Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

PoloniaDumaStolicy 14.09.2008 02:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 602143)
no tak bo się coś organizowali że nie wchodzą na stadion

Organizowali się, żeby był pełny stadion. Więc wyszła klapa.

Kamson 14.09.2008 14:06

Właśnie na TVP info idzie mecz Widzew - Stal. Czemu na Widzewie nie ma dopingu i dużo ludzi stoi za sektorem który jest za bramką?

PoloniaDumaStolicy 14.09.2008 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 602355)
gowno prawda.

Wystarczylo wejsc na Wasze forum, gdzie mozna bylo wyczytac, ze "trzeba isc, bo jestesmy to winni tym 741", "trzeba isc, bo ITI nie moze nas wyrzucic", natomiast do bojkotu spotkania - jak sami twierdziliscie - nawolywali klakierzy Miklasa. Wiec nie klam. Taka jest prawda, ze kiedy przychodza trudne czasy, to okazuje sie ilu klub ma fanatykow. A u Was to dopiero poczatek.

Pawel.Busko 14.09.2008 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 602470)
Właśnie na TVP info idzie mecz Widzew - Stal. Czemu na Widzewie nie ma dopingu i dużo ludzi stoi za sektorem który jest za bramką?

Widzew nie prowadził dopingu, gdyż kibice Stali SW nie zostali wpuszczeni na mecz.

Kijek 14.09.2008 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 602477)
Wystarczylo wejsc na Wasze forum, gdzie mozna bylo wyczytac, ze "trzeba isc, bo jestesmy to winni tym 741", "trzeba isc, bo ITI nie moze nas wyrzucic", natomiast do bojkotu spotkania - jak sami twierdziliscie - nawolywali klakierzy Miklasa. Wiec nie klam. Taka jest prawda, ze kiedy przychodza trudne czasy, to okazuje sie ilu klub ma fanatykow. A u Was to dopiero poczatek.

pffff.
nikt nikogo nie nawoływał.
jakbys wszedł to bys przeczytał ze "kto ma byc to bedzie".

wystarczy ze Wy sie mobilizujecie i pokazujecie swoj fanatyzm na kazdym kroku i kazdym meczu.
wiec jak masz pieprzyc głupoty to sie zamknij.

i jak cos odpiszesz to nie spodziewaj sie riposty bo nie mam ochoty kopac sie z koniem.

ToTylkoJa 14.09.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 602477)
Wystarczylo wejsc na Wasze forum, gdzie mozna bylo wyczytac, ze "trzeba isc, bo jestesmy to winni tym 741", "trzeba isc, bo ITI nie moze nas wyrzucic", natomiast do bojkotu spotkania - jak sami twierdziliscie - nawolywali klakierzy Miklasa. Wiec nie klam. Taka jest prawda, ze kiedy przychodza trudne czasy, to okazuje sie ilu klub ma fanatykow. A u Was to dopiero poczatek.

ehe. Na pewno takie sprawy załatwia się na forum;] Myślisz, że my to Cracovia?

PS Waszego fanatyzmu nie będę komentował

pan_premier 14.09.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 602303)
...

dzięki za wyjaśnienie,starsi bracia w wierze znów w roli głównej, co za swiat :D

Dubi 14.09.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 602491)
Widzew nie prowadził dopingu, gdyż kibice Stali SW nie zostali wpuszczeni na mecz.

dokładnie tak,z tego co widzialem wywieszony był równiez transparent odnosnie |(?) akcji policji w Warszawie przeprowadzonej 2 wrzesnia
plus za akcje

piteros22 15.09.2008 19:03

Jestem załamany po wyjeździe Stalówki.
Przyjechaliśmy w 800 osób godzinę przed meczem, ponad połowa miała bilety, reszta miała dokupić, były listy zrobione... W półtorej godziny wpuścili mniej niż 30 osób, ludzie się wkurzyli rzucili się na bramę. Potem wyszedł koleś, powiedział że wszyscy wejdą i zamknął bramę już do końca meczu... Płakać mi się chce, najliczniejszy wyjazd w historii klubu a wszyscy zostali potraktowani jak bydło, zamknięci w jakimś rowie bez widoku na mecz... ponad pół tysiąca kilometrów żeby pocałować klamkę... Ciężko się będzie otrząsnąć.

spidey 16.09.2008 13:23

Dostałem tu już od kilku osób zjebkę, że wrzucam teksty odnośnie akcji widelec, temat jednak tak jakby pasuje więc, znowu coś ciekawego do poczytania.
Kto nie ma ochoty niech wyobrazi sobie, że dalej już w tym poście nic nie ma :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gazeta Polska
Kiedy tydzień temu kończyliśmy tekst „Schetyna zamyka wrogów Waltera”, czuliśmy, że jesteśmy osamotnieni. Niemal wszystkie media przyjmowały za prawdziwą wersję wydarzeń ministrów Schetyny i Ćwiąkalskiego oraz policji, upowszechnianą szczególnie gorliwie przez media ITI.

Policjant: wymuszaliśmy zeznania, było bicie

Po naszym artykule część mediów zmieniła ton pisania o tym, co stało się w Warszawie przed meczem Polonia-Legia. Niemal jednocześnie z naszym ukazał się tekst w dzienniku „Polska”. Jego dziennikarze uzupełnili zestaw naszych dowodów o kolejne, niepozostawiające wątpliwości co do przebiegu zdarzeń.

Są nimi relacje policjantów. Wywiadowca z jednej z komend w Warszawie opowiedział tej gazecie: „Szef powiedział mi wprost: masz wszystkich zmusić, by podpisali przyznanie się do winy. Więc wciskałem tym dzieciakom kit, że je zamkniemy, jeśli nie podpiszą oświadczenia. Gdy nie skutkowało, to koledzy z kryminalnego brali delikwenta do siebie i tam bicie było”. Inna policjantka stwierdziła: „Komendant powiedział, że przywożą kiboli po zamieszkach, a do mnie na przesłuchania trafiły jakieś spokojne dzieci. Nie potrafiłam zmusić ich do podpisania tych oświadczeń. Ale zarzuty i tak prokurator kazał postawić”.

Podczas ostatniego tygodnia mieliśmy okazję rozmawiać z kolejnymi uczestnikami wydarzeń. Wśród poszkodowanych przez policję okazał się być m.in. młody syn działacza mazowieckiej Platformy Obywatelskiej, wielu studentów oraz kilku... ministrantów. „Metro” zamieściło relację 54-letniego pracownika muzeum, który próbując bronić bitych dzieci usłyszał: „Morda, dziadu” i został zatrzymany.

Niemniej szokuje to, w jaki sposób nazywali swą akcję policjanci: „Ostateczne rozwiązanie kwestii kibiców Legii”. Aluzja do holocaustu Żydów była tu oczywista. Rzecznik policji zaprzeczył, by tak nazywała się oficjalnie. Według niego miała kryptonim „Derby”.

Schetyna i Ćwiąkalski przyznają się do tej akcji

Wszystkie relacje świadków, do jakich dotarły media, są w tej sprawie zgodne. Udawanie, że mamy do czynienia tylko z dwiema równoprawnymi wersjami policji i kibiców, byłoby hipokryzją. Nawet „Metro”, bezpłatne pismo Agory, przyznało, że fakty przemawiają za kibicami. Z jednej strony brak rzekomych zniszczeń, z drugiej – liczne lekarskie obdukcje, dowodzące, że opowieści o pobiciach to nie wymysły.
Autorzy akcji przedobrzyli – może dałoby się tak potraktować sto osób, ale nie 752. Każda z nich ma rodzinę i znajomych, co oznacza, że jakieś 20–30 tys. ludzi w stolicy zna relację z tych wydarzeń z pierwszej ręki. Trudno ich zakrzyczeć, nawet dysponując medialnymi środkami masowego rażenia.

Tej sprawy nie wolno nam pozwolić wyciszyć, przykryć innymi sensacjami. Za bandyckie działania policjantów winni muszą ponieść odpowiedzialność. Czas skończyć z używaniem w tej sprawie nazbyt dyplomatycznego języka. Bydlak, który bije niewinnego człowieka na komisariacie, żeby wymusić od niego zeznania, powinien natychmiast wylecieć z policji i trafić do więzienia.

Ale ważniejsza od odpowiedzialności szeregowych policjantów jest odpowiedź na pytanie, kto odpowiada za sprawstwo kierownicze tej przestępczej akcji. Znakomite marketingowe przygotowanie sprawy przez rząd wydaje się tu istotną wskazówką. Zanim media zdążyły ustalić fakty, ministrowie Schetyna i Ćwiąkalski przekonani, że wszystko przejdzie gładko, chwalili się jej autorstwem, błyszczeli w blasku fleszy, opowiadając, że tak właśnie zamierzają walczyć z „bandytami”.

Krótko po tym, jak na komisariatach wymuszano zeznania, Schetyna zapowiadał dumnie na konferencji prasowej 3 września: „Jeszcze w środę zostaną przedstawione zarzuty niektórym z pseudokibiców, zatrzymanym we wtorek przez stołeczną policję”, „skutecznie wyrzucimy tych ludzi poza stadiony” (wypowiedź za PAP). Mówił też, że ma zamiar poprosić, żeby osobisty nadzór nad postępowaniem objął minister Zbigniew Ćwiąkalski. Ćwiąkalski chętnie mu przytakiwał. 4 września w TVN 24 minister sprawiedliwości mówił o zatrzymanych kibicach: „Musi być odpowiednia aparatura, żeby te osoby wyłapywać”.

Precz z polityki

Wicepremier Schetyna rzetelność tych dziennikarzy, którzy poświęcili wiele dni, by dojść do prawdy, próbował użyć w roli argumentu na swoją korzyść. W rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet, pytany o artykuł „Gazety Polskiej”, odpowiedział: „to jest absurdalne, nie polemizuję z tą gazetą”. A zapytany o zarzuty stawiane policji, mówił: „Ja jestem zdziwiony, że te sygnały, które teraz się pojawiają, nie pojawiały się zaraz po tym wydarzeniu, czyli dziesięć dni temu, tak naprawdę to miało miejsce i jestem zaskoczony, że wtedy nikt nie mówił, że był źle traktowany przez policję”. Wyjaśniamy, panie ministrze: mówiono nam o tym od razu, tyle że my nie piszemy artykułów na kolanie, nie sprawdzając faktów.
To, że Grzegorz Schetyna, który zdaniem naszych informatorów traktował tę akcję jako trampolinę do premierostwa, poprzez wykreowanie własnego wizerunku szeryfa, nigdy premierem nie będzie, jest dziś raczej pewne. Nie będzie premierem, bo nie wystawi go do tej funkcji samo jego ugrupowanie ze względu na zbyt wysokie koszty, gdy chodzi o wizerunek.

Jeśli jesteśmy krajem demokratycznym i cywilizowanym, to dla Grzegorza Schetyny i Zbigniewa Ćwiąkalskiego nie powinno być miejsca w polityce, w żadnym ugrupowaniu i na żadnym stanowisku. Kwestię odpowiedzialności kryminalnej poszczególnych urzędników powinno ustalić śledztwo, oczywiście nie prowadzone pod nadzorem osób będących w kręgu podejrzanych. Bo jeśli nie ukarzemy sprawców tych działań, jutro ktoś zada pytanie: jakie mamy jako państwo moralne prawo zamykać kogoś za pobicie jednej osoby, skoro nie zamkniemy takiego, kto represjonuje 752 ludzi?

HOWGH!

gackos 17.09.2008 17:24

Kibice Legii nie obraźcie się, ale czy pomysł na Waszą L-kę wziął się stąd? :p

http://i33.tinypic.com/33yt2sy.jpg

Taki żarcik:D

Sorki, nie wiem, czemu nie pokazywało obrazka.

tomo 17.09.2008 17:42

Z czego się wziął bo nie widze ?

spidey 17.09.2008 17:57

To bardziej oni od nas :D

PoloniaDumaStolicy 18.09.2008 10:08

List otwarty, który został wczoraj wysłany do radnych Warszawy, pani Gronkiewicz-Waltz oraz mediów.

Cytat:


Szanowni Państwo,

W imieniu kibiców skupionych wokół najstarszego istniejącego warszawskiego klubu piłkarskiego KSP Polonia SSA, pragniemy zgłosić nasze zaniepokojenie ostatnimi wydarzeniami i debatą wokół planów inwestycyjnych miasta poświęconych jedynie rozbudowie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej nr 3.

Skomplikowana historia Polonii przeżywającej w swoich, blisko stuletnich dziejach wzloty i upadki, po raz kolejny marginalizowana jest przez Radnych skupionych we wszystkich obozach politycznych działających w ratuszu. Pani Prezydent kilkakrotnie podkreślała w przedwyborczych wypowiedziach, że Warszawa zasługuje na derby i co najmniej dwie silne drużyny, a tymczasem od dłuższego czasu jesteśmy świadkami rażącego faworyzowania jednej z nich.

Zbliżony poziom sportowy dwóch stołecznych drużyn, pozwalający wierzyć, że w ciągu najbliższego roku będą one reprezentować miasto Warszawę w europejskich pucharach, nie powinien pozostać bez wpływu na decyzje podejmowane w ratuszu.

Kibice Polonii, wiernie od lat skupieni wokół swojej drużyny, nigdy nie wystawili na próbę wizerunku miasta oraz klubu, który reprezentują i oczekują od miasta większego zainteresowania. Planowana dalsza rozbudowa naszego stadionu, wielokrotnie zapowiadana od czasu ukończenia przebudowy trybuny głównej, zarówno z uwagi na fakt wymogów licencyjnych ekstraklasy, jak również statusu boiska treningowego podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w roku 2012, jest konieczna.

Od sezonu 2009/2010 obowiązywać będą podwyższone kryteria, jakie musi spełnić obiekt, na którym mogą być rozgrywane mecze drużyn ekstraklasy. Kryteria infrastrukturalne w wymogach licencyjnych, które obowiązywać będą od przyszłego sezonu, zakładają, iż minimalna pojemność obiektów piłkarskich powinna wynosić co najmniej 15 000 miejsc, z czego co najmniej trzy trybuny będą musiały być zadaszone, wyposażenie w podgrzewaną płytę, szatnie mieszczące co najmniej 25 osób. Obiekty takie winny posiadać ponadto wewnętrzną telewizję przemysłową lub monitoring, co najmniej 5 procent miejsc dla kibiców gości, 400 miejsc na trybunie VIP oraz salę recepcyjną o powierzchni 400 m kw., parking dla co najmniej 100 samochodów VIP, trybunę prasową na minimum 50 osób, pokój dla prasy, salę konferencyjną, 5 zadaszonych stanowisk komentatorskich (TV/radio), jedno studio dla potrzeb TV, miejsca dla wozu transmisyjnego o pow. co najmniej 200 m kw., oświetlenie co najmniej 1200 lux oraz awaryjny system zasilania.

Dzięki dotychczasowej pomocy miasta udało się zrealizować część inwestycji, w związku z czym zaprzestanie dalszego finansowania lub odsunięcie jej w czasie, przekreśliłoby trwający od kilku lat program dostosowywania obiektu do wymogów licencyjnych kosztem wielomilionowych inwestycji.

Niespełnienie powyższych wymogów uniemożliwi warszawskiej Polonii grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W przeciwieństwie do podmiotów lobbujących za planowaną inwestycją przy ul. Łazienkowskiej, nie liczymy na drogi, super-nowoczesny stadion. Chcemy jedynie, aby rozpoczęta modernizacja stadionu piłkarskiego Polonii była systematycznie, a za razem rozsądnie kontynuowana w miarę potrzeb, równolegle ze wsparciem infrastruktury dla piłki młodzieżowej, a także dla sekcji pływackiej i koszykarskiej w naszym klubie. W tej chwili jesteśmy świadkami przestoju, a planowana kosztowna inwestycja na stadionie Legii pogłębia nasze obawy, że przestój ten nie będzie chwilowy. Mówiąc wprost: obawiamy się, że kolejne dodatkowe i nieuniknione dofinansowania projektu przy ul. Łazienkowskiej będą odbywały się kosztem istotnego zmniejszenia dotacji dla Polonii i ogólnie dla sportu warszawskiego. Koszt budowy nowego stadionu Legii, oscylujący w obecnej chwili w granicach 456 milionów złotych, to kwota, z którą w praktyce polskiej nie mieliśmy jeszcze do czynienia.

Władze Polonii, stawiają sobie ambitne cele zarówno sportowe, jak i biznesowe. Celem jest zapełnienie stadionu, na którym już od dawna panuje rodzinna atmosfera.

Właściciel, a także związane z klubem stowarzyszenia deklarują chęć szerokiej współpracy z miastem na zasadach partnerstwa publiczno-prywatnego, włączając w to współfinansowanie projektów rozbudowy infrastruktury. Klub jest w czołówce ligowej tabeli, z meczu na mecz frekwencja na trybunach rośnie. Prowadzona "Akcja Kibic", umożliwiająca darmowy wstęp na mecze dla młodzieży szkolnej. Dodatkowo klub kontynuuje współpracę z Muzeum Powstania Warszawskiego, a wspólnie organizowane lekcje historii cieszą się olbrzymią popularnością.

O Polonii, a dzięki temu także o Warszawie jest coraz głośniej i to przede wszystkim w pozytywnym kontekście.

Problemy Polonii, a także innych klubów warszawskich są nagłaśniane przed każdymi wyborami. To czas, kiedy każdy polityk, niezależnie od ugrupowania, które reprezentuje, snuje wielkie plany i rozpoczyna festiwal obietnic.

Za niespełna 3 lata KSP Polonia obchodzi setna rocznicę istnienia – a to skłania do przemyśleń. Naszym zdaniem obecne władze miasta marginalizują dorobek klubu, wysiłek sportowców, właściciela, oraz sympatyków najstarszego klubu stolicy.

W związku z powyższym liczymy na zajęcie merytorycznego stanowiska w przedmiotowej sprawie i przedstawienie dalszych planów dotyczących rozbudowy kompleksu przy ul. Konwiktorskiej 6.

Umiejętne inwestowanie środków powinno zaowocować rozbudową nie tylko stadionu Legii, ale także innych ośrodków sportu w Warszawie. Oczekujemy, że podjęte przez Radę Miasta decyzje uwzględnią potrzeby sygnalizowane w tym liście przez sympatyków Polonii Warszawa i nie pozostaną bez echa oraz odpowiedniej reakcji z Państwa strony.
Z wyrazami szacunku,
Kibice Polonii Warszawa


ToTylkoJa 18.09.2008 11:13

przecież w Grodzisku jest bardzo nowoczesny stadion spełniający praktycznie wszystkie wymogi UEFA. Drużynę dało się stamtąd kupić to i było pomyśleć o przeniesieniu stadionu do Warszawy.

PS i ja naprawdę nie wiem, jak Polonia chce ściągnąć na trybuny tłumy (nowy stadion ma być coś na ok 15 tyś o ile mnie pamięć nie myli) skoro nawet na mecze z Legią kompletu na obecnym stadionie nie ma. Ba, nawet 'fanatyczna' Kamienna nie jest zapełniana w całości (i nie piszę tu o PE, tylko o derbach sprzed lat z prawdziwą Polonią).

PoloniaDumaStolicy 18.09.2008 11:19

Z kolei Wy możecie pomyśleć nad powrotem nad Wołyń :)

ToTylkoJa, nie ośmieszaj się z frekwencją. W tej chwili mamy frekwencję na takim samym poziomie. Tylko szkopuł w tym, że u nas coraz więcej osób, a u Was coraz mniej. Ogólnie to nie wiem po co Legii stadion na 30 tysięcy, skoro na Wasze mecze chodzi około trzech tysięcy kibiców.

spidey 18.09.2008 11:21

Możliwe, że przespałeś ostatni rok.
Łaskawie wybaczamy. :>

P.S. Nie róbmy tu warszawskich wojenek, pogadajcie sobie na priv.

mcovalski 18.09.2008 11:23

i znowu się zaczęła debata warszawska. Wyraźnie widać że DyskoPoloniści są zakompleksieni, i tak jak je znajoma Cracovska zakompleksiona. Byle tym drugim nie wiodło się lepiej - taka wasza strategia ideowa.

ToTylkoJa 18.09.2008 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 604534)
Z kolei Wy możecie pomyśleć nad powrotem nad Wołyń :)

ToTylkoJa, nie ośmieszaj się z frekwencją. W tej chwili mamy frekwencję na takim samym poziomie. Tylko szkopuł w tym, że u nas coraz więcej osób, a u Was coraz mniej. Ogólnie to nie wiem po co Legii stadion na 30 tysięcy, skoro na Wasze mecze chodzi około trzech tysięcy kibiców.

dobrze wiesz, czym jest to spowodowane:) I właśnie to świadczy o waszym statusie. U nas w dobie kryzysu jest tyle samo osób co u was w dobie chwały:) Ale to minie i powrócą dobre czasy i wtedy stadionik będzie w sam raz. A na pewno na 'derbach' będzie komplet:D Bo pamiętam u was takie mecze, że to nas było więcej niż was

edit- jestem za nie robieniem tu bałaganu, więc kończę temat. Bez odbioru


a teraz bez napinki:
PolonioDumoStolicy, ile w tym prawdy, że ponoć na linii Polonia-Arka dzieje się na tyle źle, że może być zerwana zgoda?

PoloniaDumaStolicy 18.09.2008 11:40

ToTylkoJa. Tylko zauwaz, ze u Was ten kryzys dopiero sie zaczyna, z kolei my w nizszych ligach gralismy przez kilkadziesiat lat. A co do Arki, nie jestem upowazniony do tego, aby o takich rzeczach wypowiadac sie na internecie.

spidey 18.09.2008 11:51

Ale człowieku zrozum, że poziom sportowy nie ma tutaj jakiegokolwiek znaczenia!
Jestem przekonany że na Legię w 2 lidze ale bez ITI przyszłoby 2 razy więcej widzów niż teraz.
Nie drąż tematu którego nie pojmujesz.

PoloniaDumaStolicy 18.09.2008 12:06

Spidey... Ale to nie jest temat zakazany. Mozna o tym porozmawiac. Nie chce tu sie napinac, wiec tez sie nie napinajcie tekstami typu Groclin czy Dyskopolo.

Dobrze wiem o tym, ze gdyby nie ITI, to nawet w drugiej lidze frekwencja skoczylaby Wam z dwa razy. Ale nie mow mi, ze poziom sportowy tez nie jest wazny. Zgoda, z poczatku chodziloby Was duzo, ale gdybyscie kilka lat pograli w ogonie drugiej ligi, a Polonia co 2 lata zdobywala mistrza, to skonczyloby sie duza roznica frekwencji miedzy K6, a L3. Tylko z poziomem sportowym to nie jest mozliwe, bo Wy w najblizszych kilkudziesieciu latach na pewno nie spadniecie. Chyba, ze bylby wielki boom na Polonie w Warszawie i okolicach. Dobrym przykladem jest bytomska Polonia, zobacz ilu ich chodzilo w 3 lidze, a ilu chodzi jak walczyli o awans, a pozniej grali w esktraklasie.

ToTylkoJa 20.09.2008 19:34

Kibice Ruchu nie zostali wpuszczeni na mecz. Ciekawe dlaczego:)

cytaty z relacji live (niebiescy.pl)

Cytat:

Kibice Ruchu są już pod stadionem. Nie wiedzieć czemu, ochrona nie chce ich wpuścić. Zaśpiewali "piłka nożna dla kibiców" oraz "wpuśćcie kibiców, z Chorzowa, wpuśćcie kibiców". Okrzykiem "Ruch Ruch HKS" przywitali także piłkarzy "Niebieskich", którzy wybiegli już na rozgrzewkę.

Cytat:

Niebiescy nadal nie są wpuszczani na sektor gości. Do pierwszego gwizdka pozostało około pół godziny. Tymczasem nad stadionem zaczął padać rzęsisty deszcz.

Cytat:

Niestety zanosi się na to, że fani Ruchu nie zostaną wpuszczeni na sektor. Przed kilkoma minutami zaczęli doping zza stadionu. W asyście bębna śpiewają teraz "lololololo... hej Niebiescy".

Cytat:

Otrzymaliśmy informację, że organizatorzy spotkania zgodzili się na wpuszczenie kibiców Ruchu na sektor. Nie zgodziła się natomiast policja, która pozostaje nieugięta... Prawdopodobnie zawodnicy Ruchu w ramach protestu opóźnią swoje wyjście na boisko o dwie minuty.

Cytat:

Piłka nożna dla kibiców - śpiewają chorzowianie...

Cytat:

Fani Ruchu nie zostali wpuszczeni na sektor. Takie rzeczy tylko w Polsce... Niebiescy prowadzą doping zza stadionu. Piłkarze Ruchu zanim rozpoczęli spotkanie, podbiegli do nich i podziękowali za przybycie.

Cytat:

Kibice Polonii normalnie prowadzą doping. Tydzień temu, w identycznej sytuacji (kiedy na stadion Widzewa nie chciano wpuścić fanów Stali Stalowa Wola), Widzewiacy ściągneli flagi i opuścili swój sektor...

Cytat:

Policja wyprowadziła kibiców Ruchu spod stadionu... Ta cała sytuacja to jeden wielki skandal!

Cytat:

Fani Ruchu są prowadzeni na dworzec PKP.

Konrad. 20.09.2008 20:10

Niestety, ****a w naszym kraju, wszelaka władza, ma po prostu najebane w głowie...

Mogę zrozumieć, że chcą zrobić druga anglię, że za burdy dają zakazy, kary, bawią się w listy imienne... Ale żeby bez powodu nie wpuszczać na sektor? W anglii byłoby coś takiego nie do pomyślenia, żeby kibic nie wszedł na stadion mając bilet w ręce...

U nas widzę, dążymy do tego, żeby podobnie jak na wyspach policja miała ogromne uprawnienia, ale w przeciwieństwie do nich, dalej mają zamiar traktować kibiców jako zło konieczne...

1q2 20.09.2008 20:15

Dokladnie Konrad - chca miec wzory angielskie a odpierdalaja motywy jak na Bialorusi.
mogli pojechac do Londynu zeby zobaczyc ak policja radzi sobie z kilkutysiecznym tlumem ,w duzej mierze po kilku piwkach.
W pl w podobnej sytuacji pewnie skonczylo by sie jedna wielka awantura i tygodniowym pluciem w mediach.

Gwiaździsty 20.09.2008 20:39

Eeee no co Wy ? Schetyna Wam się już nie podoba ? :)

Pablo84 20.09.2008 20:46

Wcale bym się nie ździwił, gdyby milicja pod stadionem prowokowała niebieskich

WSB 21.09.2008 13:00

http://pl.youtube.com/watch?v=2LKoCJ8DOVM Prowokowala...tyle że nie milicja a bezmózga ochrona

killzone 21.09.2008 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oświadczenie kibiców KSP
Umiejętne inwestowanie środków powinno zaowocować rozbudową nie tylko stadionu Legii, ale także innych ośrodków sportu w Warszawie

w tym punkcie sie zgadzam, mogłby ktos sie zajac terenami Hutnika i Gwardii... a kibice Polonii niech nie piszą do Rady Miasta St. Warszawa tylko do władz Grodziska wkoncu to jest grodziski klub a nie warszawski :rotfl:

Krissu 21.09.2008 19:59

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,57...ego_dosc_.html

4fan_player 22.09.2008 14:54

Dobra koniec już o Legii i Polonii czy jak oni się tam nazywają :) ja jestem pod wrażeniem wczorajszego meczu w Białym po którym można powiedzieć że Jaga to czołówka Polski pod względem Ultras ;)

SpoXsteR 22.09.2008 15:49

http://pl.youtube.com/watch?v=XfPoB7103RA

Paweł 22.09.2008 20:08

http://www.weszlo.com/news/1237

leszekm 23.09.2008 09:16

"...Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by określić Poznań i stadion Lecha stolicą polskiej ligowej piłki. W dniach kiedy konflikt między kibicami, a właścicielami warszawskiej Legii staje się już nie tylko irytujący, ale wręcz żenujący, kiedy na trybunach w Krakowie kibice śpiewają do snu, we Wrocławiu nie mają nawet stadionu, a w Szczecinie piłki na ligowym poziomie, wszystkie oczy pozostało tylko zwrócić na Wielkopolskę. Bo do Europy właśnie stamtąd wydaje się być najbliżej."

http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...A=230920080829

Czemu dziennikarze nas obrażają ?.

Estovic 23.09.2008 09:50

To ten dziennikarzyna ze Szczecina? Pogoń gra w okręgówce, Groclin wypadł z gry to musiał się dla lansu przerzucić na Lecha. Z "śpiewaniem do snu" to mnie ubawił. To jak nazwać Leszkowy hit "lolololololo"? :lol:

ByQ 23.09.2008 10:00

Jakaś promocja na kuchenki jest czy co? :O

http://sport.onet.pl/0,1248675,1830045,wiadomosc.html

gooro33 23.09.2008 10:07

Cytat:

Napój energetyczny Cracovii

Cracovia wprowadza pierwszy w Krakowie oficjalny napój energetyczny. W związku z tym ogłaszamy konkurs na nazwę i szatę graficzną naszego oficjalnego napoju energetycznego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Nasz nowy napój energetyzujący poprawia wytrzymałość organizmu, pomaga w koncentracji. Zawiera kofeinę, glukozę, taurynę i witaminy z grupy B. W naszym produkcie również brak jest białka i tłuszczów, za to bogaty jest on w węglowodany. Wartość energetyczna to 192 kJ (45 kcal) na 100 ml. Cena, którą zaproponujemy będzie konkurencyjną w stosunku do innych marek na rynku i będzie oscylować wokół kwoty 2,50 zł. Całkowity zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na nasz klub. Pamiętaj, kupując nasz napój wspierasz Cracovię.

Czekamy na wasze pomysły na nazwę, jak również projekty szaty graficznej. Zgłoszenia przesyłajcie na adres: [email protected] do dnia 3 października 2008. W nagrodę zwycięzca otrzyma 50 puszek napoju i zaproszenie na spotkanie z ulubionym graczem Cracovii, podczas którego będzie wykonane pamiątkowe zdjęcie, jak również zostanie wręczona koszulka klubowa z dedykacją od tegoż właśnie zawodnika.

chyba to my mamy pierwsi swoj napoj :)
potem taki fotart bedzie wpadal i cytowal swoja strone za 30lat i mowil ze ma dowody na to ze to oni sa lepsi bo pierwsi wprowadzili jakis napoj ,a tak wynika z tekstu ktory byl zamieszczony na ich stronie a to jest niepodwazalne....:) hahahah

kohprzem'68 23.09.2008 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Estovic (Post 606861)
To ten dziennikarzyna ze Szczecina? Pogoń gra w okręgówce, Groclin wypadł z gry to musiał się dla lansu przerzucić na Lecha. Z "śpiewaniem do snu" to mnie ubawił. To jak nazwać Leszkowy hit "lolololololo"? :lol:

Tak to już jest że jak ktoś w dupie był i gówno widzial to się pierwszym lepszym polem kartofli zachwyca , a podnieta tym większa jest że w okolicy nie ma konkurencji jak u nas druga strona Błoń , więc okoliczni kopacze ziemniaków szturmuja w wolnych chwilach stadion imienia amiki . Do wydawania osądów na temat nie uprawnia wizyta na jednym stadionie chyba że celem jest zagranie na ambicji uśpionych kibiców elki Warszawa .

Topson 23.09.2008 10:36

Wczoraj był na ten temat artykuł w Kronice. Ich rzecznik podkreślał, że nazwę wymyślą kibice, bo najlepiej czują wartości z jakimi powiązany jest klub.
Także nic tylko czekać aż pojawi się w sklepach napój "Anty Wisła".

Paweł 23.09.2008 10:47

Pierwszy w Krakowie ... Zobaczycie, że za jakieś 10 lat w ich "kronikach" będzie można przeczytać jakie to wspaniałe boje piłkarze Cracovii toczyli z Parmą, Schalke, czy Lazio.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl