Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Oxydrene 12.02.2010 15:00

Ale na innych twoich zdjeciach te drugie pietra prezentuja sie przyzwoicie:-)

Łukasz1987 12.02.2010 15:17

[http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...ndID_7051.html

Z tego co piszą to ma 4 tysiące... :)

OSFP 12.02.2010 15:32

Tam są podane 2 hale, jedna na 4000 a druga na 2100. Poczekajmy na wszystkie decyzje, wtedy możemy się zastanawiać co gdzie i czym :)

Ałgaja 12.02.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OSFP (Post 853913)
Tam są podane 2 hale, jedna na 4000 a druga na 2100. Poczekajmy na wszystkie decyzje, wtedy możemy się zastanawiać co gdzie i czym :)

otóż to..
na tej 4 tysięcznej był rozgrywany chociażby Final4 2 lata temu
na tej 2 tysięcznej grają teraz...i trudno się dziwić, skoro wg. fibaeurope na ich ostatni mecz z Rivas, rozgrywany po wygranej w Madrycie przyszło 1200 osób...

CarloResoort 12.02.2010 15:42

Wszystkie Informacje Na Temat Wyjazdu Umiescimy W Przyszlym Tygodniu Zarowno Na Forum Jak I Skwk :)

DarekK_11 12.02.2010 20:04

Już jutro Wisła gra na wyjeździe z aktualnym Mistrzem Polski - Lotosem Gdynia.
Jak myślicie czy nasze dziewczyny będą w stanie wygrać po nerwowym meczu z MiZo, który na pewno spowodował ogromne zmęczenie?

Gdyby mecz był u nas, byłbym niemalże pewny zwycięstwa :P

mlody_ale_wierny 12.02.2010 20:40

w lidze musza grac 2 czy 3 Polki ciagle i to jest ten minus, w euro lidze chyba tego nie ma i z tad wygrane w eurolidze a porazki w fg ekstraklasie. mam nadzieje ze wygraja szczegolnie ze pawlak przeszla do nas a u nich jakas kicha jest ;)

Pawlolek 12.02.2010 21:26

2 Polki na parkiecie muszą być:P

Lotos jest teraz rozbity. Porażki 30 i 50 punktami ze Spartakiem i przegrana z ostatnią drużyną z ligi. Musimy wygrać! :)

daba 12.02.2010 21:38

"Vucurović o koszykarskiej przygodzie życia": http://sportowetempo.pl/all/artykul/...zygodzie_zycia - Ciekawe, czy zostanie w Wiśle. Przecież teraz jest dopiero szóstą zagraniczną zawodniczką (Fernandez, Cohen, Burse, Zohnova, Izi), a po zmianie przepisów tylko pięć zagranicznych będzie mogło być w kadrze meczowej...

kosaTS 12.02.2010 21:50

To transmisji w TV w końcu nie będzie?

DarekK_11 12.02.2010 21:51

To będzie pierwszy mecz ligowy Wisły na wyjeździe, którego wynik będę obserwował.
Wciągnąłem się w to :D Nigdy nie myślałem, że będę kibicować koszykówce :P
A zaczęło się niewinnie - od pożegnania Mauro :P

Nie wiecie czy mecz pokaże TV albo czy będzie jakaś relacja on-line?

daba 12.02.2010 21:56

Niestety TVP Sport nie pokaże żadnego meczu koszykówki w ten weekend. W PLK drużyny się buntują i robią transmisje na własną rękę. Szkoda, że w PLKK na razie nikt na to nie wpadł. Cóż Igrzyska ważniejsze...

madenn 12.02.2010 21:57

dzięki olimpiadzie w Vancouver TVP nie przewiduje transmisji z tego meczu , nawet na itvp.pl

pozostaje Radio Kraków i statystyki live na plkk.pl

Invisible 13.02.2010 15:04

No i na chwile obecną pozostaje nam tylko plkk.pl i relacja akcja po akcji, bo na chwile obecną w radiu nie zanosi sie na relacje z Gdynii...
Obym sie mylił i chociaz dzwiek zeby był...

bartek89TS 13.02.2010 15:21

Ku... jak by nie mogli na TVP Kraków póścic tego meczu...Wkoncu to mecz na szcycie...A w radiu Kraków zamiast dać relacje z meczu to póścili "Piotr Chronowski Magazyn muzyki filmowej - powt.".....:rotfl: oszalałem...szkoda że nie póścili relacji z baletu mongolskiego..:lol:

mlody_ale_wierny 13.02.2010 15:26

czyli nie wiemy jaki jest wynik?

Uzytkownik 13.02.2010 15:29

http://live.plkk.pl/plkk/mecz.html?game_id=2625

zakk 13.02.2010 15:31

2 kwarta przebojowa 6,5min i już rzuciły 4pkt...

DarekK_11 13.02.2010 15:34

Póki co wyrównany mecz.
Zdecydują detale zapewne :P

koniec II kwarty:
Lotos Gdynia 30:32 Wisła Can Pack

Łukasz1987 13.02.2010 16:07

Po 3 kwartach 46-43 dla Wisły

bartek89TS 13.02.2010 16:10

Ostatnia kwarta, muszą teraz Nasze dziewczyny pojechac z Gdyniankami!

Łukasz1987 13.02.2010 16:17

Narazie ta kwarta przegrywana 7 punktami... Nie wygląda to za dobrze...

bartek89TS 13.02.2010 16:19

Super...4,16 do konca przegrywa 61:52 ! :/

zim zum 13.02.2010 16:20

zastanawiam się na czym polega fenomen. taka gra w eurolidze i tyle porażek w polskiej lidze :/

kosaTS 13.02.2010 16:20

61:52 przegrywamy, niefajnie.

mlody_ale_wierny 13.02.2010 16:20

spokojnie w 4 minuty moze sie jeszcze wszystko zmienic
bartek, no niestety.

bartek89TS 13.02.2010 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 854363)
spokojnie w 4 minuty moze sie jeszcze wszystko zmienic

została 1,58 a od tych 4min nie rzuciły nic...chyba po meczu..:evil:

Łukasz1987 13.02.2010 16:24

Na czym polega fenomen? Napewno naszym problemem jest konieczność aby cały mecz na parkiecie wystepowały 2 Polki... Miałem nadzieję że przyjście Pauliny Pawlak coś pomoże ale prawda jest taka że na efekty i wyniki i przede wszystkim ocenę zawodniczek poczekajmy aż do play-offów... FORZA WISŁA!

bartek89TS 13.02.2010 16:28

Czy wygrywasz czy nie....

zim zum 13.02.2010 16:29

z tego co widzialem w Eurolidze to ta Pawlak to taka średnio pomocna. głupie straty i praktycznie zero rzutów...ale wierzę, że będzie dobrze :)

WislakWiDoK 13.02.2010 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 854367)
Na tym że jest .......nięty nakaz przebywania non stop dwóch Polek na parkiecie. Regulamin ten najbardziej uderza właśnie w Wisłę.
Od nowego sezonu mają skrócić do 1. Tyle dobrze.

Moim zdaniem przepis że 2 polki mają grać jest bardzo dobry. Nasze dziewczyny też muszą gdzieś grać, nikt chyba nie chce zeby w Wiśle było jak w Arsenalu, 2 anglików i reszta obcokrajowców.

Ps. Dlaczego Kułaga gra tak mało?

kosaTS 13.02.2010 16:29

Sił brakło ewidentnie.

DarekK_11 13.02.2010 16:29

"Czy wygrywasz..." :)
Najbardziej szkoda IV kwarty jej wynik - 22:8.

element 13.02.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 854374)
Moim zdaniem przepis że 2 polki mają grać jest bardzo dobry. Nasze dziewczyny też muszą gdzieś grać, nikt chyba nie chce zeby w Wiśle było jak w Arsenalu, 2 anglików i reszta obcokrajowców.

Ps. Dlaczego Kułaga gra tak mało?


A dla mnie chujowy,
to jest klub, a nie reprezentacja.

Czemu Wisła nie może wystawić swoich najmocniejszych dział?
Albo gramy fair play, albo bawimy się w jakieś gierki z dupy z limitami.

WislakWiDoK 13.02.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 854380)
A dla mnie chujowy,
to jest klub, a nie reprezentacja.

Czemu Wisła nie może wystawić swoich najmocniejszych dział?
Albo gramy fair play, albo bawimy się w jakieś gierki z dupy z limitami.

Z jednej strony masz całkowitą racje, ale musimy patrzeć też pod kątem reprezentacji, która co by nie mówić, potęgą nie jest. Takie moje zdanie.

ero781 13.02.2010 17:05

"Czy wygrywasz..."
Moim zdaniem powinniśmy teraz pokazać, że nam zależy! Powinniśmy wierzyć w dziewczyny do samego końca więc w sobotę wszyscy na halę i pokażmy że nie tylko na eurolige umiemy się zmotywować!

I tak dziewczyny sąnajlepsze i nie ma nikt z tym wątpliwości chyba!

PvD 13.02.2010 17:10

Przepisami nie wyszkolisz zawodniczek, przepisami nie spowodujesz tego, ze zacznie lepiej grać.

Wystarczy popatrzeć na obecną sytuację. Jak silna Wisła jest w Europie, a jak przepis ogranicza jej możliwości w lidze. Lotos czy AZS inaczej zbilansowane zespołu i europejskie skutki widzimy.

Ałgaja 13.02.2010 17:14

Jakoś do tej pory przepis o Polce czy też 2 Polkach reprezentacji nie pomaga...i raczej się nie zanosi na to by pomógł. Ten sztuczny twór raczej tworzy tylko taką sytuację, że niektóre co lepsze Polki żądają pieniędzy nie adekwatnych do swoich umiejętności, bo mają w postaci tego przepisu cudowną kartę przetargową.

Kułaga nie gra bo jest słabszą rozgrywającą od Pawlak, a także siłą rzeczy od Liron, czy nawet od Marty na 1ce. W składzie jest głównie z powodu idiotycznego przepisu o dwóch młodych Polkach, które muszą być w meczowym składzie (swoją drogą kolejną paranoją jest fakt, że "młoda Polka" to teraz rocznik 1986...).

A co do meczu to trudno zapewne grać 2 dni po wyczerpującym fizycznie i psychicznie historycznym meczu z Mizo. Lotos od tygodnia wałkował na treningach temat "Wisła", w Krakowie zaczęto o Lotosie myśleć w czwartek..ale pewnie i tak głównie nadal myślano o Pecsu.

Marcinnno 13.02.2010 17:26

Nie znam się na koszykówce dlatego pytam: Czy Wisła musi wygrać, wszystkie mecze do końca aby walczyć o mistrzostwo?

mlody_ale_wierny 13.02.2010 17:27

chyba nie, w playoff gra chyba 8 teamow pierwszy z ostatnim i tak dalej nie wiadomo jak by to bylo zalezy kto wygra kto przegra itp moge sie mylic


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl