![]() |
7 ale koleżanka zmęczyła ...................... 18 sztuk
|
Ja tylko 1, ale nadrobiłam na długi dzień i dojadłam jeszcze 4 :D
__________________ sprawdź pompy ciepła z Krakowa |
Nigdy nie zginie, ten temat nigdy nie zginie :tsw_raca:
I jak tam w tym roku? U mnie 7, ale do końca dnia daleko. |
1, ale na kolacje wleci jeszcze z 5 :D
|
ja dziś 2 z ajerkoniakiem 2 z marmeladą
|
Cytat:
|
2 na sniadanie 2 na kolacje.
|
Dzień zakończony wynikiem 18 (rekord), a bardzo dużo czasu spędziłem poza mieszkaniem tak więc mogłoby być więcej.
Martwi natomiast z roku na rok coraz mniejsza ilość wpisów w temacie, w tym roku mój jest 6-ty dopiero. :( |
Cytat:
ja do wczorajszego wyniku dodaję 2 na sniadanie |
Zakończyłem wczorajszy dzień z 11 szt.
Nie jest źle :D |
8 szt wczoraj. dzisiaj 4 szt :)
|
Cytat:
|
W dobie fit-vege-spie.rdolenia odkopuje tradycyjny temat.
Na razie poszły 3 pączki ale dopiero dzień się zaczyna :D |
Brawo :D U mnie póki co dwa na śniadanie i jest opcja na 6-7 na koniec dnia :D
|
7 ale kręcimy do 12 do końca dnia
|
Ja już zakończyłem pochłanianie pączków - licznik stanął na 15 sztukach :D
|
8 pączków + 7 donut'ów. Ogólnie w tym roku ludzie chyba nie przejmowali się za bardzo tym ,,świętem", mało kto w ogóle wspominał. Dopiero dziś się rozkręciło. Sam natomiast kupiłem jakieś tanie i średnie w smaku, także może wynik byłby lepszy.
No i niestety tendencja spadkowa w temacie postępuje. Rok temu było nas 7-dmii, w tym 4. |
Ja w tym roku też mało tylko 7.
|
6 PĄCZKÓW. do rekordu daleko
|
Budzimy Hyde Park z okazji tłustego czwartku.
Na razie na liczniku 5 sztuk ale dzień jeszcze młody :) |
To tylko my na placu boju zostaliśmy?!
13 szt. |
Delikatnie, tylko 3 sztuki
|
Tylko 4 :(((((
|
Cytat:
|
Heheh uwielbiam ten temat :D
oby do końca świata był tu kontynuowany, tak samo jak temat z bobem |
Dopóki koledzy nie powrócą z internowania to ani jednego.
Strajk głodowy! |
Od 8 lat nie zjadłem ani jednego pączka. Muszę dobić do 10 :D
|
Cytat:
|
Do boju...
Na dobry początek dnia - 4 szt. |
Na sniadanie 4 szt, wzialem do pracy 10. Ale to do podzialu. Wieczorkiem kilka wskoczy w moje bebechy. Zonka super produkuje, takie tradycyjne z roza;)
|
Ten temat z roku na rok coraz smutniejszy.
Mi w tym roku udało się 14 szt. Edit: Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl