Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

Tenzen 07.08.2010 10:23

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Henrik Larsson? Może od razu Maciej Żurawski, będzie grający trener jak w Valerendze ;) To już wolę Kulawika czyli gościa który ma jakieś doświadczenie z pracą trenerską no i wygrywał już z Legią czy Cracovią obejmując drużynę w trudnych chwilach.

Potrzeba kogoś doświadczonego kto zna się na swojej robocie a nie w ten sposób sprowadzać znanego zawodnika ;)

węgorz2 07.08.2010 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ostach1906aka (Post 954990)
Łobo to niech spier**** do Klasy "A" Olkusz.. :)

dla mnie Jirsak jest świetnym piłkarzem i tyle, moje zdanie, dziękuje.

jak mozna tolerować przekleństwa na piłkarzy którzy nadal noszą BIALA GWIAZDE ,dla mnie to spier... powinni tacy kibice ktorzy przeklinaja na swoj klub ,

ostach1906aka 07.08.2010 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 955013)
jak mozna tolerować przekleństwa na piłkarzy którzy nadal noszą BIALA GWIAZDE ,dla mnie to spier... powinni tacy kibice ktorzy przeklinaja na swoj klub ,

a jak krzyczałeś na meczu - "WISŁA GRAĆ - KU*WA MAĆ" , to wcale na NASZ KLUB nie przeklinałeś, tak ?

Drozd 07.08.2010 10:33

To też nasza wina.
 
Pamiętam mecz Wisła-Trabzonspor pierwszy po 20 latach występ w pucharach. Wygrywaliśmy 2:0 u siebie i dostaliśmy bramkę. Reakcja była taka ze mecz skończył się 5:1 a na wyjeździe wygraliśmy 2:0. W następnej rundzie zremisowaliśmy 1:1 z Parmą przegrywając po bramce w pierwszej minucie a aktualny trener strzelił bramkę Buffonowi. Parma wygrała w tamtym sezonie PUEFA mając w składzie Verona, Crespo, Thurama, ... można by wymieniać reprezentantów wielu krajów. Na wyjeździe było 2:1 dla Parmy gdzie bramkę strzeliliśmy w ostatniej minucie. Czyli walczyliśmy do końca. Wniosek z tego taki że TRZEBA ZAPIEPRZAĆ to warunek KONIECZNY!!! Choć nie wystarczający, jednak bez niego DOSTANIEMY W ****Ę ZAWSZE I Z KAŻDYM. Jeżeli komuś się wydaje ze trener cokolwiek wskóra z drużyną która ma wieczne wakacje jest niespełna rozumu. Iwan streścił to tak "Piłka polega na bieganiu" a im kto słabszy musi biegać więcej. Nasi "piłkarze" bo na to miano nie zasługują wbili sobie do pustych łbów ze są "lepsi" i biegać nie muszą. NOWY TRENER MA JEDNO ZADANIE WYBIĆ IM TEN KRETYNIZM Z GŁOWY. A kibice mają OBOWIĄZEK przypominać im o tym zawsze kiedy zacznie się plaża. I OKREŚLENIE ŻE KIBIC JEST NA DOBRE I NA ZŁE W OSTATNICH LATACH ZWYRODNIAŁO JAK GRA NASZYCH KOPACZY. TU CHODZI O POSTAWĘ, ZAANGAŻOWANIE, WALKĘ, CHĘCI. PRAWDZIWY KIBIC TO DOSTRZEGA I WÓWCZAS NIEZALEŻNIE OD WYNIKU WSPIERA ZAWODNIKÓW. Natomiast prawdziwy kibic jeżeli powyższych cech nie dostrzega MA OBOWIĄZEK SIĘ ICH DOMAGAĆ. RÓWNIEŻ NIEZALEŻNIE OD WYNIKU. To powinno go różnić od kibica przypadkowego który po oglądnięciu opier....ania sie piłkarzy przez 90 min zaklnie wkurzony ze zapłacił za bilet i pójdzie do domu. To co nasze gwiazdki usłyszały na Hutniku powinno sie nieść w każdym meczu w którym jakiś sie na chwile zatrzyma, albo nie będzie zapieprzał jak najszybciej potrafi TO JEDYNY SPOSÓB. Miałem kiedyś przyjemność rozmawiać z Januszem Krupińskim, który jasno powiedział, że bardziej obawiał się reakcji trybun niż zjebki trenera w szatni. Drodzy kibice niestety to co teraz oglądamy to w dużej mierze nasza wina pozwalamy sie lekceważyć i takie są skutki. Piłkarzyki mają wszystko w dupie.

master777 07.08.2010 10:40

Panie i Panowie, jeżeli do klubu przyszedł by Simeone (w co wątpie) lub Larsson (co jest niestety bardziej prawdopodobne), to z całą pewnością, przy ich aktualnym wieku i motoryce byliby najlepiej ze wszystkich przygotowani do nowego sezonu.

Pancratius 07.08.2010 10:42

Dzisiaj mnie rozbawiło jak w PS napisali o Larssonie i tym na S nie pamietam już.Zobaczyli na forum Wisły główne typy kibiców i już ogłosili ich głównymi kandydatami.Ja nadal uważam że nowym trenerem będzie mało znany Szwab.Zobaczymy co z tego będzie.

ostach1906aka 07.08.2010 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 955038)
Panie i Panowie, jeżeli do klubu przyszedł by Simeone (w co wątpie) lub Larsson (co jest niestety bardziej prawdopodobne), to z całą pewnością, przy ich aktualnym wieku i motoryce byliby najlepiej ze wszystkich przygotowani do nowego sezonu.


może by Larsson zagrał nawet :D

junior1906tsw 07.08.2010 10:45

Myślę, że Maradona będzie git. Co wy na to :D?

Drozd 07.08.2010 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 955013)
jak mozna tolerować przekleństwa na piłkarzy którzy nadal noszą BIALA GWIAZDE ,dla mnie to spier... powinni tacy kibice ktorzy przeklinaja na swoj klub ,

Jak można NIE PRZEKLINAĆ piłkarzy którzy noszą BIAŁĄ GWIAZDĘ i nic sobie z tego nie robią? I nie na klub bo klub to KIBICE. Szczególnie teraz kiedy zawodnicy przychodzą i odchodzą. Co mam zrobić jak przychodzi zawodnik i się opi...ala? Prosić go żeby sie starał? Chyba sobie jaja robisz. Ja MAM PRAWO WYMAGAĆ!!! Zwłaszcza zaangażowania. Ma zapieprzać aż się zrzyga chyba że jest na tyle dobry ze potrafi inaczej.

Rafee 07.08.2010 10:48

Nam potrzeba takiego trenera http://www.youtube.com/watch?v=Bqp64q7kHmw który wybije gwiazdorstwo naszym piłkarzom z głowy

Pancratius 07.08.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 955043)
Myślę, że Maradona będzie git. Co wy na to :D?

Przynajmniej będzie całować nasze gwiazdki przed meczem.Będą wniebowzięci.Myślę że wytworzyła by się między nimi specyficzna miłość.Po roku trenerki nie było co by zbierać z tego klubu.:P

wolfy 07.08.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 955038)
Panie i Panowie, jeżeli do klubu przyszedł by Simeone (w co wątpie) lub Larsson (co jest niestety bardziej prawdopodobne), to z całą pewnością, przy ich aktualnym wieku i motoryce byliby najlepiej ze wszystkich przygotowani do nowego sezonu.

I byłoby to nawet może zabawne, gdyby nie fakt, że kiedy Petrescu brał udział w gierkach to był najlepszy na boisku.

Larsson jako grający trener? Jestem jak najbardziej za:lol:

ostach1906aka 07.08.2010 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 955044)
Jak można NIE PRZEKLINAĆ piłkarzy którzy noszą BIAŁĄ GWIAZDĘ i nic sobie z tego nie robią? I nie na klub bo klub to KIBICE. Szczególnie teraz kiedy zawodnicy przychodzą i odchodzą. Co mam zrobić jak przychodzi zawodnik i się opi...ala? Prosić go żeby sie starał? Chyba sobie jaja robisz. Ja MAM PRAWO WYMAGAĆ!!! Zwłaszcza zaangażowania. Ma zapieprzać aż się zrzyga chyba że jest na tyle dobry ze potrafi inaczej.

taki 'kibic' chyba tego nie zrozumie, dzięki za poparcie :P

junior1906tsw 07.08.2010 10:49

To, że węgorz nie przeklinasz to bardzo ładnie z Twojej strony, zapunktowałeś może u mamy, ale tutaj niektórzy nie wytrzymują nerwowo patrząc na to co się dzieje, więc wybacz co po niektórym :) bez napinki.

ostach1906aka 07.08.2010 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez junior1906tsw (Post 955043)
Myślę, że Maradona będzie git. Co wy na to :D?

akurat go 'chamy' z Argentyny zwolniły, niech boguś wykłada kasę :D

VanBasten 07.08.2010 10:52

Ja tylko mam nadzieję , że zwolnienie Dana Petrescu i jego późniejsze osiągięcia nauczyły rozumu Cupiała ! I jeśli teraz faktycznie zatrudni zagranicznego trenera to da mu czas na budowę drużyny i nie będzie uelgał zawodnikom , którym ostry trener będzie przeszkadzał .

junior1906tsw 07.08.2010 10:53

Nie wiem czy by coś zdziałał :D Naszym to by się przydał Hulk Hogan, żeby ich po mordzie powystrzelał :D

BRTS39 07.08.2010 10:56

Pamietacie jak dan zabrał pilkarzy o wczesnej porze zeby zobaczyli jak ludzie tyraja za marne pieniadze?? Tego typu trener by sie przydał.

wislakrakow124 07.08.2010 10:56

@junior1906tsw dobre:) Ja na stanowisku trenera widzialbym Kafarskiego albo Probierza! Z zagranicy chetnie widzialbym Guardiole:)

ostach1906aka 07.08.2010 10:58

a ja chce Alexa Fergusona. nie ma lepszego na świecie od niego trenera. :)

junior1906tsw 07.08.2010 10:59

Nie znam się na trenerach z polskiej ligi, nie wiem jacy są, ale jak przyjdzie jakiś pleban co się boi własnego cienia to możemy się przerzucić na ping ponga.

staho 07.08.2010 11:09

Najlepszy kandydat to Roy Keane

szczepanwislak 07.08.2010 11:10

W ciągu 10 dni mamy mieć nowego szkoleniowca z zagranicy.Jak pisze" Przegląd Sportowy" : Na giełdzie nazwisk przewinęły się wczoraj dwa: Argentyńczyk Diego Simeone i Szwed Henrik Larsson - obaj świetni piłkarze, będący na początku drogitrenerskiej. Czy to prawda niby i czy któryś z nich byłby odpowiednim kandydatem na to stanowisko ?? Czemu nie. Chociaż mi marzyłby się powrót Dana

anthony09 07.08.2010 11:14

Diego Simeone to byłby hit ;) To byłoby głośne nazwisko, które mogłoby odwrócić wizerunek klubu. Co to jakiś Bakero - stary dziad, Diego Simeone to już co innego ;) Piłkarz z jajami a'la Sobolewski, trener na początku swojej kariery z małym sukcesem "mistrzostwo Argentyny", z wielkimi znajomościami, z hiszpańskim podejściem. Mówi pewnie biegle po włosku, hiszpańsku, może angielsku. Ma znajomości w lidze włoskiej, argentyńskiej ;)
Takiego coacha nam trzeba, nie jakiś niemców, hiszpanów itp... tylko takiego argentyńczyka.

100% poparcia kandydatury Diego Simeone :)

W tym wywiadzie nie wiem co mówi :D ale przynajmniej ten ryj ma znośny :D i mówi jak dla mnie konkretnie pełnymi zdaniami ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SKvmL5ol8P0

ostach1906aka 07.08.2010 11:14

a mi się marzy powrót Macieja Skorży...
choć to jest nie możliwe jak na razie. ;/

kfilk 07.08.2010 11:19

Moim zdaniem Larsson byłby idealny. Nie mam pojęcie jakie ma umiejętności trenerskie ale wiem, że mógłby pokazać naszym gwiazdeczkom co oznacza "profesjonalny piłkarz". Byłby większą gwiazdą niż kopacze i to do niego by kibice na treningach podbiegali po autograf. Myślę, że kilka miesięcy spędzonych ze zdobywcą LM pokazałoby naszym grajkom na jak zachowuje się, pracuje i myśli człowiek który odnosi sukcesy. Tylko, żeby Cupiał się nie ugiął pod lamentami kopaczy, że muszą ciężko trenować... :P

Brzytwa128 07.08.2010 11:19

Jaki trener by nie przyszedł to znów nic nie zrobi. Bez kasy na transfery (Cupiał da tylko jak kogoś sprzedadzą) i w każdym meczu z nożem na gardle?

Moim zdaniem w ogóle sytuacja z Kasperczakiem to kompromitacja wisły. Teraz go zwalniają? Bo przegrał z Karabachem z kompletnie nieogranym zespołem? Brzmi jak kiepski żart.

Owszem Kasperczak stracił mistrzostwo, roztrwonił ogrmną przewagę. Ale to trzeba było zatrudnić nowego trenera w czerwcu!

I moim zdaniem wiśle nic nie pomoże - potrzeba jest diametralna zmiana w całej lidze. Zdecydowanie mniejsze pensje i budowa rozsądnej sieci scuatingu - w niejednej dalszej lidze grają zdolni chłopacy. Błaszczykowskiego nikt nie znał jak przychodził do Wisły. A za chwilę podstawowy skrzydłowy reprezentacji Polski, wart 3 bańki euro. Zapewne jest wielu takich, może nie tak dobrych. Ale niech będą warci o połowę mniej - ilu jest takich zawodników w Polskiej lidze?

moce 07.08.2010 11:31

na sport pl piszą że jest brana jeszcze kandtdatura włocha i hiszpana

jason wiślak 07.08.2010 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ostach1906aka (Post 955091)
a mi się marzy powrót Macieja Skorży...
choć to jest nie możliwe jak na razie. ;/

To bardzo Ci współczuję...Skorża to trener który zabił Wisłę piłkarsko, nie miał pomysłu na grę, zero charyzmy, taktyka do dupy...Pisałem kiedyś że on nam drużynę zniszczy i wyszło na moje. To byłby czarny dzień gdyby tu wrócił. A poza tym Legionistów nam tu nie potrzeba. Już wolę Kulawika. Wiem ze zaraz wyskoczysz z argumentem...ze w piewrszym sezonie zdobył tytuł po 8 miejscu...co z tego? Z taką drużyną to i ja bym zdobył. Piłkarze bardzo chcieli odkuć się za zły sezon i myślę ze obojętnie kto by nie prowadził wtedy Wisły i tak byłaby Mistrzem...Nie potrafił zrobić ekipy z tego co miał, to się ciągle transferów domaga....A siła trenera wychodzi nie przy samograju jaki dostał w Legii, tylko własnie przy przeciętnych piłkarzach....Poprowadziłby sobie taki Gornik Zabrze to by zrozumiał...Dajcie spokój już z tym Legionistą! Życzę mu żeby takie niepowodzenia jak u nas miał na Łazienkowskiej....

DeadOrAlive 07.08.2010 11:45

Wcześniej, przed przyjściem na Reymonta prowadził przecież Groclin, przeciętną drużynę...

jason wiślak 07.08.2010 11:48

I cudów tam nie dokonał. Poza tym Groclin tez miał niezły zespół jak na polską ligę. Ten trener- ot, zwykły szary szkoleniowiec ligowy...czas to zrozumieć ...

sessegnon 07.08.2010 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jason wiślak (Post 955104)
Piłkarze bardzo chcieli odkuć się za zły sezon i myślę ze obojętnie kto by nie prowadził wtedy Wisły i tak byłaby Mistrzem...

Tak sami z siebie chcieli się odkuć? Przecież piszecie w różnych tematach, że piłkarze to lenie, nie mają ambicji, liczy się tylko kasa itd. Raczej ktoś ich musiał zmotywować.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez jason wiślak (Post 955104)
Życzę mu żeby takie niepowodzenia jak u nas miał na Łazienkowskiej....

No tak.W końcu, praca Skorży w Wiśle to pasmo samych porażek...

bonawentura 07.08.2010 11:51

Mnie to tak naprawdę zastanawia kto o tym pierwszy powiedział, że przyjdzie do nas Larsson, czy Simeone? Wydaje mi się, że niektórzy z kibiców powariowali, powypisywali jakieś bzdury, bo tak sobie pomyśleli, a teraz dziennikarzyny z gazety emocjonują się tym, co napiszą forumowicze wislakrakow.com. Była informacja o tym, że trenerem będzie Simeone albo Larson? Bo ja nigdzie takiej nie widziałem... do dzisiaj.

tarantulaw2 07.08.2010 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jason wiślak (Post 955104)
Wiem ze zaraz wyskoczysz z argumentem...ze w piewrszym sezonie zdobył tytuł po 8 miejscu...co z tego? Z taką drużyną to i ja bym zdobył.

Niewątpliwie.

jason wiślak 07.08.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 955116)
Tak sami z siebie chcieli się odkuć? Przecież piszecie w różnych tematach, że piłkarze to lenie, nie mają ambicji, liczy się tylko kasa itd. Raczej ktoś ich musiał zmotywować.

No tak.W końcu, praca Skorży w Wiśle to pasmo samych porażek...

No sorry ale to było prawie 3 lata temu. Czasy się zmieniają. Nie ma u nas graczy takich jak Baszczu, Zieniu, Paulista, Cantoro...dopiero teraz widać ile dla nas znaczyli. Poza tym w Wiśle grał lepszy Sobol, Brożek był w kapitalnej formie ( co dotknął to strzelał), Boguski został okrzyknięty drugim Żurawiem a Mały dopiero wchodził do zespołu i nie gwiazdorzył, więc chęci i ambicje były.

Jeśli wziąc pod uwagę puchary to w sumie same porażki ( nie biorę pod uwagę zwycięstwa z Barcą, bo było ono bezużyteczne w ostatecznym rozrachunku). A w lidze także w poprzednim sezonie wszytsko do tego zmierzało...

W sumie to nie mam ochoty już na ten temat dyskutować, bo tylko się denerwuje a wystarczająco dużo nerwów kosztowała mnie jego kadencja...

La Furia Dell' Est 07.08.2010 12:02

Nawet Mourinho z gówna czekoladki nie zrobi.
Według mnie Wisle potrzeba: Pilkarzy przez duże P z ambicją przez duże A, z wydolnością przez duże W i charakterem przez duże CH.Nie musza to być nazwiska zgrane na naszej krajowej top-liście i nie muszą mieć kontraktów za 400.000 euro rocznie.Ich celem ma być wyprucie żył dla Wisły-tak aby zrobić wynik i pokazać się w Europie.A tener?-Ma ich poukładać takycznie...............bo wola walki i chęć zwycięstwa byłaby poza dyskusją.........Tylko tyle i aż tyle...........
Dlatego marzy mi się trener z otwarta glową, twardą reką i spoza układów............Nawet taki jak ten z Karabachu......

Martinus 07.08.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 955090)
Diego Simeone to byłby hit ;) To byłoby głośne nazwisko, które mogłoby odwrócić wizerunek klubu. Co to jakiś Bakero - stary dziad, Diego Simeone to już co innego ;) Piłkarz z jajami a'la Sobolewski, trener na początku swojej kariery z małym sukcesem "mistrzostwo Argentyny", z wielkimi znajomościami, z hiszpańskim podejściem. Mówi pewnie biegle po włosku, hiszpańsku, może angielsku. Ma znajomości w lidze włoskiej, argentyńskiej ;)
Takiego coacha nam trzeba, nie jakiś niemców, hiszpanów itp... tylko takiego argentyńczyka.

100% poparcia kandydatury Diego Simeone :)

W tym wywiadzie nie wiem co mówi :D ale przynajmniej ten ryj ma znośny :D i mówi jak dla mnie konkretnie pełnymi zdaniami ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SKvmL5ol8P0


Zgadzam się z tym co napisałeś w pełnej rozciągłości.
Włoch i Hiszpan jeszcze brani pod uwagę? - zapewne Scala i Clemente.

bonawentura 07.08.2010 12:05

Tak mi przyszło jeszcze do głowy... a Bogusław Kaczmarek? co z nim? może on byłby skłonny trenować drużynę?

MCX 07.08.2010 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 955129)
Tak mi przyszło jeszcze do głowy... a Bogusław Kaczmarek? co z nim? może on byłby skłonny trenować drużynę?

Na pewno byłby skłonny.

Ale nikt o zdrowych zmysłach nie powinien mu tego zaproponować.

bonawentura 07.08.2010 12:08

Ale dlaczego? Zaszedł dość wysoko w Pucharze UEFA, właściwie tak daleko jak Wisła. Czemu nie dać mu szansy w Krakowie?

Choć sam nie wiem jakiego usposobienia jest Kaczmarek - nam potrzebny jest trener, któremu nikt nie podskoczy - w stylu Petrescu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl