Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

Szneka 16.02.2021 11:35

7 ale koleżanka zmęczyła ...................... 18 sztuk

Malwinka124 18.02.2021 16:31

Ja tylko 1, ale nadrobiłam na długi dzień i dojadłam jeszcze 4 :D

__________________
sprawdź pompy ciepła z Krakowa

Coglin 24.02.2022 10:57

Nigdy nie zginie, ten temat nigdy nie zginie :tsw_raca:

I jak tam w tym roku?

U mnie 7, ale do końca dnia daleko.

El'kabat 24.02.2022 19:22

1, ale na kolacje wleci jeszcze z 5 :D

Szneka 24.02.2022 21:40

ja dziś 2 z ajerkoniakiem 2 z marmeladą

Jaroo1 24.02.2022 22:38

Cytat:

Nigdy nie zginie, ten temat nigdy nie zginie
Co Was tak mało?! Łasuchy co Was tak mało?!

Fugiel 24.02.2022 22:55

2 na sniadanie 2 na kolacje.

Brozinho_23 25.02.2022 00:31

Dzień zakończony wynikiem 18 (rekord), a bardzo dużo czasu spędziłem poza mieszkaniem tak więc mogłoby być więcej.

Martwi natomiast z roku na rok coraz mniejsza ilość wpisów w temacie, w tym roku mój jest 6-ty dopiero. :(

Szneka 25.02.2022 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 1579043)
Dzień zakończony wynikiem 18 (rekord), a bardzo dużo czasu spędziłem poza mieszkaniem tak więc mogłoby być więcej.

Martwi natomiast z roku na rok coraz mniejsza ilość wpisów w temacie, w tym roku mój jest 6-ty dopiero. :(

teraz modne jest fit wege i odchudzanie. może ludzie się wstydzą?
ja do wczorajszego wyniku dodaję 2 na sniadanie

Coglin 25.02.2022 14:28

Zakończyłem wczorajszy dzień z 11 szt.

Nie jest źle :D

TSWojtas 25.02.2022 18:25

8 szt wczoraj. dzisiaj 4 szt :)

Brozinho_23 26.02.2022 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka
teraz modne jest fit wege i odchudzanie. może ludzie się wstydzą?
ja do wczorajszego wyniku dodaję 2 na sniadanie

Też jestem na ostrej diecie bo trochę za dużą miałem nadwagę ale zrobiłem sobie wolne w czwartek (w piątek na śniadanie też dorzuciłem 4 szt i wróciłem do diety.). Poza tym te rzeczy były modne dużo wcześniej, początek drugiej dekady to przecież moda na ,,Sportowy Tryb Życia". Bardziej tutaj upatrywałbym odpływ ludzi z forum.

Coglin 16.02.2023 07:15

W dobie fit-vege-spie.rdolenia odkopuje tradycyjny temat.

Na razie poszły 3 pączki ale dopiero dzień się zaczyna :D

El'kabat 16.02.2023 11:12

Brawo :D U mnie póki co dwa na śniadanie i jest opcja na 6-7 na koniec dnia :D

bercik860 16.02.2023 13:53

7 ale kręcimy do 12 do końca dnia

Coglin 16.02.2023 17:55

Ja już zakończyłem pochłanianie pączków - licznik stanął na 15 sztukach :D

Brozinho_23 16.02.2023 23:24

8 pączków + 7 donut'ów. Ogólnie w tym roku ludzie chyba nie przejmowali się za bardzo tym ,,świętem", mało kto w ogóle wspominał. Dopiero dziś się rozkręciło. Sam natomiast kupiłem jakieś tanie i średnie w smaku, także może wynik byłby lepszy.

No i niestety tendencja spadkowa w temacie postępuje. Rok temu było nas 7-dmii, w tym 4.

Lemoniadowy Joe 17.02.2023 21:46

Ja w tym roku też mało tylko 7.

Szneka 20.02.2023 11:26

6 PĄCZKÓW. do rekordu daleko

Coglin 08.02.2024 08:12

Budzimy Hyde Park z okazji tłustego czwartku.

Na razie na liczniku 5 sztuk ale dzień jeszcze młody :)

Brozinho_23 08.02.2024 23:58

To tylko my na placu boju zostaliśmy?!

13 szt.

Padre1906 09.02.2024 07:23

Delikatnie, tylko 3 sztuki

Jagul 09.02.2024 09:34

Tylko 4 :(((((

WildDog 17.02.2025 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1579017)
Nigdy nie zginie, ten temat nigdy nie zginie :tsw_raca:

I jak tam w tym roku?

U mnie 7, ale do końca dnia daleko.

10 dni zostalo do kolejnego "czwartku". Poscic do tego czasu aby rekordy zyciowe srubowac:P

El'kabat 18.02.2025 10:53

Heheh uwielbiam ten temat :D
oby do końca świata był tu kontynuowany, tak samo jak temat z bobem

Mixu 18.02.2025 12:55

Dopóki koledzy nie powrócą z internowania to ani jednego.

Strajk głodowy!

gizmo 18.02.2025 19:02

Od 8 lat nie zjadłem ani jednego pączka. Muszę dobić do 10 :D

WildDog 18.02.2025 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmo (Post 1643008)
Od 8 lat nie zjadłem ani jednego pączka. Muszę dobić do 10 :D

dla mnie nie ma znaczenia, piatek, swiatek czy inny czwartek, do poludniowej kawy paczek to mus.........w sumie, to minimum 300 na rok lykam;) .....to chyba jedyna slodkosc oprocz chalwy i czekolady gorzkiej (min. 90%) ktora niemal nalogowo spozywam.

Coglin 27.02.2025 07:26

Do boju...
Na dobry początek dnia - 4 szt.

WildDog 27.02.2025 13:02

Na sniadanie 4 szt, wzialem do pracy 10. Ale to do podzialu. Wieczorkiem kilka wskoczy w moje bebechy. Zonka super produkuje, takie tradycyjne z roza;)

Brozinho_23 28.02.2025 00:37

Ten temat z roku na rok coraz smutniejszy.

Mi w tym roku udało się 14 szt.


Edit:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1643483)
Jak i całe forum

Racja. :(

Mixu 28.02.2025 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 1643472)
Ten temat z roku na rok coraz smutniejszy.

Jak i całe forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl