Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 30.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5833)

kpn 30.05.2009 15:12

Pawełek
Singlar
Marcelo
Głowacki
Brożek Piotr
Łobodziński
Diaz
Sobolewski
Zieńczuk
Małecki
Brożek Paweł


Łobo wrocil do 1 składu

Grzadq 30.05.2009 15:18

Jak dla mnie zaskakujące jest to, że Diaz znowu gra w środku ... Jirsak jak najszybciej i będzie dobrze :)

wolek1986 30.05.2009 15:23

Ale Skorża zachowawczo :/ Jirsak to jest gość, który na pewno dobrze zaprezentowałby się na środku tuż za Brożkiem :/ Szkoda Może w 2giej połowie

M.C (nowy kleparz) 30.05.2009 15:23

Będzie ciężko,ale wierze,że wieczór będzie do nas należeć!!JAZDA JAZDA JAZDA!!

crate digger 30.05.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolek1986 (Post 737832)
Ale Skorża zachowawczo :/ Jirsak to jest gość, który na pewno dobrze zaprezentowałby się na środku tuż za Brożkiem :/ Szkoda Może w 2giej połowie

jakoś się nie dziwię :D ten mecz trzeba wygrać i to przekonująco

saklak1906 30.05.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 737821)
ale wam zazdroszczę, że będziecie na meczu - ja na wygnaniu w Finlandii - cała nadzieja w sopie.

Musi być zwycięstwo, żeby nikt nie miał wątpliwości, nikt sie nie napinał.
Trzymam kciuki

Co Cie wygonilo do Finlandii tego zimnego kraju? ja tez niestety na obczyznie w Anglii a na moim karnecie sasiad pojechal na mecz bo ja nie moglem.
Skreca mnie jak cholera ze nie moglem pojechac ale bedzie dobrze

Wlasnie mowili w Radiu Biala Gwiazda ze na trybunie D bedzie Jakub Blaszczykowski ale ja wam zazdroszcze

royalmichael 30.05.2009 15:33

Kuba Błaszczykowski będzie na D :)

Evenstar 30.05.2009 15:36

Fajnie, że jest Łobo, szkoda, że nie ma Jirsaka od pierwszych minut. Tyle ode mnie :) Do boju!

ciacho 30.05.2009 15:57

Cieszcie się z Łobo, cieszcie. Za chwilę będą wyzwiska jak zacznie grać padakę, a że tak będzie to jestem tego pewien.

lysy z blokowiska 30.05.2009 15:59

co tam pisalo na oprawie? No i mamy oprawę, efektowna kartoniada, a na dole napis: "Plaudite, cives", czyli rzymskie zawołanie: "Klaszczcie, obywatele".

dawidex44 30.05.2009 16:04

Nie ciekawie się zaczęło. A ja miałem dzisiaj koszmara. Sniło mi się że Lech wygrąłi Wisła przegrała.

masterlag 30.05.2009 16:11

Taa... mnie też skręca, że nie miałam biletu i lipa z Krk i meczu na żywo, na stadionie.
A skręca mnie tym bardziej, że już widzę (canal+) iz powtarza się sytuacja z meczu z Legią.. Może trochę lepiej jest i będzie, bo to mecz przyjaźni i wesprą nas Wrocławianie...
Je*ać pikników!!!! ;[ i koników!! Już widać puste miejsca (bo poza tymi co poszli stać na górę trybuny, sporo biletów zostało poza stadionem...)
*może się w końcu ktoś zastanowi nad sprzedawaniem biletów. Jak jeden bilet na jedna karte to kurde jeden na jedną! :/

EDIT: nono.. coś sie doping poprawia :)

paolo232 30.05.2009 16:17

Zarzućcie jakiś link żeby można było oglądnąć ten meczyk na necie.

lysy z blokowiska 30.05.2009 16:17

po meczu wszyscy won sprzed komputerkow i na RYNEK !!!

dawidex44 30.05.2009 16:17

Przed meczem z Lechią byłem spokojny, a teraz boje się jak cholera.

dawidex44 30.05.2009 16:18

Jak mam iśc na rynek, jak mieszkam na Pomorzu?

Evenstar 30.05.2009 16:21

Właśnie, znad morza to troche ten rynek daleko :D

kpn 30.05.2009 16:27

Sobol!!!!!!!!!!!!

dawidex44 30.05.2009 16:27

SobolewskI!!!!!!!!!!!!!!!!!I już spokojniej, bo jedna glupia bramka wszystkiego nie spieprzy:)

masterlag 30.05.2009 16:27

ja wprawdzie spod Krk, ale też nie mam możliwości bycia na Rynku :P Łatwo powiedzieć jak się z Krk jest :|

lysy z blokowiska 30.05.2009 16:28

1-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evenstar 30.05.2009 16:28

Brawo!! Radek, Radek, Radek!

skeba 30.05.2009 16:28

Mamy mistrza !!!
Jestem tego już pewien

For_FuN_ 30.05.2009 16:29

Dlaczego nie przedluzono kontraktu z Zienczukiem?! Facet zapewnia nam MP tymi asystami...

grzesiek632 30.05.2009 16:37

Lechia Prowadzi W Gliwicach!!!

Wujekm 30.05.2009 16:37

Moja marzenia na razie się SPEŁNIAJĄ GO GO GO

Lysy 30.05.2009 16:39

W drugiej połowie wejdzie Ćwielong i rozrusza naszą niemrawą pomoc :-) Na przekór tym wszystkim niedowiarkom którzy go skreślają!


Lechia Prowadzi z Piastem 0:2!! :-) Cracovia przegrywa z Lechem 1:0 !! :-) Super wyniki dla naszych braci z Gdańska jak na razie - oby się utrzymały!!

zenobiusz27 30.05.2009 16:46

Lechia wygrywa już 2-0 z Piastem ;)

Evenstar 30.05.2009 16:46

Ok, narazie idzie dobrze. Jirsak za Diaza i 3:0 ;]

pysio 30.05.2009 16:47

o co ja widzę, Cracovia jest w pierwszej lidze :lol:

qchar90 30.05.2009 16:49

Diaz mnie irytuje bardzo w pierwszej połowie...do zmiany on Jirsak niech wejdzie

Jaroo1 30.05.2009 16:50

Brawo Lechijka, oby nie opadli z sił w 2 polowie i dowiezli to do konca! Chociaz ja mysle ze Piast tam gra na pol gwizdka oby tylko spuscic z ligi Gornika :P hehe

A Wisła to Wisła :D Mistrzostwo mamy!!!

lazernik 30.05.2009 18:15

Gratulacje dla wszystkich =)))))


lysy z blokowiska 30.05.2009 18:15

kto jest krolem strzelców????? chinyama trafil w 89 i 90 minucie

bearex 30.05.2009 18:19

Podobno oboje

kpn 30.05.2009 18:19

Krolem strzelców Chini i Brozek

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 736905)
Mi sie sniło, ze wygralismy 3:0:) Kazdemu cos sie sni, heh. Bedzie dobrze, nie po to wygrywalismy 3ostatnie mecze, zeby w ostatnim meczu cos spaprać. Stawiam 2:0

trafiłem :-)

Mistrz Mistrz nas TS!!

dejw 30.05.2009 18:19

Pawel i Chinyama razem sa krolami strzelcow

Szkoda zaboli lepiej by bylo jakby odra spadla ten wsiowy klubik ale coz taka pilka

Wisła mistrz to najwazniejsze!!

Wujekm 30.05.2009 18:20

500 - Internal Server Error

Nuitari 30.05.2009 18:20

Lechia się utrzymała, można powiedzieć że plan na ten sezon spełniony. Oby teraz było tylko lepiej ;-)

Wujekm 30.05.2009 18:22

****A MAĆ CHOĆ BYM MIAŁ DOSTAĆ BANA
GRATULACJE
GRATULACJE
GRATULACJE
GRATULACJE
12tytuł NASZ
KACHAM CIE WISEŁKO ( a forum nienawidzę od 30 min przez
500 - Internal Server Error)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl