Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

dj_ibutti 09.11.2008 22:59

Ja też Ci mogę pożyczyć :D Oprocentowanie 100% ;)

janko04 09.11.2008 23:03

a mi się śniło ze wygrałem w totka 20 Mln :) i 20 tys dałem SKWK :) pomyślcie ile to alkoholu by było:)

darotsok73 09.11.2008 23:09

Gucio25 ;
Jestem na kupnie kół do Frontery jakbyś "gdzieś znalazł" to... dałbym Ci zarobić na garnitur i większą flachę...hehe...

Arkas 09.11.2008 23:11

Panowie (i panie:D) jakiś dobry film lecący w kinie potrzebuje. Oglądał ktos Piłe V bądź High School Musical 3?? Warta obejrzenia?

M89 09.11.2008 23:16

Idź na nowego Bonda, zajebisty jest. :)

janko04 09.11.2008 23:16

Arkas w środe jade na High Scholl :) Pila V coraz nudniejsze to:) zalezy na jaką okazję ten film?

Gucio25 09.11.2008 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 626318)
Arkas w środe jade na High Scholl :) Pila V coraz nudniejsze to:) zalezy na jaką okazję ten film?

na Piłe V najlepiej z dziewczyną iść, na randke czy cuś. :rotfl:

Arkas 09.11.2008 23:26

A tak z okazji wolnego czasu pomyślałem że wybiore się do kina bo straszniee dawno nie byłem ale nie wiem na co iśc i dlatego piszę do was:)

Gucio25 - a fuj :P

janko04 chodziło mi o to, że z laską na Piłę iśc to raczej głupio trochę...
ale luzik :]

dj_ibutti sorry przedszkolak

janko04 09.11.2008 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 626324)

Gucio25 - a fuj :P

wolisz isc do kina z kolega?

bez napinki :)

idz na Babilon:D

dj_ibutti 10.11.2008 01:11

Gimnazjalista.... nie skakać do Gutka... ;P

33 sceny z życia, jak ktoś lubi ambitne kino :]

Maciejo 10.11.2008 15:13

Andrzej Gołota już jesienią przyszłego roku będzie miał szansę na zrewanżowanie się Austinowi. Zdaniem Amerykanina do walki powinno dojść w Warszawie, rodzinnym mieście Polaka.

http://www.sports.pl/boks/artykul.asp?Artykul=37811


chyba takie małe neverending story...

emsi 10.11.2008 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 626588)
chyba takie małe neverending story...

To z kim w końcu będzie walczył z Austinem czy Limahlem??














;-) :rotfl:

igortsw 10.11.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 626323)
na Piłe V najlepiej z dziewczyną iść, na randke czy cuś. :rotfl:

Ja polecam "tajne przez poufne" jak dla mnie film wogóle bez peunty w którym co drugie słowo to: "fuck" ale i tak fotel który kolo zrobił poprostu mnie rozwalił no i ta kula w łeb Brada Pitta :D

Arteka1906 10.11.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 626590)
To z kim w końcu będzie walczył z Austinem czy Limahlem??














;-) :rotfl:


z grawitacją...

Gucio25 10.11.2008 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 626359)
Gimnazjalista.... nie skakać do Gutka... ;P

a Ci pojechał z przedszkolakiem..! :lol:

janko04 10.11.2008 23:09

Dlaczego jak oglądam dobry film to ten się kończy idiotycznie?

Piotrek1991 10.11.2008 23:19

Bo "dobry film" w założeniu jest papką dla ludu. Medialnym tworem, gdzie zawsze całują sie na końcu i w ogóle hepi end.

WINDEK 10.11.2008 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 626942)
Dlaczego jak oglądam dobry film to ten się kończy idiotycznie?

Możesz rzucić jakimś przykładem? :D

WzT 11.11.2008 10:02

A teraz z innej beczki wolicie T-love czy Lady Pank?

markokrk 11.11.2008 10:07

jeśli już to T-Love

AYALA 11.11.2008 10:12

skoro piszecie o Lady Pank to natrafiłem na dośc oryginalne wykonanie przez Panasewicza Marchewkowego Pola na koncercie w Siemianowicach
http://pl.youtube.com/watch?v=yFauTYPfdN0

gackos 11.11.2008 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 627043)
A teraz z innej beczki wolicie T-love czy Lady Pank?

A co jeśli lubię oba zespoły:P Chociaż Lady Pank bardziej znam.

janko04 11.11.2008 11:00

mi chodzi o to, że jak film mi się podoba to na koniec bohater pozytywny umiera.. :D takie to głupie, np Babilon, Step Up, Leon Zawodowiec wymieniać dalej?

Maciejj 11.11.2008 11:02

wg mnie Leon Zawodowiec ma bardzo dobrą końcówke
a babilon i step up nie sa dobrymi filmami

janko04 11.11.2008 11:03

kwestia gustu mi się tam podobają :) ale mnie nurtują te śmierci Bohaterów i tyle :D

gackos 11.11.2008 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 627073)
mi chodzi o to, że jak film mi się podoba to na koniec bohater pozytywny umiera.. :D takie to głupie, np Babilon, Step Up, Leon Zawodowiec wymieniać dalej?

A ja lubię filmy z zaskakującym (czasami smutnym) zakończeniem, takie z happy-endem są za bardzo oklepane.

Gucio25 11.11.2008 11:42

kto umarł w Step Up?

zuraw9 11.11.2008 11:48

Nie mówcie bo jeszcze nie oglądałem:-P

dj_ibutti 11.11.2008 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 626719)
a Ci pojechał z przedszkolakiem..! :lol:

Najlepsze, że to było do janko, a nie do Arkasa, ale i tak się nie podniosę chyba z łopatek, jak Gołota. :rotfl:

A propos Piły V, to posłuchałem Waszej rady i byłem niedawno na tym z pewną dziewczyna na randce :D
Film nudny jak posiedzenie sejmu, a jedyne co mi się podobało to końcówka :D
Wieczór do wymazania z pamięci ;)

Gucio25 11.11.2008 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 627130)
A propos Piły V, to posłuchałem Waszej rady i byłem niedawno na tym z dziewczyna na randce :D

Renatke na Piłe V wziąłęś?! osz w pyte.. :lol:

dj_ibutti 11.11.2008 17:20

Głupi jesteś.. Tego kwiata jest pół świata...






(a 3/4 gówno warte :rotfl: )

janko04 11.11.2008 17:24

jaki przedszkolak ? ja jestem 1 Klasa Technikum Hotelarskie w Wieliczce :D

dj_ibutti 11.11.2008 17:27

Czyli uczysz się do zawodu, do którego nie potrzeba mieć wykształcenia? No cóż... co kto lubi ;P :rotfl:

janko04 11.11.2008 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 627308)
Czyli uczysz się do zawodu, do którego nie potrzeba mieć wykształcenia? No cóż... co kto lubi ;P :rotfl:


normalnie śmieszny jesteś :) potem studia specjalizacja kelner, będę pracował w restauracji ty wejdziesz i jak szybko wejdziesz tak szybko wyjdziesz :):):):):)

bez napinki:D

dj_ibutti 11.11.2008 17:50

Pana mecenasa nie obsłużysz, że niby? :D

Piotrek1991 11.11.2008 17:52

Tak bez napinki- jeżeli wziąłeś kobietę do kina, i oglądałeś film... Źle z Tobą! :D
A Leon Zawodowiec jest zajebisty ;]

dj_ibutti 11.11.2008 17:53

Piotruś... albo raczej z nią ;) KMWTW PDK PZDR600 :P

Ola7 11.11.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 626209)
Yyy.. lol? A co dostaniecie jeść, pić i na czym to będzie podane? :D :shock:

Ja za siebie i partnerkę płacę łącznie 420 zł i twierdze, że to już dość sporo... W końcu trzeba sobie sprawić nowy garniak jeszcze :D Co prawda żywić nas tam będzie Wierzynek, a miejscem w którym się ta impreza odbędzie jest Sala kongresowa (?) centrum targowego na Klimeckiego, więc chyba nieźle.. :D ale 760 za studniówkę to jest najwyższa kwota jaką kiedykolwiek słyszałem!!! :foch:

A z jakiej szkoły jesteś?

Piotrek1991 11.11.2008 18:46

DiDżej- ano chyba że tak, przepraszam... :D

Arkas 11.11.2008 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 627130)
Najlepsze, że to było do janko, a nie do Arkasa, ale i tak się nie podniosę chyba z łopatek, jak Gołota. :rotfl:

Oj Ibuttek soróweczka... Postawiłbym Ci browarka ale jak tobie to też bym zapewne musiał m.in. Guciowi a z tego co słyszałem on abstynent więc cóź - wiecej dla mnie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl