![]() |
73 minuty przespane!!!!!! PEPE ---BRAK SŁÓW!!!
|
Szkoda.. druga polowa zdecydowanie lepsza..
bardzo duzo sytuacji niestety niewykorzystanych... Cwielong i Malecki bardzo dobre zmiany, Irsak równiez. Od 65 minuty zaczelismy grac naprawde dobrze piast jedynie przeszkadzal w grze. Mistrzostwo zdecydowanie oddala sie, biorac pod uwage dwa wyjazdy do Lodzi I Gdanska jestesmy w bardzo ciezkeij sytuacji, Lech gra z Polonia a Legia z nami to daje nam jeszcze nadzieje. |
No i robi się gorąco. Módlmy się, żeby nasi rywale do mistrza pogubili punkty, bo inaczej będzie nieciekawie.
|
Dziś przegraliśmy mistrza, ale z taką gra myślicie że wygramy z ŁKS na wyjeździe? Ludzie, skoro Boguski grał cały mecz to znaczy że naprawdę Wisła ma słaby skład...
|
dzieki za remis
o mistrza bedzie bardzo trudno - trzeba liczyc na staty punktow u rywali Lech Poznań - Ruch Chorzów 3 maja, 17:00 Legia Warszawa - Łódzki KS 2 maja, 16:00 A MIALO BYC 5 ZWYCIESTW DO KONCA !!?? |
K.....a mać no brak mi słów poprostu.
|
Liczę, że Ruch urwie jutro punkty Leszkowi w Poznaniu tak jak urwał Legii...
|
Kompletnie nie wyszedł nam ten mecz. Ale było to wkalkulowane.
Bywa. Jeszcze nie wszystko skończone! WSZYSCY NA LEGIĘ ! |
Kompromitacja. Tak sie traci mistrzostwo i to ze slabiutkim Piastem...tragedia. W perspektywie meczu Wisla - Legia, to Lech jest w najlepszej sytuacji. Szkoda, bo wystarczylo wygrac wszystkie mecze do konca, a dzisiaj musimy liczyc na rywali(ktorzy raczej nie zrobia nam takiego prezentu).
|
Dobra, już po mistrzostwie. Przed nami dwa ciężkie mecze i jak dla mnie w dzisiejszą skutecznością nie mamy najmniejszych szans, aby wygrać i z Legią i z ŁKSem (szczególnie boje się tego drugiego meczu, bo to wyjazd). Boje się tylko, żeby jeszcze Bełchatów nas nie zdążył przegonić.
|
Zwolnić (wy.......ić) Diaza, na zbity pysk.
|
To są takie podwórkowe gwiazdki i potem nie ma co się dziwić że w Europie leją nas jak chcą- Skorża dziś stracił posadę a my mistrzostwo teraz od nas nic de facto nie zależy...
|
zajebiscie juz wszyscy mowia ze mistrzostwo juz niemozliwe gratuluje wiary ;/ nic jeszcze nie jest pewne mamy Legie u siebie i tu musimy zakladac 3 pkt a nie tylko my nie blyszczymy
|
panowie nasza sytuacja jest bardzo dobra wystarczy wygrać wszystkie mecze do końca i liczyć na strate punktów lecha w jednym meczu a twierdze, ze amika nie wygra juz do konca ligi czyli prawie nic sie nie zmieniło po dzisiejszym meczu głowy do gory
|
Lech musi stracić punkty, bo z Legią i tak jescze gramy tak wiec nie ważne czy wygrają z ŁKS-em czy nie.
No dziś bramkarz jak i cała obrona Piasta grała dobrze. Pamietajmy, ze powinien być karny, była poprzeczka... ale niestety 1:1 jest faktem. Paweł Brożek kompletnie niewidoczny dzisiaj, dobrze był kryty. Rafał coś dzisiaj taki nieprzytomny mi sie wydawał. Na plus gra Sobola i Małego. Pepe moim zdanie tak neutralnie wypadł. |
ktos wie w koncu ilu było kibicow Wisły na balkonie widokowym?
|
Diaz powinien mieć ksywę mister strata, niby najbardziej aktywny, niby walczy, ale większość jego zagrań to straty. Brozio niewidoczny, ale wyglądało to tak jakby po kontuzji Baszcza trochę się przestraszył o swoje kolano. Niestety nie jesteśmy farciarskim Lechem i w końcówce meczu nie umiemy rozstrzygnąć. Aż przeraża nieporadność pod bramką rywali. Smutne, że znowu tracimy punkty z ogórkami, ale to nie zmienia faktu, że szansa na mistrza jest całkiem spora. 4 mecze do końca, Legie ogrywamy u siebie - to teraz najważniejsze...
|
Dlaczego na wyjazdach przy stanie 0-0 gramy jakby czas działał na nasza korzyść ?! Potem dostaję bącla i od 70 minuty rzucamy się do ataku...
Dlaczego od pierwszego gwizdka nie walczą o strzelenie bramki tylko truchtają i tak sobie próbują cos kopnąć do przodu... Ogromny niedosyt... po raz kolejny żal o niewykorzystane sytuacje... |
Ale jak my chcemy zdobyć mistrza, jak nie potrafimy wygrać z Piastem Gliwicie, który de facto dostał na własnym stadionie z każdym z czołówki w pipe. Cwielong dobrze gra, ale jak już ma strzelić bramkę, to nie moze.
|
My ****a walczymy o mistrza??? Z takim wykorzystywaniem sytuacji to my się do spadku nadajemy!!!
|
No juz nie pieprzcie ze stracilismy mistrza. Szanse mamy dalej takie same tylko, ze niestety rosna szanse, ze wylecimy z pudla. I tak bylo wiadome, ze 8 meczow pod rzad nie wygramy i te punkty kiedys trzeba bylo stracic. Szkoda, ze teraz ale i tak tragedii nie ma. Zobaczymy co Legia, Polonia i Lech jutro pokaża natomiast za tydzień jedziemy Warszawiaków na Reymonta.
PS. Bedzie mistrz. |
Mecz całkowicie zawalony niestety przez Skorżę.Wystawia nieudaczników typu Cieńczuk i Łobuś w pierwszej połowie i się dziwi ,że nie ma gry skrzydłami i w związku z tym goli.Brożek przeszedł koło meczu dziś ,Boguski nie umie wziąć odpowiedzialności gry na siebie.Dobrze chociaż ,że Małecki wszedł.JirsaK -700 TYS EURO?Żart?Za gościa ,który umie ale podawać tylko do tyłu?Diaz to lewy obrońca?Nigdy w życiu.To samobójstwo go tam wystawiać.Ćwielong-niezły skrzydłowy,snajper żaden.Mogliśmy mieć mistrza wygrywają wszystkie mecze do końca,niestety jak zwykle nasi grajkowie zawiedli.Po prostu zlekceważyli rywala.
Ps.Łobodziński powinien dostać podwyżkę kontraktu!! 20 mln euro za sezon przynajmniej!Radze się Cupiałowi nad tym zastanowić! |
Cytat:
****a chlopie ale .......isz! jak taka zajebista mamy sytuacje teraz to do huja jaka mielismy przed tym meczem? |
****a Ćwielong na chuja on gra ????? On nic nie strzeli, nigdy, tylko sytuacje marnuje!
|
Gramy dalej!!
Dobrze że nie przegraliśmy. Slizgacze z Poznania i Ległe z Warszawy na bank pogubią punkty!!! Wygrać z Ległą, Sląsk Slizgaczom zabierze punkty i mamy TO!!! Gramy dalej!! |
Lobodzinski zagral sobie dzisija bo wrzucil z Gornikiem jedna pilke na slepca. Decyzja Skorzy z wystawieniem Lobo to komedia i jesli nawet chcial oszczedzic Maleckiego to tym ktorym zasluzyl na pierwsza 11 byl Ćwielong a nie czlowiek ktory nie zagral ani jednego dobrego meczu w Wiśle.
Szkoda ze Brozek dzisiaj kompletnie nic nie gral. |
Cytat:
jeszcze tydzień temu wiekszość kalkulowała tylko jeden remis do konca rozgrywek z Legią. Jeśli nasi rozprawią sie z Legią u siebie to mistrzostwo będzie blisko... A co do meczu, to już dawno nie widziałem bardziej pechowego zawodnika niż Ćwielong, jak nie uderzy to akurat parada życia bramkarza... |
Najśmieszniejsze jest to że ten mecz i tak prawie nic nie znaczył. Jak wygramy z Legią, a Lech na pewno straci pkt w Warszawie z Polonią to wszystko wraca do normy. TA LIGA JEST TAK DAREMNA ŻE TU KAŻDY BĘDZIE PUNKTY TRACIŁ. Tak więc musze odwołać co napisałem wcześniej. Mistrza nie straciliśmy, ale w sumie po co ten mistrz wiedząc że drużyna jest bardzo słaba...Ligi mistrzów i tak nie będzie...
|
ja .......e..!!!normalnie zaraz mnie **** strzeli :/:/ z takim piastem, z taka szansa na Mistrza i z duza przewaga za cały mecz zremisować 1:1 :/:/:/ ... powiem tylko tyle, bo to jedyna rzecz która w moim życiu się nie zmieni: CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ W SERCU MOIM WWWIIISSSSŁŁŁŁŁAAAA I NA DOBRE I NA ZŁE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Dobra co tu owijać ch w bawełnę...mistrz w tym sezonie nie dla nas. I nie piszę tego pod wpływem dzisiejszego wyniku.
|
Cytat:
Dlaczego sadzisz ze dzis przegralismy mistrza? Boze wez sie czlowieku nie kompromituj i nie pisz farmazonow jest jeszcze kilka kolejek i naprawde walka moze rozstrzygnac sie w ostatniej kolejce. Szkoda niewykorzystanych sytuacji ale ludzie nie popadajmy w skrajnosc. Lech i Legia maja jeszcze wyjazd do Slaska przypominam. Czytaj niektore komentarze przypominam niektorym znana piesn stadionowa... CZy wygrywasz czy nie zawsze ja kocham cie w moim sercu WISLA...i na dobre i na zle! |
KIUUUUUURRRRRRRRWWWWWWWAAAAAAA MMMMMAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆ TYLKO tyle mozna powiedzieć. Trzeba wygrac z Legła i tyle!!
|
Najlepsi na boisku Jirsak, Ćwielong i Małecki wszyscy na lawie cos tu kur.. nie gra. I jescze raz to napisze, przegralismy przez to ze Skorza wystawil Lobo, i odrazu oddaje odpowiedz tak znalazlem sobie kozla ofiarnego o ile nie Lobo co Skorze bo on dobrze wiedzial ze Lobo do pilki to sie nie nadje.
|
Diaz jak ten czlowiek mnie irytuje...
;/ Juz wole Tomka Jirsaka...walczyl dzisaj...on potrafi dobra pilke poslac... szkoda punktow ale bedzie dobrze... Lech straci punkty albo ze Slaskiem albo z Polonia ;] Sobol poprowadzi nas do zwyciestwa nad Legia!! |
Nawet się nie chce pisać po takim meczu. Wyjazdy to nasza zmora a bez tego nie ma co liczyć na MP. Słaba skuteczność i niestety tylko remis. Cóż wrócimy pewnie na 3 miejsce po tej kolejce. Oby tylko zakwalifikować się do UEFA i wyprzedzić Bełchatów i Polonie. Na nic więcej raczej liczyć nie można.
Nie, nie jestem minimalistą. Niestety jestem realistą.... Walczyć trzeba jednak do końca:) |
Naprawde nie wiem co robil dzisiaj Pawel, kompletnie niewidoczny i bezproduktywny..
Ćwielong mogl zostac bohatere, nie moze przezalowac jego sytuacji, podobala mi sie jego gra, wielka szkoda, ze nie strzelil z 3 metrow, Malecki bardzo dobra gra i Wy mozecie porownywac go do Wojtka??? |
I już narzekanie się zaczyna. Co z was Ku*** za kibice jeżeli we własny klub NIE WIERZYCIE? Ja pamiętam jak Amica była pierwsza i mielismy strate dużą do nich ( 5 oczek?) wtedy twierdziłem, że bedzie mistrz, to i teraz twierdze ze będzie mistrz.
|
Musimy wygrać te 4 mecze... z Legią pójdzie (mam nadzieję), potem teoretycznie gorszy ŁKS, Lechia oraz Śląsk Wrocław... Teoretycznie, dzisiejszy mecz jest doskonałym przykładem...
Trzeba liczyć na stratę punktów przez Lecha, a jego rywalami są: Polonia Warszawa, Śląsk, Lechia oraz Cracovia, więc myślę, że coś zgubią... Ale bez sensu są obliczenia, NAJPIERW MY MUSIMY WYGRYWAĆ, potem martwy się o Lecha czy Legię... Ja pozostaje optymistą... Mistrz, Mistrz, NASZ TS! |
Brozka pilnowało 2 a w porywach 3 piastunów wiec nie dziwota ze sobie nie pograł
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl