![]() |
No cóż, czy my tylko potrafimy wygrywać z Ruchem Chorzów, Lechią, czy Sląskiem. Nie możemy pokonac druzyny z tej 3 niby potentatów. Wazne mecze zawsze nam nie idą.
|
No to ci co mówili przed meczem że "Wisła łatwiutko rozjedzie Kochenkorza 3:1" będą teraz się wyżalać i wyładowywać na Brożku... bo na Pawełka nie będzie można...
|
Nonszalancja, śmieszne wyprowadzenie piłki z obrony i mamy za swoje. Brożek zatracił instynkt strzelecki i w 100% sytuacjach próbuje podawać. Ciekawe czy pokażemy charakter....??!!
|
Cytat:
|
Niech się odezwią ci, co pisali, że Lewandowski jest dzisiaj słaby. Specjaliści od futbolu. Lewandowski jest najlepszy na boisku.
Remis biorę ciemną. |
M. Skorża - dziękujemy za kolejny rewelacyjny wynik z Lechem...
|
Cytat:
yy kontuzja Mario.... |
pysio-wypier***** (za przeproszeniem)
|
płaczki poczekajcie jeszcze 25 min
|
Skutecznośc, skuteczność i jeszcze raz skuteczność. Brożek ostatnio w Franka się zabawił i lobuje.
|
Cytat:
|
Nie zachowujcie się jak dzieci, Lech przypadkiem nie prowadzi. Widzę, że wielu z piszących tutaj obraźliwe komentarze wyłącza rozum i trzeźwe myślenie w przypadku zagrożenia stratą punktów przez Wisłę.
|
panowie, może zaprzestańcie niektórzy z tą od huśtawki hurraoptymizmu przed meczem do wieszania za jajcęta jeszcze jak mecz trwa?
To jeszcze nie koniec, to raz, nie zawsze się wygrywa to dwa i tak dalej.... Oglądać i trzymać kciuki :) |
Mario sygnalizuje zmianę....
|
Jeszcze brakowało tego żeby Pawełek kontuzje złapał
|
Cytat:
|
ja nie rozumiem co Brożek robi w pierwszym składzie.. po tym meczu powinien na jakiś czas odlecieć do młodej ekstraklasy..
|
Cytat:
Może w kontrowersjach zająkną się chociaż słowem jak działanośc Borskiego wpłynęła na wynik meczu . |
Zaczekajmy do końca meczu i potem oceniajmy....
PS. Mecz mógłby wyglądać dużo ciekawiej jakby obie drużyny wystąpiły w pełnym składzie (Rengifo, Boguski , Garguła).... Podzielam opinię ,że Paweł Brożek przez jakiś czas powinien odpocząć od pierwszego składu. Szkoda ,że tak wolno kuruje się "Bogucki".... PS2. Jebać , jebać PZPN .... ;-) |
Cytat:
|
mnie już nie cieszy MP przegrywając mecze z Lechem bądź Legią.. wolałbym, aby Wisła w prestiżowych meczach wygrywała..
|
Cytat:
|
mecz przegraliśmy w pierwszej połowie,przez napompowany balon dzięki róznicy w punktach i osłabieniach Lecha.Jak tak było na plus,to czemu Lech wjeżdżał w naszą obrone jak w masło,skąd takie lekceważenie w setkach pod ich bramką?Nie umiemy wygrac meczu który jest prawdziwym sprawdzianem...Przeciez takiego Lecha w obecnym wydaniu powinnismy pozegnać 0:3.
|
Cytat:
No niestety wygląda na to, że prócz drużyny schowanej za podwójną gardą, mamy i takiego samego trenera. Nie po raz pierwszy szkoleniowiec nie radzi sobie z ustawieniem, koncepcją i nade wszystko z motywacją drużyny. Lech nie pokazuje jakieś olśniewającej piłki, ale na tle bez pomysłu grającej Wisły i jej notorycznie marnującej "setki" napastników to wystarcza. Wisła po meczach wygranych tzw. "psim swędem" dosłownie potyka się o wcale nie lepszego przeciwnika, ale przede wszystkim odpowiednio umotywowanego i grającego z pełną determinacją. Co teraz powie sztab szkoleniowy, który od dobrych paru dni bezpodstawnie (jak widać) w mediach serwuje informacje, o tym, jakoby Wisłę interesował tylko komplet punktów. Czego tym razem zabrakło, co znowu stanęło na drodze do wygranej Panie Macieju ?! |
Pysio, a kogo obchodzi czy ciebie to cieszy to nie? To nie koncert życzeń. My też wolimy, żeby Wisła cały czas wygrywała, albo żeby takie niedorozwoje jak ty się nie pojawiały na świecie i co? Dalej istnieją takie EMO...
|
Cytat:
|
Staram się mieć wyważone opinie ale Junior od duższego czasu jest kompletnie bezproduktywny. Jego straty są zabójcze a psychika beznadziejna. Nie bez powodu zawalił kilka bramek Kostaryce.
|
Jak widzę te setki marnowane raz po raz to aż mi się słabo robi. Naszych napastników powinni wrócić do szkółki piłkarskiej, takie są fakty ;(
|
Żałosna gra - praktycznie bez szans. Po 4 minutach gry 3 świetne okazje dla Lecha... kompromitacja. Chyba zawsze już będziemy przegrywać z Lechem. Trzeba mieć z 15pkt przewagi bo w czterech meczach z Legią i Lechem należy wkalkulowywać że będzie 0 punktów na 12. Kolejny wspaniały mecz Diaza, szkoda, że wspaniały dla rywala.
Wyłączyłem TV w 75 minucie bo nie dało się patrzyć na tą profanacje futbolu... |
Mieli zmacać plame po Levadii i po ch*** zmazali. Tragedii nie ma ale Lech może złapać wiatr w żagle i zacznie nas gonić oby nie
|
Cytat:
|
Ktoś podsumuje mecze Skorży z Lechem i Legią ?
Chętnie zobaczyłbym to. Gdy jest presja, to nasi nie radzą sobie. Teraz Lech odbuduje sie i powalczy o majstra. Wiadomo, porażki się zdarzają, ale czemu zawsze z Lechem albo Legią |
Wpuszczenie na boisko Łobodzińskiego to był sabotaż Skorży.
|
Cytat:
Panu Skorży osobiście już dziękuję. Chłop może i sympatyczny ale jako trener..... |
I macie Małeckiego...jak mówiłem że koles zaczyna grać kiche to jazda po mnie była...teraz wiem czemu nigdy do LM sie nie dostaniemy...załosna gra bez pomysłu marnowanie setek, kopanie po trybunach, a o grze Diaza nawet lepiej nie pisac bo zal
|
Mecz przegrany w pomocy , srodek obrony dno ,Diaz dno , za malo walki i grania za duzo machania rekami
|
To najbardziej razi i boli to to że z przeciwnikiem dobrym i z tym ktorym powinnismy gryzc
trawe walczyc na calego(czytaj Legia Amica czy w LE).Dla nas takie mecze są czymś wiecej niz tylko 3 punkty!Jeśli tego nie rozumieja to nie zasuguja na reprezentowanie naszej ukochanej druzyny. |
porażka na własne życzenie
|
Dzieki panie sędzio....
|
Dobra przejebaliśmy to spotkanie.
Mam nadzieję ,że ludzie którzy będą chcieli sobie ponarzekać na naszych pożal się Boże kopaczy i marną trenerzynę nie zostaną z miejsca zakrzyczani przez malkontentów , którym wszystko jak zwykle się podoba na Reymonta i dla których kolejny ****a raz nic się nie stało. Są mecze o punkty z takimi Odrami, Lechiami, Śląskami czy Ruchami. Są również mecze o prestiż o dominację w stadzie z taką Legią , Lechem czy Cracovią. Dzisiaj walkę o dominację w stadzie przegraliśmy i spierdalamy z podkulonym ogonem ..... po raz kolejny z resztą. .... No ale wszystkiemu winien Bednarz.... Tak ****a najłatwiej wszystko zrzucić na bandziora z PZPN z gwizdkiem. Wy tylko kuźwa popatrzcie jak grał nasz środek pola, jak grała obrona , jak w elementarnych sytuacjach strzeleckich zachowywali się Małecki i Brożek.... Zacznijmy od siebie ... Skorża się kolejny raz skompromitował i pokazał ,że jeśli Cupiał chce czegoś więcej niż ogrywanie jakiś rodzimych słabiaków to musi pomyśleć nad zmianą trenera na kogoś z zagranicy... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl