![]() |
wiecie co czasem mam wrazenie ze tam ktos na stadionie siedzi z kompem i widzi co wy piszecie i do Skorzy mówi: "nie wierzą... mozecie przegrać"...
przestancie pieprzyc. jestescie KIBICAMI WISŁY a to jest FORUM KIBICÓW WISŁY. MYŚLEĆ POZYTYWNIE! WYGRAMY! |
Proste bledy techniczne , gramy jak ci*y
|
Cytat:
A po drugie, za kogo ty się uważasz, co ty sobą reprezentujesz, taki jesteś fachowiec ?! Twój komentarz to dno dna ! |
60 minuta i już dwie zmiany? Skorża chyba za bardzo ryzykuję. W końcu przegramy tylko 1-0.
|
TAK JAK PISALEM....Jirsak i Hristov, tylko dlaczego Kirm schodzi;(
|
Oho Stoiczkov nas zbawi...........
|
Ja.......e. Gość ściąga Kirma..
|
Bedzie dobrze, Tomas i Hristov wchodza!
|
Tu Boguski z Sobolem byli do zmiany a nie Kirm.. ja jebie
|
Dawno nie widziałem tak słabo grającej Wisły. Niestety przy 0-1 nasze statystyki są słabe, jak już przegrywaliśmy w meczu 0-1 tak mecz kończył się przeważnie takim wynikiem (2 wyjątki z bytomiem i ruchem), ale nie oszukujmy się czy tu będzie remis czy nawet zwycięstwo to z taką grą możemy zapomnieć o mistrzu (wyjazd legia, wyjazd polonia, wyjazd bytom, u siebie lech)
|
Cytat:
|
ilośc naszych niecelnych podań mnie rozd**ca.
|
Oto właśnie jest poziom skopanej extraklasy
|
Toż to Maciuś wie lepiej :<
|
Coś czuję, że nasza przewaga z jesieni zostanie roztrwoniona już na starcie. Ale czekajmy do końca, bo i cóż pozostało... Mam nadzieję, że im się bardziej zachce.
|
Ja tu widzę dymisję w poniedziałek
|
Cytat:
|
Na oceny przyjdzie czas po sezonie, jesli nie uda sie zdobyc MP. Nie ma mozliwosci zeby Skorza zostal zwolniony w tym momencie(juz nie mowie o tym, ze na lepszego trenera nas nie stac i ze lepszego trenera w Polsce poprostu nie ma...).
|
To wygląda jak sparing przed sezonem a nie mecz ligowy. W drugim meczu z rzędu ta drużyna kiepsko się prezentuje.Coś jest nie tak. Czy im się grać nie chce czy co?
|
Coż Boniek chyba jakieś fatum ściągnął na Wisłę jak on to prawił ... W Polsce jest tylko jedna klasowa drużyna Wisłą i ona mogła by nawet poradzić sobie w Serie A....
Oj Zbyszek Zbyszek chyba z 2 lata Polskiej ligi nie widziałeś !!!........ |
jezu synu co ty robisz! Mario! leki! Tobie tylko leki pomogą!
|
Lejdis end dżentelmen - Mario Pawełek!
|
Mariuszek jedzie pod bramkę Arki :D
|
Coś złego w drużynie musiało się wydarzyć podczas przygotowań do rundy.. nic naprawdę nam nie idzie.. to woła o pomstę.. Fakt , dawno nasza Wisełka tak słabo nie grała. Ale mimo wszystko trzeba wierzyć do ostatniej minuty i wspierać naszych !!
|
Komentator radiowy też jest niezły ;) Matko jedyna PAWEŁEK !
|
je**ny Pawełek, co on robi ? :/
|
Nastepna teorie spiskowa:
Pawelek to boczny obronca zamkniety w ciele bramkarza! |
Cytat:
Cytat:
Twój pierwszy komentarz świadczy tylko o Twojej głupocie! Zluzuj troszke... Acha nie chcę i nie mam zamiaru z Tobą dymić:D |
Ciekawi mnie co Skorża powie po meczu? pewnie to,że Wisła grała bez kibiców zostało 30 minut nadziei...
|
I tak samo wątpię by Brożek powrócił do formy strzeleckiej. Może strzeli parę goli w lidze i tyle...
|
Mecz bez babola Pawełka meczem straconym
|
Jezu Giorgi
10 znaków :P |
Stado baranów bez pasterza.
|
I wchodzi zbawca Łobo!
|
Szkoda sie rozpisywac co jest nie tak i czego brakuje,jakie sa minusy bo plusow nie ma zadnych.
Jest jedna wazna sprawa Wisla nie istnieje. Nie istnieje zespol. Nie ma czegos takiego jak mobilizacja i chec wygrwywania. Nie na kolektywu.. Poprostu Wisla jest tak slaba ze ja osobiscie za zcasow Telefoniki nie widzialem slabiej grajacej i wcale sie nie boje tego napiac bo to czysta prawda. Spojrzmy realnia plyniemy kolejny mecz i probujemy doprowadzic do remisu z Arka...Niestety ale wisla Krakow jako zespol pilkarski pzrestal na dzien dzisiejszy istniec... |
Jest Lobo!
|
jest i ON! jest i Wojtek! :) ja go lubiłem zawsze. cos mi sie zdaje ze dzis bedzie jego dzien. obym sie nie mylił...
|
Hristov z 2 metrow obok
|
A najlepszym Wiślakiem dziś jest Alvarez. Prezentuje się przyzwoicie na tle reszty grajków.
|
Łobo zbawca po raz 2 nie opanowuje piłki :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl