![]() |
Walka z Popkiem musiałaby się odbyć za granicą, z pewnych przyczyn nie chce wracać na razie do kraju...
Także zapewne organizatorzy by nie zarobili tyle co w Polsce na takim starciu... |
ściągnął ktoś tą walkę w hd co była na yt? proszę o udostępnienie :)
|
|
Cytat:
Teraz każdy będzie chciał się bić w MMA :rotfl: :rotfl: |
Cytat:
Ja obstawiam Małysza lub Kubicę, no ewentualnie Mroczek, który zapewne przymierza się do Pudziana gdyż bardzo dokładnie kamerował poczynania rywala na ringu:D |
No to się nam Pudzian rozchulał:
http://www.boxingnewsshop.com/user/p...rge/FF5WEB.jpg "Chcę Lesnara !" http://pl.wikipedia.org/wiki/Brock_Lesnar http://www.boxingnewsshop.com/supple...HTINGFIT5.html |
Tomasz Drwal o walce Pudzian vs. Najman
http://sport.wp.pl/kat,2031,title,Dr...l?ticaid=19497 W 100 % się z tym zgadzam !! |
Oj Mariuszowi sie w dupie przewrocilo bo wygranej z El Pajacem
dwa infa z przymrozeniem oka o nadchodzacych przeciwnikach Remiza-Lowkicka: http://www.fightsport.pl/latest/fiod...minatorem.html http://www.fightsport.pl/latest/bob-...sokoudjou.html |
Fedor to by go zniszczył tak jak on Najmana...
Z resztą zobaczcie sami- http://www.youtube.com/watch?v=20-o3pIqRlI |
Cytat:
|
Mam nadzieję, że to wymysły pisaków, którym stoi po walce z Najmanem i którzy wymyślają grom wie co. Mam nadzieję, że Mariusz nie pcha się jeszcze (!) ani na Brocka, ani na Fedora, czy kogokolwiek z tej czołówki. Wiadomo, pewne jest że na tą chwilę przegrałby ze wszystkimi.
Z kolei Sappa mógłby spokojnie pokonać. Tą walkę można zorganizować :) Tak czy owak, nie za szybko. Jak mu dadzą Lesnara czy Emalienke na 2 walke to będzie po ptokach. A tak, jak potrenuje, to za półtora roku, może za 2 lata, doczekamy się Mariusza "dominatora" w MMA. Z "pudzian.pl" Cytat:
Jak widać, nie dość że siła to i inteligencja. Super chłop. |
Grzadqu sam jeszcze w dzien po walce wyglaszales peany na temat Pudziana :)
Fajna zauwazylem zalezność,ze wszystkie "chlopaki z silki" stoja twardo murem za Pudzianem(wszystkich pokona itp),a każdy kto uprawia jakis sport walki przeciwnie(np. ze Nastula go szybciutko zalatwi itp.) PS. A wie ktos któremu z krakowskich klubow kibicuje Tomek Drwal?Na jednym z HL na youtube zdawalo mi sie ,ze widzialem mala salke bokserska na Wisle.. Jakby Drwal byl za Wisła to na ustawke 3 na 3 w Polsce nie byloby mocnych(Wawrzyk,Szpilka) :) |
Też macie taką sytuację, że otwieracie lodówkę, a tam... Pudzian??
|
Cytat:
|
Wilu czyli w takim razie trenujesz jakas sztuke walki,mam rozumiec?
Bo jesli nie to nie "lapiesz" sie do tej klasyfikacji..Porównalem tylko jak odbieraja "styl" Pudziana ludzie, którzy paraja sie przerzucaniem ciezarów do tych ktorzy cos trenuja(bynajmniej nie sa to opinie z internetu). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dalej jestem pod wrażeniem Pudziana, dalej mu mocno kibicuje, natomiast mam nadzieję że na jego 2 walkę nie dadzą mu jakiegoś przejebanego typa tak jak Nastula miał, kiedy do do prajda do Japonii na najlepszych na początku wystawiali. A tu na potwierdzenie tego co mówie: http://sport.wp.pl/kat,60960,title,O...l?ticaid=194c2 Więc starcie technika vs siła nie zawsze będzie na korzyść tej drugiej, i o tym Mariusz musi pamiętać decydując się na przeciwnika w następnej walce. |
http://www.sport.pl/inne/1,102005,73...pokonanie.html
Cytat:
Ot takie hobby. Skoro chce wyrównywać krzywdy ten pseudobokser to jeszcze musi poszczekać do Wawrzyka ;) |
Nie od dziś wiadomo że Najman jest upośledzony :) A wygrać to nawet Big Brothera nie potrafił co tu dopiero o walce mówić
Cytat:
|
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,N...wiadomosc.html
Najman powstał z kolan x). Dostał po łbie, nie wyszło mu kompletnie w praktyce (bo wg jego teorii miał przeciez Pudziana załatwić). I co? Skoro jest za słaby na bicie się, to próbuje teraz "jechać" po kibicach (czy tez widzach po prostu), którzy się nie mogą obronić bo dostęp do mediów mają średni. Ja tam myślę, że kilku tzw. "chłopaków z podwórka" (tylko bez przesady w rozumowaniu) tez by sobie z tym człowiekiem poradziło w walce. Btw. *Belzebub*-> ja też nie jestem chłopakiem z siłki :rotfl: |
http://sport.interia.pl/raport/pudzi...jmanem,1413538
Piszą kolejnej walce :) heh.. żeby Najman się czasem nie zesra** w rewanżu. |
Najmanowi brakuje jeszcze występu w teledysku Dody,wtedy jego "kariera" będzie kompletna i będzie mógł przejść do stanu spoczynku
|
Właśnie Krzysztof Oliwa wyraził chęc walki z Pudzianowskim ...
|
Cytat:
|
Następny w kolejce Adam Małysz i jego narty. Później Robert Kubica wraz z bolidem.
Szopka się zaczyna robić. |
Spoko - potem będzie Herbuś i Foremniak ...
|
szopa straszna, jak Mariusz tak bardzo chce walczyc i jest taki zayebisty to moze powinien sprobowac sie z Sappem( przegral ostania walke w Strikeforce z Bobby Lashleyem) lub Kongiem ( przegral w UFC z Frankiem Mirem).
Pierwszy to tak samo wielki chlop walczacy rownie slabo jak on, a drugi zawodnik z klasa , ktory jednak ma walki swojej swietnosci juz chyba za soba. A nie z pajacem lub hokeista.Ale to juz "najwieszka europejska federacja" zadecyduje tutaj doniesiania prasowe: http://sport.onet.pl/0,1248736,20986...wiadomosc.html http://sport.onet.pl/0,1248893,20986...wiadomosc.html . |
Cytat:
|
Cytat:
|
Strasza szopka się z tego robi. Zresztą jak na gali zobaczyłem całą klasę Mroczków i Herbusiów to zacząłem się obawiać. Jak widać słusznie
|
Ale powiedz mi co mają "Mroczki i Herbusie" na widowni do walk ... dziś była cała rzesza kopaczy i trenerów i co ?
Wszędzie, na całym świecie, na gale boksu przychodzą szeroko rozumiani "celebryci". Że mamy takich a nie innych to cóż ... ale to nic dziwnego. Szczególnie już po związku Herbuś z szefem KSW. |
Z jedenj strony walka z debiutantem kolejnym jest bez sensu bo Pudzian mogłby sie sprobowac juz z kims kto ma pojecie o sztukach walki i wtedy moznaby realnie ocenic na co stac Mariusza. Po walce z Najmanem wiemy tyle co i przed nia czyli cholera wie co by sie stalo jakby Pudzian dostal jakiegos zawodowca do walki. Z drugiej strony Pudzian potrzebuje trenowac, trenowac i jeszcze raz trenowac, wiecej sie nauczy na treningach niz podczas tej 10 minutowej walki, a i tak zanim stanie w szranki z jakims bardzo dobrym zawodnikiem formatu swiatowego to pierw musi sie nauczyc schematow walki, utrwalic je w glowie a jak mowil na ostatniej Gali Mamed Khalidow to na to trzeba 2 czy 3 lat wiec Pudzian ma jeszcze czas. Teraz najwazniejsze to trenowac i uczyc sie roznych technik w sumie moze i z Oliwami sie bic dalej ale w pozniejszym etapie mam nadzieje ze bardziej na serio wejdzie w MMA i zawalczy z jakims normalnym zawodnikiem a nie z jakims sprinterem czy innym szachista
|
Wiemy dobrze z naszego podwórka że to co się pisze i jak jest na prawdę ,to często 2 różne rzeczy.Dlatego omijał bym njusy typu Oliwa szerokim łukiem.
To oczywiście jest pytanie, czy Pudzian chce jedynie zarobić kasę ,czy ma ambicje by zwojować coś w MMA. Jeśli to pierwsze to będzie walczył z kim popadnie, byle nazwisko miał(oczywiście nie nazwisko w MMA), jeśli to drugie to zasada jest jedyna - walki z kolesiami bez nazwiska ale profesjonalnymi zawodnikami MMA i tak do momentu gdy ciężkim treningiem da sobie szanse by nie polec w pierwszej konkretnej walce a to wd mnie jest trudniejsze niż nam się to wydaje. Najman to był pionek, do tego Pudzian potraktował ta walkę bardzo osobiście i zmiótł gościa na ciśnieniu - tyle że po pierwsze z zawodnikami z pierwszej półki ciśnienie nie wystarczy, a po drugie on już takiego ciśnienia mieć nie będzie. Ja nie wiem jak to z Pudzianem będzie ale już i tak mam szacun że podjał wyzwanie, bo jednak zerwać mięsień przy jakimś ciężarze, a zaryzykować obicie ryja, to dwie różne rzeczy.a że MMA to ciężko zarobiony pieniądz pokazuje choćby przykład Nastuli, który rządził na macie a w MMA 4 na 5 walk przejebał. |
Ja jestem gotów kupić bilet na walkę Pudzianowski - Mroczek (dowolny, mogą być obaj).
Ze sportem to nie ma nic wspólnego, ale mimo to dobrze bym się bawił. Jeszcze żeby sędzia za szybko nie interweniował - to by było coś. |
Cytat:
|
A co myśleliście? Szopka musi być;]
Ja np dawałbym większe szanse Oliwie niż Najmanowi w rewanżu. Oliwa ma charakter i krew wojownika a najman to zwykła pipa. Po wczorajszej walce Warzyka można stwierdzić że wielkim herosem to on nie jest a Najmana zmiótł z ringu. JA chce walki Elemanieno vs. Pudzian :rotfl: |
Cytat:
jedynie co mi się marz że zobaczę Mariusza w UFC za parę walk :) choć to długa droga choć wiem że godnie reprezentować może Nasz kraj jedynie Kalidov (oprócz Drwala i Soszyńskiego), życzę mu aby jak najszybciej podpisał kontrakt z UFC :) Cytat:
Grzadq dzięki :) |
[ quote ] [ / quote ] <----- Wszystko bez spacji :), pomiędzy tymi środkowymi ][ wklejasz tekst :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl