Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7034)

Marcinkrakwoj 05.03.2010 21:26

wiecie co czasem mam wrazenie ze tam ktos na stadionie siedzi z kompem i widzi co wy piszecie i do Skorzy mówi: "nie wierzą... mozecie przegrać"...
przestancie pieprzyc. jestescie KIBICAMI WISŁY a to jest FORUM KIBICÓW WISŁY.
MYŚLEĆ POZYTYWNIE! WYGRAMY!

AS82 05.03.2010 21:26

Proste bledy techniczne , gramy jak ci*y

Denethor 05.03.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 864422)
A co Ty za przeproszeniem k...a wszystkie mecze w sezonie chcesz wygrać?

Weź już chłopie nic nie pisz

Chcesz podymic, to zapraszam na priv a nie popisuj się na forum !
A po drugie, za kogo ty się uważasz, co ty sobą reprezentujesz, taki jesteś fachowiec ?!
Twój komentarz to dno dna !

mr_kwolf 05.03.2010 21:28

60 minuta i już dwie zmiany? Skorża chyba za bardzo ryzykuję. W końcu przegramy tylko 1-0.

xiondz77 05.03.2010 21:28

TAK JAK PISALEM....Jirsak i Hristov, tylko dlaczego Kirm schodzi;(

bebeto 05.03.2010 21:28

Oho Stoiczkov nas zbawi...........

Sami 05.03.2010 21:28

Ja.......e. Gość ściąga Kirma..

koker 05.03.2010 21:29

Bedzie dobrze, Tomas i Hristov wchodza!

Sami 05.03.2010 21:30

Tu Boguski z Sobolem byli do zmiany a nie Kirm.. ja jebie

legol 05.03.2010 21:30

Dawno nie widziałem tak słabo grającej Wisły. Niestety przy 0-1 nasze statystyki są słabe, jak już przegrywaliśmy w meczu 0-1 tak mecz kończył się przeważnie takim wynikiem (2 wyjątki z bytomiem i ruchem), ale nie oszukujmy się czy tu będzie remis czy nawet zwycięstwo to z taką grą możemy zapomnieć o mistrzu (wyjazd legia, wyjazd polonia, wyjazd bytom, u siebie lech)

koker 05.03.2010 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 864438)
wiecie co czasem mam wrazenie ze tam ktos na stadionie siedzi z kompem i widzi co wy piszecie i do Skorzy mówi: "nie wierzą... mozecie przegrać"...
przestancie pieprzyc. jestescie KIBICAMI WISŁY a to jest FORUM KIBICÓW WISŁY.
MYŚLEĆ POZYTYWNIE! WYGRAMY!

No Ty na bank! A Maciek zaraz napisze na Twitterze co mysli!

massoud 05.03.2010 21:31

ilośc naszych niecelnych podań mnie rozd**ca.

brylant17 05.03.2010 21:31

Oto właśnie jest poziom skopanej extraklasy

DeadOrAlive 05.03.2010 21:32

Toż to Maciuś wie lepiej :<

fanKA92 05.03.2010 21:32

Coś czuję, że nasza przewaga z jesieni zostanie roztrwoniona już na starcie. Ale czekajmy do końca, bo i cóż pozostało... Mam nadzieję, że im się bardziej zachce.

robin hood 05.03.2010 21:32

Ja tu widzę dymisję w poniedziałek

palon 05.03.2010 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 864448)
Tu Boguski z Sobolem byli do zmiany a nie Kirm.. ja jebie

Do zmiany są wszyscy, bez wyjatku!!!

For_FuN_ 05.03.2010 21:33

Na oceny przyjdzie czas po sezonie, jesli nie uda sie zdobyc MP. Nie ma mozliwosci zeby Skorza zostal zwolniony w tym momencie(juz nie mowie o tym, ze na lepszego trenera nas nie stac i ze lepszego trenera w Polsce poprostu nie ma...).

wojtaszek81 05.03.2010 21:34

To wygląda jak sparing przed sezonem a nie mecz ligowy. W drugim meczu z rzędu ta drużyna kiepsko się prezentuje.Coś jest nie tak. Czy im się grać nie chce czy co?

Borinho 05.03.2010 21:34

Coż Boniek chyba jakieś fatum ściągnął na Wisłę jak on to prawił ... W Polsce jest tylko jedna klasowa drużyna Wisłą i ona mogła by nawet poradzić sobie w Serie A....
Oj Zbyszek Zbyszek chyba z 2 lata Polskiej ligi nie widziałeś !!!........

Marcinkrakwoj 05.03.2010 21:34

jezu synu co ty robisz! Mario! leki! Tobie tylko leki pomogą!

leyzer87 05.03.2010 21:34

Lejdis end dżentelmen - Mario Pawełek!

maksinho 05.03.2010 21:34

Mariuszek jedzie pod bramkę Arki :D

szczepanwislak 05.03.2010 21:34

Coś złego w drużynie musiało się wydarzyć podczas przygotowań do rundy.. nic naprawdę nam nie idzie.. to woła o pomstę.. Fakt , dawno nasza Wisełka tak słabo nie grała. Ale mimo wszystko trzeba wierzyć do ostatniej minuty i wspierać naszych !!

tomo 05.03.2010 21:34

Komentator radiowy też jest niezły ;) Matko jedyna PAWEŁEK !

DeadOrAlive 05.03.2010 21:34

je**ny Pawełek, co on robi ? :/

koker 05.03.2010 21:35

Nastepna teorie spiskowa:

Pawelek to boczny obronca zamkniety w ciele bramkarza!

sergio 05.03.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 864334)
Brawo Skorża !!!
Powiem krótko: bierz kilka swoich ulubionych "dziewczyn" ze swojego dream teamu i wy..... !

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 864441)
Chcesz podymic, to zapraszam na priv a nie popisuj się na forum !
A po drugie, za kogo ty się uważasz, co ty sobą reprezentujesz, taki jesteś fachowiec ?!
Twój komentarz to dno dna !


Twój pierwszy komentarz świadczy tylko o Twojej głupocie!

Zluzuj troszke...


Acha nie chcę i nie mam zamiaru z Tobą dymić:D

brylant17 05.03.2010 21:36

Ciekawi mnie co Skorża powie po meczu? pewnie to,że Wisła grała bez kibiców zostało 30 minut nadziei...

Kandzior 05.03.2010 21:37

I tak samo wątpię by Brożek powrócił do formy strzeleckiej. Może strzeli parę goli w lidze i tyle...

wojtaszek81 05.03.2010 21:37

Mecz bez babola Pawełka meczem straconym

brylant17 05.03.2010 21:39

Jezu Giorgi


10 znaków :P

tofik 05.03.2010 21:39

Stado baranów bez pasterza.

leyzer87 05.03.2010 21:40

I wchodzi zbawca Łobo!

63.5 Kg 05.03.2010 21:40

Szkoda sie rozpisywac co jest nie tak i czego brakuje,jakie sa minusy bo plusow nie ma zadnych.

Jest jedna wazna sprawa Wisla nie istnieje.
Nie istnieje zespol.
Nie ma czegos takiego jak mobilizacja i chec wygrwywania.
Nie na kolektywu..
Poprostu Wisla jest tak slaba ze ja osobiscie za zcasow Telefoniki nie widzialem slabiej grajacej i wcale sie nie boje tego napiac bo to czysta prawda.

Spojrzmy realnia plyniemy kolejny mecz i probujemy doprowadzic do remisu z Arka...Niestety ale wisla Krakow jako zespol pilkarski pzrestal na dzien dzisiejszy istniec...

koker 05.03.2010 21:40

Jest Lobo!

Marcinkrakwoj 05.03.2010 21:40

jest i ON! jest i Wojtek! :) ja go lubiłem zawsze. cos mi sie zdaje ze dzis bedzie jego dzien. obym sie nie mylił...

AS82 05.03.2010 21:41

Hristov z 2 metrow obok

Kandzior 05.03.2010 21:42

A najlepszym Wiślakiem dziś jest Alvarez. Prezentuje się przyzwoicie na tle reszty grajków.

brylant17 05.03.2010 21:42

Łobo zbawca po raz 2 nie opanowuje piłki :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl