Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

jakkfk 12.03.2012 15:34

http://pl.wikiquote.org/wiki/Sentenc...;acińskie - poczytaj, moze znajdziesz cos mnie oklepanego ;)

chopin 12.03.2012 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1229596)
Mam zamiar zrobić sobie tatuaż z boku brzucha, na żebrach i zastanawiam się nad dwoma wariantami

1 http://tinypic.com/view.php?pic=33w40lw&s=5
2 http://tinypic.com/view.php?pic=2ntcmll&s=5

Ze względu że to będzie mój pierwszy mam taki właśnie problem który z nich wybrać, osobiście bardziej przekonuje mnie 1. Cały czas jak myślałem o tatuażu to chodził mi taki w głowie ewentualnie jeszcze nad Wiernością myślałem. Jak można to proszę o opinie. Wiem że to mi ma się podobać ale każdą radę, uwagę chętnie przemyśle.


idz do Kult tatto na szpitalnej, są tam spoko ziomki doradza Ci ze wszystkim. Polecam ten salon sprawdzony ja tam robilem i siostra

wislak_92 25.06.2012 22:08

Prosty tatuaz na nadgarstku.. Uderzac do kulta czy moze gdzies indziej? W Kulcie pewnie mnie ladnie skaskuja..

Kocur 04.07.2012 13:10

Tak w ramach ciekawostki:
Cytat:


W piątek, 6 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie nowego studia w Nowej Hucie - Element Tattoo. Przez cały dzień na gości czekają zniżki na tatuaże. Będą też pokazy tatuowania, a wieczorem właściciele studia zapraszają na niezapomniane after party do klubu Kombinator.

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...037fda86,1,3,5

chopin 04.07.2012 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1259908)
Prosty tatuaz na nadgarstku.. Uderzac do kulta czy moze gdzies indziej? W Kulcie pewnie mnie ladnie skaskuja..


wejdz na ich stronke , możesz podesłać im wzór oraz rozmiar wycenią Ci go. Kult polecam!! nawet jak masz dać 100zl więcej to warto

David. 04.07.2012 15:10

Dodatkowo jak jesteś studentem to w Kulcie dają 50 % zniżki u jednego z tatuatorów: Kanu.

http://kulttattoo.pl/kult/?static=198

Ja u niego robiłem i polecam jak i całe studio.

Ja robiłem w styczniu i zniżka była więc skoro do przyszłego roku... :P

chopin 04.07.2012 15:26

tam jest napisane do końca czerwca ale nie pisze którego roku:D

Lacrima 04.07.2012 15:28

A propos Kultu, można tam śmiało udać się po tatuaż kibicowski?


Dzięki, Żmijka.

Żmijka 04.07.2012 15:50

Oczywiście, że tak.

Mistel 05.07.2012 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1261599)
A propos Kultu, można tam śmiało udać się po tatuaż kibicowski?


Dzięki, Żmijka.

O Wiślacki tatuaż to najpierw pytaj w Kulcie ;) pełen profesjonalizm

Lacrima 05.07.2012 21:07

A kogoś konkretnego polecasz, czy obojętnie na kogo trafię, będzie dobrze? :)

chopin 05.07.2012 22:45

ja robilem u Łukasz (Bam)a i polecam dobrze mi doradził oraz wykonał,
Wiem ze dobrze nawet bardzo robi Piti i davee tylko nie wiem jak u nich z terminami, Ja poszedłem się zapytać i odrazu zrobiłem na co czekać;)

labtec 05.07.2012 23:43

a Mały u którego z nich dziarach Henryka Reymana ?

Mistel 11.07.2012 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1261788)
A kogoś konkretnego polecasz, czy obojętnie na kogo trafię, będzie dobrze? :)

Sami Ci wybiorą kogoś dobrego do danego wzoru.


Sam niedługo planuję iść dokończyć tatuaż. Póki co mam gwiazdę taką jak w avatarze. I tu moje pytanie:


Ma ktoś może projekt/wzór czarno-białego smoka który by trzymał tą gwiazdę?

Kocur 02.08.2012 20:15

Jako ciekawostka:

http://www.funtasticus.com/2012/08/0...y-tattoo-work/

7 stron plus linki na dole.

bouli76 26.09.2012 18:29

Kumpel robi wlasnie tatoo.
Wzor zaprojektowany przez Kawe z salonu w Jedrzejowie.
Calosc rozlozona na 3 sesje - dwie juz byly.

(edit: wlasnie dostalem info ze wzor sie troche zmienil i nie bedzie napisu u gory - bedzie cos innego :) ale nie chcieli powiedziec co)

(po ostatniej sesji wstawie zdjecie gotowego tatoo)

http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg
http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg


--edit--

info z ostatniej chwili

W pustym miejscu bedzie prawdopodobnie WIERNOSC.

bouli76 25.10.2012 19:39

I jeszcze jeden tatoo z tego samego studia:
(wstawiony na prosbe tatuażysty (tatuatora - niepotrzebne skreslic) i za zgoda Wislaka ktory przyjal to dzielo na reke)

2,5h pracy

http://imageshack.us/a/img696/6320/wiernosckawa.jpg


ps. sorki za posta pod postem ale tak musi byc zeby temat ise odswiezył ;)

Markuson 25.10.2012 20:31

Miło zobaczyć swój tatuaż. :D Polecam z całym przekonaniem! Pełen profesjonalizm!!!

gypsy 26.10.2012 11:50

Ten motyw na plecach średnio mi się podoba, ale WIERNOŚĆ - wykonanie pierwsza klasa :) Super to wygląda, gratuluję wykonawcy i posiadaczowi!

gregor24 08.11.2012 15:28

http://tatuaze.us/upload/foto/0/th/13523844410_0.jpg http://tatuaze.tv/upload/foto/0/thrycerze_wiosny.jpg http://tatuaze.tv/upload/foto/0/thgks-jastrzebie.jpg

Pulpet 12.12.2012 21:04

1 Załącznik(ów)
Jakby ktoś był zainteresowany a nie ma kasy na studio to mogę wytatuować coś komuś np takiego psiura
Wykonanie moje.

ajasz 21.01.2013 20:52

http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg
http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg

Dziara jest konkretna,więcej plusów niż minusów
na minus: brzegi nie są cieniowane,co daje efekt naklejki
na plus: motyw idealny do rozbudowy,herb bardzo ładnie zrobiony,otoczyć go fajnym czarnobiałym motywem i wyjdzie extra tatuaż na całe plecy ;)
Tatuażysta wykonał dobrą robotę,ale gdybyś myślał nad rozbudowaniem motywu warto zasięgąć porady u innych magików maszynki,zawsze mogą podpowiedzieć coś fajnego.

19sebawro06 22.03.2013 22:40

siema. mam pytanie. możecie polecić jakieś studio w krk z miarę przystępnymi cenami ??

bouli76 11.05.2013 12:26

A mnie sie szykuje kolejny Wislacki tatoo - tym razem na łydce.(nie mniejszy niz 10cmx15cm)
Napis bedzie inny - jeszcze do konca nie ustalono.

http://img35.imageshack.us/img35/655...8690929150.jpg

Coach 11.05.2013 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ajasz (Post 1295598)
http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg
http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg

Dziara jest konkretna,więcej plusów niż minusów
na minus: brzegi nie są cieniowane,co daje efekt naklejki
na plus: motyw idealny do rozbudowy,herb bardzo ładnie zrobiony,otoczyć go fajnym czarnobiałym motywem i wyjdzie extra tatuaż na całe plecy ;)
Tatuażysta wykonał dobrą robotę,ale gdybyś myślał nad rozbudowaniem motywu warto zasięgąć porady u innych magików maszynki,zawsze mogą podpowiedzieć coś fajnego.

A moim zdaniem ten tatuaż jest słabiutki

Kolekcjoner_23 24.06.2013 15:13

Trochę dziarek kibicowskich w jednym miejscu http://www.stylkibica.net/category/fotki/tatuaze/

KacpiTSW 02.07.2013 01:08

http://skwk.pl/images/galeria/tatoo/4/dsc00031.jpg

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak się nazywa ta czcionka? Chciałbym ją wykorzystac do mojego tatuażu.

Krzysiek 02.07.2013 07:11

Iona Regular.

gregor24 20.08.2013 10:12

http://tatuaze-wzory.com/pliki/zdjec...lski-orzel.jpg

K2sprzyk 12.09.2013 15:50

http://i44.tinypic.com/2cwswzs.jpg
NIewiem jak komu ale mi sie strasznie podoba :)
Pierwszy tatuaz, od roku za mną chodzil :)

masterlag 30.09.2013 16:07

Wie ktoś może ile +/- kosztowałby tatuaż "you'll never walk alone" lub "ynwa", na przedramieniu, w kolorze? Celuję oczywiście w studio Kult.
To najtańszy mój wymysł jak myślę, dlatego chcę by poszedł na pierwszy ogień. ;)

YaSiOTSW 07.01.2014 18:05

Panowie krótko i na temat.. Gdzie lub u kogo tatuaż patriotyczny? Wstępny pomysł już jest potrzebuje kogoś naprawdę konkretnego:)

YaSiOTSW 12.01.2014 11:23

Widzę że temat coś podupadł..:/

chmielu88 23.01.2014 06:47

..................................

Tomek_TS 29.09.2016 12:58

Temat upadł wiec może ja zadam pytanie. Gdzie w Krakowie robić tatuaż? Czytałem wcześniejsze posty, ale są z przed paru lat wiec sporo się mogło zmienić .

wściekłe pięści węża 29.09.2016 14:35

Zależy od tego jaki chcesz tatauż. Kraków jest między innymi dlatego tak zajebisty, że masz tutaj przedstawicieli prawie wszystkich stylów.

Studio, jako całość - na pewno Kult. Tam wzory japońskie od Mateusza Kanu, czernie/ szarości od Piotra Bembena lub Oli Kołtowskiej (Ola trochę bardziej dziewczęce kompozycje tworzy), old school od Ptaszek i Piórko, artystyczne mambo dżambo od Szymona Gdowicza lub tatuatorka uniwersalna - Iza Solarz.

W czerniach/ szarościach w Krakowie pięknie operują też Am- Ink czy oczywiście Victor Portugal.

I pewnie sporo innych osób, o których nie wiem lub zapomniałem. ;)

Najważniejsze, to żeby wiedzieć czego się chce, potem sprawdzasz różnych tatuatorów pod kątem dopasowania ich stylu do tego, co chcesz sobie wytatuować, zagadujesz gościa/ kobitę, umawiasz się na spotkanie lub przedstawiasz pomysł przez fb/ maila, czekasz na termin (z tym może być bardzo różnie) i robisz tatuaż.

No i na koniec - jeśli chcesz sobie zrobić napis gotykiem na przedramieniu, to raczej nie zagaduj do ludzi, których wymieniłem. Szkoda ich i Twojego czasu na to. ;)
Save
Save
Save

El'kabat 03.10.2016 21:53

Wszystko zależy od stylu jaki wybierasz. Ja robiłem ramię/ przedramię i polecam UFO.

https://www.instagram.com/ufotattoodsk/

majka26 06.12.2016 12:09

Orzeł.na plecach z flagą imponujący!

LanceTS 07.01.2017 21:38

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34....9c&oe=5873AE15

Gdybym planował coś na ten wzór to polecicie kogoś?

_bzyku_ 08.01.2017 20:45

^ Mam podobny tatuaż. Robił mi go PITI Kiedyś dziarał w Kulcie, teraz ma swoje studio na Pszona.https://www.facebook.com/WISLASKAWIN...type=3&theater
W zasadzie to wszystko u niego robiłem, gość godny polecenia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl