Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Elendil 26.10.2010 20:05

o, nowy gracz: Bunioza

http://gumidolina.ovh.org/postacie/bunia.gif

mercury 26.10.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 999531)
o, nowy gracz: Bunioza


własnie miałem to pisać, zaraz mnie uj strzeli..

BRTS39 26.10.2010 20:06

Bunioza:D:D:D:D

xanti1906 26.10.2010 20:07

Bunioza i Wilk pozytywnie jak narazie.

ślimak 26.10.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 999531)
o, nowy gracz: Bunioza

Tyle czasu żyć w nieświadomości...

PS. niegłupia gra jak na razie

mcks 26.10.2010 20:10

Jedna kamera i komentator w stu procentach przygotowany do meczu - oto TVP!

WioReXXX 26.10.2010 20:11

No i proszę- krytycy!- w czym gorszy jest Boukhari od reszty zespołu? No słucham?

krowczax 26.10.2010 20:12

Nie wiem czy Małecki kiedykolwiek nauczy się zagrywać w tempo.

daniello1987 26.10.2010 20:13

znowu Boukhari gra:/ chłopal ma chyba pewne miejsce w skladzie Wisły bez wzgledu na to jaka jest jego forma

krowczax 26.10.2010 20:15

Akutat podania Boukhariego są najbardzej przemyślane w zespole IMO

daniello1987 26.10.2010 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 999537)
No i proszę- krytycy!- w czym gorszy jest Boukhari od reszty zespołu? No słucham?

a w tym ze jedno dobre zagranie w meczu nie zbawi Wisły!!! ot.co! poza niewielkimi przeblyskami Boukhari to zawodnik słaby obecnie a szczególnie piłkarz który spowalnia 90% akcji Białej Gwiazdy.tyle w temacie!

Domello 26.10.2010 20:18

Pierwsza polowa w miare pozytywna.... Teraz tylko cos strzelic

Filippo123321 26.10.2010 20:19

Trzeba przyznać, że Paljić daje rade na lewej obronie. Dobrze trzyma linie.

krasny 26.10.2010 20:19

Nie jest źle.
Najważniejsze zeby sklad sie zgrywał i zeby zagrali na 0 z tyłu.
No i zeby awansowali:)

Trochę niewidoczny Rios, może to nie jego pozycja???

cebulka997 26.10.2010 20:21

komentator to normalnie mistrzu...

powiedzial ze Kirm to Słowak i ze w meczu z Widzewem w Łodzi ostatnio bramke dla Wisły strzelil Jirsak... brawa dla tego pana

flamengista 26.10.2010 20:22

Gramy niestety kiepsko. Jedyna 100% sytuacja to główka Clebera. W ofensywie przyzwoicie, w obronie... Jak widzę naszą grę obronną chce mi się wyć z rozpaczy!

Bunoza jednak wolny jest - Sernas ucieka mu za każdym razem, gdyby nie asekuracja Clebera, byłoby krucho. Za to Pajlić biega niesamowicie - łata dziury w środku obrony, po czym pojawia się na skrzydle. Podoba mi się jego postawa w pierwszych 45 minutach.

neq. 26.10.2010 20:22

Cleber-narazie profesor, kilka razy naprawił błędy Bunozy
Paljić też narazie dobrze
Boukhari jedna dobra piła i raz powalczył o piłke
Wilk walczy i widać że ma pomysł na prostopadłe piły ale nie zawsze wychodzi
ogólnie to niech wejdzie Żuraw na drugiego napastnika i trzeba rozbujać grę bo za wolno to wszystko, ale nie jest źle

tofik 26.10.2010 20:22

To co miał Cleber takie coś musi strzelić. To jest puchar, takie sytuacje decydują. Trzeba zaryzykować wpuścić Żurawia może się chłop obudzi, sam nie wiem,
Aha i muszę przyznać, że w konstrukcji akcji od obrony to dawno tak dobrze nie wyglądaliśmy. Ale jest jeszcze dużo do poprawienia w ofensywie i defensywie :) (ale tutaj jedyny sposób to po prostu kupić obrońców)

TS Girl 26.10.2010 20:23

Jakoś idzie, ale wydaje mi się, że z minuty na minutę coraz gorzej wychodzi nam przeprowadzanie akcji ofensywnych. Na początku spotkania był taki moment, że długo oblegaliśmy bramkę Widzewa, z czasem te momenty były coraz krótsze i rzadsze. A przy naszej cienkiej obronie może to się źle skończyć, bo jak widać Łodzianie mają dobrze opracowane kontry. No i mają dwójkę świetnych snajperów w postaci Sernasa i Robaka. Na szczęście jakoś tę naszą obronę trzyma jeszcze Paljić (coraz bardziej go lubię) i Cleber, który jednak zmarnował dogodną okazję na wyjście na prowadzenie.

johny96 26.10.2010 20:24

Ja tam zadowolony jestem, no może prócz obrony i tego, że nie stwarzamy sobie klarownych sytuacji. Paljic naprawdę b. fajnie, za to irytuje mnie gra Cikosa. Żadnej dobrej wrzutki, straty, schodzi do środka, aż się prosi, aby jego stroną wejść.
Doping w pewnych momentach na plus.

daniello1987 26.10.2010 20:27

dzieki Bogu ze nie jestem jedyny który twierdzi ze Bunoza to obecnie najslabszy obronca Wisły.gdyby nie Cleber to w tym meczu było by juz 0-1 jak nie wiecej.poraz kolejny nasza gra obronna to tragedia niestety. zimowe okienko transferowe musi to zmienic

sevenheaven 26.10.2010 20:28

tylko mnie denerwuje buNIOZA ?

Teqcontroller 26.10.2010 20:31

Bunoza i Czikosz nie wiem co oni robią na boisku ...Rios mało widoczny.. zobaczymy 2 połowę może będzie lepiej ten mecz trzeba wygrać i koniec dyskusji.

Elendil 26.10.2010 20:42

huhu, Boukhariemu się agresor włączył

Suszanin 26.10.2010 20:42

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Robak nie dostał czerwonej kartki, za ten wyraźny łokieć?

PZPN... PZPN...

flamengista 26.10.2010 20:42

Skandal - Robak powinien wylecieć! Ewidentna czerwona kartka za takie zagranie. Co więcej, zawodnik pozostanie bezkarny bo dostał żółtko, więc sędzia go "ukarał".

sportnh 26.10.2010 20:43

nie bylo zadnego wyraznego lokcia w twarz, tak mowicie a nawet chyba na powtorki wyraznie nie zobaczyliscie, zwykla szarpanina i zwykle machanie lokciami, ale nie bylo zadnego ewidentnego lokcia w twarz.. zolta 100%, Cleber przyaktorzyl, wiadomo, ze chcialoby sie czerwona ale troche obiektywizmu ludzie... to ze komentator mowi ze dla niego czerwo to nie znaczy ze tak byc, zreszta on w nazwisku Bunoza widzi litere I...

Chrisman 26.10.2010 20:44

pilkarz gornika ostatnio wylecial za ruch reka nawed ni9e uderzyl arbolede a tu....................

7 kotów 26.10.2010 20:52

Widzew to najbardziej zenujaca pilkarsko druzyna w naszej lidze.

mercury 26.10.2010 20:56

Drażnią mnie 2 rzeczy i to już w meczu z Lechią było wkurzające.. DLACZEGO BUNOZA WYKONUJE RZUTY WOLNE I BIERZE SIE ZA ROZGRYWANIE? ON NIECH ROBI SWOJE NA OBRONIE..

Vuko 26.10.2010 20:56

Czy Bunoza to jakiś szpec od rzutów wolnych?

losiu2001 26.10.2010 20:57

po kiego uja Bunoza strzela te wolneeeeeeee!!!!!!!!!!!nierozumiem,jest Gargual!!!!on ma lepsza noge przy naj mniej trafi w bramke

sevenheaven 26.10.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vuko (Post 999571)
Czy Bunoza to jakiś szpec od rzutów wolnych?

specjalista nie widac ? :D

MMTS 26.10.2010 21:01

zastanawiam się czy Boukhari naprawdę jest taki dobry czy po prostu ma z Maskaantem jakis deal, że ciągle jest na boisku...chyba że trzyma go bo wie że będą karne i się może przydać, innego wytłumaczenia nie ma.
Przecież środkowi pomocnicy Amiki czy Legii zjedzą gościa na śniadanie, nawet Pączek Iwański jest szybszy od Marokańczyka

DrunkenBear 26.10.2010 21:01

Dudu podpada Małemu :D

matkur 26.10.2010 21:02

Ciokos swietna interwencja

pawelwislak 26.10.2010 21:03

Po CH** wszedł "Magic" jak mieliśmy grać w 10 to lepiej było żeby Boukhari Wy***** Robakowi

Suszanin 26.10.2010 21:04

Pawełek zaskakuje mnie :D ! Może dlatego, że za niedługo kończy mu się kontrakt? ;D

MMTS 26.10.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cebulka997 (Post 999547)
komentator to normalnie mistrzu...

powiedzial ze Kirm to Słowak i ze w meczu z Widzewem w Łodzi ostatnio bramke dla Wisły strzelil Jirsak... brawa dla tego pana

no i że drużyna Wisły ewaluuje..., jedna litera a tyle zmienia :) może jest specjalistą od sportów zimowych? :rotfl:

7 kotów 26.10.2010 21:05

Cikos dzis jest znakomity.

Kartka generalnie bez znaczenia. To tak jakby z boiska wyrzucono bande reklamowa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl