![]() |
WOW Pawełek!!!!
|
nasza kochana obrona:lol:
|
Pawelek:D good robinsonada :D
|
kibicwisły1906 to idź grzecznie lulu, już po dobranocce :]
Boguski znowu się machnie 33 razy, potknie po drodze ze 4 ale może potem coś wykombinuje ;) W końcu ktoś już napisał, że Arka to takie Szawle ;D |
Pawełek:D!!!
|
Sweet Jesus! Pawełek - człowiek szafa :D
|
A Bunoza sobie truchtem wraca...
|
nie mamy lewego obroncy, Diaz zachowuje sie jak Piotrek Brozek w Baku
|
w szatni flaszka poszla?
|
kurde bunoza :(
|
@kibicwisły1906, nawet jakby przegrywali nasi 0-5 to i tak bym musiał to zobaczyć i nie wyobrażam sobie odpuścić mecz, czy to na żywo czy w TV.
|
"Nie jest Mariusz Pawełek jakimś wielkim ulubieńcem kibiców, ale nie można mu nic dziś zarzucić" [Jakoś tak to szło]
:shock:::shock: :rotfl::rotfl::rotfl: |
A ta sytuacja wywiazala sie z bledu Sobolewskiego i braku zdecydowanego powrotu Bunozy w pierwszej fazie tej akcji...
|
Co ten Bunoza wyrabia na tym boisku ;)?!
|
jak na razie Pawełek to najmocniejszy punkt naszej obrony , już ze trzeci raz nam tyłek uratował.
|
Kto, jak kto, ale Boguski na 100% poprawi jakość gry Wisły :)
Kulawik chyba uznał, że skoro jest "tymczasowy" to sobie poeksperymentuje :) A co. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Cytat:
|
na lewej obronie faktycznie, jakos pustawo ;]
|
Bo Diaz strasznie już ukopany jest.
Wygrywamy ale wcale to dobrze nie wygląda. Pawełek nawet nie źle co ? :D |
Diaza to chyba połamią nam dziś ...
|
Chcą wykończyć Diaza..
|
patrzcie na panienke Boguskiego, paranoja
|
Ale Diaza otłukują dzisiaj.
|
Cytat:
|
Czy Bunoza jest jakiś niedorozwinięty? Podłącza się do ataku-okej, ale nic tam nie zdziałał, więc sprintem powinien wrócić do obrony. A ten sobie truchcikiem wraca, ja pierdziele...
|
O, Boguski się przewrócił :D
|
No ten Bunoza troche dziwny jest :D Rzeczywiście. Może spowolniono/opóźniony jest ? Ciekawe czy przed transferem ktoś z nim rozmawiał :D :D
A tak na serio to licze ze się jeszcze wyrobi. Panowie ale 1-0 to nie wynik !! Z taką obroną to musimy prosić Clebera żeby nie konczył kariery. |
Teraz szczęście że rykoszet nie wpadł do bramki Pawełka...
bramka na 1-0 http://hotfile.com/dl/60788124/46db8...lecki.avi.html |
Kowalski do zawału mnie doprowadza...
|
Czyżby Jop opętał Kowalskiego?!
|
Żurawski na boisko wejdzie zaraz.
|
gramy bez obrony
|
Boguska strzelała ! Mocno pyrtnął.
Za kogo wszedł Żuraw ? |
z lewej storny obrona nie istnieje.. chyba juz ze 3 setki tam byly ;)
|
Tempo gry jest naprawde porazajace...liga amatorska i trzeba to powtarzac do znudzenia. Grajac w ten sposob bedziemy mieli problem z ekipami z San Marino, bo Malta juz ten sam poziom.
P.S - Obrona gra zenujaco, Arka juz 3-4 100% sytuacje. |
Co ten Boguski zrobił?!?!?! :O
Zmiana <- 23. Paweł Brożek -> 79. Maciej Żurawski |
1. Wiślacy w szatni: "Już wygraliśmy, więc w drugiej połowie gramy na pół gwizdka, ok?"
2. Rado > Boguski |
Żuraw wchodzi...
|
Arka nas ciśnie, to przykre...
A Boguski oczywiście uderza jak panienka... |
Cytat:
Ciekawe czy tak mówiłeś na Głowę kiedy po jego rykoszetach odpadaliśmy z pucharów... Boguski n/c po co on wszedł? Rado mógłby zostać do 70 minuty.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl