Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7545)

As 21.08.2010 16:58

alez mnie pawel brozek teraz w....il, stracil pilke i sie nawet lajza nie wroci a wszedl 5 minut temu. Co za lajza.

Lysy 21.08.2010 16:59

O ja.... ale Żurawski ruga Jovanić'a , aż mu piana z ust leci :rotfl: Żurawski coś nerwowy się zrobił, niech poproszą go o wywiad po mecz, może znowu coś kontrowersyjnego powie :D

mr_kwolf 21.08.2010 17:00

Ciekawe co powie dzisiaj wolfy i Markus o Bunozie, bo dzisiaj udowadnia że mając lepszego obrońce przy sobie niż Kowalski to spokojnie daję rade i nawet główki potrafi wygrywać. Ponadto jakoś nie widać jego drewniactwa o którym tutaj się tyle naczytałem.

PS. Pewnie się dzisiaj będą wyżywać na Cikosie więc pewnie o Bunozie nawet nie wspomną ani słowem.

glutusmaximus 21.08.2010 17:00

Popatrzcie jak się różni podejście Żurawskiego do gry i P.Brożka. Ten biega przez 90min. a gwiazdor ma w dupie.

palladynTS 21.08.2010 17:01

ufffff....dziękuje bardzo!!!!!!!!!!!

As 21.08.2010 17:02

Szacunek dla chlopakow, wydarli to zwyciestwo. Wazne jest ze kiedy nie idzie, kiedy jest kryzys zeby tych punktow nie gubic. Pretencje mam do Pawla bo wogole nie widac u neo zaangazowania, chyba sie obrazil ze posadzili go na lawce.

rozan 21.08.2010 17:02

Trudny mecz w trudnym momencie,zagrany poprawnie...
Szkoda czerwonej bo Cikos grał fajnie, cała obrona mnie pozytywnie zaskoczyła.


Dawno tak się nie cieszyłem ze zwycięstwa :-)

PhantomRanger 21.08.2010 17:02

Póki były siły i nie było na boisku Brożków, Sobolewskiego, Kowalskiego, Boguskiego to i nawet gra się zazębiała. Mam nadzieje na podobny skład z Polonią Bytom

tofik 21.08.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 966083)
Ciekawe co powie dzisiaj wolfy i Markus o Bunozie, bo dzisiaj udowadnia że mając lepszego obrońce przy sobie niż Kowalski to spokojnie daję rade i nawet główki potrafi wygrywać. Ponadto jakoś nie widać jego drewniactwa o którym tutaj się tyle naczytałem.

Paljić też szrot, beznadzieja, rezerwy, a dzisiaj strzela zwycięską bramkę. Znawcy po jednym obejrzeniu piłkarza już wszystko wiedzą.

mitmichael 21.08.2010 17:03

Teraz chcialbym zobaczyc miny tych osob, co dawali Widzewowi pewne 3-0. Zaraz poprzegladam wszystkie strony. Poprawic jeszcze gre i bedzie dobrze.

crazykaro 21.08.2010 17:04

Dobrze że Paljić oddał ten jeden strzał bo bez tego znowu byłoby nieciekawie.

As 21.08.2010 17:04

I jeszcze jedno. Co do czerwonej kartki dla Erika. Chce zauwazyc ze Maly prawie wcale go nie wspieral w obronie! Wiekszosc akcji szla nasza prawa strona i niestety Erik byl caly czas pod presja. Te dwie kartki to jak dla mnie wypadkowa tej sytuacji.

*Michael* 21.08.2010 17:04

mecz poprawny ;)

Widać że obrona wiele pewniej grała jak nie było w niej Kowalskiego.
Szkoda kartki dla Cikosa no ale cóż.

WISŁA PANY!!!

bouli76 21.08.2010 17:05

Wazne ze dowiezli do konca 1:0 bo po przerwie grali gorzej. Wazne ze 3 pkt sa :D
A powiem szczerze ze po tym co ostatnio widzew pokazal to obawialem sie o wynik w lodzi. :D

martiness 21.08.2010 17:05

Dla Wisły - wynik dużo, dużo lepszy niż gra. I naprawdę widać, że to niepoukładany zespół zupełnie, i nnowy menago będzie miał sporo, sporo pracy.
No i widać, ile dla obrony znaczy Cleber.

Dla Widzewa - szkoda porażki u siebie bo Wisła była spokojnie do ogrania. stracona bramka: mega frajerstwo, zupełnie z niczego i bez sensu.
Trochę zimnej krwi w końcówce i byłby co najmniej remis.

serek.c2 21.08.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozan (Post 966087)
Trudny mecz w trudnym momencie,zagrany poprawnie...
Szkoda czerwonej bo Cikos grał fajnie, cała obrona mnie pozytywnie zaskoczyła.


Dawno tak się nie cieszyłem ze zwycięstwa :-)

Też się bardzo cieszę z wygranej, ale żeby pisać o poprawnej grze to już chyba Cię poniosło... Druga połowa to jedna wielka żenada. I niech obrazu nie zaciemnia czerwona kartka - od początku drugiej połowy graliśmy tak nędznie jak w całym obecnym sezonie.

ChG 21.08.2010 17:06

Drewniak Bunoza zamknął dzisiaj "twarze" pana wolfiego i innych krytykujących go. Jak dla mnie gracz meczu, bezbłędny był.

Ogryzek 21.08.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 966082)
O ja.... ale Żurawski ruga Jovanić'a , aż mu piana z ust leci :rotfl: Żurawski coś nerwowy się zrobił, niech poproszą go o wywiad po mecz, może znowu coś kontrowersyjnego powie :D

Widać nie tylko ja ale i Żuraw zauważył że Jovanić ma wręcz paniczny lek żeby wyjść do dośrodkowań. Dzisiaj mu się upiekło, ale z Karabachem w rewanżu straciliśmy przez to że stał na linii i czekał 2 gole....

Ważne 3 punkty!

Nowy trener nie ma zatem jakiejś kosmicznej straty na starcie żeby walczyć o puchary a może i o MP... :)

rafal777 21.08.2010 17:06

Ani jednego strzału w 2 połowie. Kolejny mecz przebiedoway, nic się nie uczymy. Cały czas marazm. Dla mnie taki mecz jest nic nie warty bo po nim nie będzie żadnej nauki. Ciułanie punktów i bida w ataku tak wygląda nasz styl. Ehhh może ten trener coś zmieni.

szymonw7 21.08.2010 17:07

Chłopakom chciało się dziś biegać postawa zawodników na +

Borinho 21.08.2010 17:07

Mały mówił że to był dobry mecz hehhahaha sytuacji jak na lekarstwo prosta kopanina i tyle !!!

Żuczek 21.08.2010 17:07

Uff... na szczęście udało się to uciułać. Mam nadzieję że za tydzień nasza gra będzie już lepsza niż dzisiaj. A w każdym razie lepsza od tego, co pokazaliśmy w drugiej połowie.

Dean 21.08.2010 17:07

Właśnie, że Żurawski zaje*iście się zachował. Tak powinien.:)

Sylwek1906 21.08.2010 17:08

Moim zdaniem to Wilk dziś zagrał najlepiej, świetnie czyścił środek, mało strat,
mądre przemyślane podania.
Na razie dobrze wydane pieniądze. Choć nie ma co sie podniecać bo zagrał 1 mecz przez 90 minut.

sportnh 21.08.2010 17:08

Brawo Bunoza!!!!!

serek.c2 21.08.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymonw7 (Post 966100)
Chłopakom chciało się dziś biegać postawa zawodników na +

no tak - w przyszłym tygodniu może zachce im się jeszcze skakać - powinni dostać premie.

mr_kwolf 21.08.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 966097)
Drewniak Bunoza zamknął dzisiaj "twarze" pana wolfiego i innych krytykujących go. Jak dla mnie gracz meczu, bezbłędny był.

Bez przesady, raz źle się ustawił (strzał Sernasa z głowy) i raz źle wyprowadzał piłkę w pierwszej połowie gdzie Sernas lepiej przyjmując wyszedłby sam na sam.
Nie zmienia to faktu że w moim odczuciu zagrał bardzo dobre spotkanie i tak jak już wspomniałem będziemy mieli z niego pociechę.

Krzysiek 21.08.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 965952)
2-0 dla nas. Mówiłem to ja, prorok;)


Blisko byłem;D

Ogryzek 21.08.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 966096)
Też się bardzo cieszę z wygranej, ale żeby pisać o poprawnej grze to już chyba Cię poniosło... Druga połowa to jedna wielka żenada. I niech obrazu nie zaciemnia czerwona kartka - od początku drugiej połowy graliśmy tak nędznie jak w całym obecnym sezonie.

Nie pomyślałeś że nasi się wypsztykali normalnie z sił w pierwszej połowie i potem ledwo biegali? Zwykła fizjologia..

Borinho 21.08.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 966098)
Widać nie tylko ja ale i Żuraw zauważył że Jovanić ma wręcz paniczny lek żeby wyjść do dośrodkowań. Dzisiaj mu się upiekło, ale z Karabachem w rewanżu straciliśmy przez to że stał na linii i czekał 2 gole....

Ważne 3 punkty!

Nowy trener nie ma zatem jakiejś kosmicznej straty na starcie żeby walczyć o puchary a może i o MP... :)



Też to zauważyłem .... coś za bardzo do linii czasami przywiązany ......

cinekw 21.08.2010 17:10

Bunoza zagrał niezły mecz choć pare błedów popełnił. Widać, że z meczu na mecz jest coraz lepiej. Ale w sumie to jest drewno, nie wolfy?

szlaQ 21.08.2010 17:10

Wilk na + ...walka była ... :]

tofik 21.08.2010 17:10

Może jeszcze nie ma pewności, albo taka wada bramkarska. Jeden lata jak pies puszczony ze smyczy i się mija z dośrodkowaniami, a drugi zapuści korzenie na linii i obserwuje :)

felipe 21.08.2010 17:10

Zapominamy o grze, 3 pkt z Łodzi przywiezione. A wiele ekip potraci tam punkty!

Nowy trener, zwycięstwo z Widzewem - to dobry dzień dla nas.

ChG 21.08.2010 17:10

Miało być "praktycznie bezbłędny". :)

Fakt, jeden czy dwa błędy mu się przytrafiły, ale ogólnie moim zdaniem bardzo dobry występ.

serek.c2 21.08.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 966109)
Nie pomyślałeś że nasi się wypsztykali normalnie z sił w pierwszej połowie i potem ledwo biegali? Zwykła fizjologia..

Że co proszę? Wypsztykali się po pierwszej połowie? Z przerwa na picie? :D

Noż ....a jego mać - fizjologia.

Bialix 21.08.2010 17:11

Pomalutku, bardzo powoli, ale idzie ku lepszemu :) Chłopaki wytrzymali 30 minut w osłabieniu przy nacierającym Widzewie. To się chwali. Nie było już takiej padaki jak z Arką czy Ruchem.

Mamy 6 punktów i jesteśmy przed Legią. Może nie zdecydowanie, ale zawsze :P

Forza 21.08.2010 17:11

Po wypowiedzi Małeckiego stwierdzam że chyba dojrzał.

Cóż Cikos wypadł dzisiaj przeciętnie choć widać .że bardzo chce i że się naprawdę stara.

To co Kula robi to już żenada. Jak można wprowadzać Pawła Brożka skoro ten pokazuje że nwet mu się nie chce biegać?

Tak wszyscy psioczyliście na Bunozę a dzisiaj zagrał lepiej niż Cleber.

Słowa uznania również dla Wilka Żurawia i Jirsaka. Słaniali sie na nogach ale dali radę.

Blaszczu16 21.08.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 966103)
Właśnie, że Żurawski zaje*iście się zachował. Tak powinien.:)

Gdyby tak zrobił Małecki to na forum nie pozostawiono by na nim suchej nitki :rotfl:.

Borinho 21.08.2010 17:13

Ogólnie po tym meczu już wiadomo kogo należy pożegnać z Wisły dwóch którzy nie grali : i jeden który gra
1. Pawełek - dziękujemy ..... Jovanic gorszy nie będzie
2. Kowalski - za wysokie progi tylko nie pokój w obronie z nim
3. Jirsak - 3 lata w Wiśle zero wpływu na jej grę człowiek bez wyrazu w ogóle się nie rozwinął stoi w miejscu albo i gorzej gra niż w 1 sezonie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl