![]() |
Za tydzień Gliwice, nie ma innej opcji niż trzy punkty.
Lech ma u siebie Lechię - wydaje mi się, że za kartki nie zagra Lewandowski, ale mogę się mylić, ktoś potwierdza? Generalnie sprawa wygląda tak, że mamy mecz na wyjeździe z Legią i derby z Cracovią. Poza tym Piast (wyjazd), Korona (dom) i Odra (dom). Nie wyobrażam sobie, żebyśmy w takiej sytuacji stracili tytuł mistrzowski. |
Z perspektywy trybun wg mnie zdecydowanie najlepszy Diaz...ładnie walczył.
Dobrze Łobodziński, Alvarez, Jop. Marcelo jak zwykle bez błędów. Lewandowski nic nie pograł. Nie jest źle. Szkoda sytuacji Brożka w końcówce pierwszej połowy. Gancarczyk powinien dostać 2 zółtą kartkę za prowokowanie kibiców. To samo Manuel "płaczek" Arboleda. |
Nie taki Lech straszny jak go malują . Może po tym meczu niektórzy w Polsce przejrzą na oczy widząc w Lechu ' polska Barcelone '
Wisła zagrała świetny mecz w pierwszej połowie , w defensywie perfekcyjni , poza dwoma sytuacjami . U Jopa dopatrzyłem się zaledwie dwóch błędów , za wczesnie go skreślono . Reszta zagrała bez zarzutu . W II połowie mecz bez historii . Kuleje ofensywa , gdzie Małeckiego ponosi wyobraźnia , Boguski ciagle szuka swojego miejsca , a Brożek zapomniał co to znaczy 'strzał na bramke ' . Właściwie tylko Łobo wydaje się z meczu na mecz łapac forme . Graczem meczu zaś zdecydowanie Sobol . Dla obiektywnego kibica remis był sprawiedliwy , w mojej opinii powinno byc po pierwszej połowie 2:0 i co najwyżej kontaktowa bramka dla 'zimnego Leszka ' po przerwie . |
Cytat:
Przeciętny mecz najsilniejszych drużyn z przeciętnej ligi. |
Cytat:
:> co nie zmienia faktu ze mamy najtrudniejszy terminarz z trojki Wisla, Legia i Amika |
Mecz mi się podobał dużo walki za to mało strat,tylko pytanie dla czego w meczu z Lechem? Ten remis skończy się napinanie kibiców Amicki bo już się słuchać nie mogłem, rozjedziemy Wisłę zdobędziemy mistrza :lol: Walka trwa dalej mam nadzieje, że do końca wszystko wygramy nawet ze słabą Legią.Na plus Sobolewski,Małecki,Łobodziński,Marcelo,Pawełek
|
Cytat:
|
Cytat:
kiedyś było nie do pomyślenia aby cieszyć się, że nei daliśmy rozwinąć skrzydeł przeciwnikowi a sami nic nie zrobiliśmy w ataku masakra to nie był mecz ze średniakiem z drugiej ligi niemieckiej aby wyć z zachwytu, że nie daliśmy pograc Peszcze i Lewandowskiemu w ataku ZERO, Brozio szkoda słów... bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, praktycznie zero sytuacji, nie no przepraszam można dwie w miare groźne. Takiego dna piłkarskiego sięgnęliśmy, że chłopy cieszą się z mizernej gry i zneutralizowaniu ataku co najmniej Barcelony. Nie do wiary, aby Łobo zagrał lepszy mecz od Brożka, normalnie nie wierze.. Już wolałbym wystawić Wojtka w napadzie, Kirma w pomocy, Paweł koniecznie ława |
Cytat:
|
malo kto tu wspomina o Alvarezie! chlopak jest naprawde dobry, oby zostal u nas na nastepny sezon!
a poza tym nic nowego nie napisze, kulejaca ofensywa, a w defensywie Perfecto ;d chyba nam zabiora Marcelo, dzis czyscil wszystko, i jezeli go przyjechali zobaczyc to sie nie zawiedli :) Boguski nic nie pokazal ;/ |
Cytat:
poziom tego forum jest wprost proporcjonalny do poziomu naszej ligi :] od momentu kiedy internet stał się popularną masówką i każdy dzieciak może pisać swoje urojenia, wszelkiego rodzaju fora straciły na wartości dlatego też wypowiadam się tutaj sporadycznie bo nie ma z kim gadać, jest paru ludzi, którzy raz na jakiś czas coś napiszą, reszta .... pożal się boże |
Cytat:
kiedys to... kiedys tamto.. nie, mamy 2010 rok...nie ma tylko Wisly i reszty zacofanych druzyn.. kilka klubow ma juz wieksze budzety, buduja im sie duzo lepsze stadionu i w przyszlosci im sie to odbije na dobre.. to my musimy gonic.. dlatego cieszy ze mimo to nadal zdobywamy MP |
W zasadzie należy zgodzić się z Markusem. Świetny mecz Sobolewskiego, dobry Pawełka, Jopa, Marcelo i Łobodzińskiego. Tak, Wojtek dzisiaj walczył. Grać w piłkę nadal niezbyt potrafi, ale zaangażowania nie mogę mu odmówić.
Mam jednak kilka dodatkowych uwag. Po pierwsze - Wisła zagrała mądrze taktycznie. Pod względem czysto sportowym Amika była na lepszej pozycji wyjściowej - kwartet Kriwets-Stilić-Lewandowski_peszko jest w świetnej formie i teoretycznie może rozklepać każdą drużynę w naszej lidze. Tymczasem z nami Amika miała tylko dwie dobre sytuacje - Roberta Lewandowskiego w pierwszej połowie oraz Kriwetsa w drugiej (świetne zachowanie Pawełka uchroniło nas przed golem). Diaz i Sobolewski toczyli ciężki bój w środku pola. Grali twardo, mimo to nie złapali żółtych kartek. Podobnie świetny Marcelo z Jopem, którzy skutecznie zniechęcili Lewandowskiego do gry. Po drugie - nasi ofensywni zawodnicy są w bardzo kiepskiej formie, więc ciężko było zawalczyć o zwycięstwo. Paweł Brożek gra dramatycznie, w zasadzie lepiej chyba by było, gdyby kolejny mecz zaczął na ławce. Niewiele lepiej Boguski, ale ten przynajmniej biegał i walczył. Łobodziński 100% zaangażowania, dobry strzał - ale to nie jest nadal zawodnik robiący w ofensywie różnicę. Za mało wygranych pojedynków 1 na 1, szczególnie w kluczowych momentach. Jedynie Małecki jest w formie, ale to za mało by pociągnąć drużynę. A już na pewno nie przeciwko Amice. Kirm, który wszedł na podmęczonego przeciwnika, nie był w stanie minąć Gancarczyka, najsłabszego ogniwa Amiki. Nie bez powodu siedzi na ławce. Remis należy oceniać jako sukces, ale z takimi problemami w ofensywie wcale nie jestem pewien, czy uda się zdobyć komplet punktów do końca sezonu. PS. no i sędzia Małek. Po prostu kiepski. Niekonsekwentny, sędziował po aptekarsku przerywając co chwila i tak marne widowisko. Mnóstwo małych, ale irytujących błędów na naszą niekorzyść. No i dwa większe: Gancarczyk powinien był za pyskowanie dostać drugie żółtko - bez dwóch zdań. W pierwszej połowie była też ręka (Wojtkowiaka?) w polu karnym. |
Cytat:
|
Cytat:
nie wymagam cudów, a że liga kopie się po czole i zgarnia dużo większe pieniądze niż za Frankowskiego to druga sprawa Levadia nie była przypadkiem |
A propos meczu i jego powtórki telewizyjnej przygotowanej przez Canal +. Czy tylko mi się wydaje, że ten komentator pod koniec sugeruje, że Pawełek faulował Kriwieca w polu karnym ( chodzi o sytuację, kiedy obaj leżą na boisku po zderzeniu) ?
|
Cytat:
Tym postem w 100% pokazałeś jaki jest poziom forum. Brawo! |
Cytat:
jak mozna stwierdzić, że Pawełek wybronił nam mecz? nie przypominam sobie robinsonad w jego wykonaniu, ale już tak jest, jak Pawełek zagra poprawnie bez babola to propaganda idzie, ze uratował wynik |
tak tak na C+ bodajze pan Roslon sugerowal ze Pawelek faulowal Kriwca i ze byc moze karny powinien byc, ze ta sytuacja bedzie w kontrowersjach
niech sie lepiej zastanowia nad zachowanie Gancarczyka, powinien czerwien dostac odrazu bardzo mnie denerwowali komentatorzy Roslon i Mielcarski, zachwycaja sie wszyscy Lechem, Lewandowski a wielki Lewandowski nie strzelil gola bodajze od 3 meczy... wielka gwiazda... |
Pozostaje sie zastanawiac co my z taka gra znow ugramy w pucharach ,bo gra byla momentami tragiczna ,szczegolnie przygtowanie techniczne pilkarzy
|
Cytat:
|
a Ty lucek takis Wiślak wierny a tylko krytykujesz wejże przestań sie udzielać .Swojej drużyny sie broni zawsze nawet jak jest bez formy a nie ciagle psioczy. nie pozdrawiam.
|
Dobry taktycznie mec. Balem się, że Peszko będzie szalał po skrzydle, że Lewandowski zamiesza Jopem, a tu bida w poczynaniach lechitów. Remis brałem w ciemno, więc nie rozpaczam, że nie wygraliśmy. Aczkolwiek szkoda, że Kotorowski wybronił ten strzał Łoba. :)
|
krytykuje a nie psiocze to po pierwsze, po drugie nie jestem sam, po trzecie krytykuje poziom ligi, po czwarte stwierdziłem, że mecz był żenujący w wykonaniu obu drużyn, po piąte nie cieszę się z remisu, ponieważ zostało jeszcze kilka kolejek w których gramy z Legią na wyjeździe i z pejsami, po szóste w przypadku równej liczby punktów Amiki .... no właśnie, po siódme wyć się chce patrząc na grę naszych, po ósme trzeba uświadamiać społeczeństwu głupotę
|
Cytat:
Póki co zostaje nam emocjonowanie się polskim klepaniem. Drugi mecz, w którym Pawełek był pozytywnie wyróżniającym się zawodnikiem. Pewne wyjścia do piłki, pewne wznowienia gry i poprawna gra nogą. Zupełnie inny człowiek, niż w meczach z Lechią czy wcześniej, jesienią. Chyba przeszedł metamorfozę. Wynik ok, pozostaje nie przegrać w Warszawie i chyba można będzie powoli myśleć o otwieraniu szampanów... |
Cytat:
Z Lobodzinskiego tez drwiles w trakcie tego meczu jak pajace z '2' ? Opchnac Kirma za siatke do bramki... moze byc potargana |
Cytat:
A co ma pokazać grając 10 minut... Andraż był naszym najlepszym zawodnikiem na początku tej rundy. Potem zagrał słabiej w Białymstoku a Kasperczak go skreślił. Co takiego fenomenalnego zrobił Łobodziński poza tym że przewracał się z każdym dotknięciem przeciwnika ? Raz podał piłkę do Brożka i oddał jedne strzał ? Może rzadko ale Andraż pokazał, że ma większe możliwości niż 90% naszych ligowców. Takiego zawodnika nie trzyma się 80 minut na ławie !. Kasperczak go niszczy zamiast podać mu rękę. Oczywiście będzie to z korzyścią dla Wisły. |
Cytat:
Poza tym, jezeli to taki wielki talent, to przez 10 minut moglby laskawie cos pokazac, chociaz jedno udane zagranie. "Moze rzadko ale pokazal" :D |
Cytat:
Czy uważasz że to ME i czas na ogrywanie "biednego" Andraża kiedy gramy o MP? To jest ten czas? Burliga zaprezentował się lepiej i to ON powinien wchodzić na końcówki a nie Kirm! Ważniejsze ogrywanie Kirma wg Ciebie żeby był w formie na MŚ niż dobro Wisły! Ty jesteś kibicem Wisły czy reprezentacji Słowenii:) Nie gniewaj się ale wg mnie ośmieszasz się takimi tekstami. Jest taki 1 kolega na forum co to obwieścił ze Kasperczak jak został trenerem to będzie skład zaczynał od Kirma i Jirsaka. Dzięki Bogu Kasperczak nie jest ślepy i widzi co kto na dzień dzisiejszy prezentuje. Zaręczam Tobie że jak Andraż zacznie coś prezentować to Heniu da mu szansę. I to nie jedną. Na razie gra gorzej od Burligi. PS Kirm zagrał 1 dobry mecz w tej rundzie z Bełchatowem. Nie koloryzuj i mitologizuj jego gry na początku rundy! |
A ja o tym meczu powiem tak:odbył się.Ale jedno nie podlega dyskusji nasi obrońcy zagrali już kolejny mecz na zero z tyłu i to jest budujące bo zespół buduje się od obrony.Więc pan Kasperczak jednak ma wizję budowy swojej Wisły z nie tak dawnych czasów.
|
Marcelo jak dla mnie zupełnie inny świat.
Pawełek dostał gromkie brawa – to mówi samo za siebie Diaz i Sobol nie dali się przebić Jop z małymi wyjątkami dał radę Czekamy na Gargułę i Ba po defensywa środka ok. ale do przodu marnie. Przód niestety słabo przy czym Brożek biegał i nie machał rękoma a to plus Lech musiał wygrać my musieliśmy nie przegrać bez względu na to co kto mówił to zawodnicy mieli głęboko gdzieś w świadomości i pod to grali. I końcowy obrazek zawodnicy stoją i śpiewają Lidera mamy a do szatni schodzi Kirm chyba w nowym sezonie go nie zobaczymy ale gdzieś zaczyna mnie wkurzać bo inni mimo że siedzą na ławce do kibiców podchodzą. |
Chciałbym zauważyć,że kolejny świetny występ zanotował Alvarez.Mam nadzieję,że Wisła wykupi go po tym sezonie,bo jest wart co najmniej tych marnych 400 tysięcy euro.Widać,że już się w pełni zaaklimatyzował i zgrał z drużyną oraz jest pewnym punktem zespołu.
Apeluje do włodarzy klubu,aby koniecznie wykupili tego zawodnika |
Cytat:
z Łobodzińskiego nie drwiłem, bo mimo braku talentu gonił jak oszalały i tutaj moge go pochwalic jedynie za walke, ale żaden piłkarz nie wyróżnił się aby go chwalić i piać z zachytu, Łobodziński zagrał poprawnie, dla mnie nic więcej, jakby zrobił akcję bramkową czy zdobył ogola to inaczej pisałbym to już nie można skrytykować kopaniny bo znawcy przypną ci łatę kibica sukcesu.. oj człowieku mało wiesz, nie zależy mi na Twojej opinie więc nie będę nic udowadniać, zastanów się nad tym co napisałeś |
Pawełek, Łobodziński, Jop - mega pozytywne zaskoczenie!
Generalnie spoko, chociaż można było się pokusić o zwycięstwo, sytuacje były ;) |
gdyby Łobodziński był bardziej dynamiczny to by było super, fajnie ze dobrze sie rozumie z Pablo Alvarezem.
Sobol bardzo mi zaimponował. |
Ja się boje, że tym dobrym meczem jak i Pawełek i Jop wywalczyli sobie nowe kontrakty może Jop to przesada ale Pawełek tak.Łobo pewnie też zostanie i będzie najeżdżanie na nich znowu
|
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda że Brozio tak słabo, widać że kompletne "bezformie"... no i Mały dużo strat, ale nadrabiał zaangażowaniem :) |
Cytat:
|
Cytat:
Dokładnie gdybysmy mieli 2 takich pomocników jak Sobolewski to by było świetnie. To jest prawdziwy zawodnik, jeśli każdy by miał tyle zaangażowania co on, to nawet umiejetnosci techniczne by nie wpływały na gre.. i wreszcie by ta LM nastapila .. moze...:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl