Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

brylant17 08.08.2010 19:20

WOW Pawełek!!!!

wiśnia 08.08.2010 19:21

nasza kochana obrona:lol:

Wiślak709 08.08.2010 19:21

Pawelek:D good robinsonada :D

Bialix 08.08.2010 19:21

kibicwisły1906 to idź grzecznie lulu, już po dobranocce :]

Boguski znowu się machnie 33 razy, potknie po drodze ze 4 ale może potem coś wykombinuje ;) W końcu ktoś już napisał, że Arka to takie Szawle ;D

szczaq21 08.08.2010 19:21

Pawełek:D!!!

Bialix 08.08.2010 19:22

Sweet Jesus! Pawełek - człowiek szafa :D

ChG 08.08.2010 19:22

A Bunoza sobie truchtem wraca...

qchar90 08.08.2010 19:22

nie mamy lewego obroncy, Diaz zachowuje sie jak Piotrek Brozek w Baku

medyk 08.08.2010 19:23

w szatni flaszka poszla?

Wiślak709 08.08.2010 19:23

kurde bunoza :(

julo 08.08.2010 19:23

@kibicwisły1906, nawet jakby przegrywali nasi 0-5 to i tak bym musiał to zobaczyć i nie wyobrażam sobie odpuścić mecz, czy to na żywo czy w TV.

tarantulaw2 08.08.2010 19:23

"Nie jest Mariusz Pawełek jakimś wielkim ulubieńcem kibiców, ale nie można mu nic dziś zarzucić" [Jakoś tak to szło]

:shock:::shock: :rotfl::rotfl::rotfl:

koyoot 08.08.2010 19:23

A ta sytuacja wywiazala sie z bledu Sobolewskiego i braku zdecydowanego powrotu Bunozy w pierwszej fazie tej akcji...

For_FuN_ 08.08.2010 19:24

Co ten Bunoza wyrabia na tym boisku ;)?!

harthausen 08.08.2010 19:24

jak na razie Pawełek to najmocniejszy punkt naszej obrony , już ze trzeci raz nam tyłek uratował.

=Metatron= 08.08.2010 19:25

Kto, jak kto, ale Boguski na 100% poprawi jakość gry Wisły :)
Kulawik chyba uznał, że skoro jest "tymczasowy" to sobie poeksperymentuje :) A co. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wiśnia 08.08.2010 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 956192)
nie mamy lewego obroncy, Diaz zachowuje sie jak Piotrek Brozek w Baku

my nie mamy zupełnie obrony:lol: cienka Arka wchodzi w nas jak w masło

LooNatyk 08.08.2010 19:26

na lewej obronie faktycznie, jakos pustawo ;]

julo 08.08.2010 19:28

Bo Diaz strasznie już ukopany jest.

Wygrywamy ale wcale to dobrze nie wygląda.

Pawełek nawet nie źle co ? :D

tarantulaw2 08.08.2010 19:28

Diaza to chyba połamią nam dziś ...

vaazon 08.08.2010 19:28

Chcą wykończyć Diaza..

sito 08.08.2010 19:28

patrzcie na panienke Boguskiego, paranoja

tofik 08.08.2010 19:29

Ale Diaza otłukują dzisiaj.

tarantulaw2 08.08.2010 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sito (Post 956207)
patrzcie na panienke Boguskiego, paranoja

Nic nowego...

ChG 08.08.2010 19:29

Czy Bunoza jest jakiś niedorozwinięty? Podłącza się do ataku-okej, ale nic tam nie zdziałał, więc sprintem powinien wrócić do obrony. A ten sobie truchcikiem wraca, ja pierdziele...

Bialix 08.08.2010 19:34

O, Boguski się przewrócił :D

julo 08.08.2010 19:34

No ten Bunoza troche dziwny jest :D Rzeczywiście. Może spowolniono/opóźniony jest ? Ciekawe czy przed transferem ktoś z nim rozmawiał :D :D
A tak na serio to licze ze się jeszcze wyrobi.

Panowie ale 1-0 to nie wynik !!

Z taką obroną to musimy prosić Clebera żeby nie konczył kariery.

reew 08.08.2010 19:34

Teraz szczęście że rykoszet nie wpadł do bramki Pawełka...

bramka na 1-0
http://hotfile.com/dl/60788124/46db8...lecki.avi.html

tarantulaw2 08.08.2010 19:34

Kowalski do zawału mnie doprowadza...

Bialix 08.08.2010 19:35

Czyżby Jop opętał Kowalskiego?!

tarantulaw2 08.08.2010 19:35

Żurawski na boisko wejdzie zaraz.

mic1992 08.08.2010 19:36

gramy bez obrony

julo 08.08.2010 19:37

Boguska strzelała ! Mocno pyrtnął.


Za kogo wszedł Żuraw ?

LooNatyk 08.08.2010 19:37

z lewej storny obrona nie istnieje.. chyba juz ze 3 setki tam byly ;)

For_FuN_ 08.08.2010 19:37

Tempo gry jest naprawde porazajace...liga amatorska i trzeba to powtarzac do znudzenia. Grajac w ten sposob bedziemy mieli problem z ekipami z San Marino, bo Malta juz ten sam poziom.

P.S - Obrona gra zenujaco, Arka juz 3-4 100% sytuacje.

tarantulaw2 08.08.2010 19:37

Co ten Boguski zrobił?!?!?! :O

Zmiana <- 23. Paweł Brożek
-> 79. Maciej Żurawski

iq1000 08.08.2010 19:37

1. Wiślacy w szatni: "Już wygraliśmy, więc w drugiej połowie gramy na pół gwizdka, ok?"

2. Rado > Boguski

Wiślak709 08.08.2010 19:37

Żuraw wchodzi...

ChG 08.08.2010 19:37

Arka nas ciśnie, to przykre...

A Boguski oczywiście uderza jak panienka...

vaazon 08.08.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 956214)
Kowalski do zawału mnie doprowadza...

Przecież nie ma kontroli nad piłką po rykoszecie...
Ciekawe czy tak mówiłeś na Głowę kiedy po jego rykoszetach odpadaliśmy z pucharów...
Boguski n/c po co on wszedł? Rado mógłby zostać do 70 minuty..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl