Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Areo 21.07.2010 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 939686)
No nie wiem. Mnie się wydaje, że Bordeaux to jednak zajebisty poziom ligi mistrzów itp. Także nie śmiałbym się z Legii. My mieliśmy problem strzelić amatorom z Szawle.
PS.
Meczu nie oglądałem, ale tego Manu bardzo dobrze znam :D i wydaje mi się, że będzie jednym z lepszych skrzydlowych ligi.

Dolcan Ząbki to też "zajebisty poziom ligi mistrzów"? :lol:

Sparingi to nie mecze o punkty, ale bawi mnie to usprawiedliwianie ostatnich wtop Legii "potężnymi rywalami". Grają cieniutko i nie ma co nazywać gówna czekoladą. Czy tak samo słabo będą grać w lidze to już oczywiście inna kwestia i tu bym wstrzymał się z deklaracjami do startu ekstraklasy.

szprotson 21.07.2010 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 939686)
No nie wiem. Mnie się wydaje, że Bordeaux to jednak zajebisty poziom ligi mistrzów itp. Także nie śmiałbym się z Legii. My mieliśmy problem strzelić amatorom z Szawle.
PS.
Meczu nie oglądałem, ale tego Manu bardzo dobrze znam :D i wydaje mi się, że będzie jednym z lepszych skrzydlowych ligi.

jeszcze biorac pod uwage ze kilku zawodnikow zaczęlo treningi dzien przed meczem z Legią.
Nie ma co gdybać o sparingach, gdyż nasza szalona liga polska wszystko weryfikuje podczas sezonu.
Przeciez kiedyś to Legia nawet sparingi we Francji wygrywała!

Ale ten super bramkarz co prawie był w Chelsea, nie zrobił wrażenia.

Buziek_LG 21.07.2010 14:25

http://www.legia.com.pl/pl/28703,Kow...bramkarza.html

Vinci 21.07.2010 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 940007)

Kowal ostro pojechał, ale tekst świetny :)

Grze Gie 21.07.2010 15:45

http://www.legia.com.pl/pl/28605,Ant..._miliony.html- to się gościu przeliczył ;)

jkw 21.07.2010 22:42

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._Cracovii.html Jednak profesorek czasem myśli.

spartan 21.07.2010 23:36

Nowak - Człowiek szklanka
http://www.weszlo.com/news/5265

Po Onyszce nasz kolejny niedoszły transfer. Chwała Bogu.

!!IRIVER!! 22.07.2010 00:06

Faktycznie, w tym okienku coś nad nami czuwa... To dobre znaki, Polonii dobrze nigdy nie życzyłem, ale Wojciechowski se nakupił szamba :P

szprotson 22.07.2010 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 940717)
Nowak - Człowiek szklanka
http://www.weszlo.com/news/5265

Po Onyszce nasz kolejny niedoszły transfer. Chwała Bogu.

Zapodajmy teraz farmazon, że Łobo jest kocurem. Może go J.W. na fazkę kupi?
Bez testów, bez badań, bez jutuba tylko nazwisko i łatka "towaru wysokiej jakości" powinno wystarczyć!


Arturo - http://www.90minut.pl/news/122/news1...-Muenchen.html

Arturo Qr2nów 22.07.2010 00:09

Powiedzcie mi, na jakiej zasadzie profesor działa w TSV? A co do tych kombinacji, to jak TSV awansuje do 1.Bundesligi, a Zagłębie do Ekstraklasy, to go kopną w dupę i wypną się na współpracę z parchami. Choć i tak dzięki tej współpracy wielkich piłkarzy nie spodziewam się obejrzeć w koszulce z mopem w herbie.

jkw 22.07.2010 00:22

Comarch ma osobne budzety na marketing(czyt. sponsorowanie klubów) na polske i zagranice. na tsv rocznie wydaja dwa miliony €, na zagłębie jest umowa na rok wiec nie wiadomo czy ja przedłuży, umowa opiera sie na ok 200tys wiec nie wiem czy to jakiś taki duży wydatek na klub z ekstraklasy.

Arturo Qr2nów 22.07.2010 00:43

Czyli, jak dobrze rozumiem Com(p)arch jest sponsorem i płaci za przestrzeń reklamową... Profesurek nie ma natomiast pakietu akcji klubu itp... Tym samym w klubie nie ma wiele do powiedzenia.

jkw 22.07.2010 09:34

Profesorek tylko jest właścicielem cracovii. Bez comarchu i cracovia ma jeszcze dług ktory splaca comarchowi.

szprotson 22.07.2010 14:12

nie ekstraklasa i I liga

Cytat:

Nowym współwłaścicielem ŁKS został Marcin Gortat. Łódzki klub wyemitował 16.500.000 akcji serii "C" z czego 3.500.000 posiada właśnie znany koszykarz. Jedna akcja warta jest 30 groszy czyli gracz NBA wszedł do łódzkiego klubu z kapitałem 1 mln 50 tys. zł.
wiecej ..http://www.90minut.pl/news/129/news1...zny-LKS-u.html

flamengista 22.07.2010 18:08

No, widać jak z przygotowaniem fizycznym u Macieja S. i boskiego Paolo T.

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,81...boz_Legii.html

Na razie wypadli: Choto, Rzeźnik, Kiełbowicz i Astiz. Czyli podstawowa formacja defensywna z zeszłego sezonu. A uraz Inakiego poważny, naderwanie wiązań pobocznych.

Cóż, mnie to specjalnie nie dziwi.

emj10 22.07.2010 18:11

Tylko, że Rzeźnik dostał z łokera w twarz od Jędzy, Choto miał kontuzję już przed początkiem zgrupowania, a Astiza skosili Francuzi...

flamengista 22.07.2010 18:14

Może to po prostu zła karma. W każdym razie kontuzje są, a przecież dla (L) to dopiero początek przygotowań do sezonu.

kreseq 22.07.2010 20:38

Choto i Astiz sie wylecza. Rzeznik dostal w czaszke i to nie wina sztabu, to samo Choto, bo on ma kontuzje od dawna i ciagle go leczyli cos w stylu "zrob zastrzyk" w FM :P Sypie nam sie srodek obrony ale Beret pojechal do Francji nie na grzyby. Poczekajmy :)

Kocur 22.07.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 940747)
Czyli, jak dobrze rozumiem Com(p)arch jest sponsorem i płaci za przestrzeń reklamową... Profesurek nie ma natomiast pakietu akcji klubu itp... Tym samym w klubie nie ma wiele do powiedzenia.

Cytat:

Firma Comarch, której właścicielem jest Janusz Filipiak, została sponsorem Zagłębia. To efekt umowy pomiędzy biznesmenem a władzami miasta. Prezes Cracovii przelał na konto Zagłębia niewielką, jak na ligowe warunki, kwotę - ok. 150 tys. zł. Inicjatorem pomysłu okazał się biznesmen, który pod mecenatem ma już Cracovię, Zagłębie i TSV 1860 Monachium, klub niemieckiej 2. Bundesligi.

II-ligowy klub będzie satelitą Cracovii: najbardziej utalentowani piłkarze Zagłębia będą trafiali pod Wawel. Zawodnicy, którzy nie będą się mieścić w szerokiej kadrze zespołu ekstraklasy, spróbują sił w Sosnowcu. Na pierwszy ogień pójdą najprawdopodobniej Jakub Snadny i Łukasz Sosnowski, dla których miejsca w drużynie nie widział trener Rafał Ulatowski.

Ciekawi mnie stanowisko kibiców, którzy pewnie g... mają do gadania w tej kwestii ale mimo wszystko.

Z drugiej strony 150tys. na rundę to grosze jeśli chodzi o tworzenie "satelity"

Uran235 23.07.2010 01:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 941535)
Tylko, że Rzeźnik dostał z łokera w twarz od Jędzy, Choto miał kontuzję już przed początkiem zgrupowania, a Astiza skosili Francuzi...

Już któryś raz piszecie"Jędza"- kto zacz?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 941537)
Może to po prostu zła karma. W każdym razie kontuzje są, a przecież dla (L) to dopiero początek przygotowań do sezonu.

Oj nie przekonuj ich za władzą ludową. Kilka razy usłyszą "Liga będzie ciekawsza" kilka razy "Wypada tylko przeprosić kibiców" i się im Skorża odwidzi, także spokojnie.

Pozostając w temacie Legii.

http://www.90minut.pl/news/129/news1...liwy-gest.html

Na roboty publiczne go, niech ulice zamiata, może brzucha zrzuci :P .

Emenems81 23.07.2010 04:37

Jedza to zapewne Jedrzejczyk :p

W dzisiejszym PS bedzie mozna wyczytac, ze Polonia szykuje transferowy hit w postaci Ebiego Smolarka.. kontrakt ma miec na poziomie Nowaka czyli w granicach 380 tys euro.
Zastanawia mnie jedno, ile jeszcze Wojciechowski utopi kasy w Polonii nie zatrudniajac solidnego trenera? Chyba, ze paleczke bardzo szybko przejmie Janas i pouklada te klocki, w innym wypadku kolejny sezon i coraz wieksza kasa pojda w studnie :-)

harthausen 23.07.2010 04:51

Cytat:

Piłkarz Legii Maciej Iwański odpowie przed sądem za pokazanie kibicom gestu Kozakiewicza podczas meczu z Ruchem Chorzów.
Sprawę na prywatny wniosek jednego z kibiców skierowała do sądu Komenda Rejonowa Policji Warszawa-Śródmieście. O tym, czy ukarać piłkarza, zadecyduje teraz Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście, XI Wydział Karny.
to oni poszli na skargę do sądu na własnego piłkarza?
To już nie ma innych sposobów na normalne załatwianie takiej sprawy tylko latanie z płaczem?
Po mojemu to frajerstwo.

wolfy 23.07.2010 05:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 942043)
to oni poszli na skargę do sądu na własnego piłkarza?
To już nie ma innych sposobów na normalne załatwianie takiej sprawy tylko latanie z płaczem?
Po mojemu to frajerstwo.

Proponuje nie zabierać głosu, bo sytuacja nie jest u nich normalna. Czytaj - zwykłe drogi rozwiązywania takich problemów, czyli poprzez klub, nie działają.

0 22 23.07.2010 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 942043)
to oni poszli na skargę do sądu na własnego piłkarza?
To już nie ma innych sposobów na normalne załatwianie takiej sprawy tylko latanie z płaczem?
Po mojemu to frajerstwo.

Proponuje nastepnym razem ZNAĆ sprawe. Facet pokazał gest kozakiewicza kibicowi, gral (jak cala duzyna) w ostatnim sezonie zenujaco (za wielkie pieniadze), a klub... chce go zrobić kapitanem druzyny.


Frajerstwa szukaj gdzie indziej. Zapewniam, ze jest gdzie.

emj10 23.07.2010 08:03

Dla mnie też po trochu konfidenctwo, niestety. Takie sprawy się rozwiązuje inaczej. Równie dobrze "Pączek" może się teraz wybrać do sądu i oskarżyć kibiców, że byli mu nieprzychylni i wyzywali go przez ostatni sezon.

Gwiaździsty 23.07.2010 08:14

Rozmowa wyjaśniająca w czasie trenningu przy linii bocznej.Zdjęcie mu rzęsy z policzka wraz z przyjacielskim poklepaniem i koniec tematu, a nie włóczenie po sądach, które w przeciwieństwie do powoda i tak pączek nie odwiedzi tylko jego adwokat.

Buziek_LG 23.07.2010 08:16

Powodem jest tutaj Komenda Rejonowa Policji Warszawa-Śródmieście nie zaś ten kto doniósł psiakom o tym wykroczeniu

0 22 23.07.2010 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 942096)
Rozmowa wyjaśniająca w czasie trenningu przy linii bocznej.Zdjęcie mu rzęsy z policzka wraz z przyjacielskim poklepaniem i koniec tematu, .

Na pewno taki motyw na pare dni przed publicznym spotkaniem KP z SKLW w sprawie porozumienia bylby dobrym rozwiązaniem.

Zresztą Buziek (zadziwia mnie Twoja wiedza) zamknął temat.

flamengista 23.07.2010 09:20

Czy ja wiem, czy konfidenctwo.... Jakiś tatusiek-piknik poszedł z dziećmi na mecz i Pączuś pokazał im wała. Każdy normalny człowiek wzruszyłby ramionami i olał sprawę. Ale są też ludzie doparci, którzy lubią się ciągać po sądach.

Żeby tylko Iwański się za bardzo nie stresował tym procesem. Wiadomo, hormonu stresu u Legionistów było ostatnio za dużo. W dodatku jedynymi lekarstwami, które stosowali na stres były łakocie Bliklego i wypady do nocnych klubów...

PoloniaDumaStolicy 23.07.2010 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emenems81 (Post 942042)
Jedza to zapewne Jedrzejczyk :p

W dzisiejszym PS bedzie mozna wyczytac, ze Polonia szykuje transferowy hit w postaci Ebiego Smolarka.. kontrakt ma miec na poziomie Nowaka czyli w granicach 380 tys euro.
Zastanawia mnie jedno, ile jeszcze Wojciechowski utopi kasy w Polonii nie zatrudniajac solidnego trenera? Chyba, ze paleczke bardzo szybko przejmie Janas i pouklada te klocki, w innym wypadku kolejny sezon i coraz wieksza kasa pojda w studnie :-)

Nie wiem czemu tak wszyscy przyczepili się do Bakero. W ostatnich kilku latach nie dało się oglądać gry Polonii, gdyż mecze były nudne jak flaki z olejem. Dopiero za Bakero drużyna podchwyciła niezły styl i zaczyna grać widowiskowo.

To, że drużyna nie odpaliła na samym początku rundy, było zrozumiałe, bo szczyt formy był szykowany na końcówkę ligi. Na początku graliśmy między innymi z Lechem, Ruchem (gdzie sędzia uznał gola ze spalonego dla Ruchu) i Zagłębiem.

Ponadto Bakero bronią transfery. Zimą sprowadził 4 zawodników, a sprawdziło się aż 3.

Dean 23.07.2010 11:30

Podobno Legia może zagrać z PSG takim składem:

Skaba
Jedza Knazewicz Wawrzyniak Komorowski
Manu Vdorljak Iwański Cabral
Mezenga Dong

Pomoc chyba wygląda u nich dobrze, choć tak naprawdę widziałem w akcji tylko Iwańskiego.

A tu o wspomnianym Iwańskim:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Awe 23.07.2010 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 942361)
Podobno Legia może zagrać z PSG takim składem:

Skaba
Jedza Knazewicz Wawrzyniak Komorowski
Manu Vdorljak Iwański Cabral
Mezenga Dong

Pomoc chyba wygląda u nich dobrze, choć tak naprawdę widziałem w akcji tylko Iwańskiego.

A tu o wspomnianym Iwańskim:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Ten Cabral to jest skrzydłowy czy bardziej rozgrywający, który gra na boku pomocy w stylu Garguły w Bełchatowie?

kreseq 23.07.2010 13:44

Cabral to lewa pomoc lub srodek. Z tego co wiem lepiej czuje sie na srodku, ale najczesciej chyba bedzie wymienial sie pozycja. Podobno Skorza szuka dla niego odpowiedniego miejsca :D

szprotson 23.07.2010 14:33

pisac gdzie to PSG moze ogladnac i o ktorej!

spidey 23.07.2010 14:38

Cennik Cracovii na nowy sezon:
http://www.cracovia.pl/photo/bilety.JPG

a teraz dla porównania Legia
http://legia.com/www/images/tabela_duza.jpg

Macie tam w Krakowie chyba tańsze kina :D

szprotson 23.07.2010 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 942553)
Cennik Cracovii na nowy sezon:
http://www.cracovia.pl/photo/bilety.JPG

a teraz dla porównania Legia
http://legia.com/www/images/tabela_duza.jpg

Macie tam w Krakowie chyba tańsze kina :D

Bo to cennik za 15 dramatów

Buziek_LG 23.07.2010 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 942561)
Bo to cennik za 15 dramatów

No tak bo na Legii szykuje się widowisko. Szczególnie jeśli porozumienie nie dojdzie do skutku(co wcale nie jest przesądzone). Gdybym był piknikiem to chyba jednak wolałbym oglądać Pejsy niż Legię w obecnym stanie

szprotson 23.07.2010 14:50

sobota, 31 lipca, Orange sport info
19:45 mecz towarzyski: Lechia Gdańsk - Villarreal CF

Czy to Psg leci w ogolnodostepnej czy nie? Bo na OS i OSI nie ma w ramówce.

a francuski C+ to jest na jakims dekoderze?

spidey 23.07.2010 14:52

PSG-Legia tylko na francuskim Canal+, w Polsce nikt nie nadaje, trzeba szukać w sieci.

mitmichael 23.07.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 942584)
PSG-Legia tylko na francuskim Canal+, w Polsce nikt nie nadaje, trzeba szukać w sieci.

Powinno dzialac. Z iraqgoals najlepiej mi sie oglada bo nie tnie. Na razie oczywiscie nie ma obrazu ale byc moze w trakcie meczu bedzie.
http://iraqgoals.net/10346-psg-vs-legia-warsaw.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl