![]() |
Ten wynik to tylko złudzenie słabej postawy Wisły w tym meczu. Pierwsza połowa to wstyd i beznadzieja, a druga wcale nie lepsza. Ze Śląskiem taka gra nie przejdzie.
|
Zwycięstwo takie trochę jak za czasów Kasperczaka gdzie też niby nic nie graliśmy a ładowaliśmy po kilka bramek na luzie.
|
Cytat:
Na co czekasz... zapisz się, przebij się do I składu i strzelaj bramki z palcem w dup... :rotfl: |
Wygranych się nie sądzi, więc powiem krótko - BRAWO WISŁA!!!
|
Cytat:
|
No k***a, ja nie wiem co Wy macie do Łobodzińskiego, wszedł jako rezerwowy, zaliczył dwie asysty,a były to (przynajmniej ta pierwsza), wysokiej klasy, to, że nie strzelił - trudno, co miał Paweł, w pierwszej połowie jedno sam na sam i w drugiej to samo, więc proponuje się odpier****ć od Łobo, On jeszcze pokaże, że umie w piłke grać... z resztą jak wam się nie podoba Jego gra, to taka mała rada życiowa ode mnie, weź wyjdz jeden z drugim na boisko i pokażcie na co was stać... krytykować każdy umie...
|
Cytat:
|
Cytat:
:) Lubie takie mecze, szczególnie gdzie 3 punkty są na wagę złota.25 minut stresu , kolejne 30 lekkiego i ostatnie pół godziny pełny piknik. jeszcze 2 kroki;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Po pierwszej połowie to mi się naprawde niedobrze robiło.W II było 100 razy lepiej chociaż wydaję mi się, że to jeszcze nie to.Martwią mnie troche te zmarnowane setki.Brawo Małecki widać że ten chłopak wkłada dużo serca w to co robi. Takich zawodników nam potrzeba.Również myślę że Pawełek bd mecz no poza łapaniem much w polu karnym w pierwszej połowie :P
|
Cytat:
Ludzie, tylko dzięki Łobodzińskiemu i jemu świetnymi piłkami jest wynik 4-0, nie strzelił prawda, Ćwielong zawalił i Brożek tak samo dwie. Ale najazd musi być na łobo tak dla zasady.... Swoją dorgą całkiem fajnie Niedzielan zagrał szczególnie ostatnią akcje tylko akurat zabrakło tam brozia na Hat-tricka.. |
Cytat:
|
Wygrywamy 4:0 a wam i tak się nie podoba. Gra się tak jak przeciwnik pozwala i Wisła dziś znalazła klucz do pokonania Łks-u i to się liczy!
|
|
Cytat:
|
Ciężko powiedzieć, że to Wisła nagle zaczęła lepiej grać w drugiej połowie i stąd taki wynik. Owszem, było widać więcej agresji, ale to ŁKS zdecydowanie stanął po stracie drugiej bramki. Ciekawe jest to, że tak jak w poprzednich meczach stwarzaliśmy wiele sytuacji i za mało z nich wykorzystywaliśmy, to teraz akcji po prostu było mało (chodzi głównie o pierwszą połowę).
Trzeba pochwalić Łobodzińskiego za świetne asysty i Małeckiego za lepszą grę niż w spotkaniu z Legią. Pepe również sobie dobrze radził. Pochwała też dla defensywy wraz z Pawełkiem, że kolejny mecz na zero z tyłu. Zdecydowanie zbliżamy się do MP, choć i tak nadal to bardzo daleko. Teraz będzie bardzo ciężko z Lechią, Śląsk raczej wątpię by odpuszczał, ze względu na Tarasiewicza... ale zobaczymy. Wierzę, że się nam uda :) |
dobry mecz , pewne punkty i Brożek na czele tabeli strzelcow
kto podawadał do Brożka przy drugiej bramce>?? |
a Ćwielong w wywiadzie po meczu: teraz jedziemy do Gdyni....
.... na mecz z Lechią? |
Cytat:
Szkoda, ze Tomek Jirsak nie pogral dluzej. Przy 2-0 mogl zejsc defensywny pomocnik. Wazne, ze jest zwyciestwo !:D brawo. |
Cytat:
|
gra nie napawa optymizmem...ale wynik owszem...
Miło popatrzeć :D http://sport.onet.pl/74331,1248675,11606,tabela.html oby takie ustawienie 16 zespołów było na koniec :) |
Chyba powinny byc bany za obrazanie zawodnikow Wisły, chyba ze byłoby podstawne ale wywazone a nie pisac jak ostatni cham np Łobo spier... itp
Rozumiem jak gramy zle cos napisac, ze słabo nam idzie ale nic wiecej, nie wyzywac itp... Ale jelsi łobodzinski zalicza 2 asysty i jest szkalowany na tym forum? :o Czemu plujecie swoim w twarz. Za takie cos powinny byc kary bo tutaj niektorzy sie chyba z ch.. na łby pozamieniali, nie dajmy takim ludziom zawładnac forum bo juz sie sporo takich tutaj pojawia. Dziekuje a teraz zapewne dostane bana za to ze wyrazilem swoje zdanie :D ale tacy co wyzywaja Wisłe nei dostana :) |
Cytat:
|
Nie chce mis się przekopywać przez to szambo, jeżeli ktoś zauważył obraźliwe dla naszych zawodników posty, niech je zgłosi. Nagrody na pewno będą.
To, co niektórzy wyprawiają w tematach meczowych jest żałosne i chluby nam na pewno nie przynosi. |
Za obrażanie od dawna są bany a ogólnie to proponował bym zejść z Łobo w kontekście tego meczu.Cieszmy się wynikiem i tyle.
|
Cieszą trzy punkty i tak okazałe zwycięstwo ale styl gry nie napawa optymizmem zwłaszcza na następny sezon. Graliśmy cały czas długą piłką bez pomysłu a niektórzy zz naszych piłkarzy mieli słabszy dzień albo po prostu im się nie chciało. Singlar - słabo, Zieńczuk-niewidoczny,Ćwielong-brak pewności, grał zbyt asekuracyjnie i przez to słabo wypadł tym meczu mimo strzelonej bramk, Łobo- słabo , mimo dwóch asyst zagrał tak jakby czekał na końcowy gwizdek a przecież wszedł z boiska, w niektórych sytuacjach walczył ale w niektórych patrzył się, na minus dwie głupie straty na swojej połowie które mogły się skończyć utratami bramek, nie wróży mu to dobrze, potrzebujemy na nowy sezon świerzej krwi i wzmocnienia obu skrzydeł a patrząc na to że mamy dwóch prawych skrzydłowych Łobo do odejścia. Chciałbym pochwalić Diaza bo było go pełno w tym meczu w każdym miejscu na boisku, środek pomocy to jego pozycja.
|
ludzie skończcie ... weźcie zimny prysznic ... przestańcie te bzdury pisać , żenada
|
Spinacie się jak Legia czy Lech strzelają bramkę w końcówce. My nie gramy jakiegoś wielkiego spotkania, strzelamy 4 bramki, a dla Was to i tak za mało. Lepiej tak jak z Piastem? Bo i tak źle i tak nie dobrze.
|
Cytat:
|
należałoby wydać przepis, że w czasie meczu są trzy wątki o meczu : optymistów i malkontentów i rzeczowe.
Rzeczowe zamykane na czas meczu, pozostałe dwa w pół godziny po ostatnim gwizdku wylot w niebyt. Niektórzy dziwnie odreagowują emocje w czasie meczu :D |
Gra nie była porywająca to prawda, ale nie jesteśmy Barceloną, wynik mówi sam za siebie kto był lepszy w tym meczu. Łobo zaliczył dwie asysty i to mu się chwali, ale nie znaczy to że nie można mu wytknąć błedów. Małecki jak dla mnie piłkarz meczu. Teraz tylko wygrać z Lechią i mamy mistrza;)
|
Cytat:
|
Dokladnie Luu... Do momentu strzelenia bramki przez Cwielonga gralismy totalny piach. Ale wlasnie na tym polega zdobywanie mistrza, wygrywanie nawet jak nie idzie, oczywiscie trzeba wyciagnac wnioski bo naprawde pierwsze 60 min to kompletna porazka. Ale oczywiscie jest z wielu przyczyn, nie bylo nikogo w srodku kto by rzucil jakas pilke czy ja przytrzymal. Diaz kolejny wrecz trgiczny mecz, nie bede nikogo ocenial po 60 min meczu bo poprostu LKS stanal. Do tego momentu Diaz gral bardzo slabo, fatalane ustawenie sie w grze defenswynej, w ofensywie dublowanie pozycji, zero dlugich pilek, malo wygranych glowek, czasem nawet jak cos przejal to zaraz niedokladnie podal. Tak jak Skorza robi swietna robote tak nie rozumiem trzymanie Diaza na srodku, to ze zagral mecz zycia z Barca na reymonta i 2 inne dobre mecze w lidze na srodku, nie robia z niego srodkowego pomocnika, i skoro wchodzac na boiski Mauro i Jirsak prezentuja sie lepiej to po co goscia trzymac..
A wlasnie o Cwielongu 2 slowa jeszcze. Fatalny mecz, bardzo slabo gral... Tylko znow mala refleksja nawiazujac do calej gry Wisly, co z tego ze slabo gral jak w odpowiednim momencie strzelil bramke ktora zmienila calkowicie oblicze meczu? Mogloby byc bardzo ciezko. Lobo zdecydowanie potrzebuje pracy z psychologiem, albo meczow w ME zeby sie przelemac z tymi golami, bo widac ze ma jakas blokade. A Ci co na niego jade to typowi zaslepieni ludzie ktorzy maja klapki na oczach. Wole Lobo nie strzelajacego 2 setek, ale majacego 2 asysty, niz Zienia ktory przeszedl kolo meczu i myslami jest juz chyba w nowym klubie. Choc moze byc to mylne bo u niego czesto tak mecz wygladaja, tylko ze mial kilka asyst jak mu sporo miejsca zostawili... |
Cytat:
|
Cytat:
Che jednak wspomniec o Piotrku Cwielongu, mam do niego slowa konstruktywnej krytyki. Graj chlopie dopoki sedzia nie zagwizda, prestan plakac i symulowac smierc! To jest niesamowite, ze grasz o mistrzostwo Polski a ty po faulu ktorego sedzia nie odgwizdal lezysz na murawie i symulujesz. Powoduje to, ze brakuje cie w ataku. Wiem, ze symulujesz bo minute pozniej juz normalnie biegniesz. Wiem, ze mlody z Ciebie chlopak wiec dam Ci rade. Czym szybciej przestaniesz robic z siebie pipke tym szybciej wywalczysz miejsce w skladzie. |
Niech nikt już do naszych kopaczy nie ma pretensji, wygrali pewnie 4:0, dziwie się że niektórzy jeszcze zarzucają coś Łobo, zaliczył dwie asysty? zaliczył więc o c b.
|
ja powiem tylko tyle, teraz duzo osob jedzie po Łobo, jakis czas temu tez czytałem na forum ze Zienczuk taki słaby, ze niech juz odchdozi, i powiem Wam, tym co tylko potraficie obrazac, przypomnijcie sobie tamten sezon i Zienczuka superstrzelca, gola z Legia na 1:0. Czy wtedy tez tak po nim jechaliscie? Nie. Wtedy go kochaliscie. Tylko ze wy chyba za głupi jestescie zeby zrozumiec to ze pilkarz gra raz słabiej a raz lepiej. Swego czasu Ronaldinho był najlepszym pilkarzem swiata a teraz tez gra słabo, to smao z Zienczukiem, Brozkiem, Łobo -ktory grał dobrze w Zaglebiu, w Wisle miał spadek formy i teraz znowu sie odbudowuje ale wy tylko mu potraficie ublizac. I to jest smutne ze kibic Wisły ubliza swojemu pilkarzowi ktory gra DOBRZE, przynajmniej dobrze, i teraz kiedy by mu si enapenwo wsparcie od kibicow przydało to ciagle na niego narzekacie tylko ze nei macie w tym racji. I jesce nie raz Łobo zagra swietny mecz w Wisle po czym bedzie miał gorsze dni, bo to ejst czlowiek a nie jakas maszyna ze zawsze gra rowno i sie nei myli. Dizs sie pomylil przy 2 strzałach gdzie mogl zdobyc gole ale za to nadrobil te pomyłki 2 asystami, tlykoc zemu wy widzicie tylko jego błedy!!?? To jest okropne. To samo było po meczu z Piastem. Dobra jzu sie nei wypowiadma bo odbiegam od tematu a sie wkurzam tylko jak widze co tutaj coniektorzy pisza.
|
Mi gra Łobo sie dzisiaj podobała 2 asysty był aktywny. Musi tylko na treningach poprawić skuteczność bo jak sie już znajdzie w dobrej sytuacji to jest cały posrany .
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl