Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6504)

madziar 06.11.2009 21:34

W koncu Jop pokazal co umie:D

masterlag 06.11.2009 21:35

*For_FuN_*- tu nie chodzi o wiare, a o ich gre. I ci co oglądaja mecz stwierdza to samo: padaka (tzw.)!
*thechris*- "No i Ci ta Garguła?" Po jakiemu to? o.O

Denethor 06.11.2009 21:35

Brawo Jop !

skeba 06.11.2009 21:36

Diaz schodzi, ale czy tylko on gra słabo ?
Gramy padakę, zaraz nam wcisną 2 i będą się śmiać z nas.
Jop świetna asysta dla Chiniego. Mistrz Polski ehh

cassius31krakow 06.11.2009 21:37

serce mi krwawi :(

jacek67 06.11.2009 21:37

Mozna przegrywać ale My niemamy żadnego pomysłu na gre ........ poprostu kopanina

skeba 06.11.2009 21:38

Zero przyjęcia, jak my mamy zrobić kontrę, jak nie potrafimy przyjąć piłki. Tego Skorża ich już nie nauczy.

Wujor 06.11.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 813205)
Ja sie zastnawiam, co to za kibice, ktorzy nie wierza i ktorzy lza swoj zespol? Moze zmiencie forum. Rozumiem krytyke, ale jesli w 30 minucie traci sie bramke i ktos mowi o przegranym meczu, to o czym to swiadczy?

Świadczy o realiźmie, a nie o słodkim pierdzeniu - typu wygramy, wygramy a totalną kiche gramy...Wisła jak chce się liczyć troche w europie, takich przeciwników jak Lech czy Cwks, powinna gromić...

thechris 06.11.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 813205)
Ja sie zastnawiam, co to za kibice, ktorzy nie wierza i ktorzy lza swoj zespol?

Czasami traktorzystów trzeba nazwać po imieniu. I nie ma co strzelać fochów.

gromaders 06.11.2009 21:39

Małecki won z boiska w końcu!!!!!!!!!

madziar 06.11.2009 21:39

Brawo Mały! Takiej ch..ni to dawno nie bylo...

Denethor 06.11.2009 21:39

Pieprze to co się zaraz na moją głowę posypie od "mega fachowców i znawców" piłki nożnej...
Skorża tobie już dziękujemy !!!
Drużyna bez charakteru, stylu, werwy...
DNO !!!

Al_29 06.11.2009 21:40

lepszej okazji juz chyba miieć nie będziemy...
ehh.

Gargułaaa- pokaż na co Cię stac..
Mały - dziekujemy..

qchar90 06.11.2009 21:40

ja już nerwów nie mam :(

qchar90 06.11.2009 21:40

Legia nic nie gra wielkiego ;/
a My gramy jeszcze gorzej

jacek67 06.11.2009 21:42

A Skorża negocjuje nowy kontrakt ........... po co????????????????

Syn Kangura z 1984 06.11.2009 21:42

Dno! Dno! Dno! Dno!!! Kompletna żenada! W dupach maja chyba za duzo! Katastrofa! Zamrozić pensje i dawac 800 zl miesiecznie az do nastepnego "Hitu"!

Kluvi 06.11.2009 21:42

Skorża boi się młodych wpuścić i tyle w temacie. Wole Leszczaka który gryzie trawę niż Małeckiego tak nonszalancko grającego

buczo1985 06.11.2009 21:43

właśnie wróciłem do domu i czytając Wasze komentarze cieszę się, że nie oglądam tego meczu!! Do tej pory nie wypowiadałem takich słów, ale skoro nie potrafimy wygrać meczu z lepszą drużyną niż...no właśnie niż? cały czas minimalny balans na pograniczu wygranej i remisu. Skorża chyba już faktycznie nic nie zdziała z tą drużyną. Lubię chłopa, ale jego czas dobiega końca...

AdiWiślak. 06.11.2009 21:43

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Marcelo nie zagrał teraz z pierwszej do Jirsaka ? ;//

martiness 06.11.2009 21:44

Woooow.
Małecki pokazał klasę.
Stadiony świata, kwa mać..

bebeto 06.11.2009 21:45

...rwa Dan by z nimi zrobił porządek !!!!!!!!!!!!!!!!!!

thechris 06.11.2009 21:45

Kibice krzyczą "pajace" a jedynego pajacyka to zrobił dziś Pawełek przy golu Radovicia :)

wolfy 06.11.2009 21:45

Chciałbym przypomnieć, że to forum jest moderowane.
Dziękuję za uwagę.

PhantomRanger 06.11.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacek67 (Post 813228)
A Skorża negocjuje nowy kontrakt ........... po co????????????????

Po tym meczy pewnie już nie negocjuje :) Cupiał dał mu szanse na rehabilitacje. Animuszu starczyło na 3 kolejki.

daniello1987 06.11.2009 21:46

lezymy i robimy pod siebie!

Orson 06.11.2009 21:47

byłem wielkim zwolennikiem Skorży ale jeżeli nic się nie zmieni to puchary będą ale też następna Levadia... każdy przeciwnik który tylko nas się nie boi narzuca nam swój styl gry, tak sie nie da grać, co drugie podanie kompletnie niecelne...

Adrian_Suvalkai 06.11.2009 21:47

Prosze mi bez takich tu!

Chodziło mi o nominalnych napastników, a nie kogoś kogo pół forum chciało 20 minut temu wstawić za Diaza albo Catoro...

thechris 06.11.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 813241)
byłem wielkim zwolennikiem Skorży ale jeżeli nic się nie zmieni to puchary będą ale też następna Levadia... każdy przeciwnik który tylko nas się nie boi narzuca nam swój styl gry, tak sie ****a nie da grać

Nie. Będzie gorzej. Odpadniemy z czymś pokroju Liechtensteinu. I nie, to nie jest sarkazm ani nawet żart. Tak będzie.

jacek67 06.11.2009 21:52

8 minut do końca i wkońcu jakas walka z Naszej strony

bebeto 06.11.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacek67 (Post 813245)
8 minut do końca i wkońcu jakas walka z Naszej strony

Ja chyba co innego oglądam...

Al_29 06.11.2009 21:53

tylko czemu w ostatnich paru minutach? ; /

cassius31krakow 06.11.2009 21:55

Najgorsze, że nie ma żadnej myśli w naszej drużynie. Niedokładne podania, wrzuty na aferę i tyle...

jacek67 06.11.2009 21:56

Panowie i Panie dla mnie Skorża OUT (jak go lubiłem )

lizzy 06.11.2009 21:57

Największa padlina od Levadii. Takiej żenady w meczu na szczycie od dobrych kilku lat nie było. Ogólnie dno ale reprezentant Polski Małecki zasługuje na specjalny ROTFL!!!

Wujor 06.11.2009 21:58

ale cisną...., chyba im zależy...:))) co za patałachy

thechris 06.11.2009 21:58

Szkoda mi Smudy bo po tym meczu Skorża powinien w "nagrodę" objąć kadrę narodową.

Tylko_Wisła! 06.11.2009 21:59

Nie nie nie ! Mam dość tak grającej Wisły. To jest coś niesamowitego jak Mistrz Polski może tak kopać się po czole ?

bebeto 06.11.2009 21:59

Skorży już dziękujemy!!!!!!!

sandomingo 06.11.2009 21:59

Tak jak z Levadią, całkowicie zmarnowana pierwsza połowa, w drugiej atak, jakieś sytuacje ale nic nie wpada. Tyle że tym razem chyba Ćwielong nie wciśnie farfocla w 93 minucie...
Ciekawe co tym razem ciekawego wymyślą treneiro i piłkarzyki po meczu...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl