![]() |
Pawełek
Singlar Marcelo Głowacki Brożek Piotr Łobodziński Diaz Sobolewski Zieńczuk Małecki Brożek Paweł Łobo wrocil do 1 składu |
Jak dla mnie zaskakujące jest to, że Diaz znowu gra w środku ... Jirsak jak najszybciej i będzie dobrze :)
|
Ale Skorża zachowawczo :/ Jirsak to jest gość, który na pewno dobrze zaprezentowałby się na środku tuż za Brożkiem :/ Szkoda Może w 2giej połowie
|
Będzie ciężko,ale wierze,że wieczór będzie do nas należeć!!JAZDA JAZDA JAZDA!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Skreca mnie jak cholera ze nie moglem pojechac ale bedzie dobrze Wlasnie mowili w Radiu Biala Gwiazda ze na trybunie D bedzie Jakub Blaszczykowski ale ja wam zazdroszcze |
Kuba Błaszczykowski będzie na D :)
|
Fajnie, że jest Łobo, szkoda, że nie ma Jirsaka od pierwszych minut. Tyle ode mnie :) Do boju!
|
Cieszcie się z Łobo, cieszcie. Za chwilę będą wyzwiska jak zacznie grać padakę, a że tak będzie to jestem tego pewien.
|
co tam pisalo na oprawie? No i mamy oprawę, efektowna kartoniada, a na dole napis: "Plaudite, cives", czyli rzymskie zawołanie: "Klaszczcie, obywatele".
|
Nie ciekawie się zaczęło. A ja miałem dzisiaj koszmara. Sniło mi się że Lech wygrąłi Wisła przegrała.
|
Taa... mnie też skręca, że nie miałam biletu i lipa z Krk i meczu na żywo, na stadionie.
A skręca mnie tym bardziej, że już widzę (canal+) iz powtarza się sytuacja z meczu z Legią.. Może trochę lepiej jest i będzie, bo to mecz przyjaźni i wesprą nas Wrocławianie... Je*ać pikników!!!! ;[ i koników!! Już widać puste miejsca (bo poza tymi co poszli stać na górę trybuny, sporo biletów zostało poza stadionem...) *może się w końcu ktoś zastanowi nad sprzedawaniem biletów. Jak jeden bilet na jedna karte to kurde jeden na jedną! :/ EDIT: nono.. coś sie doping poprawia :) |
Zarzućcie jakiś link żeby można było oglądnąć ten meczyk na necie.
|
po meczu wszyscy won sprzed komputerkow i na RYNEK !!!
|
Przed meczem z Lechią byłem spokojny, a teraz boje się jak cholera.
|
Jak mam iśc na rynek, jak mieszkam na Pomorzu?
|
Właśnie, znad morza to troche ten rynek daleko :D
|
Sobol!!!!!!!!!!!!
|
SobolewskI!!!!!!!!!!!!!!!!!I już spokojniej, bo jedna glupia bramka wszystkiego nie spieprzy:)
|
ja wprawdzie spod Krk, ale też nie mam możliwości bycia na Rynku :P Łatwo powiedzieć jak się z Krk jest :|
|
1-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Brawo!! Radek, Radek, Radek!
|
Mamy mistrza !!!
Jestem tego już pewien |
Dlaczego nie przedluzono kontraktu z Zienczukiem?! Facet zapewnia nam MP tymi asystami...
|
Lechia Prowadzi W Gliwicach!!!
|
Moja marzenia na razie się SPEŁNIAJĄ GO GO GO
|
W drugiej połowie wejdzie Ćwielong i rozrusza naszą niemrawą pomoc :-) Na przekór tym wszystkim niedowiarkom którzy go skreślają!
Lechia Prowadzi z Piastem 0:2!! :-) Cracovia przegrywa z Lechem 1:0 !! :-) Super wyniki dla naszych braci z Gdańska jak na razie - oby się utrzymały!! |
Lechia wygrywa już 2-0 z Piastem ;)
|
Ok, narazie idzie dobrze. Jirsak za Diaza i 3:0 ;]
|
o co ja widzę, Cracovia jest w pierwszej lidze :lol:
|
Diaz mnie irytuje bardzo w pierwszej połowie...do zmiany on Jirsak niech wejdzie
|
Brawo Lechijka, oby nie opadli z sił w 2 polowie i dowiezli to do konca! Chociaz ja mysle ze Piast tam gra na pol gwizdka oby tylko spuscic z ligi Gornika :P hehe
A Wisła to Wisła :D Mistrzostwo mamy!!! |
Gratulacje dla wszystkich =))))) |
kto jest krolem strzelców????? chinyama trafil w 89 i 90 minucie
|
Podobno oboje
|
Krolem strzelców Chini i Brozek
Cytat:
Mistrz Mistrz nas TS!! |
Pawel i Chinyama razem sa krolami strzelcow
Szkoda zaboli lepiej by bylo jakby odra spadla ten wsiowy klubik ale coz taka pilka Wisła mistrz to najwazniejsze!! |
500 - Internal Server Error
|
Lechia się utrzymała, można powiedzieć że plan na ten sezon spełniony. Oby teraz było tylko lepiej ;-)
|
****A MAĆ CHOĆ BYM MIAŁ DOSTAĆ BANA
GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE 12tytuł NASZ KACHAM CIE WISEŁKO ( a forum nienawidzę od 30 min przez 500 - Internal Server Error) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl