![]() |
Cytat:
|
Wszystkie porażki można wybaczyć ale z craxa najtrudniej...bo do niech człowiek nie jest przyzwyczajony. Gra Wisły jest taka jak w poprzednich meczach. Nie było widać żeby piłkarze chcieli odkupić winy po porażce z Legią. Na chwilę obecną gramy piłkę koszmarnie słabą. Nie ma w ogóle gry z pierwszej ipłki, nie ma kacji wypracowanych, nie ma CELNYCH podań, nie ma nawet 100% syuacji...Wisła w 3 meczu w rundzie nie strzela gola, fatalna passa...
Nie wiem co dalej ze Skorżą, chyba jednak szukać nowego trenera bo za kadencji tego drużyna nie potrafi się mobilizować. 2 mistrzostwa, piękna sprawa ale widać gołym okiem że Wisła nie uczy się niczego nowego, Wisła stoji w miejscu... |
Bez przesady z wbijaniem na trening, tylko niepotrzebne zamieszanie w mediach się zrobi, jak po akcji Górnika... To nie jest odpowiedni sposób na motywowanie piłkarzy, oni tylko się sprężają, jak kasy nie ma. Jak dostaną po kieszeni, to może się wezmą do ciężkiej roboty!
|
Każdy to powie, CRACOVIA rządzi w Krakowie ;)
Nie no mega jaja, w sumie ta drużyna jest tak skompromitowana, że to dzisiejsze niewiele zmienia... Mam takie marzenie, że to był ostatni mecz Skorży... no ale cóż to tylko marzenie... |
Panowie i Panie dzis nasze grajki pokazały gdzie mają klub ,kibiców ,ambicje i wolę walki a mianowicie odpowiedż jest prosta w D U P I E
|
Cytat:
|
Kolejna porażka, bez stylu, bez walki, bez sensu. Skorża nie potrafi wyciągnąc wniosków (powielenie w końcówce taktyki z Kielc, która wprowadziła chaos i nic pozatym) i zmobilizowac kopaczy. Wszyscy nasi piłkarza dramatycznie słabi, najlepszy Rafał, który nie grał w piłkę 8 miesięcy i nie przepracował okresu przygotowawczego z drużyną i Leszczak, który z nimi na codzień nie trenuje.
|
panie Brożek gdzie ta rehabilitacja?
bardzo mnie dziś zdziwiło ze nie było wywiadu po przerwie i po meczu z zawodnikiem Wisły dla mnie to jest banda patałachów grubo przepłacana...to nie są zawodowcy Boguski w 20min wiecej zrobil niz reszta tych pseudo piłkarzy! a nawet Leszczak coś pokazał. Alvarez zawiesina...przecież on dobrej piłki nie potrafi dośrodkować Jop to jest porażka, wolałbym młodego Czekaja na obronie niż Jopa! to jest przesada już! zero ambicji!!! niech Cupiał wstrzasnie tymi "pilkarzami'!!! |
Cytat:
Jop z Łobodzińskim natomiast mogą wypierdalać z Krakowa,bo prezentują poziom niższy niż podwórkowy. W kwestii trenera: niech zostanie bo kogo innego damy ? A i jeszcze jedno, widać że Leszczak będzie zajebisty. Jestem za tym żeby od następnego meczu grał w podstawie. Tyle ode mnie |
Skorzysyny dzisiaj przesadzily, kiedy my ostatnio przegralismy dwa mecze z rzedu u siebie?!?!?!?! Ktos pamieta?? Chyba za czasow Cupiala nie bylo takiej wtopy... masakra, trzeba jakies wnioski z tego wyciagnac, przywiazania do pewnych nazwisk az bola, diaz, malecki, lobodzinski, no i dlaczego maleckiemu nikt nie da w morde po kolejnym nieudanym zagraniu?? Sobol wroc!!!!!
|
Cytat:
|
Dzisiaj okradliscie klub. Zero ambicji, zero walki, dopiero "napomnienie" z trybun niekotrych ruszylo! Za co wy zlodzieje bierzecie kilkadziesiat tysiecy zlotych miesiecznie na glowe?
|
Cytat:
|
Najgorsze jest to, że taki Łobodziński w następnym meczu zagra od początku, tak samo Diaz. Leszczak przez 5 minut pokazał więcej niż Brożek...
|
Brożek niech już w tej rundzie nie gra. Niech sie porządnie wyleczy. A nie niszczy swój organizm zastrzykami. Bo teraz jest cieniem zawodnika sprzed roku i dwóch!
|
w tym klubie tylko dwóch piłkarzy ma jaja!! Sobol i Głowa!!! Brożka ta opaska kapitańska chybaprzygniotła;/ Małecki totalny piach;/ Jop? co to kur** jest?;/ Leszczak nieźle, Boguski też. Ale reszta to po prostu dno dna!!!
|
Ogryzek ogladalismy chyba dwa rozne mecze bo co do Ocen Kirma, Maleckiego, Pawla Brozka i Jirsaka sie nie zgadzam. Kirm co najmniej 6 za walke, Jirsak jak dla mnie za walke, podania i strzal zasluzyl conajmniej na 7, Pawel Brozek conajmniej 6, natomiast Malecki nie zasluzyl moim zdaniem na wiecej niz 3, bo przyjecia pilki to ja u niego dawno nie widzialem, jeden strzal to za malo, podania tez kiepskie naliczylem bodajze jedno w calym meczu ktore bylo w miare celne.
Ogolnie rzecz biorac trudno zyje sie dalej w nastepnej rundzie rozjedziemy ich. O ile oczywiscie wszyscy beda zdrowi... |
nie wiem czy tutaj by coś dalo nawet grać 4 napastnikami.
|
Z tego co tu niektórzy piszą to mieliśmy dream team ..... Małecki najlepszy,Alvarez najlepszy,Boguski najlepszy,Jrsak najlepszy.... sami najlepsi!!!!! WSTYD i ŻENADA i WSTYD.
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/4061
bardzo dobry komentarz do tego spektaklu |
Problem nie jest z trenerem Skorżą, tylko firmą bet-at-home
ps.ilu z was ten mecz zagrało,ilu w PL....piękna kasa prawda:-) |
zamiast udezac z daleka to sie p..dolą podają na skrzydło na którym jest alvarez i daje przepiękną zawisinke ktora przelatuje całe pole karne. PO CO WY GRACIE...??
|
Prawda jest mniej więcej taka, ze predzej czy pozniej do czegoś tak dramatycznego musialo dojsc. Chodzi mi oczywiści o wybitny poziom gry jaki prezentujemy w tym sezonie.
W meczu takim jak ten, od pilkarzy oczekuje się zapierd***nia przez 95 minut na pelnych obrotach. Niestety, nasze krolewny wziely sie za siebie dopiero po straconej bramce i po glosnym wyrażeniu swojego niezadowolenia przez kibicow. Odnośnie szanownego pana Skorży. Dlaczego od początku sezonu, przeprowadza pan tę sama zmianę ?! Mianowicie jest minuta 50/55. Za Łobodzinskiego wchodzi Cwielong. Pomijam to, ze jeden nie lepszy od drugiego. Skoro nie satysfakcjonuje pana gra Lobo i wprowadza pan Cwielonga w celu "rozruszania" gry to dlaczego caly czas wystawia go pan w pierwszej 11 ? Nie twierdze, ze Cwielong na nia zasluguje ale cos tu jest nie tak. Druga sprawa jest taka, ze prowadzona przez Skorże Wisla gra bezbarwnie, bez pomyslu, bez ambicji ... Wymieniac dalej ? Nie spodziewalem sie, ze powiem kiedyś cos zlego o Macieju Skorży ale spójrzmy prawdzie w oczy. |
ja coś czuje ze Cupiał nie wytrzyma tych porażek.
|
54 dośrodkowania, żadnego strzału celnego.
|
Cytat:
Kirm za walkę dostał 4 ale zmarnował 2 setki które przesądziły wynik meczu. Ile razy można usprawiedliwiać partaczenie tym że się nakładką wejdzie w piłkarza parchów tj walczy (taka to walka Kirma)? Kolejny raz dostaje dobre piłki i partaczy.... on ma grać. Zieńczuk lepiej strzelał.... a i walczył lepiej w derbach:) Jirsak - zgoda powinie dostać 1 więcej (5) - zapomniałem o 1 strzale... Paweł.Brozek 6? Za co? Za walkę? Oni wszyscy walczyli... Małecki 6 bo wychodził do podań jako jeden z niewielu pod grą... za to (nie za strzał!) Za podanie do Kirma gdzie mega Kirm spartolił itd.... (Mistrzem techniki nie jest ale kolegów na boisku widzi) Przejrzyj na oczy z Andrażem... Pod koniec meczu podawał do Alvareza bo sam bał się dośrodkować, a ten balony posyłał... ot taka gra Słoweńca.... (Piłkę przyjąć umie ale trafić obok bramkarza już nie... kuriozum) |
Wstyd i kompromitacja. Nie dość, że przegrywamy derby, to jeszcze przegrywamy je z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Czy oni wogóle ćwiczą na treningach strzały ? W całym meczu mieliśmy 4 celne uderzenia na bramkę Cabaja. To jakaś parodia. Co na boisku robili Diaz i Łobodziński ??
Ogólnie wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. |
Macie racje ze winni sa tez pilkarze ale bez przesady dobry trener by ich tak po uszach nap... ze ci zaczeli by cos grac a Maciek co im moze zrobic ?? Powiedziec ze sie staraja i by nastepnym razem sie bardziej starali? Nie wiem jak wy ale ja sie najlepiej uczylem jak mialem ostrego nauczyciela bo tam gdzie ktos mily to zaraz znajda sie goscie ktorzy to wykorzystaja! :-/
|
ehh bania jak skurczybym ;/ wszystkie prestiżowe mecze jak psu w d**e sam nie wiem co mysleć o przyszłości Skorży. widać większość piłkarzy nie wie że gra w klubie w którym nie można gwiazdorzyć tylko brać się do biegania. + dla jirsaka który chciał dużo, ale inni nie chcieli
|
Jeżeli coponiektórzy oceniają piłkarzy za walkę to gratuluje, taki Gattuso(przykład pierwszy lepszy) powinein dostać nagrodę France Futbol. Nie oszukujmy się, Jirsak oddał jeden strzał z dystansu kiedy trafiła piłka w poprzeczkę. Jeżeli chodzi o strzały Diaza to nie ma tematu. Skoro nie mogli się przebić i dochodzili do 16nastki to trzeba było jebnąć z dystansu, Cabaj to nie Buffon!
|
Niech te kopacze wszystkie na czele ze Skorżą łaskawie opuszczą ten klub za ten żeniujący spektakl. Zero ambicji, zero walki. Pokazali, że nie są warci jednej setnej swoich zarobków. Przegrali mecz nie tyle co z Cracovią co z klubem, który walczy o utrzymanie. Zero walki, chęci. DRAMAT.
|
NIE DLA GWIAZDEK BEZ AMBICJI !
tyle ode mnie w tym temacie. bez odbioru. |
WSZYSTKO przegralismy dopiero dzis. Wczesniej byly oczywiste przeslanki, ze zyjemy w iluzji, a ten tytul zdobyty slepyum fartem omamil nas. Poprzegrywane finaly PP, PE, w takim samym stylu, bezsilnosc z Lechem - ZERO WYGRANYCH na 6-8meczow, plus jedno bidne zwyciestwo z LEGIA na chyba 8 meczow. Kto wierzyl, ze Levadia byla przypadkiem to sie dzisiaj ocknal. A moze ocknal sie wczesniej po entej porazce z Lechem czy Legia. Po entym meczu, gdzie przykro bylo patrzec na taktyke Skorzy i styl gry Wisly. Czy ktos wierzy, ze na taka zenade, bez ambicji, bez walki przyjdzie wiecej niz 8.000 w przyszlym sezonie?
Nie zal mi Skorzy, bo sam sobie wyszykowal to co teraz ma. Wiozl na sile Diaza, Lobo, Kirma, Jopa i innych totalnie bez formy od tygodni. Zabil tych zawodnikow, podobnie jak wczesniej Matusiaka. Zamiast dac impuls druzynie, zasygnalizowac, ze nikt nie ma karnetu na miejsce w zespole, nie postawil ani razu na mlodego zawodnika, nawet jak Wielcy Koledzy grali piach i nie mieli ochoty sie spocic. |
Jasne, wyjebmy Skorżę, chvj że zdobył dwa MP i jest szansa na trzecie. Przecież przegrał z Cracovią, Amiką i Legią, a na dodatek zremisował z Polonią B (to, że mimo tych porażek Wisła nadal prowadzi w tabeli to nic nieznaczący szczegół). Co tam mistrzostwa Polski... wiadomo, że każdy prawdziwy kibic Wisły ma je w dupie(no nudzą się... co zrobić, od 10 lat kapią jak deszcz, więc mogły się przejeść) Wygrana z Legią, Amiką no i przede wszyskim Cracovią to jest prawdziwy i jedyny cel jaki powinien przyświecać trenerowi Wisły Kraków, drużyny której kibice nie mają żadnych kompleksów, a już napewno nie mają kompleksu Legii, Amiki czy Cracovii.
Puknijcie się w głowę. |
Natychmiast do wyrzucenia są Jop,Łobodziński,Cwielong,Pawełek i Junior"Drewno"Diaz.Małecki dla ochłody do młodej ekstraklsay- któryś kolejny mecz-miesza i nic z tego nie wynika.
Skorża - do dymisji i brać zachodniego trenera-z Polaków nie ma kogo wziąść. P.S. A no i Leszczaka obowiązkowo do podstawowego składu. |
Jeszcze pół roku sielanki Skorży w klubie i będzie nas lać większość ligi, a z nowego stadionu wypłoszy nawet najwierniejszych kibiców. Co mądrzejsi patrząc się na grę Wisły już dawno pisali, że zespół cofa się w rozwoju pod Skorżą, to inni sikali po nogach ze zwycięstw 1 bramką z ogórkami. teraz nawet z ogórkami przegrywamy. Najgorsze jest to, że Skorża zniszczył mentalnie zawodników, którzy kiedyś walczyli, a w derbach gryźli trawę !
P.S. Boguś obudź się .... Skorża pakuj się ! |
Nie twierdzę, że tylko trener jest problemem, piłkarze również i może rzeczywiście w większej mierze. No, ale to trener odpowiada za wyniki.
Acha i nie wiem jak geniusze z drużyny wymyślili dośrodkowania przy obrońcach 2-metrowych. Zamiast grac dołem... Nie chcę wyjśna krytykanta wszystkiego, tylko serce mi się kraję jak widzę brak jakiejkolwiek chęci zrobienia czegoś u naszych gwiazd. Porażki są "wliczone w cenę" sportu, ale razi brak ambicji. |
Kolejna porażka, bolesne. Porażka z takim przeciwnikiem boli wielokrotnie bardziej. Jednak jest rzecz która boli o wiele bardziej od samej porażki - styl gry. Przegrywamy, walcząc, przysłowiowo gryząc trawę, zostawiając wszelakie siły na boisku, pokazując pełnie swoich umiejętności, i przegrywamy, ok ukłuje ale będziemy wiedzieć że piłkarze zrobili wszystko co w ich mocy lecz przeciwnik był lepszy, sprytniejszy, cóż zdaża się, ale jak się ogląda to co wyrabiają Ci ludzie w Naszych Barwach na boisku to człowieka po prostu szlag jasny trafia, i tu nie ma przebaczenia. Od dłuższego czasu Nasi grajkowie nie wykazują żadnego pomysłu na gre, żadnych ambicji ( poza przebłyskami jednostek od czasu do czasu ), nie potrafią sklecić porządnie akcji czy to kontry czy ataku pozycyjnego. Wisła w tym momencie nie prezentuje żadnego stylu, bo to co oni grają nie można nazwać stylem. Czy zawinił trener, nie wiem, nigdy nie byłem w szatni Wisły, i nie wiem co się tam dzieje, jednak jedno jest pewne, nie dzieje się tam dobrze. Co do piłkarzy, to nie będę oceniał jak kto grał, bo to nie ma sensu. Piłkarze będąc jednostkami powinni tworzyć całość, a zwłaszcza w Wiśle powinni tworzyć taką całość że gdy jedne dwie jednostki mają gorszy dzień to nie wpływa to na styl i jakoś gry, lecz tu większoć jednostek zawodzi, i widać co widać, a niekóre jednostki nawet się do ME nie nadają bo będą psuć młodą krew.
Chciałoby się powiedzieć że gorzej już być nie może, ale lepiej się powstrzymać z takim stwierdzeniem, bo jeszcze chłopaki pokażą na co ich stać i dopiero będzie tragedia. Nam kibicom nie pozostaje w tym momencie nic innego jak mieć nadzieje że będzie lepiej, bo przecież nie raz chłopaki pokazali że mają potencjał żeby grać efektownie i efektywnie. |
Wow, kolejny sukces Wisły w tym sezonie. Przegrać z Cracovią, czyli drużyną praktycznie amatorską, fiu fiu.
To mnie nasi kopacze zaskoczyli. Chociaż co to za niespodzianka ? Grali chujowo od poczatku sezonu. Porażki to tylko kwestia czasu. Z resztą, nawet wywalając 250m euro jak Real nie jest gwarancją sukcesu, bo jak drużyna nie funkcjonuje, to można dostać w dupę i 4;0. Nie wiem czego Cupial wymaga od Wisły w tym momencie. Czy w ogóle jeszcze chce mu się w to bawić... Ale nie chce mi się wierzyć, że wyrzuci Skorżę teraz, skoro nie zrobił tego po kompromitacji w pucharach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl