![]() |
alez mnie pawel brozek teraz w....il, stracil pilke i sie nawet lajza nie wroci a wszedl 5 minut temu. Co za lajza.
|
O ja.... ale Żurawski ruga Jovanić'a , aż mu piana z ust leci :rotfl: Żurawski coś nerwowy się zrobił, niech poproszą go o wywiad po mecz, może znowu coś kontrowersyjnego powie :D
|
Ciekawe co powie dzisiaj wolfy i Markus o Bunozie, bo dzisiaj udowadnia że mając lepszego obrońce przy sobie niż Kowalski to spokojnie daję rade i nawet główki potrafi wygrywać. Ponadto jakoś nie widać jego drewniactwa o którym tutaj się tyle naczytałem.
PS. Pewnie się dzisiaj będą wyżywać na Cikosie więc pewnie o Bunozie nawet nie wspomną ani słowem. |
Popatrzcie jak się różni podejście Żurawskiego do gry i P.Brożka. Ten biega przez 90min. a gwiazdor ma w dupie.
|
ufffff....dziękuje bardzo!!!!!!!!!!!
|
Szacunek dla chlopakow, wydarli to zwyciestwo. Wazne jest ze kiedy nie idzie, kiedy jest kryzys zeby tych punktow nie gubic. Pretencje mam do Pawla bo wogole nie widac u neo zaangazowania, chyba sie obrazil ze posadzili go na lawce.
|
Trudny mecz w trudnym momencie,zagrany poprawnie...
Szkoda czerwonej bo Cikos grał fajnie, cała obrona mnie pozytywnie zaskoczyła. Dawno tak się nie cieszyłem ze zwycięstwa :-) |
Póki były siły i nie było na boisku Brożków, Sobolewskiego, Kowalskiego, Boguskiego to i nawet gra się zazębiała. Mam nadzieje na podobny skład z Polonią Bytom
|
Cytat:
|
Teraz chcialbym zobaczyc miny tych osob, co dawali Widzewowi pewne 3-0. Zaraz poprzegladam wszystkie strony. Poprawic jeszcze gre i bedzie dobrze.
|
Dobrze że Paljić oddał ten jeden strzał bo bez tego znowu byłoby nieciekawie.
|
I jeszcze jedno. Co do czerwonej kartki dla Erika. Chce zauwazyc ze Maly prawie wcale go nie wspieral w obronie! Wiekszosc akcji szla nasza prawa strona i niestety Erik byl caly czas pod presja. Te dwie kartki to jak dla mnie wypadkowa tej sytuacji.
|
mecz poprawny ;)
Widać że obrona wiele pewniej grała jak nie było w niej Kowalskiego. Szkoda kartki dla Cikosa no ale cóż. WISŁA PANY!!! |
Wazne ze dowiezli do konca 1:0 bo po przerwie grali gorzej. Wazne ze 3 pkt sa :D
A powiem szczerze ze po tym co ostatnio widzew pokazal to obawialem sie o wynik w lodzi. :D |
Dla Wisły - wynik dużo, dużo lepszy niż gra. I naprawdę widać, że to niepoukładany zespół zupełnie, i nnowy menago będzie miał sporo, sporo pracy.
No i widać, ile dla obrony znaczy Cleber. Dla Widzewa - szkoda porażki u siebie bo Wisła była spokojnie do ogrania. stracona bramka: mega frajerstwo, zupełnie z niczego i bez sensu. Trochę zimnej krwi w końcówce i byłby co najmniej remis. |
Cytat:
|
Drewniak Bunoza zamknął dzisiaj "twarze" pana wolfiego i innych krytykujących go. Jak dla mnie gracz meczu, bezbłędny był.
|
Cytat:
Ważne 3 punkty! Nowy trener nie ma zatem jakiejś kosmicznej straty na starcie żeby walczyć o puchary a może i o MP... :) |
Ani jednego strzału w 2 połowie. Kolejny mecz przebiedoway, nic się nie uczymy. Cały czas marazm. Dla mnie taki mecz jest nic nie warty bo po nim nie będzie żadnej nauki. Ciułanie punktów i bida w ataku tak wygląda nasz styl. Ehhh może ten trener coś zmieni.
|
Chłopakom chciało się dziś biegać postawa zawodników na +
|
Mały mówił że to był dobry mecz hehhahaha sytuacji jak na lekarstwo prosta kopanina i tyle !!!
|
Uff... na szczęście udało się to uciułać. Mam nadzieję że za tydzień nasza gra będzie już lepsza niż dzisiaj. A w każdym razie lepsza od tego, co pokazaliśmy w drugiej połowie.
|
Właśnie, że Żurawski zaje*iście się zachował. Tak powinien.:)
|
Moim zdaniem to Wilk dziś zagrał najlepiej, świetnie czyścił środek, mało strat,
mądre przemyślane podania. Na razie dobrze wydane pieniądze. Choć nie ma co sie podniecać bo zagrał 1 mecz przez 90 minut. |
Brawo Bunoza!!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie zmienia to faktu że w moim odczuciu zagrał bardzo dobre spotkanie i tak jak już wspomniałem będziemy mieli z niego pociechę. |
Cytat:
Blisko byłem;D |
Cytat:
|
Cytat:
Też to zauważyłem .... coś za bardzo do linii czasami przywiązany ...... |
Bunoza zagrał niezły mecz choć pare błedów popełnił. Widać, że z meczu na mecz jest coraz lepiej. Ale w sumie to jest drewno, nie wolfy?
|
Wilk na + ...walka była ... :]
|
Może jeszcze nie ma pewności, albo taka wada bramkarska. Jeden lata jak pies puszczony ze smyczy i się mija z dośrodkowaniami, a drugi zapuści korzenie na linii i obserwuje :)
|
Zapominamy o grze, 3 pkt z Łodzi przywiezione. A wiele ekip potraci tam punkty!
Nowy trener, zwycięstwo z Widzewem - to dobry dzień dla nas. |
Miało być "praktycznie bezbłędny". :)
Fakt, jeden czy dwa błędy mu się przytrafiły, ale ogólnie moim zdaniem bardzo dobry występ. |
Cytat:
Noż ....a jego mać - fizjologia. |
Pomalutku, bardzo powoli, ale idzie ku lepszemu :) Chłopaki wytrzymali 30 minut w osłabieniu przy nacierającym Widzewie. To się chwali. Nie było już takiej padaki jak z Arką czy Ruchem.
Mamy 6 punktów i jesteśmy przed Legią. Może nie zdecydowanie, ale zawsze :P |
Po wypowiedzi Małeckiego stwierdzam że chyba dojrzał.
Cóż Cikos wypadł dzisiaj przeciętnie choć widać .że bardzo chce i że się naprawdę stara. To co Kula robi to już żenada. Jak można wprowadzać Pawła Brożka skoro ten pokazuje że nwet mu się nie chce biegać? Tak wszyscy psioczyliście na Bunozę a dzisiaj zagrał lepiej niż Cleber. Słowa uznania również dla Wilka Żurawia i Jirsaka. Słaniali sie na nogach ale dali radę. |
Cytat:
|
Ogólnie po tym meczu już wiadomo kogo należy pożegnać z Wisły dwóch którzy nie grali : i jeden który gra
1. Pawełek - dziękujemy ..... Jovanic gorszy nie będzie 2. Kowalski - za wysokie progi tylko nie pokój w obronie z nim 3. Jirsak - 3 lata w Wiśle zero wpływu na jej grę człowiek bez wyrazu w ogóle się nie rozwinął stoi w miejscu albo i gorzej gra niż w 1 sezonie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl