu procentach przygotowany do meczu - oto TVP!
|
No i proszę- krytycy!- w czym gorszy jest Boukhari od reszty zespołu? No słucham?
|
Nie wiem czy Małecki kiedykolwiek nauczy się zagrywać w tempo.
|
znowu Boukhari gra:/ chłopal ma chyba pewne miejsce w skladzie Wisły bez wzgledu na to jaka jest jego forma
|
Akutat podania Boukhariego są najbardzej przemyślane w zespole IMO
|
Cytat:
|
Pierwsza polowa w miare pozytywna.... Teraz tylko cos strzelic
|
Trzeba przyznać, że Paljić daje rade na lewej obronie. Dobrze trzyma linie.
|
Nie jest źle.
Najważniejsze zeby sklad sie zgrywał i zeby zagrali na 0 z tyłu. No i zeby awansowali:) Trochę niewidoczny Rios, może to nie jego pozycja??? |
komentator to normalnie mistrzu...
powiedzial ze Kirm to Słowak i ze w meczu z Widzewem w Łodzi ostatnio bramke dla Wisły strzelil Jirsak... brawa dla tego pana |
Gramy niestety kiepsko. Jedyna 100% sytuacja to główka Clebera. W ofensywie przyzwoicie, w obronie... Jak widzę naszą grę obronną chce mi się wyć z rozpaczy!
Bunoza jednak wolny jest - Sernas ucieka mu za każdym razem, gdyby nie asekuracja Clebera, byłoby krucho. Za to Pajlić biega niesamowicie - łata dziury w środku obrony, po czym pojawia się na skrzydle. Podoba mi się jego postawa w pierwszych 45 minutach. |
Cleber-narazie profesor, kilka razy naprawił błędy Bunozy
Paljić też narazie dobrze Boukhari jedna dobra piła i raz powalczył o piłke Wilk walczy i widać że ma pomysł na prostopadłe piły ale nie zawsze wychodzi ogólnie to niech wejdzie Żuraw na drugiego napastnika i trzeba rozbujać grę bo za wolno to wszystko, ale nie jest źle |
To co miał Cleber takie coś musi strzelić. To jest puchar, takie sytuacje decydują. Trzeba zaryzykować wpuścić Żurawia może się chłop obudzi, sam nie wiem,
Aha i muszę przyznać, że w konstrukcji akcji od obrony to dawno tak dobrze nie wyglądaliśmy. Ale jest jeszcze dużo do poprawienia w ofensywie i defensywie :) (ale tutaj jedyny sposób to po prostu kupić obrońców) |
Jakoś idzie, ale wydaje mi się, że z minuty na minutę coraz gorzej wychodzi nam przeprowadzanie akcji ofensywnych. Na początku spotkania był taki moment, że długo oblegaliśmy bramkę Widzewa, z czasem te momenty były coraz krótsze i rzadsze. A przy naszej cienkiej obronie może to się źle skończyć, bo jak widać Łodzianie mają dobrze opracowane kontry. No i mają dwójkę świetnych snajperów w postaci Sernasa i Robaka. Na szczęście jakoś tę naszą obronę trzyma jeszcze Paljić (coraz bardziej go lubię) i Cleber, który jednak zmarnował dogodną okazję na wyjście na prowadzenie.
|
Ja tam zadowolony jestem, no może prócz obrony i tego, że nie stwarzamy sobie klarownych sytuacji. Paljic naprawdę b. fajnie, za to irytuje mnie gra Cikosa. Żadnej dobrej wrzutki, straty, schodzi do środka, aż się prosi, aby jego stroną wejść.
Doping w pewnych momentach na plus. |
dzieki Bogu ze nie jestem jedyny który twierdzi ze Bunoza to obecnie najslabszy obronca Wisły.gdyby nie Cleber to w tym meczu było by juz 0-1 jak nie wiecej.poraz kolejny nasza gra obronna to tragedia niestety. zimowe okienko transferowe musi to zmienic
|
tylko mnie denerwuje buNIOZA ?
|
Bunoza i Czikosz nie wiem co oni robią na boisku ...Rios mało widoczny.. zobaczymy 2 połowę może będzie lepiej ten mecz trzeba wygrać i koniec dyskusji.
|
huhu, Boukhariemu się agresor włączył
|
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Robak nie dostał czerwonej kartki, za ten wyraźny łokieć?
PZPN... PZPN... |
Skandal - Robak powinien wylecieć! Ewidentna czerwona kartka za takie zagranie. Co więcej, zawodnik pozostanie bezkarny bo dostał żółtko, więc sędzia go "ukarał".
|
nie bylo zadnego wyraznego lokcia w twarz, tak mowicie a nawet chyba na powtorki wyraznie nie zobaczyliscie, zwykla szarpanina i zwykle machanie lokciami, ale nie bylo zadnego ewidentnego lokcia w twarz.. zolta 100%, Cleber przyaktorzyl, wiadomo, ze chcialoby sie czerwona ale troche obiektywizmu ludzie... to ze komentator mowi ze dla niego czerwo to nie znaczy ze tak byc, zreszta on w nazwisku Bunoza widzi litere I...
|
pilkarz gornika ostatnio wylecial za ruch reka nawed ni9e uderzyl arbolede a tu....................
|
Widzew to najbardziej zenujaca pilkarsko druzyna w naszej lidze.
|
Drażnią mnie 2 rzeczy i to już w meczu z Lechią było wkurzające.. DLACZEGO BUNOZA WYKONUJE RZUTY WOLNE I BIERZE SIE ZA ROZGRYWANIE? ON NIECH ROBI SWOJE NA OBRONIE..
|
Czy Bunoza to jakiś szpec od rzutów wolnych?
|
po kiego uja Bunoza strzela te wolneeeeeeee!!!!!!!!!!!nierozumiem,jest Gargual!!!!on ma lepsza noge przy naj mniej trafi w bramke
|
Cytat:
|
zastanawiam się czy Boukhari naprawdę jest taki dobry czy po prostu ma z Maskaantem jakis deal, że ciągle jest na boisku...chyba że trzyma go bo wie że będą karne i się może przydać, innego wytłumaczenia nie ma.
Przecież środkowi pomocnicy Amiki czy Legii zjedzą gościa na śniadanie, nawet Pączek Iwański jest szybszy od Marokańczyka |
Dudu podpada Małemu :D
|
Ciokos swietna interwencja
|
Po CH** wszedł "Magic" jak mieliśmy grać w 10 to lepiej było żeby Boukhari Wy***** Robakowi
|
Pawełek zaskakuje mnie :D ! Może dlatego, że za niedługo kończy mu się kontrakt? ;D
|
Cytat:
|
Cikos dzis jest znakomity.
Kartka generalnie bez znaczenia. To tak jakby z boiska wyrzucono bande reklamowa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl