Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

MCX 24.04.2010 18:38

Za tydzień Gliwice, nie ma innej opcji niż trzy punkty.

Lech ma u siebie Lechię - wydaje mi się, że za kartki nie zagra Lewandowski, ale mogę się mylić, ktoś potwierdza?

Generalnie sprawa wygląda tak, że mamy mecz na wyjeździe z Legią i derby z Cracovią. Poza tym Piast (wyjazd), Korona (dom) i Odra (dom). Nie wyobrażam sobie, żebyśmy w takiej sytuacji stracili tytuł mistrzowski.

Proud 24.04.2010 18:38

Z perspektywy trybun wg mnie zdecydowanie najlepszy Diaz...ładnie walczył.
Dobrze Łobodziński, Alvarez, Jop. Marcelo jak zwykle bez błędów. Lewandowski nic nie pograł.

Nie jest źle. Szkoda sytuacji Brożka w końcówce pierwszej połowy.

Gancarczyk powinien dostać 2 zółtą kartkę za prowokowanie kibiców. To samo Manuel "płaczek" Arboleda.

Karherop 24.04.2010 18:40

Nie taki Lech straszny jak go malują . Może po tym meczu niektórzy w Polsce przejrzą na oczy widząc w Lechu ' polska Barcelone '

Wisła zagrała świetny mecz w pierwszej połowie , w defensywie perfekcyjni , poza dwoma sytuacjami . U Jopa dopatrzyłem się zaledwie dwóch błędów , za wczesnie go skreślono . Reszta zagrała bez zarzutu . W II połowie mecz bez historii . Kuleje ofensywa , gdzie Małeckiego ponosi wyobraźnia , Boguski ciagle szuka swojego miejsca , a Brożek zapomniał co to znaczy 'strzał na bramke ' . Właściwie tylko Łobo wydaje się z meczu na mecz łapac forme . Graczem meczu zaś zdecydowanie Sobol .

Dla obiektywnego kibica remis był sprawiedliwy , w mojej opinii powinno byc po pierwszej połowie 2:0 i co najwyżej kontaktowa bramka dla 'zimnego Leszka ' po przerwie .

prober 24.04.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 888124)
slaby mecz slabych druzyn ze slabej ligi

G*wno prawda, waćpan.
Przeciętny mecz najsilniejszych drużyn z przeciętnej ligi.

SpoXsteR 24.04.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 888143)
Za tydzień Gliwice, nie ma innej opcji niż trzy punkty.

Lech ma u siebie Lechię - wydaje mi się, że za kartki nie zagra Lewandowski, ale mogę się mylić, ktoś potwierdza?

Generalnie sprawa wygląda tak, że mamy mecz na wyjeździe z Legią i derby z Cracovią. Poza tym Piast (wyjazd), Korona (dom) i Odra (dom). Nie wyobrażam sobie, żebyśmy w takiej sytuacji stracili tytuł mistrzowski.



:>

co nie zmienia faktu ze mamy najtrudniejszy terminarz z trojki Wisla, Legia i Amika

brylant17 24.04.2010 18:48

Mecz mi się podobał dużo walki za to mało strat,tylko pytanie dla czego w meczu z Lechem? Ten remis skończy się napinanie kibiców Amicki bo już się słuchać nie mogłem, rozjedziemy Wisłę zdobędziemy mistrza :lol: Walka trwa dalej mam nadzieje, że do końca wszystko wygramy nawet ze słabą Legią.Na plus Sobolewski,Małecki,Łobodziński,Marcelo,Pawełek

prober 24.04.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888147)
co nie zmienia faktu ze mamy najtrudniejszy terminarz z trojki Wisla, Legia i Amika

Trudność nadchodzących spotkań trudno zmierzyć. Wisła może za to bez konsekwencji jeden mecz przegrać.

lucekj 24.04.2010 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 888116)
Zneutralizowaliśmy ataki Lecha, a to wcale nie jest łatwe do zrealizowania!
Brawo Marcelo, Łobodziński i Sobolewski!

min takie wypowiedzi pokazują jak nisko zeszliśmy

kiedyś było nie do pomyślenia aby cieszyć się, że nei daliśmy rozwinąć skrzydeł przeciwnikowi a sami nic nie zrobiliśmy w ataku

masakra

to nie był mecz ze średniakiem z drugiej ligi niemieckiej aby wyć z zachwytu, że nie daliśmy pograc Peszcze i Lewandowskiemu

w ataku ZERO, Brozio szkoda słów...

bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, praktycznie zero sytuacji, nie no przepraszam można dwie w miare groźne.

Takiego dna piłkarskiego sięgnęliśmy, że chłopy cieszą się z mizernej gry i zneutralizowaniu ataku co najmniej Barcelony.


Nie do wiary, aby Łobo zagrał lepszy mecz od Brożka, normalnie nie wierze.. Już wolałbym wystawić Wojtka w napadzie, Kirma w pomocy, Paweł koniecznie ława

TymonPRO 24.04.2010 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888147)
:>

co nie zmienia faktu ze mamy najtrudniejszy terminarz z trojki Wisla, Legia i Amika

Wychodzi na to że wszystkie mecze beda bardzo ciężkie ale jesteśmy mistrzami kraju niech inni nas się boją a nie na odwrót

Rafal-SWL 24.04.2010 18:57

malo kto tu wspomina o Alvarezie! chlopak jest naprawde dobry, oby zostal u nas na nastepny sezon!

a poza tym nic nowego nie napisze, kulejaca ofensywa, a w defensywie Perfecto ;d

chyba nam zabiora Marcelo, dzis czyscil wszystko, i jezeli go przyjechali zobaczyc to sie nie zawiedli :)

Boguski nic nie pokazal ;/

lucekj 24.04.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 888135)
W końcu możemy powiedzieć że Pawełek wybronił nam mecz.

ahahahahhaha

poziom tego forum jest wprost proporcjonalny do poziomu naszej ligi :]

od momentu kiedy internet stał się popularną masówką i każdy dzieciak może pisać swoje urojenia, wszelkiego rodzaju fora straciły na wartości

dlatego też wypowiadam się tutaj sporadycznie bo nie ma z kim gadać, jest paru ludzi, którzy raz na jakiś czas coś napiszą, reszta .... pożal się boże

SpoXsteR 24.04.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 888153)
min takie wypowiedzi pokazują jak nisko zeszliśmy

kiedyś było nie do pomyślenia aby cieszyć się, że nei daliśmy rozwinąć skrzydeł przeciwnikowi a sami nic nie zrobiliśmy w ataku

masakra

bo w tego typu osobach jak Ty jest ten problem ze Ty i inni ciagle zyjecie przeszloscia.. dla Ciebie czas stanal przy sezonie 02/03..
kiedys to... kiedys tamto..
nie, mamy 2010 rok...nie ma tylko Wisly i reszty zacofanych druzyn.. kilka klubow ma juz wieksze budzety, buduja im sie duzo lepsze stadionu i w przyszlosci im sie to odbije na dobre.. to my musimy gonic.. dlatego cieszy ze mimo to nadal zdobywamy MP

flamengista 24.04.2010 19:05

W zasadzie należy zgodzić się z Markusem. Świetny mecz Sobolewskiego, dobry Pawełka, Jopa, Marcelo i Łobodzińskiego. Tak, Wojtek dzisiaj walczył. Grać w piłkę nadal niezbyt potrafi, ale zaangażowania nie mogę mu odmówić.

Mam jednak kilka dodatkowych uwag. Po pierwsze - Wisła zagrała mądrze taktycznie. Pod względem czysto sportowym Amika była na lepszej pozycji wyjściowej - kwartet Kriwets-Stilić-Lewandowski_peszko jest w świetnej formie i teoretycznie może rozklepać każdą drużynę w naszej lidze. Tymczasem z nami Amika miała tylko dwie dobre sytuacje - Roberta Lewandowskiego w pierwszej połowie oraz Kriwetsa w drugiej (świetne zachowanie Pawełka uchroniło nas przed golem).

Diaz i Sobolewski toczyli ciężki bój w środku pola. Grali twardo, mimo to nie złapali żółtych kartek. Podobnie świetny Marcelo z Jopem, którzy skutecznie zniechęcili Lewandowskiego do gry.

Po drugie - nasi ofensywni zawodnicy są w bardzo kiepskiej formie, więc ciężko było zawalczyć o zwycięstwo. Paweł Brożek gra dramatycznie, w zasadzie lepiej chyba by było, gdyby kolejny mecz zaczął na ławce. Niewiele lepiej Boguski, ale ten przynajmniej biegał i walczył. Łobodziński 100% zaangażowania, dobry strzał - ale to nie jest nadal zawodnik robiący w ofensywie różnicę. Za mało wygranych pojedynków 1 na 1, szczególnie w kluczowych momentach.

Jedynie Małecki jest w formie, ale to za mało by pociągnąć drużynę. A już na pewno nie przeciwko Amice.

Kirm, który wszedł na podmęczonego przeciwnika, nie był w stanie minąć Gancarczyka, najsłabszego ogniwa Amiki. Nie bez powodu siedzi na ławce.

Remis należy oceniać jako sukces, ale z takimi problemami w ofensywie wcale nie jestem pewien, czy uda się zdobyć komplet punktów do końca sezonu.

PS. no i sędzia Małek. Po prostu kiepski. Niekonsekwentny, sędziował po aptekarsku przerywając co chwila i tak marne widowisko. Mnóstwo małych, ale irytujących błędów na naszą niekorzyść. No i dwa większe: Gancarczyk powinien był za pyskowanie dostać drugie żółtko - bez dwóch zdań. W pierwszej połowie była też ręka (Wojtkowiaka?) w polu karnym.

Mario Nh 24.04.2010 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888159)
bo w tego typu osobach jak Ty jest ten problem ze Ty i inni ciagle zyjecie przeszloscia.. dla Ciebie czas stanal przy sezonie 02/03..
kiedys to... kiedys tamto..
nie, mamy 2010 rok...nie ma tylko Wisly i reszty zacofanych druzyn.. kilka klubow ma juz wieksze budzety, buduja im sie duzo lepsze stadionu i w przyszlosci im sie to odbije na dobre.. to my musimy gonic.. dlatego cieszy ze mimo to nadal zdobywamy MP

O tym samym pomyślałem. To co było jest przeszłością i należy się cieszyć z tego remisu, tym bardziej , że przybliża nas on do upragnionego mistrzostwa.

lucekj 24.04.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888159)
bo w tego typu osobach jak Ty jest ten problem ze Ty i inni ciagle zyjecie przeszloscia.. dla Ciebie czas stanal przy sezonie 02/03..
kiedys to... kiedys tamto..
nie, mamy 2010 rok...nie ma tylko Wisly i reszty zacofanych druzyn.. kilka klubow ma juz wieksze budzety, buduja im sie duzo lepsze stadionu i w przyszlosci im sie to odbije na dobre.. to my musimy gonic.. dlatego cieszy ze mimo to nadal zdobywamy MP

ale aż tak daleko nie sięgam, przecież rok temu Brożek potrafił jeszcze kopnąć piłkę

nie wymagam cudów, a że liga kopie się po czole i zgarnia dużo większe pieniądze niż za Frankowskiego to druga sprawa

Levadia nie była przypadkiem

Stavanger 24.04.2010 19:23

A propos meczu i jego powtórki telewizyjnej przygotowanej przez Canal +. Czy tylko mi się wydaje, że ten komentator pod koniec sugeruje, że Pawełek faulował Kriwieca w polu karnym ( chodzi o sytuację, kiedy obaj leżą na boisku po zderzeniu) ?

grzesiek632 24.04.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 888157)
ahahahahhaha

poziom tego forum jest wprost proporcjonalny do poziomu naszej ligi :]

od momentu kiedy internet stał się popularną masówką i każdy dzieciak może pisać swoje urojenia, wszelkiego rodzaju fora straciły na wartości

dlatego też wypowiadam się tutaj sporadycznie bo nie ma z kim gadać, jest paru ludzi, którzy raz na jakiś czas coś napiszą, reszta .... pożal się boże

To najlepiej nie wypowiadaj się wcale.. forum będzie zdrowsze od "dziecka z urojeniami". Już pomijam że Twój post kotku, gówno wniósł do tematu. Wybacz ale ja mam tak że potrafie docenic pewne rzeczy.. grę Pawełka dziś wg mnie należy docenić. A ta interwencja zapobiegła utracie bramki raczej.


Tym postem w 100% pokazałeś jaki jest poziom forum. Brawo!

lucekj 24.04.2010 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 888173)
To najlepiej nie wypowiadaj się wcale.. forum będzie zdrowsze od "dziecka z urojeniami". Już pomijam że Twój post kotku, gówno wniósł do tematu. Wybacz ale ja mam tak że potrafie docenic pewne rzeczy.. grę Pawełka dziś wg mnie należy docenić. A ta interwencja zapobiegła utracie bramki raczej.


Tym postem w 100% pokazałeś jaki jest poziom forum. Brawo!

dokładnie, wyłapuje herezje i je komentuje

jak mozna stwierdzić, że Pawełek wybronił nam mecz? nie przypominam sobie robinsonad w jego wykonaniu, ale już tak jest, jak Pawełek zagra poprawnie bez babola to propaganda idzie, ze uratował wynik

qchar90 24.04.2010 19:37

tak tak na C+ bodajze pan Roslon sugerowal ze Pawelek faulowal Kriwca i ze byc moze karny powinien byc, ze ta sytuacja bedzie w kontrowersjach
niech sie lepiej zastanowia nad zachowanie Gancarczyka, powinien czerwien dostac odrazu
bardzo mnie denerwowali komentatorzy Roslon i Mielcarski, zachwycaja sie wszyscy Lechem, Lewandowski
a wielki Lewandowski nie strzelil gola bodajze od 3 meczy...
wielka gwiazda...

AS82 24.04.2010 19:39

Pozostaje sie zastanawiac co my z taka gra znow ugramy w pucharach ,bo gra byla momentami tragiczna ,szczegolnie przygtowanie techniczne pilkarzy

1q2 24.04.2010 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 888179)
k zagra poprawnie bez babola

E tam - jedno wyjście gdzie przeszył powietrze to miał;).Gdzie zagrał jak na niego bardzo dobrze a ogólnie rzecz biorąc - poprawnie.Zresztą gdzie tu wymagać nie wiadomo jakiego meczu jak przeciwnik oddaje 2 celne strzały

AzorTSW 24.04.2010 19:41

a Ty lucek takis Wiślak wierny a tylko krytykujesz wejże przestań sie udzielać .Swojej drużyny sie broni zawsze nawet jak jest bez formy a nie ciagle psioczy. nie pozdrawiam.

buczo1985 24.04.2010 19:46

Dobry taktycznie mec. Balem się, że Peszko będzie szalał po skrzydle, że Lewandowski zamiesza Jopem, a tu bida w poczynaniach lechitów. Remis brałem w ciemno, więc nie rozpaczam, że nie wygraliśmy. Aczkolwiek szkoda, że Kotorowski wybronił ten strzał Łoba. :)

lucekj 24.04.2010 19:51

krytykuje a nie psiocze to po pierwsze, po drugie nie jestem sam, po trzecie krytykuje poziom ligi, po czwarte stwierdziłem, że mecz był żenujący w wykonaniu obu drużyn, po piąte nie cieszę się z remisu, ponieważ zostało jeszcze kilka kolejek w których gramy z Legią na wyjeździe i z pejsami, po szóste w przypadku równej liczby punktów Amiki .... no właśnie, po siódme wyć się chce patrząc na grę naszych, po ósme trzeba uświadamiać społeczeństwu głupotę

Vinci 24.04.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 888181)
Pozostaje sie zastanawiac co my z taka gra znow ugramy w pucharach ,bo gra byla momentami tragiczna ,szczegolnie przygtowanie techniczne pilkarzy

Pewnie nic..ale może być jeszcze tak, że po wakacjach przyjdzie nam oglądać zupełnie innych piłkarzy.
Póki co zostaje nam emocjonowanie się polskim klepaniem.
Drugi mecz, w którym Pawełek był pozytywnie wyróżniającym się zawodnikiem. Pewne wyjścia do piłki, pewne wznowienia gry i poprawna gra nogą. Zupełnie inny człowiek, niż w meczach z Lechią czy wcześniej, jesienią. Chyba przeszedł metamorfozę.

Wynik ok, pozostaje nie przegrać w Warszawie i chyba można będzie powoli myśleć o otwieraniu szampanów...

mic 24.04.2010 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 888179)
dokładnie, wyłapuje herezje i je komentuje

jak mozna stwierdzić, że Pawełek wybronił nam mecz? nie przypominam sobie robinsonad w jego wykonaniu, ale już tak jest, jak Pawełek zagra poprawnie bez babola to propaganda idzie, ze uratował wynik

Proponuje ogladnac jeszcze raz bo propagande to jak narazie Ty i Tobie podobni kibice sukcesu sieja...

Z Lobodzinskiego tez drwiles w trakcie tego meczu jak pajace z '2' ?

Opchnac Kirma za siatke do bramki... moze byc potargana

westersyl 24.04.2010 20:17

Cytat:

Był taki (Skorża) co nie miał odwagi posadzć "diamentu" ze Słowenii ina ławę mimo że w większości meczy Andraż grał piach. Teraz co pokazał Kirm? Znowu nic. Więc nie dziw się że Kasperczak nie będzie ryzykował, zbyt dobrym trenerem jest żeby szybko zdejmować Ł
Lobodzińskiego, który zmęczony gra lepiej niż "nieodkryty diament" z Bałkanów:D
W tej drużynie wszyscy grają piach z nielicznymi wyskokami których Andraż miał sporo.
A co ma pokazać grając 10 minut... Andraż był naszym najlepszym zawodnikiem na początku tej rundy. Potem zagrał słabiej w Białymstoku a Kasperczak go skreślił. Co takiego fenomenalnego zrobił Łobodziński poza tym że przewracał się z każdym dotknięciem przeciwnika ? Raz podał piłkę do Brożka i oddał jedne strzał ?
Może rzadko ale Andraż pokazał, że ma większe możliwości niż 90% naszych ligowców.

Takiego zawodnika nie trzyma się 80 minut na ławie !.
Kasperczak go niszczy zamiast podać mu rękę. Oczywiście będzie to z korzyścią dla Wisły.

mic 24.04.2010 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 888198)
W tej drużynie wszyscy grają piach z nielicznymi wyskokami których Andraż miał sporo.
A co ma pokazać grając 10 minut... Andraż był naszym najlepszym zawodnikiem na początku tej rundy. Potem zagrał słabiej w Białymstoku a Kasperczak go skreślił. Co takiego fenomenalnego zrobił Łobodziński poza tym że przewracał się z każdym dotknięciem przeciwnika ? Raz podał piłkę do Brożka i oddał jedne strzał ?
Może rzadko ale Andraż pokazał, że ma większe możliwości niż 90% naszych ligowców.

Takiego zawodnika nie trzyma się 80 minut na ławie !.
Kasperczak go niszczy zamiast podać mu rękę. Oczywiście będzie to z korzyścią dla Wisły.

Nie wiesz ze Kasperczak ma takze kontakt z pilkarzami na treningach i widzi co graja ? A poza 3 pierwszymi meczami i meczem z Odra, Kirm gra taki piach ze pobil tym nawet Lobo.

Poza tym, jezeli to taki wielki talent, to przez 10 minut moglby laskawie cos pokazac, chociaz jedno udane zagranie.

"Moze rzadko ale pokazal" :D

Ogryzek 24.04.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 888198)
W tej drużynie wszyscy grają piach z nielicznymi wyskokami których Andraż miał sporo.
A co ma pokazać grając 10 minut... Andraż był naszym najlepszym zawodnikiem na początku tej rundy. Potem zagrał słabiej w Białymstoku a Kasperczak go skreślił. Co takiego fenomenalnego zrobił Łobodziński poza tym że przewracał się z każdym dotknięciem przeciwnika ? Raz podał piłkę do Brożka i oddał jedne strzał ?
Może rzadko ale Andraż pokazał, że ma większe możliwości niż 90% naszych ligowców.

Takiego zawodnika nie trzyma się 80 minut na ławie !.
Kasperczak go niszczy zamiast podać mu rękę. Oczywiście będzie to z korzyścią dla Wisły.

Grając z Łobo wygrywamy albo remisujemy. Z Kirmem....


Czy uważasz że to ME i czas na ogrywanie "biednego" Andraża kiedy gramy o MP? To jest ten czas? Burliga zaprezentował się lepiej i to ON powinien wchodzić na końcówki a nie Kirm!

Ważniejsze ogrywanie Kirma wg Ciebie żeby był w formie na MŚ niż dobro Wisły! Ty jesteś kibicem Wisły czy reprezentacji Słowenii:) Nie gniewaj się ale wg mnie ośmieszasz się takimi tekstami.

Jest taki 1 kolega na forum co to obwieścił ze Kasperczak jak został trenerem to będzie skład zaczynał od Kirma i Jirsaka. Dzięki Bogu Kasperczak nie jest ślepy i widzi co kto na dzień dzisiejszy prezentuje.

Zaręczam Tobie że jak Andraż zacznie coś prezentować to Heniu da mu szansę. I to nie jedną. Na razie gra gorzej od Burligi.


PS
Kirm zagrał 1 dobry mecz w tej rundzie z Bełchatowem. Nie koloryzuj i mitologizuj jego gry na początku rundy!

Daja`n 24.04.2010 20:27

A ja o tym meczu powiem tak:odbył się.Ale jedno nie podlega dyskusji nasi obrońcy zagrali już kolejny mecz na zero z tyłu i to jest budujące bo zespół buduje się od obrony.Więc pan Kasperczak jednak ma wizję budowy swojej Wisły z nie tak dawnych czasów.

KOMINEK 24.04.2010 20:31

Marcelo jak dla mnie zupełnie inny świat.

Pawełek dostał gromkie brawa – to mówi samo za siebie

Diaz i Sobol nie dali się przebić

Jop z małymi wyjątkami dał radę

Czekamy na Gargułę i Ba po defensywa środka ok. ale do przodu marnie.

Przód niestety słabo przy czym Brożek biegał i nie machał rękoma a to plus

Lech musiał wygrać my musieliśmy nie przegrać bez względu na to co kto mówił to zawodnicy mieli głęboko gdzieś w świadomości i pod to grali.

I końcowy obrazek zawodnicy stoją i śpiewają Lidera mamy a do szatni schodzi Kirm chyba w nowym sezonie go nie zobaczymy ale gdzieś zaczyna mnie wkurzać bo inni mimo że siedzą na ławce do kibiców podchodzą.

BiałaGwiazda 24.04.2010 20:36

Chciałbym zauważyć,że kolejny świetny występ zanotował Alvarez.Mam nadzieję,że Wisła wykupi go po tym sezonie,bo jest wart co najmniej tych marnych 400 tysięcy euro.Widać,że już się w pełni zaaklimatyzował i zgrał z drużyną oraz jest pewnym punktem zespołu.

Apeluje do włodarzy klubu,aby koniecznie wykupili tego zawodnika

lucekj 24.04.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 888197)
Proponuje ogladnac jeszcze raz bo propagande to jak narazie Ty i Tobie podobni kibice sukcesu sieja...

Z Lobodzinskiego tez drwiles w trakcie tego meczu jak pajace z '2' ?

Opchnac Kirma za siatke do bramki... moze byc potargana

słuchaj, nikogo tutaj nie obraziłem więc nie wmawiaj mi głupot

z Łobodzińskiego nie drwiłem, bo mimo braku talentu gonił jak oszalały i tutaj moge go pochwalic jedynie za walke, ale żaden piłkarz nie wyróżnił się aby go chwalić i piać z zachytu, Łobodziński zagrał poprawnie, dla mnie nic więcej, jakby zrobił akcję bramkową czy zdobył ogola to inaczej pisałbym

to już nie można skrytykować kopaniny bo znawcy przypną ci łatę kibica sukcesu..

oj człowieku mało wiesz, nie zależy mi na Twojej opinie więc nie będę nic udowadniać, zastanów się nad tym co napisałeś

DarekK_11 24.04.2010 20:41

Pawełek, Łobodziński, Jop - mega pozytywne zaskoczenie!

Generalnie spoko, chociaż można było się pokusić o zwycięstwo, sytuacje były ;)

qchar90 24.04.2010 20:45

gdyby Łobodziński był bardziej dynamiczny to by było super, fajnie ze dobrze sie rozumie z Pablo Alvarezem.
Sobol bardzo mi zaimponował.

brylant17 24.04.2010 20:45

Ja się boje, że tym dobrym meczem jak i Pawełek i Jop wywalczyli sobie nowe kontrakty może Jop to przesada ale Pawełek tak.Łobo pewnie też zostanie i będzie najeżdżanie na nich znowu

prober 24.04.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 888218)
Ja się boje, że tym dobrym meczem jak i Pawełek i Jop wywalczyli sobie nowe kontrakty może Jop to przesada ale Pawełek tak.Łobo pewnie też zostanie i będzie najeżdżanie na nich znowu

To chyba na forum. W poważnym klubie nikt nie ocenia zawodnika po jednym meczu.

DarekK_11 24.04.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 888215)
Pawełek, Łobodziński, Jop - mega pozytywne zaskoczenie!

No i oczywiście do tego Marcelo, Alvarez, Sobol, Diaz - ale to trudno nazwać zaskoczeniem :P

Szkoda że Brozio tak słabo, widać że kompletne "bezformie"... no i Mały dużo strat, ale nadrabiał zaangażowaniem :)

Zbyychu 24.04.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 888222)
No i oczywiście do tego Marcelo, Alvarez, Sobol, Diaz - ale to trudno nazwać zaskoczeniem :P

Szkoda że Brozio tak słabo, widać że kompletne "bezformie"... no i Mały dużo strat, ale nadrabiał zaangażowaniem :)

Ja wiem, czy Brozio tak tragicznie? Walczył, darł o prawie każdą piłkę, biegał, odzyskiwał. Ze dwa razy podczas meczu zebrał oklaski, trzecie, kiedy schodził. Nie było źle, zdaje mi się.

Cinek1906 24.04.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 888217)
gdyby Łobodziński był bardziej dynamiczny to by było super, fajnie ze dobrze sie rozumie z Pablo Alvarezem.
Sobol bardzo mi zaimponował.


Dokładnie gdybysmy mieli 2 takich pomocników jak Sobolewski to by było świetnie.
To jest prawdziwy zawodnik, jeśli każdy by miał tyle zaangażowania co on, to nawet umiejetnosci techniczne by nie wpływały na gre.. i wreszcie by ta LM nastapila .. moze...:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl