![]() |
Ale na innych twoich zdjeciach te drugie pietra prezentuja sie przyzwoicie:-)
|
|
Tam są podane 2 hale, jedna na 4000 a druga na 2100. Poczekajmy na wszystkie decyzje, wtedy możemy się zastanawiać co gdzie i czym :)
|
Cytat:
na tej 4 tysięcznej był rozgrywany chociażby Final4 2 lata temu na tej 2 tysięcznej grają teraz...i trudno się dziwić, skoro wg. fibaeurope na ich ostatni mecz z Rivas, rozgrywany po wygranej w Madrycie przyszło 1200 osób... |
Wszystkie Informacje Na Temat Wyjazdu Umiescimy W Przyszlym Tygodniu Zarowno Na Forum Jak I Skwk :)
|
Już jutro Wisła gra na wyjeździe z aktualnym Mistrzem Polski - Lotosem Gdynia.
Jak myślicie czy nasze dziewczyny będą w stanie wygrać po nerwowym meczu z MiZo, który na pewno spowodował ogromne zmęczenie? Gdyby mecz był u nas, byłbym niemalże pewny zwycięstwa :P |
w lidze musza grac 2 czy 3 Polki ciagle i to jest ten minus, w euro lidze chyba tego nie ma i z tad wygrane w eurolidze a porazki w fg ekstraklasie. mam nadzieje ze wygraja szczegolnie ze pawlak przeszla do nas a u nich jakas kicha jest ;)
|
2 Polki na parkiecie muszą być:P
Lotos jest teraz rozbity. Porażki 30 i 50 punktami ze Spartakiem i przegrana z ostatnią drużyną z ligi. Musimy wygrać! :) |
"Vucurović o koszykarskiej przygodzie życia": http://sportowetempo.pl/all/artykul/...zygodzie_zycia - Ciekawe, czy zostanie w Wiśle. Przecież teraz jest dopiero szóstą zagraniczną zawodniczką (Fernandez, Cohen, Burse, Zohnova, Izi), a po zmianie przepisów tylko pięć zagranicznych będzie mogło być w kadrze meczowej...
|
To transmisji w TV w końcu nie będzie?
|
To będzie pierwszy mecz ligowy Wisły na wyjeździe, którego wynik będę obserwował.
Wciągnąłem się w to :D Nigdy nie myślałem, że będę kibicować koszykówce :P A zaczęło się niewinnie - od pożegnania Mauro :P Nie wiecie czy mecz pokaże TV albo czy będzie jakaś relacja on-line? |
Niestety TVP Sport nie pokaże żadnego meczu koszykówki w ten weekend. W PLK drużyny się buntują i robią transmisje na własną rękę. Szkoda, że w PLKK na razie nikt na to nie wpadł. Cóż Igrzyska ważniejsze...
|
dzięki olimpiadzie w Vancouver TVP nie przewiduje transmisji z tego meczu , nawet na itvp.pl
pozostaje Radio Kraków i statystyki live na plkk.pl |
No i na chwile obecną pozostaje nam tylko plkk.pl i relacja akcja po akcji, bo na chwile obecną w radiu nie zanosi sie na relacje z Gdynii...
Obym sie mylił i chociaz dzwiek zeby był... |
Ku... jak by nie mogli na TVP Kraków póścic tego meczu...Wkoncu to mecz na szcycie...A w radiu Kraków zamiast dać relacje z meczu to póścili "Piotr Chronowski Magazyn muzyki filmowej - powt.".....:rotfl: oszalałem...szkoda że nie póścili relacji z baletu mongolskiego..:lol:
|
czyli nie wiemy jaki jest wynik?
|
|
2 kwarta przebojowa 6,5min i już rzuciły 4pkt...
|
Póki co wyrównany mecz.
Zdecydują detale zapewne :P koniec II kwarty: Lotos Gdynia 30:32 Wisła Can Pack |
Po 3 kwartach 46-43 dla Wisły
|
Ostatnia kwarta, muszą teraz Nasze dziewczyny pojechac z Gdyniankami!
|
Narazie ta kwarta przegrywana 7 punktami... Nie wygląda to za dobrze...
|
Super...4,16 do konca przegrywa 61:52 ! :/
|
zastanawiam się na czym polega fenomen. taka gra w eurolidze i tyle porażek w polskiej lidze :/
|
61:52 przegrywamy, niefajnie.
|
spokojnie w 4 minuty moze sie jeszcze wszystko zmienic
bartek, no niestety. |
Cytat:
|
Na czym polega fenomen? Napewno naszym problemem jest konieczność aby cały mecz na parkiecie wystepowały 2 Polki... Miałem nadzieję że przyjście Pauliny Pawlak coś pomoże ale prawda jest taka że na efekty i wyniki i przede wszystkim ocenę zawodniczek poczekajmy aż do play-offów... FORZA WISŁA!
|
Czy wygrywasz czy nie....
|
z tego co widzialem w Eurolidze to ta Pawlak to taka średnio pomocna. głupie straty i praktycznie zero rzutów...ale wierzę, że będzie dobrze :)
|
Cytat:
Ps. Dlaczego Kułaga gra tak mało? |
Sił brakło ewidentnie.
|
"Czy wygrywasz..." :)
Najbardziej szkoda IV kwarty jej wynik - 22:8. |
Cytat:
A dla mnie chujowy, to jest klub, a nie reprezentacja. Czemu Wisła nie może wystawić swoich najmocniejszych dział? Albo gramy fair play, albo bawimy się w jakieś gierki z dupy z limitami. |
Cytat:
|
"Czy wygrywasz..."
Moim zdaniem powinniśmy teraz pokazać, że nam zależy! Powinniśmy wierzyć w dziewczyny do samego końca więc w sobotę wszyscy na halę i pokażmy że nie tylko na eurolige umiemy się zmotywować! I tak dziewczyny sąnajlepsze i nie ma nikt z tym wątpliwości chyba! |
Przepisami nie wyszkolisz zawodniczek, przepisami nie spowodujesz tego, ze zacznie lepiej grać.
Wystarczy popatrzeć na obecną sytuację. Jak silna Wisła jest w Europie, a jak przepis ogranicza jej możliwości w lidze. Lotos czy AZS inaczej zbilansowane zespołu i europejskie skutki widzimy. |
Jakoś do tej pory przepis o Polce czy też 2 Polkach reprezentacji nie pomaga...i raczej się nie zanosi na to by pomógł. Ten sztuczny twór raczej tworzy tylko taką sytuację, że niektóre co lepsze Polki żądają pieniędzy nie adekwatnych do swoich umiejętności, bo mają w postaci tego przepisu cudowną kartę przetargową.
Kułaga nie gra bo jest słabszą rozgrywającą od Pawlak, a także siłą rzeczy od Liron, czy nawet od Marty na 1ce. W składzie jest głównie z powodu idiotycznego przepisu o dwóch młodych Polkach, które muszą być w meczowym składzie (swoją drogą kolejną paranoją jest fakt, że "młoda Polka" to teraz rocznik 1986...). A co do meczu to trudno zapewne grać 2 dni po wyczerpującym fizycznie i psychicznie historycznym meczu z Mizo. Lotos od tygodnia wałkował na treningach temat "Wisła", w Krakowie zaczęto o Lotosie myśleć w czwartek..ale pewnie i tak głównie nadal myślano o Pecsu. |
Nie znam się na koszykówce dlatego pytam: Czy Wisła musi wygrać, wszystkie mecze do końca aby walczyć o mistrzostwo?
|
chyba nie, w playoff gra chyba 8 teamow pierwszy z ostatnim i tak dalej nie wiadomo jak by to bylo zalezy kto wygra kto przegra itp moge sie mylic
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl