Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

zloto 26.10.2008 17:50

Ale nas gniezdza na wlasnej polowie :/

rafalek 26.10.2008 17:50

Ejjj...nie jest tak źle, w drugiej połowie Maciek nimi wstrząśnie i pukniemy jeszcze ze 2:D...Boże, ale mi się ręcę trzęsą, nie mogę pisac...

4fan_player 26.10.2008 17:51

Nie istnieją u nas skrzydła. Ogólnie poza golem Brożka i paroma strzałami z dystansu nie wygląda to za dobrze.

skidWKS 26.10.2008 17:52

Maciej Szczęsny jest dziadem heh, pozdrowienia trzymamy kcuki

dynek.pl 26.10.2008 17:52

Dobrze, ze juz przerwa - dalismy sie Legii odbudowac.

Akcja na bramke filmowa ale poza tym slabizna. Zienczuk dno - juz Lobodzinski grajacy na swoim zwyklym przecietnym poziomie lepiej wyglada.

Ogryzek 26.10.2008 17:52

Mariusz - dziękuje za wybronienie strzału Chinyamay
Mariusz - znowu zawaliłeś gola

I tak jest z Pawełkiem... a Cleber... porażka! czemu nie gra Marcelo - lepsze warunki fizyczne do gry z Grzelakiem i Chinyamą...!

HEDu 26.10.2008 17:53

Głowacki do 20 minuty mnóstwo błędów, Pi Brozek nie wspomne, bo gramy 3 obroncami, Cleber w koncowce zaczal popelniac bledy. Skrzydła zero. Reszta poprawnie. Jirsak boi sie górnych piłek.

Bati_NS_TSW 26.10.2008 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 619703)
Lobodzinski grajacy na swoim zwyklym przecietnym poziomie

Nie sądzę, żeby Łobodziński grał dzisiaj padakę:) dla mnie ładnie gra. Żal że Zieniu nie może coś się odnaleźć. Ogólnie mieliśmy drugi kwadrans świetny plus bramka, mam nadzieję na zwycięstwo...

Pan Jotka 26.10.2008 17:55

Obrona gra slabo. Poza tym duzo bieganiny. Pawelek super to wyciagnal, ale nie wiem czy ten gol nie jest po czesci jego wina. JEzeli wychodzi to niech idzie do konca , a on wyraznie zwolnil i dal Grzelakaowi wiecej czasu na zagranie pilki. Takie moje subiektywne odczucie.

" Doping " Legii mi sie osobiscie podoba. "Chwala" nas na rowno z ITI:D

jaszczur90 26.10.2008 17:56

Zieńczuka bym wymienił na Małeckiego... i wtedy pykniemy następne brameczki :D

Elendil 26.10.2008 17:59

dobrze, że sprowadziliśmy tego Marcelo... Ale Pawełek jak wybronił to szok. Szkoda, że potem jak zwykle... Brożek to już profesor, Jirsak doktor habilitowany od wrzutek ;) Legia jednak gra agresywniej - zobaczymy, na ile im sił starczy. I fajnie słychac naszych :)

jova 26.10.2008 17:59

Kilka uwag:
Zieniek do zmiany. Dziś jest zupełnie bezużyteczny. Małecki mógłby zrobić trochę zamieszania.
Piotr Brożek znów niepewny - jakiś dołek formy mu się przydarzył.
Cleber podobnie - gra trochę zbyt nerwowo.
Jirsak powinien grać bliżej defensywnym pomocników i starać się utrzymać przy piłce - skoro Sobol i Cantoro potrafią to i jemu powinno się udać.

Kamson 26.10.2008 18:01

Ale co to sie stało, że doping wrócił na Ł3? Zawsze sie na nas wyłamują :D

Krolik 26.10.2008 18:10

Cantoro mnie kiedys dobije tymi kółeczkami

4fan_player 26.10.2008 18:11

****a! Cantoro i te jego kółeczka.

kucharz_77 26.10.2008 18:15

pieprzona czarna małpa choto wjezdża z Pawła

4fan_player 26.10.2008 18:16

Kolejna strata Mauro

Pan Jotka 26.10.2008 18:17

Swietnie Jirsak z Brozkiem..Oj zal ze juz niedlugo sie to "roztransferuje".

gromaders 26.10.2008 18:19

ja nie wiem co oni robią... biegać im się nie chce

Kobieta_Wislak 26.10.2008 18:20

szacun dla Mariusza P. co on w tej bramce wyczynia :-) Przegość!

zenobiusz27 26.10.2008 18:21

jak dzieci we mgle, zamknięci na swojej połowie

4fan_player 26.10.2008 18:22

Ale nas cisneli..

Krolik 26.10.2008 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 619709)
Zieńczuka bym wymienił na Małeckiego... i wtedy pykniemy następne brameczki :D

Trzymam Cie za słowo :-) !!!

Kobieta_Wislak 26.10.2008 18:28

k....
10 znaków

kpn 26.10.2008 18:28

Kuzwa :/
jest zle

rafalek 26.10.2008 18:29

JA PIER******* Tejksiur...niech ich drzwi ścisną

4fan_player 26.10.2008 18:29

Ehh no i huj

Ogryzek 26.10.2008 18:29

No to teraz to już pozamiatane!

Bardzo słabo wyglądamy z przodu bez Boguskiego....

medyk 26.10.2008 18:31

z taką dokładnością to daleko nie zajedziemy co podanie to strata

WILU TS 26.10.2008 18:32

No i po ptokach jak to mówią ;)

Kobieta_Wislak 26.10.2008 18:32

no wiecie, słyszycie co mówią? "wszystko wskazuje na to że nie uda się Wiśle wygrać w Warszawie...."
oby mu ... ech no nie powiem co... bo kobiecie nie wypada ... ;-) się zdziwią i tyle! o! ;-P

zloto 26.10.2008 18:34

Niedzielan bedzie nmial szanse zostac bohaterem i sie przelamac, oby.

Krolik 26.10.2008 18:35

PZPN i Warszawka mieli nosa by nie dyskwalifikowac Grzelaka !! Chlop zagral mecz roku !! Trzeba Przyznac ze maja nosa promotorzy legii

Bati_NS_TSW 26.10.2008 18:35

by ich szlag... I tak trzeba wierzyc nam tylko to zostaje...

jaszczur90 26.10.2008 18:37

słupeek... :evil: dawać.. dawać... jeszcze jest szansa na remis

Kobieta_Wislak 26.10.2008 18:41

ja zaraz zejdę na zawał...

4fan_player 26.10.2008 18:43

Niedzielan nigdy się nie przełamie

Krolik 26.10.2008 18:43

3 setki zesmy posiali....bylo juz by dobrze

jaszczur90 26.10.2008 18:43

Niedzielan ... dwie szanse :| i ni hu. hu ;/

zloto 26.10.2008 18:44

Jak mnie ten komentator dobija, dla czego legionista komentuje mecze Legii, gdzie Iwanski:O

Edit: Ponad 5 minut do konca meczu a ten....juz mowi ze to ostatnia szansa dla Wisly, AAAA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl