![]() |
http://pl.wikiquote.org/wiki/Sentenc...;acińskie - poczytaj, moze znajdziesz cos mnie oklepanego ;)
|
Cytat:
idz do Kult tatto na szpitalnej, są tam spoko ziomki doradza Ci ze wszystkim. Polecam ten salon sprawdzony ja tam robilem i siostra |
Prosty tatuaz na nadgarstku.. Uderzac do kulta czy moze gdzies indziej? W Kulcie pewnie mnie ladnie skaskuja..
|
Tak w ramach ciekawostki:
Cytat:
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...037fda86,1,3,5 |
Cytat:
wejdz na ich stronke , możesz podesłać im wzór oraz rozmiar wycenią Ci go. Kult polecam!! nawet jak masz dać 100zl więcej to warto |
Dodatkowo jak jesteś studentem to w Kulcie dają 50 % zniżki u jednego z tatuatorów: Kanu.
http://kulttattoo.pl/kult/?static=198 Ja u niego robiłem i polecam jak i całe studio. Ja robiłem w styczniu i zniżka była więc skoro do przyszłego roku... :P |
tam jest napisane do końca czerwca ale nie pisze którego roku:D
|
A propos Kultu, można tam śmiało udać się po tatuaż kibicowski?
Dzięki, Żmijka. |
Oczywiście, że tak.
|
Cytat:
|
A kogoś konkretnego polecasz, czy obojętnie na kogo trafię, będzie dobrze? :)
|
ja robilem u Łukasz (Bam)a i polecam dobrze mi doradził oraz wykonał,
Wiem ze dobrze nawet bardzo robi Piti i davee tylko nie wiem jak u nich z terminami, Ja poszedłem się zapytać i odrazu zrobiłem na co czekać;) |
a Mały u którego z nich dziarach Henryka Reymana ?
|
Cytat:
Sam niedługo planuję iść dokończyć tatuaż. Póki co mam gwiazdę taką jak w avatarze. I tu moje pytanie: Ma ktoś może projekt/wzór czarno-białego smoka który by trzymał tą gwiazdę? |
|
Kumpel robi wlasnie tatoo.
Wzor zaprojektowany przez Kawe z salonu w Jedrzejowie. Calosc rozlozona na 3 sesje - dwie juz byly. (edit: wlasnie dostalem info ze wzor sie troche zmienil i nie bedzie napisu u gory - bedzie cos innego :) ale nie chcieli powiedziec co) (po ostatniej sesji wstawie zdjecie gotowego tatoo) http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg --edit-- info z ostatniej chwili W pustym miejscu bedzie prawdopodobnie WIERNOSC. |
I jeszcze jeden tatoo z tego samego studia:
(wstawiony na prosbe tatuażysty (tatuatora - niepotrzebne skreslic) i za zgoda Wislaka ktory przyjal to dzielo na reke) 2,5h pracy http://imageshack.us/a/img696/6320/wiernosckawa.jpg ps. sorki za posta pod postem ale tak musi byc zeby temat ise odswiezył ;) |
Miło zobaczyć swój tatuaż. :D Polecam z całym przekonaniem! Pełen profesjonalizm!!!
|
Ten motyw na plecach średnio mi się podoba, ale WIERNOŚĆ - wykonanie pierwsza klasa :) Super to wygląda, gratuluję wykonawcy i posiadaczowi!
|
|
1 Załącznik(ów)
Jakby ktoś był zainteresowany a nie ma kasy na studio to mogę wytatuować coś komuś np takiego psiura
Wykonanie moje. |
http://imageshack.us/a/img42/5941/39...3303251320.jpg
http://imageshack.us/a/img211/9741/5...5798904720.jpg http://imageshack.us/a/img338/5407/5...2983334671.jpg Dziara jest konkretna,więcej plusów niż minusów na minus: brzegi nie są cieniowane,co daje efekt naklejki na plus: motyw idealny do rozbudowy,herb bardzo ładnie zrobiony,otoczyć go fajnym czarnobiałym motywem i wyjdzie extra tatuaż na całe plecy ;) Tatuażysta wykonał dobrą robotę,ale gdybyś myślał nad rozbudowaniem motywu warto zasięgąć porady u innych magików maszynki,zawsze mogą podpowiedzieć coś fajnego. |
siema. mam pytanie. możecie polecić jakieś studio w krk z miarę przystępnymi cenami ??
|
A mnie sie szykuje kolejny Wislacki tatoo - tym razem na łydce.(nie mniejszy niz 10cmx15cm)
Napis bedzie inny - jeszcze do konca nie ustalono. http://img35.imageshack.us/img35/655...8690929150.jpg |
Cytat:
|
Trochę dziarek kibicowskich w jednym miejscu http://www.stylkibica.net/category/fotki/tatuaze/
|
http://skwk.pl/images/galeria/tatoo/4/dsc00031.jpg
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak się nazywa ta czcionka? Chciałbym ją wykorzystac do mojego tatuażu. |
Iona Regular.
|
|
http://i44.tinypic.com/2cwswzs.jpg
NIewiem jak komu ale mi sie strasznie podoba :) Pierwszy tatuaz, od roku za mną chodzil :) |
Wie ktoś może ile +/- kosztowałby tatuaż "you'll never walk alone" lub "ynwa", na przedramieniu, w kolorze? Celuję oczywiście w studio Kult.
To najtańszy mój wymysł jak myślę, dlatego chcę by poszedł na pierwszy ogień. ;) |
Panowie krótko i na temat.. Gdzie lub u kogo tatuaż patriotyczny? Wstępny pomysł już jest potrzebuje kogoś naprawdę konkretnego:)
|
Widzę że temat coś podupadł..:/
|
..................................
|
Temat upadł wiec może ja zadam pytanie. Gdzie w Krakowie robić tatuaż? Czytałem wcześniejsze posty, ale są z przed paru lat wiec sporo się mogło zmienić .
|
Zależy od tego jaki chcesz tatauż. Kraków jest między innymi dlatego tak zajebisty, że masz tutaj przedstawicieli prawie wszystkich stylów.
Studio, jako całość - na pewno Kult. Tam wzory japońskie od Mateusza Kanu, czernie/ szarości od Piotra Bembena lub Oli Kołtowskiej (Ola trochę bardziej dziewczęce kompozycje tworzy), old school od Ptaszek i Piórko, artystyczne mambo dżambo od Szymona Gdowicza lub tatuatorka uniwersalna - Iza Solarz. W czerniach/ szarościach w Krakowie pięknie operują też Am- Ink czy oczywiście Victor Portugal. I pewnie sporo innych osób, o których nie wiem lub zapomniałem. ;) Najważniejsze, to żeby wiedzieć czego się chce, potem sprawdzasz różnych tatuatorów pod kątem dopasowania ich stylu do tego, co chcesz sobie wytatuować, zagadujesz gościa/ kobitę, umawiasz się na spotkanie lub przedstawiasz pomysł przez fb/ maila, czekasz na termin (z tym może być bardzo różnie) i robisz tatuaż. No i na koniec - jeśli chcesz sobie zrobić napis gotykiem na przedramieniu, to raczej nie zagaduj do ludzi, których wymieniłem. Szkoda ich i Twojego czasu na to. ;) Save Save Save |
Wszystko zależy od stylu jaki wybierasz. Ja robiłem ramię/ przedramię i polecam UFO.
https://www.instagram.com/ufotattoodsk/ |
Orzeł.na plecach z flagą imponujący!
|
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34....9c&oe=5873AE15
Gdybym planował coś na ten wzór to polecicie kogoś? |
^ Mam podobny tatuaż. Robił mi go PITI Kiedyś dziarał w Kulcie, teraz ma swoje studio na Pszona.https://www.facebook.com/WISLASKAWIN...type=3&theater
W zasadzie to wszystko u niego robiłem, gość godny polecenia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl