Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

sebcio80 25.11.2008 03:31

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (23.10.2008)
zdjęcia z meczu:
http://www.sebafoto.com/592/slask-wroclaw-wisla-krakow/

http://img108.imagevenue.com/loc892/..._122_892lo.jpg http://img195.imagevenue.com/loc512/..._122_512lo.jpg
http://img108.imagevenue.com/loc635/..._122_635lo.jpg http://img189.imagevenue.com/loc119/..._122_119lo.jpg
http://img171.imagevenue.com/loc957/..._122_957lo.jpg http://img148.imagevenue.com/loc787/..._122_787lo.jpg
http://img196.imagevenue.com/loc161/..._122_161lo.jpg http://img217.imagevenue.com/loc412/..._122_412lo.jpg
http://img209.imagevenue.com/loc95/t...1_122_95lo.jpg http://img109.imagevenue.com/loc1170...122_1170lo.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl