![]() |
Cytat:
Sparingi to nie mecze o punkty, ale bawi mnie to usprawiedliwianie ostatnich wtop Legii "potężnymi rywalami". Grają cieniutko i nie ma co nazywać gówna czekoladą. Czy tak samo słabo będą grać w lidze to już oczywiście inna kwestia i tu bym wstrzymał się z deklaracjami do startu ekstraklasy. |
Cytat:
Nie ma co gdybać o sparingach, gdyż nasza szalona liga polska wszystko weryfikuje podczas sezonu. Przeciez kiedyś to Legia nawet sparingi we Francji wygrywała! Ale ten super bramkarz co prawie był w Chelsea, nie zrobił wrażenia. |
|
Cytat:
|
http://www.legia.com.pl/pl/28605,Ant..._miliony.html- to się gościu przeliczył ;)
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._Cracovii.html Jednak profesorek czasem myśli.
|
Nowak - Człowiek szklanka
http://www.weszlo.com/news/5265 Po Onyszce nasz kolejny niedoszły transfer. Chwała Bogu. |
Faktycznie, w tym okienku coś nad nami czuwa... To dobre znaki, Polonii dobrze nigdy nie życzyłem, ale Wojciechowski se nakupił szamba :P
|
Cytat:
Bez testów, bez badań, bez jutuba tylko nazwisko i łatka "towaru wysokiej jakości" powinno wystarczyć! Arturo - http://www.90minut.pl/news/122/news1...-Muenchen.html |
Powiedzcie mi, na jakiej zasadzie profesor działa w TSV? A co do tych kombinacji, to jak TSV awansuje do 1.Bundesligi, a Zagłębie do Ekstraklasy, to go kopną w dupę i wypną się na współpracę z parchami. Choć i tak dzięki tej współpracy wielkich piłkarzy nie spodziewam się obejrzeć w koszulce z mopem w herbie.
|
Comarch ma osobne budzety na marketing(czyt. sponsorowanie klubów) na polske i zagranice. na tsv rocznie wydaja dwa miliony €, na zagłębie jest umowa na rok wiec nie wiadomo czy ja przedłuży, umowa opiera sie na ok 200tys wiec nie wiem czy to jakiś taki duży wydatek na klub z ekstraklasy.
|
Czyli, jak dobrze rozumiem Com(p)arch jest sponsorem i płaci za przestrzeń reklamową... Profesurek nie ma natomiast pakietu akcji klubu itp... Tym samym w klubie nie ma wiele do powiedzenia.
|
Profesorek tylko jest właścicielem cracovii. Bez comarchu i cracovia ma jeszcze dług ktory splaca comarchowi.
|
nie ekstraklasa i I liga
Cytat:
|
No, widać jak z przygotowaniem fizycznym u Macieja S. i boskiego Paolo T.
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,81...boz_Legii.html Na razie wypadli: Choto, Rzeźnik, Kiełbowicz i Astiz. Czyli podstawowa formacja defensywna z zeszłego sezonu. A uraz Inakiego poważny, naderwanie wiązań pobocznych. Cóż, mnie to specjalnie nie dziwi. |
Tylko, że Rzeźnik dostał z łokera w twarz od Jędzy, Choto miał kontuzję już przed początkiem zgrupowania, a Astiza skosili Francuzi...
|
Może to po prostu zła karma. W każdym razie kontuzje są, a przecież dla (L) to dopiero początek przygotowań do sezonu.
|
Choto i Astiz sie wylecza. Rzeznik dostal w czaszke i to nie wina sztabu, to samo Choto, bo on ma kontuzje od dawna i ciagle go leczyli cos w stylu "zrob zastrzyk" w FM :P Sypie nam sie srodek obrony ale Beret pojechal do Francji nie na grzyby. Poczekajmy :)
|
Cytat:
Cytat:
Ciekawi mnie stanowisko kibiców, którzy pewnie g... mają do gadania w tej kwestii ale mimo wszystko. Z drugiej strony 150tys. na rundę to grosze jeśli chodzi o tworzenie "satelity" |
Cytat:
Cytat:
Pozostając w temacie Legii. http://www.90minut.pl/news/129/news1...liwy-gest.html Na roboty publiczne go, niech ulice zamiata, może brzucha zrzuci :P . |
Jedza to zapewne Jedrzejczyk :p
W dzisiejszym PS bedzie mozna wyczytac, ze Polonia szykuje transferowy hit w postaci Ebiego Smolarka.. kontrakt ma miec na poziomie Nowaka czyli w granicach 380 tys euro. Zastanawia mnie jedno, ile jeszcze Wojciechowski utopi kasy w Polonii nie zatrudniajac solidnego trenera? Chyba, ze paleczke bardzo szybko przejmie Janas i pouklada te klocki, w innym wypadku kolejny sezon i coraz wieksza kasa pojda w studnie :-) |
Cytat:
To już nie ma innych sposobów na normalne załatwianie takiej sprawy tylko latanie z płaczem? Po mojemu to frajerstwo. |
Cytat:
|
Cytat:
Frajerstwa szukaj gdzie indziej. Zapewniam, ze jest gdzie. |
Dla mnie też po trochu konfidenctwo, niestety. Takie sprawy się rozwiązuje inaczej. Równie dobrze "Pączek" może się teraz wybrać do sądu i oskarżyć kibiców, że byli mu nieprzychylni i wyzywali go przez ostatni sezon.
|
Rozmowa wyjaśniająca w czasie trenningu przy linii bocznej.Zdjęcie mu rzęsy z policzka wraz z przyjacielskim poklepaniem i koniec tematu, a nie włóczenie po sądach, które w przeciwieństwie do powoda i tak pączek nie odwiedzi tylko jego adwokat.
|
Powodem jest tutaj Komenda Rejonowa Policji Warszawa-Śródmieście nie zaś ten kto doniósł psiakom o tym wykroczeniu
|
Cytat:
Zresztą Buziek (zadziwia mnie Twoja wiedza) zamknął temat. |
Czy ja wiem, czy konfidenctwo.... Jakiś tatusiek-piknik poszedł z dziećmi na mecz i Pączuś pokazał im wała. Każdy normalny człowiek wzruszyłby ramionami i olał sprawę. Ale są też ludzie doparci, którzy lubią się ciągać po sądach.
Żeby tylko Iwański się za bardzo nie stresował tym procesem. Wiadomo, hormonu stresu u Legionistów było ostatnio za dużo. W dodatku jedynymi lekarstwami, które stosowali na stres były łakocie Bliklego i wypady do nocnych klubów... |
Cytat:
To, że drużyna nie odpaliła na samym początku rundy, było zrozumiałe, bo szczyt formy był szykowany na końcówkę ligi. Na początku graliśmy między innymi z Lechem, Ruchem (gdzie sędzia uznał gola ze spalonego dla Ruchu) i Zagłębiem. Ponadto Bakero bronią transfery. Zimą sprowadził 4 zawodników, a sprawdziło się aż 3. |
Podobno Legia może zagrać z PSG takim składem:
Skaba Jedza Knazewicz Wawrzyniak Komorowski Manu Vdorljak Iwański Cabral Mezenga Dong Pomoc chyba wygląda u nich dobrze, choć tak naprawdę widziałem w akcji tylko Iwańskiego. A tu o wspomnianym Iwańskim: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Cabral to lewa pomoc lub srodek. Z tego co wiem lepiej czuje sie na srodku, ale najczesciej chyba bedzie wymienial sie pozycja. Podobno Skorza szuka dla niego odpowiedniego miejsca :D
|
pisac gdzie to PSG moze ogladnac i o ktorej!
|
Cennik Cracovii na nowy sezon:
http://www.cracovia.pl/photo/bilety.JPG a teraz dla porównania Legia http://legia.com/www/images/tabela_duza.jpg Macie tam w Krakowie chyba tańsze kina :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
sobota, 31 lipca, Orange sport info
19:45 mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - Villarreal CF Czy to Psg leci w ogolnodostepnej czy nie? Bo na OS i OSI nie ma w ramówce. a francuski C+ to jest na jakims dekoderze? |
PSG-Legia tylko na francuskim Canal+, w Polsce nikt nie nadaje, trzeba szukać w sieci.
|
Cytat:
http://iraqgoals.net/10346-psg-vs-legia-warsaw.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl