![]() |
Cytat:
|
Na chłopakach ciąży ogromna presja... bo nikt na pewno nie chce takiej wpadki jaka miała miejsce rok temu.
Jestem pewien, że od początku będą chcieli zaatakować i strzelić bramkę - jeśli się tak stanie o wynik mogę być spokojny. |
Cytat:
|
Z całym szacunkiem, ale Levadia przynajmniej w lidze wszystkich ogrywała. A to Szawle jest na bodajże 7 miejscu w lidze litewskiej! Nie możemy dac się zwariować - 3:0 to powinno być minimum (oczywiście dla nas).
|
Cytat:
|
Czy moge gdzies zobaczyc liste klubow, na ktore mozemy trafic w piatkowym losowaniu w 3 rundzie eliminacji? (oczywiscie zakladajac ze ogrywamy Litwinow).
Chdozi mi o taki rozpis rozstawieni/nierozstawieni. W 3 rundzie jestesmy jeszcze rozstawieni, tylko w ewentualnej 4tej decydujacej NIE? ------------------------------------------------------------------------------------------ EDIT: dobra mam http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html jest pare trudnych ekip w 3 rundzie z tych nierozstawionych... |
Nie ma co się obawiać, Litwinów przejdziemy bez problemów, stawiam na 3:0 dla naszych chłopaków. Żaden polski klub jeszcze z litewskim nie przegrał, więc passę pociągniemy. Dalej zobaczymy na kogo trafimy :P
|
Cytat:
Cytat:
A tu jedna z ciekawszych stron http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...eedel2010.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Levadia Tallin - VSC Debrecen 1-1
Debrecen wyrównał w 90 minucie. Dowód na to, że półamatorska Levadia w środku sezonu kontra europejski średniak/ogór w trakcie przygotowań, to jednak wcale nie tak łatwy do rozstrzygnięcia dwumecz. Z jednej strony możemy się pocieszać, że może jednak nie jesteśmy aż tak ciency jak nam się wydawało. Z drugiej strony powinniśmy się martwić, bo czwartkowy rywal też jest w trakcie sezonu. Tu też można patrzeć z dwóch perspektyw- Szawle w lidze cieni, zmieniło trenera, ale z drugiej strony gra w lepszej lidze( niech dowodem będzie postępujący napływ wartościowych Litwinów i Łotyszy do naszej ligi). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam nadzieje, że Żuraw zabłyśnie strzelając pierwsza oficjalna bramkę w pierwszym oficjalnym meczu po powrocie do Krakowa. Bedzie 2-0 dla Wisełki
|
Cytat:
Ja nie mam pojęcia i się nie wypowiadam. Obie do niedawna kompletnie lekceważyłem. |
Drużyny litewskie to barszczyk - wiem to z racji regionu na którym mieszkam. Skoro moje regionalne Wigry (2 liga wschodnia czyt. 3 liga) potrafią wygrywać z dołującymi zespołami w 1 lidze litewskiej nie mówiąc o zespołach z 2 ligi to nie ma się czego obawiać.
Wrogiem może być jedynie zlekceważenie rywala - bo to Litwini mają we krwi tj. jeżeli pozwoli się raz, drugi na skonstruowanie akcji i zwęszą, że nie są już na starcie na straconej pozycji to ich ambicja i przebojowość może pozwolić na poważniejsze zagrożenie bramce Wisełki. |
Obyśmy się tylko nie skompromitowali w 3 pierwszych rundach. Jak widzicie w IV mamy szanse tylko przy wspaniały losowaniu co przy naszym szczęściu nie ma szans bytu. Poza tym z tym składem to nawet z średniakiem Europejskim dostaniemy.
|
Cytat:
|
Osiemnastka meczowa Białej Gwiazdy:
bramkarze: Milan Jovanić,Pawełek, Kurto obrońcy: Piotr Brożek, Junior Diaz, Peter Singlar, Erik Cikos, Mateusz Kowalski, Cleber, Bunoza 2 nowych stoperów pomocnicy: Radosław Sobolewski, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodziński, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Patryk Małecki, Krzysztof Mączyński, Milinkovic napastnicy: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Maciej Żurawski, Tiboni wg mnie obecny skład wzmocniony 4 zawodnikami, środkowym obrońcom x2, pomocnikiem i napastnikiem będzie mógł spokojnie walczyć na 2 frontach, ale wiadomo wszystko zweryfikuje czas... |
Ja bym na stoperze wystawił Clebera z Diazem bo jest On pewniejszy od Kowalskiego.Reszta podobnie do Was jak napisaliście.Wielkiego pola manewru Heniu nie ma.Cikos to licze że będzie grał pewnie jak Baszczu sprzed 10 lat jak przychodził do Wisły.
|
Cytat:
|
tu macie temat do podawania składów http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=7462&page=4 a nie zaśmiecacie temat :P
|
Kasperczak raczej nie wystawia Piotrka B. w obronie, tam zagra Diaz.
Garguła i Boguski cały czas nie trenują na 100%. Małecki wiadomo. Także: Jovanic - Cikos, Cleber, Kowalski, Diaz - Łobodziński, Sobolewski, Jirsak, Piotr Brożek - Żurawski, Paweł Brożek. |
Do typowania składów macie inny temat...
|
Zobaczymy co jutro pokażą piłkarze Wisły, po ostatniej wpadce jestem ostrożny ale z drugiej strony ile można rozpamiętywać zeszłoroczny blamaż.
Zaczynamy nowy sezon w pucharach i to się tylko liczy, 100% mobilizacji, zaangażowania i walki przez 90 minut a nie tylko przez ostatni kwadrans. Sprawę awansu wyjaśnijmy już w pierwszym meczu, aby nie było nie potrzebnych nerwów za tydzień na SS. Litwini w środku sezonu, ale patrząc na tabelę nie są w wyśmienitej formie, dla nas to pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie, liczę, że Żuraw podobnie jak wczoraj Wichniarek będzie miał wejście smoka. być może i Mały udowodni jutro, że warto na niego stawiać- pokaże dobrą grę i będzie walczył jak lew. Profesjonalne podejście do sprawy, nie zlekceważenie słabszego rywala i o wynik będę spokojniejszy. Myślę, że wystarczy już tych spektakularnych wtop z ''silnymi'' ekipami Europy. Aktualny skład jaki jest każdy widzi, wydaje się że powinien on starczyć na Litwinów, ale nie wyobrażam sobie, że do kolejnych rund w razie ewentualnego awansu nie zostanie on wzmocniony w szczególności stoperami. Jestem ciekaw jak się zaprezentuje nasz linia obrony w szczególności para środkowych obrońców, tworzona najprawdopodobniej przez doświadczonego Clebera i młodego Kowalskiego. |
Cytat:
Tylko czasami nie którym się tym barszczykiem może odbić :) m.in Glasgow Rangers przekonało się o tym. Ale tak jak mówisz, nie można pozwolić sobie na zlekceważenie rywala, bo to się może źle skoczyć. Piłkarze pomni ostatniej wpadki, myślę podejdą to Litwinów z sposób bardziej zmobilizowany i zagrają na maksa a nie czekając- bo My jesteśmy Wisła i bramka sama wpadnie, przy minimalnym nakładzie sił. |
Czemu w większości nie widzę Małeckiego?Czyżby miał jutro nie zagrać?
|
Cytat:
|
Myśle że piłkarze są świadomi co ich czeka jeśli nie przejdą Litwinów, mam tu na myśli kibiców :) , dlatego jak przed meczem z Levadią spodziewałem się że przejdą obok meczu tak teraz o mecz z Szawale jestem spokojny i przekonany że zagrają agresywnie i będą skoncentrowani.
|
Cytat:
My jesteśmy klientami teatru. Płacimy za spektakl. Nie myśl że piłkarze obawiają się kibiców, bo Ci nic im nie mogę zrobić. Chyba że jakaś hołota jak na Górniku. Tyle że ta hołota to nie kibice tylko hołota. |
Jovanić i Cikos zgłoszeni a co z Etamene wiadomo coś czy jest w ogóle zgłoszony??? bo papiery chyba zdążył załatwić a do Krakowa z drużyną bez powodu by nie wracał
|
Cytat:
|
bedzie transmisja w TV?
|
Cytat:
|
Trąbią o tym od dawna że tak...
|
Wybaczcie wszechwiedzący znawcy, nie miałem dostępu do neta i informacji od dawna. Napinajcie się dalej.
Dzięki za info |
Cytat:
|
"Na Litwie polscy kibice cieszą się złą sławą z powodu wydarzeń z udziałem fanów warszawskiej Legii, do których doszło trzy lata temu. Z tego powodu mecz ubezpieczać będzie 500 policjantów, a dodatkowo w odwodzie będzie wojsko." :O ale nam kibice Legii markę wyrobili :D
|
Łobo chyba nie zagra, leży w łóżku z gorączką.
Czyżby Mały mu czegoś dosypał do mineralnej? :)) |
Cytat:
Kale i Dolha mieli w gaciach po 10 kilo. Cytat:
O tym samym pomyślałem :lol: Podobno Łobo ma biegunkę :lol: A tak na serio, to szkoda, że nie zagra. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl